Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

QUOTE(Justinita @ 2009 03 12, 13:38)
O man kazkaip nesiseka...  verysad.gif  aisku, dar nebaigiau, bet toks jau visas kreivas sleivas ir skyletas tas mano krepselis gaunasi, kad net nesinori toliau vargti. Su tokia uzsidegimu puoliau sukti tuos vamzdelius ir taip nesigauna pinti net pikta  aggressive.gif 
cray.gif

Mieloji nenuleisk rankų,dievulis pasaulį per 7 dienas sukūrė ir žiūrėk kiek bardako pridirbo wink.gif biggrin.gif laugh.gif Įgūdžiai dirbant ateina.
Atsakyti
QUOTE(redsunrise @ 2009 03 12, 10:54)
aš jei jau pradedu su pynimu, tai užsikabliuoju ir nebenoriu nei valgyt daryti, norisi pradejus greičiau užbaigti.. o tai jau nėra gerai kartais šeimyna kenčia.. o kaip jums su šituo?

Ačiū visoms už dūšiai malonius žodžiu biggrin.gif
. Man paprasčiau su laiku, nes mano šeimyna dabar jau likom tik su dieduliu biggrin.gif Diedulis mėgsta virtuvėj pasisukinėti, į parduotuves vaikščioti. Taigi po darbo visi vakarai mano (kol dar į daržą neišėjau) mirksiukas.gif Aš irgi "užsikabliuojanti lotuliukas.gif "

Toms ,kurios išsigando: prisiminkit bent kokį savo pirmąjį darbą ir pamatysite, kad neverta išsigąsti pirmų nesėkmių - patirtis ateina su laiku. Sėkmės visoms 4u.gif
Papildyta:
Šiandien Alytaus yske nusipirkau lentyną.Kaina - 50 Lt. Gaminsiu komodą. Kai bus ką parodyti - parodysiu. O dabar rodau lentyą, kurią spėjau apkrauti smile.gif "laikraštinukais". Beje dešiniame šone mano pirmoji dėžutė (ne visa), taip, kad paradedančios nebijokite. Šleiva, kreiva, bet miela, nes pirmoji smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 12 kovo 2009 - 14:19
labutis labai susomino ir mane sitas menas. turiu klausimeli ar pagrindas visoms formoms vienodas?
Atsakyti
QUOTE(Justinita @ 2009 03 12, 15:38)
O man kazkaip nesiseka...  verysad.gif  aisku, dar nebaigiau, bet toks jau visas kreivas sleivas ir skyletas tas mano krepselis gaunasi, kad net nesinori toliau vargti. Su tokia uzsidegimu puoliau sukti tuos vamzdelius ir taip nesigauna pinti net pikta  aggressive.gif 
cray.gif

jei ant formos pini,tai bepindama,prispausk vyteles ir paverzk(tik ne per daug),tik nepaleisk(reikia pint ant formos,nes jei ne ant formos tai ir bus kreivas sleivas),pamatysi gausis,ir as tai sakiau pirma kart
Papildyta:
QUOTE(sigit @ 2009 03 12, 16:26)
labutis labai susomino ir mane sitas menas. turiu klausimeli ar pagrindas visoms formoms vienodas?

apie koki pagrinda snekate,pynimo,ar dazymo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliuvasara: 12 kovo 2009 - 14:46
QUOTE(myliuvasara @ 2009 03 12, 16:47)

apie koki pagrinda snekate,pynimo,ar dazymo?

pynimo. blush2.gif
Atsakyti
pagrinda paiemi pvz,kibireli nuo majonezo,ar kokia forma,tokia kokia noretumei kad gautusi tavo darbelis,paziurek atidziai linutukes filmuka,as naudoju kibirelius arba deze kartonine apipinu ir nenuimu(kartais nuimu),gaunasi tvirciau,atidziau pavartyk nuorodas temos pradzioje 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2009 03 12, 18:01)
pagrinda paiemi pvz,kibireli nuo majonezo,ar kokia forma,tokia kokia noretumei kad gautusi tavo darbelis,paziurek atidziai linutukes filmuka,as naudoju kibirelius arba deze kartonine apipinu ir nenuimu(kartais nuimu),gaunasi tvirciau,atidziau pavartyk nuorodas temos pradzioje 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciukas 4u.gif paskubejau su klausymu, paziurejai kaip sakiai, tai db bandysiu. tik tas laikrastines " viteles" sunkoka daryt doh.gif
ir rankos nelb svara pasizymi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigit @ 2009 03 12, 16:54)
ir rankos nelb svara pasizymi smile.gif

Galima su plonom vinilinėm pirštinėm dirbti,tada rankos liks švarios
Atsakyti
o kaip, jusu ,darbstuolytės,vyrai i ta uzsiėmimą žiuri? MB dabar nėra, sakau, kad suradau nauja zabova, pinti is laikrasciu. Per skype parodziau pirmuosius savo "kudikius", tai jis nepatikėjo kad jie is laikrasciu.. ir net nezinodamas mane tuo pamalonino. Vienzodziu jam patiko...
Beje sesers vaikinas pamates krepselius pats uzsimane pameginti pinti tik sake tingi vyteles daryti biggrin.gif
Atsakyti
Pmociute, SAUNUOLE 4u.gif visame kame! Ir kad diedulis taip isaukletas ( thumbup.gif ), ir kad laiko randi pynimui, ir kad labai jau dailus darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif ! Prasau, isduok paslapti : ar tokiems dailiems krepsiu dangciams yra kokia "paslaptis"? Ar tiesiog jau ranka "primusta" mirksiukas.gif ? Lauksim nauju darbu, jie taip ir mus "uzveda", kad, matai, net seimynos kencia mirksiukas.gif lotuliukas.gif !
Atsakyti
oho kaip cia linksmai virusas plinta, kokia diena ir as pasirodysiu, jau kai ka padarius, tik nepabaigus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(redsunrise @ 2009 03 12, 18:08)
o kaip, jusu ,darbstuolytės,vyrai i ta uzsiėmimą žiuri? MB dabar nėra, sakau, kad suradau nauja zabova, pinti is laikrasciu. Per skype parodziau  pirmuosius savo "kudikius", tai jis nepatikėjo kad jie is laikrasciu.. ir net nezinodamas mane tuo pamalonino. Vienzodziu jam patiko...
Beje sesers vaikinas pamates krepselius pats uzsimane pameginti pinti tik sake tingi vyteles daryti biggrin.gif

Labas smile.gif . Maniskis kai pamate mane sedint apsikrovus laikrasciais, zirklem, virbalais prie ijungto teliko 00.30 valanda nakties, pradejo "pamokslauti" verysad.gif . Bet kai po keliu dienu isvydo pagamintus krepsius, nepatikejo, kad is to "bardako" taip gavosi lotuliukas.gif !!! Sako, mamuli, atsiprasau, neteisus buvau, labai jau graziai jam pasirode thumbup.gif ! Dabar papildomai koki laikrastuka partempia i namus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 12, 18:16)
oho kaip cia linksmai virusas plinta, kokia diena ir as pasirodysiu, jau kai ka padarius, tik nepabaigus  ax.gif

Laukiam laukiam, Linutuke, juk pati ir uzvedei mirksiukas.gif 4u.gif thumbup.gif !
Atsakyti