Įkraunama...
Įkraunama...

Suskilinėjęs emalis

Vat visu priekiniu dantu suskilinejes emalis. Siaip tai labai demesio nekreipiu, nes tie bruksniai matosi tik is labai arti. Bet dabar paciam priekyje vienas iskilimas taip ryskiai matosi,nes po juo yra plomba, o ir siaip baisu pasidare ar neprades dantys trupeti. Gal kas susiduret su tokia problema? Ar ja galima kaip nors spresti?
Atsakyti
pas mane irgi taip,matosi tik prie tam tikro apsvietimo g.gif
niekada odontologai del sito nieko neminejo...bet baisu man,nes nesuprantu,ar cia labai blogai,kad taip nutike. verysad.gif
Atsakyti
man ir sitaip ant paciu priekiniu virsutiniu ir poros apatiniu, cia del temperaturu svyravimu valgant karsta-salta berods...siaip nk man nera sake, bet va del ko db labiau pergyvenu tai virsutiniu priekiniu dantu persvieciamumas, nu galiukai nemazai isbluke, i melsvuma emalis, nuo rugsciu ar ko...tai nzn kaip cia atstatyt, atrodo dantu pastos remineralizuojancios yra, tik nzn kokia rinktis... unsure.gif
Atsakyti
Labas,

Na as irgi turiu ta pacia problema, kt savaite eisiu pas stomotologa... ziuresim, ka pasakys.. Gal kuri nors buvote?
Atsakyti
Na man niekad stomatologai nk nesake del tu iskilimu, ir ortodonte taip pat, matyt pas daug ka sitaip yra, o ir nesulipdysi juk niekaip tu emalio itrukimu, visam laikui taip bus unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes;)
Snd buvau klinikoje del savo emalio itrukimu ir emalio dingimo ten prie dantenu, ir zinote ka pasake??? sustabdyti neimanoma, o priezastis-dantu griezimas naktimis...na as tai ir darau, o profilaktika-jokio streso, poilsis ir t.t.t. O tas vietas, kuriose nuejes emalis reik plombuoti.
Tiesa, emalio "dingimo" dar viena priezastis-dantu balinimas, bet as to nedariau;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboryte:): 21 balandžio 2009 - 21:29
sveiki pas mane irgi ta problema, tai vadinama dantu erozija.....
anksciau labai labai ryskiai matesi ant priekiniu dantu, dabar kur kas maziau, padejo sensodyne pronamel pasta, ji brangoka, apie 18 lt, bet verta smile.gif
perku visada eurokos, nes kitur daznai jos nebuna smile.gif

va nuoroda kaip ji atrodo:

http://www.dentist.n...ne-pronamel.jpg

beje dantu erozija gali sukelti gazuoti gerimai, sultys is koncentrato, per daznas astrus maistas, saldumynai, dantu balinimas, taip pat reiketu vengti daznai valgyti citrusinius vaistus (citrina, apelsinai..) .......
o saltosios arbatos ir jei dar su kokia citrina tai isvis kirvis dantims...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heroxa: 23 balandžio 2009 - 07:41