Įkraunama...
Įkraunama...

Našlaitės

QUOTE(satanele @ 2009 06 10, 11:47)
Nreciau paklausti,kaip idomiai gavosi su mano naslaitem,pasejau vasario menesi ,baltas ir violetines,pikiuodama,neziurejau susodinau visas kartu,prazydo tik dabar ,o spalva gavosi visu bata su voiletiniu viduriuku lotuliukas.gif


Susikryzmino biggrin.gif
Atsakyti
Naslaites - kolekciniai augalai...negaliu patiketi...pilnas miskas prie namu trispalviu...

http://www.sodospalv...saugojimo_budas
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2009 06 07, 11:08)
Aderaa,koks augalas pas Tamsta "Ziedai kieme" Nr.56? Jis daugiametis?

Tai viena iš daugelio šiloko rūšių, taip jis daugiametis, pati tik šiemet pirkau, bet jau gerokai ūgtelėjo nei nufotografuota
porą nuotraukų ištryniau tai dabar jis 54
Atsakyti
mano našlikės biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(simson @ 2009 05 23, 17:14)
doh.gif  Prazydo mano naslaite is estijos, bet visai nepanasi kokia turejo buti ant pakelio,  g.gif  apgavikai  verysad.gif

user posted imageuser posted image

paprasta naslaite , o dar raso 7 cm ziedas, bet jis7mm
mad.gif

Buvau uzsukus i ta puslapi kur pirkau sias naslaites ir radau atsiliepimus kitu zmoniu, kad geles neatitinka parodyto paveikslelio. Tai reiskia, kad ir pas kitus jos zydi ne taip kaip turetu doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simson: 15 birželio 2009 - 13:29
dar nesėjat našlaičių, mano jau sudigo, šiemet ankščiau pasisėjau ax.gif
Atsakyti
As girdejau kad kaikas seja per Jonines smile.gif Tai ir planuoju tarp birzelio 20 ir 30d. Nes dar del spalvu neapsisprendziu smile.gif Net seklu grazesniu dar nepasirupinau smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,ar jau sejate,naujam sezonui naslaites,ar dar anksti schmoll.gif
Atsakyti
Jau laikas sėti našlaites, jei planuojat turėti. Aš sėju per kelis kartus, kas savaitė, pusantros. Man labiau patinka sėtos apie liepos vidurį. Tokios nespėja pražysti rudenį. Kaupia energiją pavasariui. Tokių žiedai dideli, kupsteliai stabilesni, neišsivartę, žiedų daugiau. Dabar pasėjus, dauguma žydės dar šiemet. Energiją atiduos, o jų žydėjimo rudenį tikrai nėra būtinumo.
Kas dėl žiedų dydžio..Pasėti vasarą, rudeniop žydi, bet žiedų dydis ženkliai skiriasi nuo dydžio. kuris buna pavasarį, t.y. per tikrąjį žydėjimą. Taip, kad nenusiminkit, kitą žydėjimą žiedai bus didesni. Tik, žinoma, spalva nepasikeis...
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 06 26, 11:13)
Jau laikas sėti našlaites, jei planuojat turėti. Aš sėju per kelis kartus, kas savaitė, pusantros. Man labiau patinka sėtos apie liepos vidurį. Tokios nespėja pražysti rudenį. Kaupia energiją pavasariui. Tokių žiedai dideli, kupsteliai stabilesni, neišsivartę, žiedų daugiau. Dabar pasėjus, dauguma žydės dar šiemet. Energiją atiduos, o jų žydėjimo rudenį tikrai nėra būtinumo.
Kas dėl žiedų dydžio..Pasėti vasarą, rudeniop žydi, bet žiedų dydis ženkliai skiriasi nuo dydžio. kuris buna pavasarį, t.y. per tikrąjį žydėjimą. Taip, kad nenusiminkit, kitą žydėjimą žiedai bus didesni. Tik, žinoma, spalva nepasikeis...


Gaila kad jau birzelio 24d. pasejau.. Buciau tikrai po sitos pastabos pasilikus irgi dalimis. O dabar pasejau 7 rusis vienu metu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aistutėlė @ 2009 06 15, 08:45)
mano našlikės  biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Gal nepaslaptis kokios naslaites pirmoj ir sestoj nuotraukoj? ax.gif
Atsakyti
6toj nuotraukoj labai gražios, garbanotais pakraščiukais rokoko. Įspūdingos jos visuomet būna.
Atsakyti
Nu panos, viskas, pazadu, vienas naslaites jau pasejau birzelio 30d., o kitas sesiu, kaip jus patarete, liepos vidury. Kitamet, jei gyvensiu ir jei jos man suzydes, butinai ikelsiu jums parodyti, kaip jos man atsidekojo uz varga, jei taip bus... ax.gif
P.s Primenu, kad sioje srityje esu nevykeliu, nevykele... blush2.gif Pas mane niekas beveik neisauga. Rodos ir be galo stengiuosi, bet... Gal meiles mazai? g.gif
Atsakyti