Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mokyklėlės Klaipėdoje
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas > Mokyklėlės ir būreliai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
lututee
Musu vaikas, labai megsta muzika.  Gal kas zinot kur ji butu galima leisti Klaipedoje.  Yamahos mokiklele tik zinom, bet kadangi jis autistas kazin ar ten priimtu? Gal turit kokiu ideju pasiulymu?
Vore
Lututee, as taip pat ieškau muzikos mokyklėlės Klaipėdoje, bet deja nežinau nė vienos. Gal tu galėtum parašyti ką žinai apie Yamahos mokyklėlę, mat mums dar tik 8 mėn., o pamuzikuoti kartais jau būtų smagu. Gal žinai bent adresą ar telefoną? smile.gif
Julija Flis
Klaipedoje taip pat galima mokytis muzikos. Domisoleje. Antradieniais 17.30. Zveju kulturos rumuose. Treciame aukste. Mano penelyte nuo penkiu menesiu muzikuoja ir labai patinka.
linissima
Yamaha Klaipedoj priima nuo 4 men. Ji isikurusi Menu fakultete, netoli Mazvydo alejos.
Sekmes, tikrai labai faina!!!!!!!!!!!!
Kruopike77
Mes nuo 7 men. muzikuojame agentūroje "Auklės" (berods taip vadinasi, ten būna kursai būsimoms mamoms, ir toj pačioj patalpoj vyksta muzikos pamokėlės vaikiukams (taip pat ir nėščiosioms)). Dabar mokyklėlė yra persikėlusi į tą žalsvą pastatą prie DAnės upės, centre (Ūkio banko iškaba, berods).... na mums labai patinka..labai faina mokytoja Livija... žinau, kad eina mažiukai net nuo vieno mėnesiuko biggrin.gif yra atskiros grupės pagal amžių. Jei kam įdomu, galėsiu mokytojos telefoną duoti..
jovana
Dar yra Yamaha muzikos mokyklėjė Vingio g, Telekomo pastate. Ten priima lyg tai nuo 4 mėn. Yra atskiros grupelės pagal amžių. Buvome nuėję vieną pamokėlę, mums labai patiko, tik rugpjūtį mokytoja atostogauja. Pamokėlės vyksta antradieniais. thumbup.gif
Loreli
O kokių užsiėmimų mažiesiems vyksta savaitgaliais?
Rituska
mums dabar neseniai suėjo metukai, norėčiau pradėti lankyti kokias pamokėles
kokios mokyklos yra Klaioėdoje? girdėjau apie Yamaha ir ABC...gal kas turit kokių nuomonių? 4u.gif
cameja
QUOTE(Rituska @ 2006 02 05, 21:14)
kokios mokyklos yra Klaioėdoje? girdėjau apie Yamaha ir ABC...gal kas turit kokių nuomonių? 4u.gif
*

apie mokyklele ABC girdejau tik is geros puses bigsmile.gif
rackiene
O kurioje vietoje yra, gal ką daugiau žinai apie ją ax.gif
Poli1
O mums jau 3 metukai ir aš taip pat norėčiau atiduoti į mokyklėlę, tik nežinau kur. Būtų gerai gaut kuo daugiau informacijos
Rituska
nu nejom mes i Yamaha, pirma pamoka buvo nemokama...tik kad patekom i jaunesne grupe, aisku noretusi kad butu nors vaiksciojantys...nem mes jau visur lakstom...
kaina 50 lt virna karta per savaite...
mums patiko, bet vyresnioji grupe apie 7, mes jau 7 einam miegot, gal eisim kada laikas pasikeis, tada svesiau bus...

gal kas apie ABC suzinojot?
Čiunčia
QUOTE(Rituska @ 2006 03 15, 10:37)
kaina 50 lt virna karta per savaite...

Ar aš teisingai supratau, kad 50lt kainuoja tas vienas kartas, tai į mėnesį 200lt (4 kartai) ? blush2.gif biggrin.gif
Žiedė
manau barangoka g.gif
Čiunčia
Na , aš neteisingai supratau ax.gif Tos pamokėlės kainuoja labai įvairiai, kai kur 35lt į mėn. vieną kartą per savaitę, kitur 50-60lt į mėnesį thumbup.gif Klaipėdoj 50lt į mėnesį tongue.gif
Rituska
taip, 50 lt į mėnesį , užsiėmimai vieną kartą per savaitę
Ariadna
Mes lankom yamahos muzikos mokyklele. Labai smagu, vaikui labai patinka lotuliukas.gif Mokytoja thumbup.gif Ismoktas daineles ir namuose paniuniuojam, nes ten galima isigyti kompakta ir knygute su dainu tekstais.
Siaip smagu, pasisemi ivairiu ideju, kazkaip kurybingiau i pati auklejima pradedi ziuret rolleyes.gif
mutti
QUOTE(Rituska @ 2006 02 05, 21:14)
*

Mano dukrytė du metus lankė ABC studiją Jaunimo centre Puodžių gatvėj. Ten priima nuo 3m lygtai (bet reiktų pasiteiraut gal kas nors pasikeitė). Mes lankėm šeštadieniais nuo 11 val iki maždaug 14val( bet yra ir darbo dienomis grupelių). Pamokėlės: muzika, dailė, šokiai, teatro, vyresniems- aplinkos pažinimo, anglų. Viena pamokėlė vyksta apie 25 min. Taip pat organizuojamos šventės( Kalėdos, velykos, išleistuvės), kur vaikučiai patys pasirodo , ką išmoko. Vieno mėnesio kaina buvo 55-60 lt. Lyginant su kitom mokyklėlėm tai nebrangu. Nežinau ar šiemet ta pati kaina. Geriausia visą informaciją susižinot nuėjus tenai. mirksiukas.gif
daivajazz
Mes lankom Yamaha mokyklėlę nuo rugsėjo (menų fakultete). Maniškei thumbup.gif Žiemą reikėdavo žadinti tai aš jai robiuko dainelę paniuniuodavau ir atsikelia su šypsena. jei neisim į darželį tai rudenį vėl eisim. vadovė thumbup.gif
Leilla
tai kaip apsisprest ar i ABC ar i Yamaha , neisivaizduoju nors nuo rudens noreciau didiji vesti
krika
QUOTE(mutti @ 2006 04 08, 16:28)
Mano dukrytė du metus lankė ABC studiją Jaunimo centre Puodžių gatvėj. Ten priima nuo 3m lygtai (bet reiktų pasiteiraut gal kas nors pasikeitė). Mes lankėm šeštadieniais nuo 11 val iki maždaug 14val( bet yra ir darbo dienomis grupelių). Pamokėlės: muzika, dailė, šokiai, teatro, vyresniems- aplinkos pažinimo, anglų. Viena pamokėlė vyksta apie 25 min. Taip pat organizuojamos šventės( Kalėdos, velykos, išleistuvės), kur vaikučiai patys pasirodo , ką išmoko. Vieno mėnesio kaina buvo 55-60 lt. Lyginant su kitom mokyklėlėm tai nebrangu. Nežinau ar šiemet ta pati kaina. Geriausia visą informaciją susižinot nuėjus tenai.  mirksiukas.gif
*

aš apie šią mokyklėlę irg igirdėjau thumbup.gif atsiliepimų. mano draugė ten vesdavo savo mergytę. apie kainą net nepaklausiau doh.gif tai jei sakot kad šeštadieniais ten irgi vyksta užsiėmimai, tai reikės pasidomėti plačiau apie ją. bo kažkaip mūsų savaitgaliai labai jau tingūs blush2.gif
Poli1
Šeštadienį turbūt prasedėjau prie kompo gal 3-4 val. ieškodama Klaipėdoj mokyklėlių mažiukams. Kažkoks košmaras, radau tik 3: ABC, Pinokio ir Tamesa. Iš tų 3 man patiko tik ABC,nes kuo užsiima Pinokio ir Tamesa taip aš ir nesupratau. Mat man norisi vaiką vesti, kad būtų įvairių užsiėmimų, o ne vien muzika (su muzika radau ir daugiau mokyklėlių). Tačiau Puodžių g. man tolokai nuo namų. Gal kas dar kokių mokyklėlių žino Klaipėdoj? ax.gif
Palu
QUOTE(Poli1 @ 2006 05 24, 23:40)
Šeštadienį turbūt prasedėjau prie kompo gal 3-4 val. ieškodama Klaipėdoj mokyklėlių mažiukams. Kažkoks košmaras, radau tik 3: ABC, Pinokio ir Tamesa. Iš tų 3 man patiko tik ABC,nes kuo užsiima Pinokio ir Tamesa taip aš ir nesupratau. Mat man norisi vaiką vesti, kad būtų įvairių užsiėmimų, o ne vien muzika (su muzika radau ir daugiau mokyklėlių). Tačiau Puodžių g. man tolokai nuo namų. Gal kas dar kokių mokyklėlių žino Klaipėdoj?  ax.gif
*

Sveikos

Maniškei dukrai 5 m. irgi norėtusi papildomo auklėjimo.
O kaip Yamaha mokyklėlė Vingio g.? Gal kas lankot?
mačiau skelbimą, gal tikrai bandyt vesti vaiką.
aukseklaipeda
Noriu savo kinderi vesti i toki bureli, kur jis ismoktu sukaupti demesi ir disciplinos. Todel labai noretusi, kad uzsiemimus vestu vyras. Jis papildomai lanko daile. Nezinau ka rinktis, o laikas bega.
Juračiuks
Man rodos ,kad dailėje jis ir taip susikaupęs turi būti g.gif , gal kur į šokius bandykit-ten dėmesio ir susikaupimo reikia , bet nors pajudės vaikas.Juk mokykloj atsėdi,dailėj atsėdi ar atstovi,o vaikui reik judėt mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal norit į Inkarėlio gretas. jei patogu Laukininkuose prie iki parduotuvės ax.gif
aukseklaipeda
QUOTE(Juračiuks @ 2006 10 01, 22:32)
Man rodos ,kad dailėje jis ir taip susikaupęs turi būti  g.gif , gal kur į šokius  bandykit-ten dėmesio ir susikaupimo reikia , bet nors pajudės vaikas.Juk mokykloj atsėdi,dailėj atsėdi ar atstovi,o vaikui reik judėt  mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal norit į Inkarėlio gretas. jei patogu Laukininkuose prie iki parduotuvės  ax.gif
*

Kas tas "Inkarelis', ar tai sokiai? Mes gyvenam netoli "Bigo", butu visai netoli, koks ten tikslus adresas?
aukseklaipeda
hmm....galvojau, kad gausiu daugiau patarimu...
Pūkis
kazkur skaiciau skelbima apie fechtavimasi ir atrodo is pradziu nereik moket ar kaip ten nepamenu. g.gif cia kazkokioj baltijos pr. mokykloj vyksta tie uzsiemimai. g.gif
na jei dar nieko idomaus neradai
agatuke
sveikos mamytes, mano maziukui 6 men, ar yra mokykleliu tokiekms kleckiukams? moretusi kad jius pratintusi buti tarp kitu vaiku, kokiu bugneliu pamustu, rankutem paploti juk vaikui taip idomu pazinti viska kas nauja.
anasar
Sveiki. smile.gif Gal kurios nors mažylis lanko Domisole mokyklą? Papasakokite, kaip jums ši mokykla mirksiukas.gif
braske101
[O idomu kiek kainuoja pamokeles toje mokykleleje ir kaip daznai jos vyksta, kokiu laiku? Gal kas kontaktini telefoniuka turite? 4u.gif
anasar
QUOTE(braske101 @ 2007 01 15, 23:51)
[O idomu kiek kainuoja pamokeles toje mokykleleje ir kaip daznai jos vyksta, kokiu laiku? Gal kas kontaktini telefoniuka turite? 4u.gif
*

Skambinau, tai sakė užsiėmimai vyksta kartą savaitėje, ketvirtadienio vakarais. Mums 2 metai, tai aš domėjausiu būtent apie tokius "mokinukus" smile.gif . Mokestis 50 litų mėnesiui. Mes važiuosim ketvritadienį, pasižiūrėsim. mirksiukas.gif
O telefonas šios mokyklėlės 9 671 26924, adresas Taikos pr. 68, "Gilijos" pradinė mokykla, 106k. smile.gif
lora++
svekos mamos, maniskei dar tik 9 men, bet jau noreciau apsisviesti apie baleta klaipedoje, ar isvis yra tokie uzsiemimai klp? g.gif
Simple girl
QUOTE(agatuke @ 2007 01 07, 16:33)
sveikos mamytes, mano maziukui 6 men, ar yra mokykleliu tokiekms kleckiukams? moretusi kad jius pratintusi buti tarp kitu vaiku, kokiu bugneliu pamustu, rankutem paploti juk vaikui taip idomu pazinti viska kas nauja.
*

Yamaha mokyklėlė priima nuo 4 mėn.

QUOTE(anasar @ 2007 01 16, 18:31)
Skambinau, tai sakė užsiėmimai vyksta kartą savaitėje, ketvirtadienio vakarais. Mums 2 metai, tai aš domėjausiu būtent apie tokius "mokinukus" smile.gif . Mokestis 50 litų mėnesiui. Mes važiuosim ketvritadienį, pasižiūrėsim. mirksiukas.gif
O telefonas šios mokyklėlės 9 671 26924, adresas Taikos pr. 68, "Gilijos" pradinė mokykla, 106k. smile.gif
*

Na kaip jums sekėsi mokyklėlėj?Nuo kokio amžiaus priima?

Mes lankom Yamaha mokyklą, tai dukrytė laukia nesulaukia kada eisim, šiek tiek mažoka tas 1 kartas per savaitę.
agatuke
[quote=zuikute,2007 01 19, 14:13]
Yamaha mokyklėlė priima nuo 4 mėn.

4u.gif
braske101
QUOTE(anasar @ 2007 01 16, 20:31)
*

Aciu uz info, anasar. Mano mazkiui dar tik 3 men, abejoju ar tokius maziukusten priima, reiks pasidometi
Rasmuze
mano mazajai 7 men ir nusprendziau leisti pamuzikuoti,nes tik isgirdusi muzika pradeda sokti.gal galit parasyti telefono numeriuka,kad galeciau susisiekti,aciu
mamutiene
jei 7 men. tai mano nuomone jums geriausiai tiktu arba yamaha arba ta mokyklele kuri yra prie danes tame zalsvame pastate. ju koordinates www.neshtumas.com yamahos koord. pasiieshkok internete.
as savaji 2 su puse metu vedu i abc. ten yra ir maziuku grupe,bet nuo metuku. 2 kartus per savaite vyksta uzsiemimai trechiadieni muzikele, o ketvirtadien muzikele+daile. buvom mes ir yamahoj, bet man ten pasirode per didelis tempas ir labai jau mazai vietos.
Rasmuze
aciu uz pagalba
D_linija
QUOTE(mamutiene @ 2007 03 16, 19:15)
jei 7 men. tai mano nuomone jums geriausiai tiktu arba yamaha arba ta mokyklele kuri yra prie danes tame zalsvame pastate. ju koordinates www.neshtumas.com yamahos koord. pasiieshkok internete.
as savaji 2 su puse metu vedu i abc. ten yra ir maziuku grupe,bet nuo metuku. 2 kartus per savaite vyksta uzsiemimai trechiadieni muzikele, o ketvirtadien muzikele+daile. buvom mes ir yamahoj, bet man ten pasirode per didelis tempas ir labai jau mazai vietos.
*

kaip gaila kad Klaipedoje toks mazas pasirinkimas vaiku ugdyme. verysad.gif
o ten abc ar yra vyresniems kas nors?mes lankom yamaha mokyklele bet dar noretume veiklos. mums 2 metai su biskiuku:) jei galit ir kontaktus 4u.gif
Rasmuze
QUOTE(Delta @ 2007 03 22, 21:33)
kaip gaila kad Klaipedoje toks mazas pasirinkimas vaiku ugdyme.  verysad.gif
o ten abc ar yra vyresniems kas nors?mes lankom yamaha mokyklele bet dar noretume veiklos. mums 2 metai su biskiuku:) jei galit ir kontaktus  4u.gif
*

kur randasi yamahos mokyklele?ar tam menu fake kur yra priesais vaiku ligonine? ar kitur?ir kur reikia kreiptis koks kabinetas?
D_linija
QUOTE(Rasmuze @ 2007 03 22, 23:21)
kur randasi yamahos mokyklele?ar tam menu fake kur yra priesais vaiku ligonine? ar kitur?ir kur reikia kreiptis koks kabinetas?
*

kur randasi kita mokyklele centre nezinau, mes lankom cia laukininku gatvej, jei reikia galiu parasyti vadoves numeri ji tikrai zinos ir viska papasakos,jei ka rasyk i az
mamutiene
ABC kontaktu neturiu, esu ishtrynusi vadoves telefona. tiesiog ateikit trechiadieni 12 val. i 19 kabineta. man atrodo, kad pasirinkimas visai pakankamas tu mokykleliu, tokiem maziam nieko labai blatno neishgalvosim. Jei vaikui 2 su bishkiu, tai ABC manau visai tiktu, ateikit ir sihbandysit.
Rasmuze
aciu mamytes
Cikadelė
QUOTE(mamutiene @ 2007 03 16, 20:15)
g.gif nuoroda neatsidaro ax.gif

Skaičiau skaičiau, visokių dalykų prirašyta, bet jokio konkretumo- nieko doh.gif

Susisteminau faktus iš to balagano, bet nežinau ar kartais nesidubliuoja, nes vienos rašo pavadinimus, kitos adresus be pavadinimų, o gal čia tos pačios? g.gif

cool.gif Domisolė (Žvejukuose, 2 aukštas)
cool.gif Yamaha ( KU Menų fakultetas)
cool.gif Žvejų g, didelis pastatas šalia Danės upės.
cool.gif Vingio gv Telekomo pastatas (čia gal ta pati Yamaha g.gif
cool.gif Jaunimo centras Puodžių g.
cool.gif Gilijos pr. m-kla 106 k, Taikos pr. 68 tel 8671 26924

Parašykit, kas lankotės kokiuose būreliuose, gal kokių naujų atsirado... g.gif kokios kainos, gal kas ir kontaktus parašysit....

Dalyvaukim aktyviau, nuo to mūsų vaikiukams tik geriau mirksiukas.gif beje, o užsirašyti reikia iš anksto, nėra eilių? g.gif
Simple girl
QUOTE(Cikadelė @ 2007 05 19, 21:46)
g.gif  nuoroda neatsidaro ax.gif

Skaičiau skaičiau, visokių dalykų prirašyta, bet jokio konkretumo- nieko doh.gif

Susisteminau faktus iš to balagano, bet nežinau ar kartais nesidubliuoja, nes vienos rašo pavadinimus, kitos adresus be pavadinimų, o gal čia tos pačios? g.gif

cool.gif Domisolė (Žvejukuose, 2 aukštas)
cool.gif Yamaha ( KU Menų fakultetas)
cool.gif Žvejų g, didelis pastatas šalia Danės upės.
cool.gif Vingio gv Telekomo pastatas (čia gal ta pati Yamaha g.gif
cool.gif Jaunimo centras Puodžių g.
cool.gif Gilijos pr. m-kla 106 k, Taikos pr. 68 tel 8671 26924

Parašykit, kas lankotės kokiuose būreliuose, gal kokių naujų atsirado... g.gif kokios kainos, gal kas ir kontaktus parašysit....

Dalyvaukim aktyviau, nuo to mūsų vaikiukams tik geriau mirksiukas.gif beje, o užsirašyti reikia iš anksto, nėra eilių? g.gif
*

2. Reklaminiai skelbimai iš šio skyrelio bus trinami be perspėjimo! Temose nepageidaujami: užsiėmimų kainų aptarinėjimai, reklaminiai tekstai ir m-kėlių/būrelių skelbimai, kviečiantys ateiti į užsiėmimus, kontaktinių telefonų nuorodos. cool.gif
Mes lankomės Yamahoj bet ji ne Vingio gatvėj, o laukininkų smile.gif
gintet
Mes pradejome lankyti uzsiemimus Zveju g.2, IIIa.Nors buvome tik viena karteli,bet labai patiko ir man ir dukrytei. Dainavom, lingavom, sokom,na sunku net nupasakoti,bet smagu tai tikrai. Labai silta ir maloni vadove Livija ir kaina itin patraukli 15lt vienas uzsiemimas arba 5o lt men (cia uz 4 kartus) thumbup.gif
Cikadelė
QUOTE(zuikute @ 2007 05 21, 23:38)
2. Reklaminiai skelbimai iš šio skyrelio bus trinami be perspėjimo! Temose nepageidaujami: užsiėmimų kainų aptarinėjimai, reklaminiai tekstai ir m-kėlių/būrelių skelbimai, kviečiantys ateiti į užsiėmimus, kontaktinių telefonų nuorodos.   cool.gif

yra didelis skirtumas tarp reklamos ir rekomendacijos (kad ir su kokiu nors kontaktiniu telefonu tongue.gif

ačiū už nuomones ax.gif bandysim ir mes blush2.gif
skraja-sk
Sveiki, o kas ten Gilijos pradinėje vyksta??.. g.gif
0jura
QUOTE(aukseklaipeda @ 2006 10 09, 23:13)
hmm....galvojau, kad gausiu daugiau patarimu...
*

JEI NORI DISCIPLINOS IR SUSIKAUPIMO - LABAI GERAS UŽSIĖMIMAS KIOKUŠIN KARATE. KLAIDINGA NUOMONĖ, KAD TEN MOKO TIK ''MUŠTIS''. TIK VA, BĖDA, NEŽINAU, KUR KLAIPĖDOJ YRA doh.gif Bet jei įdomu, galėčiau surasti 4u.gif
Papildyta:
beje, apie muzikavimą - labai gera vadovė yra DRAUGYSTĖS vaikų ir jaunimo klube. Bet vaikiukai vyresni - bijau pameluoti, bet gal nuo 3-4metukų. Jie ten ir konkursuose dalyvauja, ir šventėse, ir leidžia kompaktus. Grupė vadinasi TRAKŠT BRAKŠT wink.gif
(KLUBAS YRA DEBRECENO G-VĖJ, NETOLI vAIKŲ PASAULIO)

ten ir šiaip yra daug būrelių - dramos, šokių, dailės..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.