Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės Klaipėdoje

QUOTE(symaland @ 2013 05 23, 17:13)
Sveikos mamytes. Norejau pasiteirauti,  ka Klaipedoje galima veikti su visai mazuciukais nuo 1 men.  vaikuciais? Nes kiek perziurejau viskas pagrinde jau praaugusiems vaikuciams.

Mes noretumeme manksteliu, masazu (radau tik seimos geroves centre) ir bet kokios kitos fizines ar pazinimo lavinimo programos bei uzsiemimu. Ka galite pasiulyti ar patarti?




kiek zinau , seimos geroves centre priima nuo 6 sav. i plaukimo uzsiemimus. As vedziau 3m. dukryte jau i baseina konkreciai, tai mums labai patiko. Dabar vaikstome visa seima 1m. ir 4m. vaikai. Jiems ten super patinka. Atskirai nuomojiemes baseina. Kaina seimai 2 suauge ir vaikas 75lt. Baseinas labai pritaikytas vaikams , kartu su pirtele:)
Be to zinau, kad treciojoje poliklinikoje, gavus savo seimos gyd. siuntima galima papulti i mankstos pratimus - man asmeniskai ten labai nepatiko..... supuves poziuris .... sovietmeciu kvepia. Bet as manau, kad kitu nuomone ne visada buna teisinga, nes mes visi skiriames, tad verta nueiti isbandyti, ivertinti patiems. Sekmes ieskant priimtiniausio varianto. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Helene @ 2013 05 17, 13:20)
Laba diena visoms mamytems  4u.gif  Niekur nerandame mokykleles kad berniuka nuo 4 metu priimtu i futbola, gal kas Klaipedoje zino, kur tokius spirgiukus priima?
buciau laaaaabai dekinga smile.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif




sVEIKA, ZINAU, KAD VIENI PAZISTAMI VEDA VAIKA I AKROPOLIO LEDA - LEDO RUTULIO UZSIEMIMUS (HAKEJU, NZN KAIP TAISYKLINGAI RASOMA.) vAIKUI NERELAIAI PATINKA. aISKU KAINOS NEMAZOS, IR APRANGA KAINUOJA IR UZSIEMIMAI. bET TEN JAU RIMTA. nUOLAT VARZYBOS IR NE TIK LIETUVOJE. PASIDOMEKIT JEI TURIT GALIMYBE. smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mano mergytei beveik ketveri. Darželio nelanko, o man labai norisi, kad daugiau pabūtų vaikų kolektyve. Kokius ir kur užsiėmimus galėtumėt rekomenduoti? Manau, jai labiausiai patiktų veikla, susijusi su šokiais ir dainavimu, bet nesinori, kad būtų griežta disciplina, nes kaip jau sakiau, svarbiausia, kad pabūtų vaikų kolektyve ir per bendrus užsiėmimus susirastų draugų.
Atsakyti
Laba diena! Gal kas veda vaikus i Choreografijos studija „Inkarėlis“? Jei kas veda, pasakykit savo nuomone, kaip Jusu vaikams ar patinka, kaip mokytojos, kokios kainos. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zaj4onka*: 02 birželio 2013 - 15:06
QUOTE(emilijam @ 2013 05 31, 14:35)
Sveikos smile.gif

Mano mergytei beveik ketveri. Darželio nelanko, o man labai norisi, kad daugiau pabūtų vaikų kolektyve. Kokius ir kur užsiėmimus galėtumėt rekomenduoti? Manau, jai labiausiai patiktų veikla, susijusi su šokiais ir dainavimu, bet nesinori, kad būtų griežta disciplina, nes kaip jau sakiau, svarbiausia, kad pabūtų vaikų kolektyve ir per bendrus užsiėmimus susirastų draugų.



http://kjc.lt/B%C5%ABreliai-334k.html
Atsakyti
Ieskome anglu kalbos nuo 1.5 metu Klaipedoje.

Gal atsirastu mamyciu norinciu kooperuotis? Jei susirinkti 4-6 vaiku grupe 1.5-3 metu vaiku ir nusisamdyti anglu kalbos mokytoja? Nes kazkaip su anglu kalbos uzsiemimais tokio amziaus vaikui Klaipedoje skurdoka...
Atsakyti
QUOTE(simkis @ 2013 06 14, 23:59)
Ieskome anglu kalbos nuo 1.5 metu Klaipedoje.

Gal atsirastu mamyciu norinciu kooperuotis? Jei susirinkti 4-6 vaiku grupe 1.5-3 metu vaiku ir nusisamdyti anglu kalbos mokytoja? Nes kazkaip su anglu kalbos uzsiemimais tokio amziaus vaikui Klaipedoje skurdoka...



kaip jus isivaizduojate 1.5m vaiko mokymasi anglu kalbos?
jei mazyliai ne savo gimtaja kalba dar nesneka.. doh.gif neismandrekime mamos blink.gif
Atsakyti
Idomu kaip jus isivaizduojate pamokas visiskame chaose?? smile.gif jei mokytoja/aukletoja neives disciplinos, kazkokiu taisykliu - jos niekas neklausys. Idomu ar jusu vaikas isvis zino kad reikia laikytis tam tikru taisykliu atitinkamoj aplinkoj, jei jau taip bijote griestumo smile.gif


QUOTE(emilijam @ 2013 05 31, 14:35)
Sveikos smile.gif

Mano mergytei beveik ketveri. Darželio nelanko, o man labai norisi, kad daugiau pabūtų vaikų kolektyve. Kokius ir kur užsiėmimus galėtumėt rekomenduoti? Manau, jai labiausiai patiktų veikla, susijusi su šokiais ir dainavimu, bet nesinori, kad būtų griežta disciplina, nes kaip jau sakiau, svarbiausia, kad pabūtų vaikų kolektyve ir per bendrus užsiėmimus susirastų draugų.

Atsakyti
QUOTE(laurabuk @ 2013 07 15, 23:16)
Idomu kaip jus isivaizduojate pamokas visiskame chaose?? smile.gif jei mokytoja/aukletoja neives disciplinos, kazkokiu taisykliu - jos niekas neklausys. Idomu ar jusu vaikas isvis zino kad reikia laikytis tam tikru taisykliu atitinkamoj aplinkoj, jei jau taip bijote griestumo smile.gif


Niekas ir nekalba apie visišką chaosą. Man tiesiog norisi, kad vaikai būtų užimami lengva žaidybine forma, o ne muštruojami siekti kažkokių profesionalių rezultatų (čia kalbant apie šokius ar dainavimą). Kaip jau sakiau, mano tikslas - kad vaikas pabūtų vaikų kolektyve, o kad ten nebūtų visiško chaoso - jau juos vedančio asmens profesionalumo klausimas. Šlifuojant vieno šokio judesiuko iki tobulybės savo vaiko tikrai neįsivaizduoju.
Atsakyti
mažiukam nuo kokių4-5metų- labai neblogi užsiėmimai vykdavo Menų doke-studijoje "Žuvies akis", panaršykit internete, jie turi savo www.
Netradiciniai su pažaidimais. TEn vedžiojau ir vyresnę, patikdavo pvz. kurti iš savo judesių- akmenų, gyvūnų imitacijas...
Atsakyti
QUOTE(emilijam @ 2013 05 31, 13:35)
Sveikos smile.gif

Mano mergytei beveik ketveri. Darželio nelanko, o man labai norisi, kad daugiau pabūtų vaikų kolektyve. Kokius ir kur užsiėmimus galėtumėt rekomenduoti? Manau, jai labiausiai patiktų veikla, susijusi su šokiais ir dainavimu, bet nesinori, kad būtų griežta disciplina, nes kaip jau sakiau, svarbiausia, kad pabūtų vaikų kolektyve ir per bendrus užsiėmimus susirastų draugų.


Gal Ekomokyklelej g.gif Ten visokiausi uzsiemimai, ir sokiai, ir dainavimas ir bendras lavinimas (mes lankom, mums patinka)

O as ieskau 4-meciui lietuviu kalbos uzsiemimus. Gal zinot, kur vyksta tokios pamokeles? (ekomokyklelej kol kas grupes nesusirenka, gal dar kur yra?)
Atsakyti
Sveiki, pasiskambinau i savo sokiu bureli, tai vadove sake, kad dabar kazkoks naujas istatymas, kad ikimokyklinio maziaus vaikams pamokele gali vykti tik 35min, vietoj 45min. Vadove nebezino kaip suskirstyti mergaites nes amzius nuo 4 iki 8m. Vienos mokinukes 45min gali sokti 4-6 gali 35 min sokti.

Tai dabar tysti vaika i kita miesto gala del pusvalandzio irgi nesamone. Lankem nuo leliuku muzikos mokyklele po 45 min, ir nieko neatsitiko...
Atsakyti
QUOTE(gegne2 @ 2013 09 05, 14:01)
Sveiki, pasiskambinau i savo sokiu bureli, tai vadove sake, kad dabar kazkoks naujas istatymas, kad ikimokyklinio maziaus vaikams pamokele gali vykti tik 35min, vietoj 45min. Vadove nebezino kaip suskirstyti mergaites nes amzius nuo 4 iki 8m. Vienos mokinukes 45min gali sokti 4-6 gali 35 min sokti.

Tai dabar tysti vaika i kita miesto gala del pusvalandzio irgi nesamone. Lankem nuo leliuku muzikos mokyklele po 45 min, ir nieko neatsitiko...

Nu kad tikrai nesamone, draugai i yamaha klase veda, ten nuo 4 atrodo metu tai ir visos valandos programa... hm, kazkaip idomiai cia su tais sokiais
Atsakyti