Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

[quote=pmociute,2009 03 15, 11:16]
[quote=kabarksta,2009 03 13, 10:58]
Noriu paklaust, kokius tarpus darote tarp vertikalių vytelių?

Aš tarpus darau apie 3 - 3.5 cm
[/quote]
as anksciau darydavau apie 5 bet manu kad apie 3-3.5 daug geriau tvirciau ir graziau thumbup.gif
Atsakyti
"Aš tarpus darau apie 3 - 3.5 cm"
QUOTE(pukučiai @ 2009 03 15, 13:59)
as anksciau darydavau apie 5 bet manu kad apie 3-3.5 daug geriau tvirciau ir graziau  thumbup.gif


Dėkoju už atsakymus drinks_cheers.gif Intuityviai ir man tarpai gaunasi apie 3,5 cm thumbup.gif
Atsakyti
pas mus kaimas verysad.gif nėra beico pirkti lauksiu kol sesuo iš kauno parveš tada savo dėželes spalvinsiu o dabar kol kas kuriu planus ateičiai tongue.gif
Atsakyti
as beico irgi ilgai ieskojau,o kai radau,akys issoko-200 NOK tai iseina apie 80 lt doh.gif todel dabartiniai mano darbeliai ir yra sidabro,aukso spalvos lotuliukas.gif noriu sunaudoti dazu likucius,tada pirksiu beica
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bukasacka: 17 kovo 2009 - 12:21
eina sau,kas ce per kaina,gal labai didelio kiekio? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2009 03 17, 13:48)
eina sau,kas ce per kaina,gal labai didelio kiekio? blink.gif


1 l biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 03 17, 12:19)
as beico irgi ilgai ieskojau,o kai radau,akys issoko-200 NOK  tai iseina apie 80 lt  doh.gif todel dabartiniai mano darbeliai ir yra sidabro,aukso spalvos  lotuliukas.gif  noriu sunaudoti dazu likucius,tada pirksiu beica

Kur tu tokį brangų radai ?"Senukuose" medienos beicai kainuoja apie 20lt
Atsakyti
Norvegijoj smile.gif
Atsakyti
Man pusbrolis pasakė, kad dažyti popierių galima dažais, skirtais audinių, siūlų dažymui. Manau, kad tame yra racijos. Gaila, jog dabar neturiu jokių tokio tipo dažų net nelabai numanau, kur šiais laikais galima jų nusipirkti g.gif Tokie dažai irgi skiedžiami vandeniu - gal ir turėtų tikti. Jeigu kuri turite - pabandykit.
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2009 03 17, 23:01)
Man pusbrolis pasakė, kad dažyti popierių galima dažais, skirtais audinių, siūlų dažymui. Manau, kad tame yra racijos. Gaila, jog dabar neturiu jokių tokio tipo dažų net nelabai numanau, kur šiais laikais galima jų nusipirkti g.gif Tokie dažai irgi skiedžiami vandeniu - gal ir turėtų tikti. Jeigu kuri turite - pabandykit.

Tai kur kiausinius dazom,gal tada tiktu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2009 03 18, 00:14)
Tai kur kiausinius dazom,gal tada tiktu? ax.gif


Manau, kad tiktų bent kokie skiedžiami vandeniu
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2009 03 17, 11:13)
pas mus kaimas verysad.gif  nėra beico pirkti lauksiu kol sesuo iš kauno parveš tada savo dėželes spalvinsiu o dabar kol kas kuriu planus ateičiai tongue.gif


Kokio tu ieškojai? Aš irgi ieškojau užsimušdama, bet radom. Tik iekur ant pakuotės neparašta "beicas" .
Pirkom "pinotex" - vandeninė priemonė dekoratyvinei medienos apdailai. spalvų buvo keletas, tai išsirinkom "palisander" - ką reiškia, net nzn biggrin.gif

QUOTE(pmociute @ 2009 03 18, 00:01)
Man pusbrolis pasakė, kad dažyti popierių galima dažais, skirtais audinių, siūlų dažymui. Manau, kad tame yra racijos. Gaila, jog dabar neturiu jokių tokio tipo dažų net nelabai numanau, kur šiais laikais galima jų nusipirkti g.gif Tokie dažai irgi skiedžiami vandeniu - gal ir turėtų tikti. Jeigu kuri turite - pabandykit.


Reiktų su guašu pabandyt, juk vis vien po to lakuojama.

O kaži ar yra matinių lakų? Nupyniau dėžutę, bet MB neleidžia lakuot, jam labai gražu tik nubeicuota, kad matinė ax.gif
Pasikraus fotiko baterija, nufotkinsiu parodyt savo blyną blush2.gif
Atsakyti