Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

Va darbe neturiu kas veikt, tai vyteles pinu tongue.gif Visai neblogai gaunasi. Turiu čia tokią vazą kabinete, reikės pabandyti apipinti, jei darbo kokio neatneš... blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(Terra2 @ 2009 09 04, 08:31)
Vyteles vyti jau įgudau, bandžiau ir pinti, bet taip grubiai gaunasi, kad net gėda kam ir parodyti. Bet aš kantri, ir jei man padėsit - tikrai turi pavykti.

Man atvirkščiai, čia, turbūt, praktikos reikalas.

QUOTE(cacukas @ 2009 09 04, 08:45)
Va darbe neturiu kas veikt,

Kur toks darbas g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paūdrė: 04 rugsėjo 2009 - 08:04
QUOTE(Paūdrė @ 2009 09 04, 09:01)
Kur toks darbas  g.gif  g.gif  g.gif


spaustuvėje dirbu, esu dizainerė-maketuotoja, tai dizaino ir maketavimo darbų nėra(šiandien dirbu nuo 6 ryto), vis vien internete sėdėčiau. Aišku, gali bet kada atnešti. mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(cacukas @ 2009 09 04, 09:05)
vis vien internete sėdėčiau. mirksiukas.gif

Šaunu, kad už tai pinigus moka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paūdrė @ 2009 09 04, 09:08)
thumbup.gif
Šaunu, kad už tai pinigus moka. thumbup.gif


Na mes dirbame pagal valandas, darbo yra daug arba jo nėra, bet vis tiek tą patį gauni.

Beje iš kur žinoti, kad tų vytelių jau užteks? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 09 04, 09:26)
Na mes dirbame pagal valandas, darbo yra daug arba jo nėra, bet vis tiek tą patį gauni.

Beje iš kur žinoti, kad tų vytelių jau užteks?  g.gif  blush2.gif

Šito ir aš dar nežinau. Kažkurioj temoj skaičiau, kad kelių Klaipėdų užteko dėžei. Pradėsim rimčiau- žinosim ax.gif drinks_cheers.gif O Tau išvis fantastika, taip ir matau, kaip dėžės ir baldai auga.
Atsakyti
Pusę vazos apipyniau, bet taip negražiai gaunasi... blush2.gif Čia matyt, kad patirties trūksta. Man ir ta žvaigždutė apvali nesigavo... Na ir kažkodėl tos vytelės labai tokios kampuotos ir negražiai susispaudžia. verysad.gif Dar ir tarpeliai lieka. Na čia reikės savaitgaliui pasipraktikuoti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 09 04, 10:29)
Pusę vazos apipyniau, bet taip negražiai gaunasi...  blush2.gif Čia matyt, kad patirties trūksta. Man ir ta žvaigždutė apvali nesigavo... Na ir kažkodėl tos vytelės labai tokios kampuotos ir negražiai susispaudžia.  verysad.gif Dar ir tarpeliai lieka. Na čia reikės savaitgaliui pasipraktikuoti...  biggrin.gif


Jau tai, kad užsikabinot - liuks, o patirtis, kaip žinia, ateina su laiku. Visos mes čia aimanavom dėl savo pirmų prisvilusių blynų lotuliukas.gif SĖKMĖS :4u:Nieko naujo per atostogas nenupyniau, bet tai ką turiu sudėliojau palėpėje. Man patinka mirksiukas.gif Pasidemonstruosiu (jeigu fotike nepasibaigė "batareikos" biggrin.gif ).user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 04 rugsėjo 2009 - 12:15
QUOTE(pmociute @ 2009 09 04, 13:06)
Jau tai, kad užsikabinot - liuks, o patirtis, kaip žinia, ateina su laiku. Visos mes čia aimanavom dėl savo pirmų prisvilusių blynų lotuliukas.gif SĖKMĖS :4u:Nieko naujo per atostogas nenupyniau, bet tai ką turiu sudėliojau palėpėje. Man patinka mirksiukas.gif Pasidemonstruosiu (jeigu fotike nepasibaigė "batareikos"  biggrin.gif ).[


bigsmile.gif oho kaip gražu, ir tokių praktiškų dalykų galima pasidaryti. Na jau pripjovė man laikraštinio popieriaus, tuoj lėksiu namo toliau bandyti, jei dukrytė leis... ax.gif Beje, kam reikalingas beicas? Aš kiek suprantu lakas kietina? O ką beicas daro? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2009 09 04, 13:06)
Jau tai, kad užsikabinot - liuks, o patirtis, kaip žinia, ateina su laiku. Visos mes čia aimanavom dėl savo pirmų prisvilusių blynų lotuliukas.gif SĖKMĖS :4u:Nieko naujo per atostogas nenupyniau, bet tai ką turiu sudėliojau palėpėje. Man patinka mirksiukas.gif Pasidemonstruosiu (jeigu fotike nepasibaigė "batareikos"  biggrin.gif


Bet jau jusu darbeliai kaip visada nuostabus thumbup.gif mums iki jusu dar toli g.gif
Papildyta:
QUOTE(cacukas @ 2009 09 04, 14:13)
bigsmile.gif oho kaip gražu, ir tokių praktiškų dalykų galima pasidaryti. Na jau pripjovė man laikraštinio popieriaus, tuoj lėksiu namo toliau bandyti, jei dukrytė leis...  ax.gif Beje, kam reikalingas beicas? Aš kiek suprantu lakas kietina? O ką beicas daro?  blush2.gif

Beicas suteikia medzio atspalvi todel ir atrodo kaip is vyteliu pintos
Atsakyti
Sveikos, as vakar ir pirma blyna savo nupyniau, tao toks kiauras kaip retis.Fu labai nekoks gavosi.
Dabar sedziu ir skaitineju nuo pirmos temos, norisi geriau ant teorijos pasikaustyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 09 04, 15:19)
Sveikos, as vakar ir pirma blyna savo nupyniau, tao toks kiauras kaip retis.Fu labai nekoks gavosi.
Dabar sedziu ir skaitineju nuo pirmos temos, norisi geriau ant teorijos pasikaustyti  lotuliukas.gif


Aš jau antrą vazą pinu šiandien, tai antroji jau gerokai gražesnė nei pirmoji, bet dar daug tobulėti teks, svarbiausia, kad supratau patį principą... bigsmile.gif
Atsakyti