Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

gryzau pasigirti ir as, savo nebaigtais turtais ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=bukasacka,2009 04 19, 17:15]
cia komoda apie kuria kalbejau.tik dar ve visai uzbaigta,truksta medziageles i stalciukus isiuti .
visa komoda[/url] ji buvo sena,ruda,suluzus komoda be stalciu,o patapo visai neblogu naudojamu daiktu thumbup.gif aisku,su tikrom pintom komodom ner ko lygint,bet turint omeny kad cia is zurnalu tai manau visai liux bigsmile.gif

Mes čia visos tik svaigstam apie komodas, o tu - braukšt ir turi thumbup.gif Galima tik pasveikinti 4u.gif

Papildyta:
[quote=LINUTUKĖ,2009 04 19, 17:56]
gryzau pasigirti ir as, savo nebaigtais turtais ax.gif

Su tokiu kraičiu ir grįžti smagu. Nu tu ir pavarei thumbup.gif . Per kiek laiko pagaminai visus šiuos laikraštinukus?Tai dabar - tiesiai į turgų biggrin.gif
Papildyta:
[quote=Kvaki,2009 04 19, 08:07]
Sveikos merginos, reikia jūsų patarimo 4u.gif
Kaip jūs padarot dėžėms rankenas, kaip parodyta šitam paveiksliuke: (pasiskolinau iš pmočiutės albumo)

Kvaki, tiesiog nežinau, kaip paaiškinti, kad būtų aiškiau: pyniau palikdama iškirpimą - skylutes, kad būtų už ko paimti(jas išpink kaip sugalvosi), jeigu skyliu dėžėje nėra - galima iškirpti, kai jau nupyniau dėžės aukščio, papyniau dar kiekvieną sieną kokius 2-3 cm į viršų, užlenkiau vyteles ir viską, kas aukščiau dėžės, užlenkiau į vidų ir karštais klijais prikabinau prie dėžės, o pabaigoj apsukau rankenas vytelėmis.Na, viduje apklijavau skylių šonus, bet tai jau tik dėl "pogrožio" - kosmetika:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 19 balandžio 2009 - 18:29
QUOTE(pmociute @ 2009 04 19, 19:24)
Su tokiu kraičiu ir grįžti smagu. Nu tu ir pavarei thumbup.gif . Per kiek laiko pagaminai visus šiuos laikraštinukus?Tai dabar - tiesiai į turgų biggrin.gif
Aciu ax.gif , nu siaip tai ten 2 staciakampiai + 1 apvalus jau nuo seniau nupinti ax.gif , tiesiog sudejau visus i viena kruva kad ispudingiau atrodytu lotuliukas.gif , o siaip jai prisedu, tai viena apvalu , nes jis nedidukas, tai nupinu per kokia 1-1.5 valanda, na tuos kasikelius po truputi vis papindavau, dar teko darbine pertraukele padaryti, nes mano karstu kliju aparatukas supleskejo doh.gif , tai teko laukti kol MB nupirks nauja, dabar vis dar mastau ir neapsisprendziu del rankenu, man patiko tokios kaip tu pagaminai , tai dar galvoju daryti jas ar ne doh.gif , todel niekas dar nedazyta ir nelakuota rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 04 19, 17:15)
cia komoda apie kuria kalbejau.tik dar ve visai uzbaigta,truksta medziageles i stalciukus isiuti .

Nu super komoda thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pafotošopink foną, ir į žurnalą dėt gali

QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 04 19, 17:56)
gryzau pasigirti ir as, savo nebaigtais turtais  ax.gif


wow, čia tai turtai, tikrai kaziukui jau ruoštis gali lotuliukas.gif

Aš ir jau pinu dideles, ale mano procesas lėtesnis blush2.gif viena su dangčiu jau stovi ant spintos ir laukia porininkių ax.gif

QUOTE(pmociute @ 2009 04 19, 19:24)
Kvaki, tiesiog nežinau, kaip paaiškinti, kad būtų aiškiau: pyniau palikdama iškirpimą - skylutes, kad būtų už ko paimti(jas išpink kaip sugalvosi), jeigu skyliu dėžėje nėra - galima iškirpti, kai jau nupyniau dėžės aukščio, papyniau dar kiekvieną sieną kokius 2-3 cm į viršų, užlenkiau vyteles ir viską, kas aukščiau dėžės, užlenkiau į vidų ir karštais klijais prikabinau prie dėžės, o pabaigoj apsukau rankenas vytelėmis.Na, viduje apklijavau skylių šonus, bet tai jau tik dėl "pogrožio" - kosmetika:D


Iki tiek nesugalvojau doh.gif Vis sukau galvą kaip tą viršų toliau nupinti smile.gif
Net galvojau, kad pirma reik išpinti ir po to skylę atardyt lotuliukas.gif
Reiks išmėgint rankenas, labai jau viliojančiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
bukasacka išduok paslaptį, su kuo dažei dėžes ax.gif Gražiai balta gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
su baltais akriliniais dazais,reikia kruopsciai pritepti tarpelius,uzima nemazai laiko.
Atsakyti
Saunuoles merginos - ir del temos, ir del graziu darbeliu kuriuos parodote thumbup.gif . paziurejau, ir ikvepimas atejo - vakar prisukau tubeliu is vienintelio namie buvusio laikrascio biggrin.gif... gal pasiseks ir daugiau medziagos tam rasiu biggrin.gif nezinau nezinau...
Atsakyti
Ir as baigiau dezute, reiks bandyti dazyti, gal kas patartu del beico, koks butu geriau ir kiek daug maz kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dunyte @ 2009 04 21, 10:12)
Ir as baigiau dezute, reiks bandyti dazyti, gal kas patartu del beico, koks butu geriau ir kiek daug maz kainuoja? g.gif
niekada beico nenaudojau, bet per paieska stai ka radau, pasiskaityk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 21 balandžio 2009 - 09:21
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 04 21, 10:20)
niekada beico nenaudojau, bet per paieska stai ka radau, pasiskaityk  mirksiukas.gif



LINUTUKE, O ka patyrusios pynejos naudoja? kas tau prei sirdies?
balta spalva -tai akriliniai, o po to lakuojat?
Atsakyti
man kazkaip irgi beicas nelabai, naudoju dazus, o po to lakuoju...kazkaip man graziau kai su spalva...tik pirma deze bedarant padariau klaida, kurios dabar nekartoju, jeigu apipindineju deze, tai visuomet pries pradedant pynima nudazau ta deze tokia pat spalva, kad po to jokie uzrasai irkita spalva nepersimusinetu...
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2009 04 21, 11:15)
man kazkaip irgi beicas nelabai, naudoju dazus, o po to lakuoju...kazkaip man graziau kai su spalva...tik pirma deze bedarant padariau klaida, kurios dabar nekartoju, jeigu apipindineju deze, tai visuomet pries pradedant pynima nudazau ta deze tokia pat spalva, kad po to jokie uzrasai irkita spalva nepersimusinetu...


Aciu uz patarima rolleyes.gif
Atsakyti