Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

Pirma karta uzsukau i sia temele, net nepamasciau kad galima tokius daiktus padaryt imanoma smile.gif saunuoles! thumbup.gif
Atsakyti
pmociute, tavo darbeliai kaip visada wub.gif
Pakibau ir as ant pynimo lotuliukas.gif
Apvalu dugna jau zinau kaip padarut,o dabar norejau padaryti deze zaislams pagal lengvesni buda. Uzklijavau ant dezes dugna nelygu skaiciu viteliu ir ant virsaus priklijavau kartona. dabar galvoju ka toliau daryti. g.gif Ar apviniojimui reikia dar papildomo vamzdelio ar su jau esamomis vamzdelemis pradeti pinti. Nedaeina man? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*nepakartojama* @ 2009 03 24, 01:20)
pmociute, tavo darbeliai kaip visada wub.gif
Pakibau ir as ant pynimo  lotuliukas.gif
Apvalu dugna jau zinau kaip padarut,o dabar norejau padaryti deze zaislams pagal lengvesni buda. Uzklijavau ant dezes dugna nelygu skaiciu viteliu ir ant virsaus priklijavau kartona. dabar galvoju ka toliau daryti.  g.gif  Ar apviniojimui reikia dar papildomo vamzdelio ar su jau esamomis vamzdelemis pradeti pinti. Nedaeina man?  blush2.gif

Labas. Pabandysiu padet ax.gif . Toliau daryk taip : paderinus tarpus, iklijuok dar viena vytele ir su ja pradek pinti. Ja klijuoju beveik gulsciai, kad lengviau butu "guldyt" kai pinsi. Kai supini visa vytele, i jos gala istatai kita (patepi truputeli kliju, kad neisslystu galiukas). Ir taip pini ir pini iki norimo aukscio drinks_cheers.gif . Linkiu kantrybes ir sekmes 4u.gif .
P.s. : nepamirsk pasirodyti, kai baigsi darbeli mirksiukas.gif
Papildyta:
Labai gerai butu, kad perzvelgtum LINUTUKES pamokeles temos pradzioj. Viskas aiskiai parasyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 03 24, 11:04)
Labas. Pabandysiu padet  ax.gif . Toliau daryk taip : paderinus tarpus, iklijuok dar viena vytele ir su ja pradek pinti. Ja klijuoju beveik gulsciai, kad lengviau butu "guldyt" kai pinsi. Kai supini visa vytele, i jos gala istatai kita (patepi truputeli kliju, kad neisslystu galiukas). Ir taip pini ir pini iki norimo aukscio drinks_cheers.gif . Linkiu kantrybes ir sekmes 4u.gif .
P.s. : nepamirsk pasirodyti, kai baigsi darbeli mirksiukas.gif
Papildyta:
Labai gerai butu, kad perzvelgtum LINUTUKES pamokeles temos pradzioj. Viskas aiskiai parasyta 4u.gif

Aciu tau labai. Visgi reikia dar vienos vyteles, to man ir reikejo. Aciu labai man padejai 4u.gif
Atsakyti
Dar vienas žurnaliukas thumbup.gif

Žurnalas-1
Žurnalas-2
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 24 kovo 2009 - 11:17


nu aš neturiu žodžių ,gražu smile.gif ,negalvojau ,kad iš perskaitytų laikraščių galima pasidaryti tiek grožių blink.gif
Atsakyti
Beicas vandens pagrinu. 0,5 l, kaina 7Ltuser posted image
Atsakyti
Pmociute, SOS doh.gif ! Apipyniau kartonine deze ir ruosiuos daryt dangti. Taciau problema, kaip geriau daryt? Ar issikirpti is kartono pagrinda ir nuo jo pradet ( deze kvadratine), ar tiesiog is vyteliu pinti g.gif ? Noriu, kad butu tvirtas, patogu butu nuimineti, nes desiu ivairias priemones ? Kaip paprasciau ir geriau padarius???

Papildyta:
Noriu, kad butu kaip jusu, "uzsileistu" ant dezes krastu. Bet nerandu tu foto doh.gif jusu niekur?
Atsakyti
nesuprantu sito budo

user posted image

suklijuoji ant katrono nelygi skaiciu triubeliu, uzdede antra kartona ir tada kaip reikia daryt ?
ar is tu priklijuotu triubeliu reikia pradeti ar imti visai kita ir sukti.
jei is priklijuotutai kai viena apsuli trubele ka reik daryt iklijuoti i ja kita ir sukti toliau? ar kazkaip kitaip.
padekit labai prasau.tikiuosi supratot ko klausiu




 ! 
sigit, kelkite sumažinto ( iki 600px) formato nuotraukas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 24 kovo 2009 - 13:38
QUOTE(rimute7 @ 2009 03 24, 14:02)
Pmociute, SOS doh.gif ! Apipyniau kartonine deze ir ruosiuos daryt dangti. Taciau problema, kaip geriau daryt? Ar issikirpti is kartono pagrinda ir nuo jo pradet ( deze kvadratine), ar tiesiog is vyteliu pinti g.gif ? Noriu, kad butu tvirtas, patogu butu nuimineti, nes desiu ivairias priemones ? Kaip paprasciau ir geriau padarius???

Papildyta:
Noriu, kad butu kaip jusu, "uzsileistu" ant dezes krastu. Bet nerandu tu foto doh.gif jusu niekur?

Visa beda, kad mano deze kvadratine g.gif . O noriu, kad dangtis butu nuimamas, ne pritvirtintas prie dezes g.gif . Kiek varciausi forume, kvadratiniu deziu dangciai visur PRITVIRTINTI prie deziu. Gal kas patars, kaip mano atveju daryt g.gif g.gif g.gif ?
Atsakyti
sigit, kai taip suklijuoji, na padarai sumustini kaip kad as pati vadinu, tada imi is savo kruvos vyteliu viena vytele ir pradedi pinti ratuku, kai ta vytele pasibaigia, prie jos klijuoji kita vytele ir vel pini,


o cia pasirodysiu, kad nie tik temas atidarineju blush2.gif ax.gif rolleyes.gif bet ir po truputi darbuojuosi, dar nenudazyti ir nenulakuoti, bet kadangi planuose dar 2 tokius kvadratinius krepsiukus planuoju nusipinti, ir dar reikia apsispresti ar noriu rankenu ar ne doh.gif todel nelieciu kol visu nepadarysiu, kadangi pigmento ir lako misini visada darau is akies, tai bijau kad nenutaikysiu tokio pacio atspalvo, na vienu zodziu, dar negaliu spalvinti lotuliukas.gif
user posted image
o sitas ekspermentinis ir nelabai pavykes, bet daryt buvo verta, nes supratau, kad tokia forma per daug skyleta ir man nepatinka schmoll.gif todel net nezinau ar lakuosiu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 24, 15:41)
sigit, kai taip suklijuoji, na padarai sumustini kaip kad as pati vadinu, tada imi is savo kruvos vyteliu viena vytele ir pradedi pinti ratuku, kai ta vytele pasibaigia, prie jos klijuoji kita vytele ir vel pini,

4u.gif aciu
atsakiai i mano klausimeli. kad is kruvos imi vytele ir pyni 4u.gif
Atsakyti