Įkraunama...
Įkraunama...

Našlaitės

Aš UK pirkau, pakelyje buvo 5 rūšys. Aišku vaikai nukišo pakuotę, bet dabar nuėjau pažiūrėt pagal lapukus, tai jokios ten ne našlutės doh.gif Nu visai aš višta doh.gif
Vat ką googlė išmeta doh.gif
https://www.google.c...p...366&bih=678

Einu ieškot pirkt našlučių lotuliukas.gif
Atsakyti
noriu patarimo pirmą kartą iš rudens pasėjau našlaites ipikiavau į indelius, dabar jos tokios gražios laikau stikliniame šiltnamyje, bet dabar kaip jas išsaugoti ar šaltukas nepakenks, apdengiau eglėšakiais kažin ar užteks, gal dar agro plėvele pridengti.
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2012 01 15, 12:02)
noriu patarimo pirmą kartą iš rudens pasėjau našlaites ipikiavau į indelius, dabar jos tokios gražios laikau stikliniame šiltnamyje, bet dabar kaip jas išsaugoti ar šaltukas nepakenks, apdengiau eglėšakiais kažin ar užteks, gal dar agro plėvele pridengti.

o kaip lauke isbuna g.gif ?uzteks ir eglisakiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Agro plėvele galėsit pridengti kovo mėnesį. Tada greičiau jos pabus, šilčiau joms ir greičiau pradės augti..o kartu ir žydėti. Juk našlaičių žydinčių norisi pakankamai anksti.
Aš lauke auginamas kovo mėn uždengdavau. Sniegas greičiau nutirpsta saulutei pašvietus.
Atsakyti
QUOTE(Svaja83 @ 2012 01 03, 11:01)
keliu temele auksciau, ka planuojate del naslaiciu? kada seka? maniskes pasodinau rudeni rugsejo men isdygo tada isnesiau i siltnami, kadangi si ziema silta tai iki db neispikuotos zaliuoja hmmm galvoju ar verta jas piktuoti smile.gif bet gal palaukti koki vasari jei neuzeis dideli salciai tada gal prazys ant motinos dienos


tesiu savo ekperimenta, isinesiau naslaites is siltnamio, jas buvau apdengusi agroplevele ir atlaike didelius salcius, is krastu apsale siek tiek, atrinkau grazesnes ir persodinau

user posted image
Atsakyti
Va, mano našlikės tokio pat augumo kaip svajos83, tik lauke grunte tupi. Vakar pažiūrėjau vienoje vietoje, kur sniegas buvo nutirpęs, berods nesušalusios. Nutirps sniegas,- dengsiu agroplėvele. Žiūrėsiu kas gausis, baisiai įdomu. O ta viena, kur į šilnamį buvau iškėlusi žiūrėjau - su tokiu visai nesušalusiu žiedu. Taip ir nesupratau ar čia praeitų metu žiedas, ar čia jau šiūmetinis. Šiltnamyje buvau žiemai sniego prikasus, tai jau per pusę nutirpęs ir net svogūnai nesušalę kur nuo rudens laiškinius palikau, iš po snego išlindo visi žali blink.gif , o šiltnamis tai nešildomas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2012 02 26, 16:03)
Va, mano našlikės tokio pat augumo kaip svajos83, tik lauke grunte tupi. Vakar pažiūrėjau vienoje vietoje, kur sniegas buvo nutirpęs, berods nesušalusios. Nutirps sniegas,- dengsiu agroplėvele. Žiūrėsiu kas gausis, baisiai įdomu. O ta viena, kur į šilnamį buvau  iškėlusi žiūrėjau - su tokiu visai nesušalusiu žiedu. Taip ir nesupratau ar čia praeitų metu žiedas, ar čia jau šiūmetinis. Šiltnamyje buvau žiemai sniego prikasus, tai jau per pusę nutirpęs ir net svogūnai nesušalę kur nuo rudens laiškinius palikau, iš po snego išlindo visi žali    blink.gif , o šiltnamis tai nešildomas  blink.gif

thumbup.gif 4u.gif

*****

As ispikavau bet ar neistys jos man iki geguzes:)

kokiomis trasomis reikia tresti jas?, kazkokio elemento turi buti daugiau tose trasose
Atsakyti
svaja83 as turiu pauksciu meslo granuliuotas trasas. Visus augalus jom ir tresiu, manau, kad ir naslaitems jas naudosiu. Apie kazka spec naslikems nesu girdejusi.
Jei sviesiai ir nelabai siltai laikysi, tai neistys smile.gif
Atsakyti
kolkas labai didelio dziaugsmo nekelia ispikuotosios eksperimentines naslaites bet man toks jausmas kad jos bus tokios smulkutes kaip laukynes naslaites g.gif
Atsakyti
Mergytes ar nepervelu dabar dar naslaisciu pasiset ?

Atsakyti
Naslaites paseju pavasari . Zydi visa vasara .Siemet sesiu kovo 3 ar 4 diena . Tik sekite retai .
Atsakyti
QUOTE(Svaja83 @ 2012 02 28, 09:29)
kolkas labai didelio dziaugsmo nekelia ispikuotosios eksperimentines naslaites bet man toks jausmas kad jos bus tokios smulkutes kaip laukynes naslaites  g.gif

Manau,kad našlaites turetumet laikyti kur nors balkone įstiklintam ar kur kitur,kur nešildoma.išnešti derėtų neperlietas.ir gausiai nelaistyti,kol šalta ir vegetacija leta,Rasoda gražiai atrodė....
Atsakyti