Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pynimas iš laikraščių - 3
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
LINUTUKĖ
user posted image

Reikalingos medžiagos:

- daug makulatūros smile.gif, bet tinkamiausi laikraščiai;
- klijai (pieštukiniai, PVA, lipalas, karšti klijai)
- beicas, akriliniai dažai, pigmentai
- teptukas;
- pirštinės (jei bijot išsijuodint pirštus sukant triubeles iš laikraščio);
- bespalvis akrilinis lakas;
- kažkoks indas ant kurio mes pynsim;
- žirklės;
- ilgas virbalas .

ČIA RASITE YŽANGINE PAMOKĖLĘ

ČIA APŽIŪRĖSIT DAUG PAVYZDŽIŲ IR PRIPINTŲ GROŽIŲ

ČIA PIRMOJI TEMA
O ČIA ANTROJI TEMA

user posted image
kabarksta
Linutuk, ačiū už gražius naujus namučius thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
šeimos kaklas
smagu, kad nenueinam i uzmarsti 4u.gif klausimas butu toks: jeigu neturiu siuvamos masinos, kaip suximycinti tuos iklotus medziaginius i dezes vidu. Gal kiek daugiau apie ta dezes "vidas apranga" noreciau suzinoti...bendrai toks pastebejimas, kad bent jau man tai slyksciausias darbas delioti visus akcentus pabaigos, nes reikia daug laiko ir pastangu, o rezultatas nesimato taip greit kaip pinant biggrin.gif
skaidruole
Manau kad pasakiski darbeliai as cia pirma kart bet esu pakereta reiks kazka meginti ir man pasidaryti thumbup.gif
LINUTUKĖ
QUOTE(šeimos kaklas @ 2009 03 04, 14:42)
smagu, kad nenueinam i uzmarsti 4u.gif klausimas butu toks: jeigu neturiu siuvamos masinos, kaip suximycinti tuos iklotus medziaginius i dezes vidu. Gal kiek daugiau apie ta dezes "vidas apranga" noreciau suzinoti...bendrai toks pastebejimas, kad bent jau man tai slyksciausias darbas delioti visus akcentus pabaigos, nes reikia daug laiko ir pastangu, o rezultatas nesimato taip greit kaip pinant biggrin.gif
*
yra galanterijos parduotuvese pirkti tokios juosteles, kurios lygintuvo pagalba suklijuoja audinius tarpusavi ir nereiks siuvamosios masinos mirksiukas.gif
grite
Oho kokius namelius čia LINUTUKĖ gražius sukurė bigsmile.gif Sėkmės darbuose jums pynėjos 4u.gif
irmulia
LINUTUKE, esi šaunuoliausia thumbup.gif thumbup.gif puikai padirbėjai ir visą info susisteminai thumbup.gif thumbup.gif
irmulia
Oi kokius klodus klodus radau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Užmeskite akį mirksiukas.gif ką dar galima pinti iš laikraščių :

Gėrio šaltinis

įvairių formų...
user posted image

paskirties- pvz. diržas biggrin.gif
user posted image

vazos...
user posted image

krepšiai ...
user posted image

ir kas mane sužavėjo, tai supamas krėslas... blink.gif blink.gif thumbup.gif
user posted image

iš arčiau
user posted image
Žodžiu, pasiganykite įdėtoje nuorodoje thumbup.gif , tikrai daug daug rasite ( bei taip pat yra atskiras albumas kaip ką pinti mirksiukas.gif )
irmulia
Na ir dar kai kas rasto internete iš pintų baldų...

argi ne puikiai atrodo? thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
P@nter@
Nuostabi tema suradau ją beieškodama idėjų ką galėtume pagaminti sūnaus Kaziuko mugei thumbup.gif jau prisisukau juostelių eisiu pabandysiu nupinti ką nors thumbup.gif
P@nter@
Kol kas nieko nenupynėm bet pabandymui juosteles sukom iš žurnalinio popieriaus todėl jo nedažėm ir Kaziuko mugei nusižiūrėją padarėm tokius darbelius user posted image čia rėmeliai nuotraukoms ir dėžutė user posted image iš puzlės čia ne į temą bet kad atskirai nenufotkinau
redsunrise
sveikos mielosios darbstuoles, esu labai dekinga Linutukei, uz laida kuria pamaciau per TV, todel puolusi ieskoti informacijos internete dar labiau nustebau tą pačią mergaičiukę išvydusi čia. Kadangi buvau nutarusi tyliai išmėginti savo jėgas pynime (galvojau gal neužteks kantrybės) jau turiu siokių tokių darbelių. Beje atradau nuostabu ir nebrangų dalyka tai karštus klijus, tai dabar klijuoju viską.. Bet man neiseina išgauti tokios tamsios kaip medžio spalvos su akriliniais ir rudu pigmentu, norisi to sodraus kaip medžio rudumo..
LINUTUKĖ
P@nter@ super pasidarbuota, geros Kaziuko muges jums mirksiukas.gif

QUOTE(redsunrise @ 2009 03 05, 10:08)
sveikos mielosios darbstuoles, esu labai dekinga Linutukei, uz laida kuria pamaciau per TV, todel puolusi ieskoti informacijos internete dar labiau nustebau tą pačią mergaičiukę išvydusi čia. Kadangi buvau nutarusi tyliai išmėginti savo jėgas pynime (galvojau gal neužteks kantrybės) jau turiu siokių tokių darbelių. Beje atradau nuostabu ir nebrangų dalyka tai karštus klijus, tai dabar klijuoju viską.. Bet man neiseina išgauti tokios tamsios kaip medžio spalvos su akriliniais ir rudu pigmentu, norisi to sodraus kaip medžio rudumo..
*
malonu kad patiko tai ka as parodziau blush2.gif , nesu super duper profas, bet man pats tas faktas kad "as galiu ir pati", visada nuveda mane i yvairius ekspermentavimus doh.gif ,

o del spalvos sodrumo, su pigmentu nelabi ir gausis, ir su akriliniais nelabai, tau reikia ieskoti beico, manau kuo tamsiasnio, senukuose ar dar kur paklausinek g.gif
pmociute
QUOTE(redsunrise @ 2009 03 05, 11:08)
Bet man neiseina išgauti tokios tamsios kaip medžio spalvos su akriliniais ir rudu pigmentu, norisi to sodraus kaip medžio rudumo..
*

Su "Moca" spalvos beicu galima išgauti tamsiai rudą spalvą. Tik, jeigu beicą iš karto maišysi su laku, tai akrilinį laką maišyk su beicu vandens pagrindu. Beico būna ir vandens ir vaitspirito pagrindu. Būna dar ir beico miltelių, tik aš jų niekur neužeinu
redsunrise
aciu merginos uz patarimus, esu labai maloniai pakyleta, kai i taip rupima klausima atsako mano pacios paciausios profesionales sioj srity. Zaviuosi jusu darbais ir linkiu daug kurybines energijos ir smagiu darbeliu kurie dziugina musu aki.
mąstau kaip cia nusipynus trikampini krepsi gelems pakabinti maciau senukuose, oj susirgau situo.. vaikstau po parduotuves ir ieskau ideju ka cia dar nusipynus. biggrin.gif biggrin.gif
pmociute
"Užsikabinau" už apvalių formų smile.gif Čia pakankamai dideli krepšiai. Tam, kuris be rankenėlių, dar pinsiu dangtį. Kai nupinsiu - parodydiu. Dar vėlaiu atsiųsiu ir mažesnį (jo dangtis dabar džiūsta).user posted image
pmociute
Išdžiūvo. Tik nuotrauka tamsoka ax.gif
user posted image
Einu pabandysiu vieną nufotografuoti bigsmile.gif Tik labai jau čia rožinė biggrin.gifuser posted image
edinka
Eina sau... blink.gif , pmociute, nu bet ir auksarankė tamstytė
pmociute
QUOTE(edinka @ 2009 03 07, 15:46)
Eina sau... blink.gif , pmociute, nu bet ir auksarankė tamstytė
*

Ačiū, ačiū bigsmile.gif
LINUTUKĖ
pmociute aukstasis pilotazas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif as suzaveta bigsmile.gif
pmociute
Dangtis jau pabaigtas. Man patiko mirksiukas.gif user posted image , user posted image
Papildyta:
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 08, 12:17)
pmociute aukstasis pilotazas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  as suzaveta  bigsmile.gif
*

Ačiū smile.gif
LINUTUKĖ
kokia puiki mintis dangti padaryti thumbup.gif bigsmile.gif , man vis dar sunkiai ta viduriuka graziai nupinti gaunasi, tai meciau ta reikala ir darau kartoninius dabar visada blush2.gif
sige
Sveikos, darbštuolės smile.gif

kaip pamačiau, kaip prisireikė. Vis ieškojau pirkti pintų dėžių į drabužinę, visokiom kojinėm ir šiaip smulkiem dalykam susidėt. Bet kai krizė, tai vis brangu viskas atrodo, o čia - laikraščiai thumbup.gif einu skaityt visų temų ir kibsiu į darbą smile.gif
skaidruole
Na stai ir as pameginau kazkokios kreivos mas tas pintines gavosi.Gal kas patars kaip kampus keturkampem pintinelem tiesiai ispinti.
pmociute
QUOTE(skaidruole @ 2009 03 08, 15:17)
Na stai ir as pameginau kazkokios kreivos mas tas pintines gavosi.Gal kas patars kaip kampus keturkampem pintinelem tiesiai ispinti.
*

O tu ar kažką apipini, ar šiaip, "iš rankos" pini?

Papildyta:
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 08, 12:20)
kokia puiki mintis dangti padaryti  thumbup.gif bigsmile.gif , man vis dar sunkiai ta viduriuka graziai nupinti gaunasi, tai meciau ta reikala ir darau kartoninius dabar visada blush2.gif
*

LINUTUKE, aš dar tau nepadėkojau už gražius naujus "namelius". Taigi - ačiū 4u.gif
skaidruole
siaip tai jokiu remu nedariau tik pagrindaus keturkampis
skaidruole
Dar tiesa meginau ant dezutes pinti bet kai dezute isemiau kampai tapo apvalus
rimute7
QUOTE(skaidruole @ 2009 03 08, 19:53)
Dar tiesa meginau ant dezutes pinti bet kai dezute isemiau kampai tapo apvalus
*

Sveika, istojus i pyneju rateli drinks_cheers.gif ! Gal tos dezutes visai nereikia isimti? As jas palieku, tvirtesnis pynimas, o kai idedu pasiuta "pamusaliuka", tai dezutes ir nesimato mirksiukas.gif
Papildyta:
LINUTUKE, aciu uz naujus namus 4u.gif . Net issiziojau, kai savo "baltaji" pamaciau bigsmile.gif blush2.gif ! ACIU ACIU!
O jau pmociute kokia auksaranke thumbup.gif ! O dar maloniau, kad musu, mociuciu "marke" pakyleta! Ne tokios jau mes, mociutes, prastos mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif biggrin.gif ! Labai smagu su jumis pasibendrauti 4u.gif
jo-vita7
mociutes darbai tai super thumbup.gif idomu butu suzinot ant kokio pagrindo pynei, nes atrodo nemazos dezutes
skaidruole
Sveika, istojus i pyneju rateli  ! Gal tos dezutes visai nereikia isimti? As jas palieku, tvirtesnis pynimas, o kai idedu pasiuta "pamusaliuka", tai dezutes ir nesimato

Labai aciu uz patarima 4u.gif
pmociute
QUOTE(jo-vita7 @ 2009 03 08, 22:43)
mociutes darbai tai super  thumbup.gif  idomu butu suzinot ant kokio pagrindo pynei, nes atrodo nemazos dezutes
*

Ačiū už gerą žodį. O pyniau apie plastmasinį kibirą nuo statybinio glaisto (ar kažko panašaus) biggrin.gif , žentas atidavė. Jo talpa apie 16-18 litrų
arabele
Labnas rytas
Senokai bebuvau, o jūs jau ir į kitus nemučius persikėlėt o kiek grožybių prisižiūrėjau aš jau turiu du nedidelius darbelius tik kad kažko man vis laiko tai veiklai pritrūksta dukriukui mano nepatinka kai pinu o namie viena retai būnu, taigi po mažą žingniuką judu į priekį na manau iki pensijos įgyvendinsiu visus planus tongue.gif
pmociute
[quote=arabele,2009 03 09, 10:03]
Labnas rytas
Senokai bebuvau, o jūs jau ir į kitus nemučius persikėlėt o kiek grožybių prisižiūrėjau <...>

O tu nesibridyk, užeik dažniau mirksiukas.gif
Selena***
ACIU LINUTUKEI UZ NAUJUS NAMUCIUS !!!!!
Labai grazei mus ikurei,ir visa informacija sukeliai, bigsmile.gif ,labai naujokems gerai nereikia narsysi knistis per visas temas viskas is karto patiekta, bigsmile.gif 4u.gif
na as senai besilankiau cia ,mat nelabai laiko turiu ir priemoniu reikia dar nusipirkt blush2.gif
labiausiai noriu pagirt pmociute,labai KRUOPSCIAI jos darbeliai atlikti,na bet ir naujokems neblogai sekasi kaip matau,saunuoles taip ir toliau,naudokime makulatura,nei ja ismesdamos 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
bukasacka
labas vakaras pynėjėlės mirksiukas.gif turiu klausimeli.gal zinot kaip koki grazu sviestuva nusipinti? bigsmile.gif pas mane salione,virtuvej reiktu pasikeisti rolleyes.gif gal turit kokiu pavyzdeliu ar ideju?
Selena***
yra ivairiu nuorodu linutukes sukeltu pasiknaisiok,idomu ko noretum,kokio stiliaus,ar ant remu kokiu turimu savo darytum,ar tavo lubos aukstos,reikia tik fantazijos.
pmociute
<...>labiausiai noriu pagirt pmociute,labai KRUOPSCIAI jos darbeliai atlikti,<...>

Ačiū,LABAI biggrin.gif
arabele
QUOTE(bukasacka @ 2009 03 09, 16:44)
labas vakaras pynėjėlės  mirksiukas.gif  turiu klausimeli.gal zinot kaip koki grazu sviestuva nusipinti? bigsmile.gif  pas mane salione,virtuvej reiktu pasikeisti  rolleyes.gif  gal turit kokiu pavyzdeliu ar ideju?
*

virtuvėje įsivaizduoju, o va salione kažkaip nelabai bet čia jau mano fantazijos trūkūmas blush2.gif
_fajnulka_
paskaiciau ir susivyliojau...bet man nesigauna vienodos tos triubeles...i gala labai nuplateja,kaip jas susukti kuo kokybiskiau?
LINUTUKĖ
QUOTE(aurelija789 @ 2009 03 10, 16:06)
paskaiciau ir susivyliojau...bet man nesigauna vienodos tos triubeles...i gala labai nuplateja,kaip jas susukti kuo kokybiskiau?
*
nu jai rimtai net nezinau ka patarti g.gif , tiosiog turi susirasti sau tinkamiausia yranki, man patinka virbalas, kitos tuos medinius kebabinius pagaliukus naudoja, kaskas net rase, kad naudoja dantu krapstuka, kaskada buvau ykelus papaisyta pvz, kokiu kampu pradzia pradeti, manau tiesiog reikia praktikuotis, kol pajauti kaip reikia sukti
d-oncek
Cia laiko klausimas.Man vis kokybiskesni susisuka.Kuo toliau ,tuo geriau thumbup.gif
Žoržetta
Ziuriu ir savo akimis netikiu, kad cia viskas is laikrasciu bigsmile.gif Saunuoles mamytes thumbup.gif
arabele
Nu va šiandien baigiau dar vieną mažą darbelį tik reiks kažkaip prisiruošti juos pabaigti nudažyti, tik dar nežinau kaip visa tai daroma reiks išsiaiškinti man labai gražios tos rudos kaip merginos jos jas padarot?????????
Justinita
Sveikos, pynejos! 4u.gif

Na neiskenciau ir as... Pamaciau Linutukes laida notworthy.gif, istyrinejau visus jusu 104 psl. doh.gif ir ka jus sau manot, akys jau merkiasi, bet suku situos popierielius ir negaliu atsitraukt. Niekada nieko bendro su jokiais rankdarbiais neturejau ir nemegau, pati savim stebiuosi, kad sitaip sugebejot mane itraukti i sia veikla 4u.gif
Tik siandien vakare pradejau, tai dabar turiu tik kruva vyteliu ir staciakampi pagrinda apsiklijavau jomis (su lipalu). Rytoj turbut Senukuose busiu pirma pirkeja, nes labai jau pasigendu karstu kliju ax.gif
Jei pakenciamas "blynas" gausis - pasirodysiu blush2.gif
Turbut rytoj, kai pradesiu pinti, turesiu kruva klausimu jums blush2.gif, o siandienai gal jau ir uzteks. Labos... mirksiukas.gif
rimute7
[quote=Justinita,2009 03 11, 00:26]
Sveikos, pynejos! 4u.gif
Sveika, prisijungus 4u.gif ! Ir Linutuke, ir pmociute, ir... daug cia yra darbstuoliu ir auksarankiu ir taip sugebanciu sudominti, kad pries "vakarinius poterius" butinai norisi uzsukti i si foruma mirksiukas.gif . Seniai reikia eit liuly, o as irgi tik ka baigiau sukti vyteles... O karsti klijai, tai tikrai thumbup.gif . Sekmes kuryboj ir nepamirsk pasirodyti mirksiukas.gif
Selena***
prasom mielos naujokes,junkites,pamatysite prazia nekaip eisis,bet paskui kai isivaziuosit patiks ir daugiau noresite pasidaryti,tuo labiau kad nebrangei iseina,ir savo padaryta ,padesim kuo galesime klausimais,tik nepatingekite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
arabele
Labas rytas
būkit geros pasakykit kokį man tą beicą pirkti ir dar kiek supratau reikia paskui nulakuoti ir tą laką kokį???? Ir kiek visas tas reikalas kainuoja kiek visko reikia kad užtektų ??????? Kiek galima laikyti ar jie genda ????????
rimute7
QUOTE(arabele @ 2009 03 11, 09:05)
Labas rytas
būkit geros pasakykit kokį man tą beicą pirkti ir dar kiek supratau reikia paskui nulakuoti ir tą laką kokį???? Ir kiek visas tas reikalas kainuoja kiek visko reikia kad užtektų ??????? Kiek galima laikyti ar jie genda ????????
*

Sveika smile.gif . Beico yra ivairiu atspalviu. As pirkau Nr. 8, tamsi medzio spalva. Kaina 1 litro ~12 lt. naudoti galima apie 1 metus. Naudoju akrilini laka ( vandens pagrindu). Kaina panasi ( ~10 lt.) ir dziuna pakankamai greit. Galiojimas 1 m. Lakuoju 2-3 kartus (tada tvirtesnis gaminys), tai lakas naudojasi greiciau, bet gana daug gali padaryt. O beicas tai labai "skalsus"! Ilgam uzteks! Sekmes 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.