Įkraunama...
Įkraunama...

Našlaitės

Žiūrėjau ir aš savo pasėtas liepos 16 dieną, tai dygsta jau. Sėjau iš Nojaus sėklų tas naujos serijos kaip ir Jūs rašėte tai neblogai dygsta bigsmile.gif O kai išpikiuojate lysvėse ar žiemai pridengiate jas? Pirmi metai kai sėju tai naujovė man su jomis blush2.gif
Atsakyti
O as kazkodel nesiryztu is seklu augintis naslaites blush2.gif aplamai nelabai kaip sekasi is seklu daiginti augalelius.Siemet pirma karta pirkau naslaiteliu daigus ir susizavejau jais wub.gif 6 krumeliai taip suvesejo kad is ju gavosi beveik vienas didelis,gausiaziedis krumas wub.gif
Atsakyti
Aš tai niekuo nepridengiu dirvoje išpikiuotų. Palieku per žiemą paprastai ir nieko. Bent jau po šios žiemos išsilaikė gerai.

Esu gavusi smulkiažiedžių labai gražių ryškių mėlynai violetinių pernai vasarą-auginau vazonėlyje, kai apžydėjo-pastačiau vazonėlį į tuščią vietą lysvėje-pačios pribarstė sėklyčių, po to sudygo sėkmingai, aš jas paaugusias praretinau rudenį ir palikau peržiem. Tai pavasarį turėjau daug daug gražių daigų-prisisodinau, žydėjo puikiai, apdalinau dar kas norėjo visus.

Tai jei auginat kokią pirktą našlaitę ir norėtumėt išsisaugokit-rekomenduoju tokį variantą. Pačios pasisėja, tik kad prasiretinti reikia rudeniop. Tą patį ir šiemet padariau su senosiom. O pasisėjau iš pirktinių sėklų tokių kokių neturėjau.
Atsakyti
mano našlaitės, praeitų metų liepos vidury pasėtos, rudenį į šiltnamį išpikiuotos, pavasarį į lauką jau žydinčios išsodintos dar ligi šiol žydi. Tiesa jau pastypusios, išsivarčiusios, nu bet kad tiek žydėtų, seniai mačiau. Tik dalis nugelto, išroviau, o kita dalis apsipylusi žiedais, gaila rauti. Tiesa pavasarį dar netingėdavau apskabydavau nužydėjusius žiedukus, kad sėklų nemestų, dabar jau nebespėju. Mačiau jau dėžutės atsidariusios, sėklos išsibarsčiusios. Net turbūt sėti nereikės šiemet. Bet šiemet nusprendžiau, kad norėsu paprastų geltonų. O tos buvo baltos su violetine. Tai manau, kad jei šitas ir naująsias sumaišysiu, kiemas nuo pat gegužės pradžios iš tolo švies.
Papildyta:
nu anekdotas, anksčiau galėdavau prikabinti vaizdelį, dabar neberandu kaip prikabinti nuotraukytę......
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2013 07 24, 13:31)
mano našlaitės, praeitų metų liepos vidury pasėtos, rudenį į šiltnamį išpikiuotos, pavasarį į lauką jau žydinčios išsodintos dar ligi šiol žydi. Tiesa jau pastypusios, išsivarčiusios, nu bet kad tiek žydėtų, seniai mačiau. Tik dalis nugelto, išroviau, o kita dalis apsipylusi žiedais, gaila rauti. Tiesa pavasarį dar netingėdavau apskabydavau nužydėjusius žiedukus, kad sėklų nemestų, dabar jau nebespėju. Mačiau jau dėžutės atsidariusios, sėklos išsibarsčiusios. Net turbūt sėti nereikės šiemet. Bet šiemet nusprendžiau, kad norėsu paprastų geltonų. O tos buvo baltos su violetine. Tai manau, kad jei šitas ir naująsias sumaišysiu, kiemas nuo pat gegužės pradžios iš tolo švies.
Papildyta:
nu anekdotas, anksčiau galėdavau prikabinti vaizdelį, dabar neberandu kaip prikabinti nuotraukytę......


thumbup.gif Tai ir pas mane tos smulkiažiedės po šiai dienai nuo pavasario žydėjo, kaip jūs sakot "Išsivarčiusios", bet aš jau praroviau. Jau pridygę naujai.

Tikrai našlaitės labai gražu pavasarį-jų spalvos ir žiedai džiugina akį.
Atsakyti
Pas mane nuo balandzio naslaites kieme zydi ir nesiruosia nustoti blush2.gif reikes parinkti mamai seklyciu,nes labai daug maciau jau yra wub.gif
Atsakyti
Mano našlaitės sėtos liepos 15d. jau pražydo doh.gif Jau žydi iš Nojaus sėklų juodos ir lenkiškų Legutko sėklų bordo spalvos. Spėju, kad ir kitos pražys.

Gerai, kad Nojaus pražydo tas ką sėjau tongue.gif , nes užpraeitais metais tai užaugo išvis "belekas" doh.gif

Įdomu ką jos veiks pavasarį g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingushka @ 2013 09 11, 10:32)
Mano našlaitės sėtos liepos 15d. jau pražydo doh.gif Jau žydi iš Nojaus sėklų juodos ir lenkiškų Legutko sėklų bordo spalvos. Spėju, kad ir kitos pražys.

Gerai, kad Nojaus pražydo tas ką sėjau tongue.gif , nes užpraeitais metais tai užaugo išvis "belekas" doh.gif

Įdomu ką jos veiks pavasarį g.gif


As taip pat sejau liepos 15d., bet pas mane jos puse spridziau, pasetos i vienkartines stiklines, ir dabar nezinau ka su jomis daryti doh.gif Norejau pavasariniu naslaiciu, bet kaip su jomis elgtis nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2013 09 29, 15:45)
As taip pat sejau liepos 15d., bet pas mane jos puse spridziau, pasetos i vienkartines stiklines, ir dabar nezinau ka su jomis daryti  doh.gif  Norejau pavasariniu naslaiciu, bet kaip su jomis elgtis nezinau  blush2.gif


Padekite prasau, ka man su jomis daryti doh.gif Stovi pasodintos vienkartinese stiklinese balkone, nezinau kur jas kisti, tuoj bus salnos ir nusals visos doh.gif o susejau visas grazuoles kurias turejau nusipirkusi verysad.gif
Atsakyti
Jas reikia pasodint į žemę. Jei turit daržą, vežkit ir sodinkit į lysvę. Balkone vazonėliuose per žiemą neišlaikysit, o lysvėj jos gražiai augs ir žydės visą rudenį iki šalčių, o paskui ir pavasarį.
Atsakyti
QUOTE(nute2 @ 2013 10 05, 01:08)
Jas reikia pasodint į žemę. Jei turit daržą, vežkit ir sodinkit į lysvę. Balkone vazonėliuose per žiemą neišlaikysit, o lysvėj jos gražiai augs ir žydės visą rudenį iki šalčių, o paskui ir pavasarį.


labai Jums aciu uz atsakyma 4u.gif o gal geriau jas i siltnami sodinti butu? Vistiek persodinnesiu pavasari g.gif O jas dengti reikia?
Atsakyti
Nereikia į šiltnamį, geriau lauke. Būna, kad iki Naujų Metų nebūna sniego ir šalčių didelių nebūna, tai jos labai gražiai atrodo lauke ir žydi vienas kitas žiedelis. Dabar dengt nereikia, o anksti pavasarį, kai pradeda tirpt sniegas, galima ant jų užmest agroplėvelę. Pavasarį būna stambūs gražūs kereliai pilni žiedų. Tada juos ir persodinsit į nuolatinę vietą.
Atsakyti