Įkraunama...
Įkraunama...

Našlaitės

QUOTE(Regila @ 2008 02 26, 23:43)
Visos mokomės, visos klystam, bet per tuos klydimus patirtis "ateina";). Prastai augs šį pavasarį, bandysit sodint vasarą. Kitas kitą pavasarį. Tada jau žinosit ir kitoms galėsit savo patirtį pateikti.
Svarbiausia, nenukabinti nosies. Visada sėjant, sodinant reikia pagalvoti, koks dabar metas, kur aš jas sėsiu, kokia gali būt temperatūra..ar ne per šilta dabar, kaip apsaugosiu nuo to, ano..Taip kaskart kažką sėjant pagalvojus-daug racionalių minčių ateina..

Taip reikia apgalvoti, o kai ką nors skubotai padarai, tai ir ne visada pavyksta.
Atsakyti
Jau kai kuriome našlaitėms pasirodė vienas tikrasis lapelis ar jau reikia pikiuoti, o gal turi 2 tikrieji lapiukai būti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 03 13, 18:29)
Jau kai kuriome našlaitėms pasirodė vienas tikrasis lapelis ar jau reikia pikiuoti, o gal turi 2 tikrieji lapiukai būti? g.gif

Manosios dauguma jau su dviem tikraisiais - tai išpikiavau.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 13, 20:05)
Manosios dauguma jau su dviem tikraisiais - tai išpikiavau.

Tai man reikia palukti, kol bus du tikrieji lapeliai. bigsmile.gif
Atsakyti
Manosios jau kelios žydi, kitos kaupia jėgas pumpuriukams. Netrukus keli plotai žydės.Už mėnesio bus pats grožis.
Atsakyti
Norejau teirautis nusipirkau as seklu parduotuveje naslaiciu ir dabar jau galima seti i vazona ar dar anksti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akmenukė @ 2008 03 14, 12:18)
Norejau teirautis nusipirkau as seklu parduotuveje naslaiciu ir dabar jau galima seti i vazona ar dar anksti... ax.gif

Kad dabar tenusipirkot, tai sėkit liepos mėn. tiesiai į daržą.
Atsakyti
Supratau, aciu uz patarima....
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 03 14, 12:36)
Kad dabar tenusipirkot, tai sėkit liepos mėn. tiesiai į daržą.


Man patinka eksperimentuoti-as pasejau pries pora dienu kambaryje.Jei galima vasari,kodel negalima po menesio?
Beje,tulpes,sodintos sausio 21 sudygo puikiai-vel gi eksperimentas...Ziuresiu,kaip zydes.
Atsakyti
Su našlaitėm ir aš jau pasimokiau,sėti tikrai reikia liepos mėnesį tik atrodo kad bus per anksti.Pernai pasisėjau kažkur rugpjūtį, kol sudygo,kol perdaigsčiau ...Rezultatas toks kad po dviejų savaičių teks jas pirkt,norėjau tėveliuko kapą pavasarį apsodint,nes maniškės atrodo laaaabai liūdnai...
Atsakyti
Našlaičių turiu daug, galiu pasiūlyti..tik nežinia iš kur esat.. Į Vilnių kelionė planuojama..
Atsakyti
Gėlių parduotuvėlėje mačiau laaabai gražių našlaičių. Jos tokios kompaktiškos, neaukštos ir žiedai dideli. Gal čia kažkokia ypatinga jų rūšis, nes tos kur kaime močiutė augina, dažniausiai būna labiau pastypusios...
Atsakyti