Įkraunama...
Įkraunama...

Našlaitės

QUOTE(dabej @ 2008 06 15, 21:23)
gal galesit man kad pagelbet...
dabar zydi naslaites balkone, kai kurie ziedeliai jau prazydeje irkrauna tokius kaip kokoniukus, kuriu viduje kazkokios seklos... ar jas pasejus - isdygs kas nors, ar geriau neuzsimineti tokiom nesamonem...

busiu labai dekinga jei kas pakonsultuos...  4u.gif

Aišku, kad sudygs, tik sėklos turi būti pilnai subrendusios.
Atsakyti
o kaip atskirti, kad jos jau pilnai subrendusios?
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2008 06 16, 15:53)
o kaip atskirti, kad jos jau pilnai subrendusios?

sėklytės būna juodos spalvos, ,,dėžutė'' tokia sudžiūvusi
Atsakyti
Tai kada našlaites ruošiatės sėti birželį ar liepą? Jau dabar pradeda visokiuos laikraščiuos ir žurnaluos raginti.
Atsakyti
kai seklos subres... manau liepa.
Atsakyti
O as norejau paklausti, ka reikia daryti su nuzydejusiom naslaitem rudeni? Ar jas palikti, ar jas nukirpti, ar israuti? As savasias pirkau birzelio pradzioj ir pasodinau, dabar jau seklytes renku ir jos dar labai graziai zydi, bet va ka reikia su gelem toliau daryt kai ruduo ateis tai ir nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 16, 22:18)
Tai kada našlaites ruošiatės sėti birželį ar liepą? Jau dabar pradeda visokiuos laikraščiuos ir žurnaluos raginti.


Nuo birzelio antros puses ir visa liepa.
Stasele,ar galima is tu paciu metu seklos seti?nereikia joms palaukti kitu metu?

Papildyta:
QUOTE(simson @ 2008 06 21, 18:02)
O as norejau paklausti, ka reikia daryti su nuzydejusiom naslaitem rudeni? Ar jas palikti, ar jas nukirpti, ar israuti? As savasias pirkau birzelio pradzioj ir pasodinau, dabar jau seklytes renku ir jos dar labai graziai zydi, bet va ka reikia su gelem toliau daryt kai ruduo ateis tai ir nezinau  g.gif


Israuti,jei ne daugiametes.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 06 21, 22:49)
Nuo birzelio antros puses ir visa liepa.
Stasele,ar galima is tu paciu metu seklos seti?nereikia joms palaukti kitu metu?

Papildyta:
Israuti,jei ne daugiametes.

o jei daugiametes? tada tik perzydejusius ziedukus nukirpti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2008 06 21, 22:55)
o jei daugiametes? tada tik perzydejusius ziedukus nukirpti...  blush2.gif

Aš žiedelių nekarpau, o sėklos našlaičių, kurios nužydėjo ir pačios pasisėja savaime pasisėja. Manu, kad nereikia kitų metų laukti.
Atsakyti
O pas mane kažkodėl našlaitėms neužsimezgė sėklų dėžutės g.gif galvojau prisirinksiu sėklyčių, susėsiu visas vienoj vietoj....
Atsakyti
Mano naslaites

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



tai kokios jos cia ar paprastos? Kurias israuti ziemai reiks ax.gif
Atsakyti
Tos pirmos mėlynos kokios gražios wub.gif
Atsakyti