Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

labas vakaras pynėjėlės mirksiukas.gif turiu klausimeli.gal zinot kaip koki grazu sviestuva nusipinti? bigsmile.gif pas mane salione,virtuvej reiktu pasikeisti rolleyes.gif gal turit kokiu pavyzdeliu ar ideju?
Atsakyti
yra ivairiu nuorodu linutukes sukeltu pasiknaisiok,idomu ko noretum,kokio stiliaus,ar ant remu kokiu turimu savo darytum,ar tavo lubos aukstos,reikia tik fantazijos.
Atsakyti
<...>labiausiai noriu pagirt pmociute,labai KRUOPSCIAI jos darbeliai atlikti,<...>

Ačiū,LABAI biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 09 kovo 2009 - 23:50
QUOTE(bukasacka @ 2009 03 09, 16:44)
labas vakaras pynėjėlės  mirksiukas.gif  turiu klausimeli.gal zinot kaip koki grazu sviestuva nusipinti? bigsmile.gif  pas mane salione,virtuvej reiktu pasikeisti  rolleyes.gif  gal turit kokiu pavyzdeliu ar ideju?

virtuvėje įsivaizduoju, o va salione kažkaip nelabai bet čia jau mano fantazijos trūkūmas blush2.gif
Atsakyti
paskaiciau ir susivyliojau...bet man nesigauna vienodos tos triubeles...i gala labai nuplateja,kaip jas susukti kuo kokybiskiau?
Atsakyti
QUOTE(aurelija789 @ 2009 03 10, 16:06)
paskaiciau ir susivyliojau...bet man nesigauna vienodos tos triubeles...i gala labai nuplateja,kaip jas susukti kuo kokybiskiau?
nu jai rimtai net nezinau ka patarti g.gif , tiosiog turi susirasti sau tinkamiausia yranki, man patinka virbalas, kitos tuos medinius kebabinius pagaliukus naudoja, kaskas net rase, kad naudoja dantu krapstuka, kaskada buvau ykelus papaisyta pvz, kokiu kampu pradzia pradeti, manau tiesiog reikia praktikuotis, kol pajauti kaip reikia sukti
Atsakyti
Cia laiko klausimas.Man vis kokybiskesni susisuka.Kuo toliau ,tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu ir savo akimis netikiu, kad cia viskas is laikrasciu bigsmile.gif Saunuoles mamytes thumbup.gif
Atsakyti
Nu va šiandien baigiau dar vieną mažą darbelį tik reiks kažkaip prisiruošti juos pabaigti nudažyti, tik dar nežinau kaip visa tai daroma reiks išsiaiškinti man labai gražios tos rudos kaip merginos jos jas padarot?????????
Atsakyti
Sveikos, pynejos! 4u.gif

Na neiskenciau ir as... Pamaciau Linutukes laida notworthy.gif, istyrinejau visus jusu 104 psl. doh.gif ir ka jus sau manot, akys jau merkiasi, bet suku situos popierielius ir negaliu atsitraukt. Niekada nieko bendro su jokiais rankdarbiais neturejau ir nemegau, pati savim stebiuosi, kad sitaip sugebejot mane itraukti i sia veikla 4u.gif
Tik siandien vakare pradejau, tai dabar turiu tik kruva vyteliu ir staciakampi pagrinda apsiklijavau jomis (su lipalu). Rytoj turbut Senukuose busiu pirma pirkeja, nes labai jau pasigendu karstu kliju ax.gif
Jei pakenciamas "blynas" gausis - pasirodysiu blush2.gif
Turbut rytoj, kai pradesiu pinti, turesiu kruva klausimu jums blush2.gif, o siandienai gal jau ir uzteks. Labos... mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Justinita,2009 03 11, 00:26]
Sveikos, pynejos! 4u.gif
Sveika, prisijungus 4u.gif ! Ir Linutuke, ir pmociute, ir... daug cia yra darbstuoliu ir auksarankiu ir taip sugebanciu sudominti, kad pries "vakarinius poterius" butinai norisi uzsukti i si foruma mirksiukas.gif . Seniai reikia eit liuly, o as irgi tik ka baigiau sukti vyteles... O karsti klijai, tai tikrai thumbup.gif . Sekmes kuryboj ir nepamirsk pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
prasom mielos naujokes,junkites,pamatysite prazia nekaip eisis,bet paskui kai isivaziuosit patiks ir daugiau noresite pasidaryti,tuo labiau kad nebrangei iseina,ir savo padaryta ,padesim kuo galesime klausimais,tik nepatingekite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti