Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronai

kol kas tik skaitydavau ir mokydavausi, bet dabar parašysiu ir savo firminį makaronų patiekalą..

Reikes:
vištienos filė
2-3 morkų
grietinėlės
makaronų

Dažniausiai darom su spagečiais. Visų pirma apkepinu sutarkuotas morkas ant sviesto (ant aliejaus neskanu). Naudoju iš prieskonių tik druką ir pipirus. Nepagailiu. Po to, morkas išimu, toj pačioj keptuvėj pakepinu smulkiais gabaliukais pjaustytą vištieną (gardintą irgi tik druska ir pipirais).. kai apkepa, sudedu morkas ir viską užpilu grietinėle. Tada ant mažos ugnies patroškinu. Makaronus verdu maždaug nuo to etapo, kai sudedu kept vištą. Gautą padažą pilu ant makaronų, išmaišau.. na, man iki šiol šis atradimas geriausias biggrin.gif 4u.gif

SKANAUS drinks_cheers.gif
Atsakyti
O gal kas galetu parasyti kaip pasigaminti lazanija?
Atsakyti
tema apie lazaniją čia
Atsakyti
dekui mirksiukas.gif
o tai as ieskojau bet kazkaip neradau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(exangel @ 2005 11 27, 12:52)
dekui mirksiukas.gif
o tai as ieskojau bet kazkaip neradau blush2.gif

kiekviena tema turi po keletą ar daugiau puslapių, gal tiesiog nepastebėjai. Puslapių skaičius matosi viršuje ir apačioje kairėje pusėje.
Atsakyti
Gal žinote kokį makaronų apkepą su daktariška dešra? Nes turiu daug, o nesugalvoju kaip skaniai ją panaudoti.
Manau, kad dėčiau virtus makaronus, tarkuotą daktarišką dešrą, sūrį, kečupą, gal kas turite dar kokių idėjų, kad būtu skanu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 04 sausio 2006 - 11:36
Aš kartais darau tokį apkepą:

išsiverdu makaronus, apkepinu keptuvėje su šlakeliu aliejaus smulkintus svogūnus, tada dedu nedideliais gabalėliais supjaustytą dešrą ir dar šiek tiek pakepu. Atskirai išplaku 200 g indelį grietinės su 2 - 3 kiaušiniais, į plakinį dedu druskos, pipirų, mėgstamų prieskonių, pvz., kario. Apkepo inde sumaišau makaronus, kepintą dešrą ir grietinės - kiaušinių plakinį. Ant viršaus prikraunu daug tarkuoto fermentinio sūrio ir apkepu įkaitintoje iki 200C orkaitėje apie 20 min., arba kol sūris gražiai apskrunda 4u.gif
Atsakyti
Reikės išbandyti ir tokį receptą.
Aš tai vakar dariau jau labai paprastą - išviriau makaronus, sutarkavau daktarišką dešrą, sūrį, viską sumaišiau ir kepiau apie 25min.
Gavosi visai nieko toks paprastas maistas vakarienei.
Atsakyti
Makaronai su tunu

reikes:
spageciu
tuno su aliejumi
2 svogunu
cesnako
alyvuogiu
baziliko
pomidoru pastos ( as naudoju keciupa )

Svogunus, cesnaka susmulkinti ir pakepti. Ideti keciupo, baziliko ir siek tiek patroskinti. Po to sudeti tuna ir pasmulkintas alyvuoges. Makaronus isvirus apipilti padaziuku. Skanaus
man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Man tai patinka makaronai su varške.
Makaronus išverdu sūdytame vandenyje. Kol makaronai verda 200 g varškės išmaišau su 3 - 4 arbatiniais šaukšteliais cukraus. Kai makaronai išverda įdedu varškę, pakaitinu, kol užverda ir patiekalas paruoštas. Valgau su grietine, galima ir cukraus jeigu nori užsiberti. Man tai skanu.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 01 06, 22:12)
Man tai patinka makaronai su varške.
Makaronus išverdu sūdytame vandenyje. Kol makaronai verda 200 g varškės išmaišau su 3 - 4 arbatiniais šaukšteliais cukraus. Kai makaronai išverda įdedu varškę, pakaitinu, kol užverda ir patiekalas paruoštas. Valgau su grietine, galima ir cukraus jeigu nori užsiberti. Man tai skanu.

oj koks keistas patiekalas g.gif bet jei tau skanu,tai thumbup.gif
Atsakyti
Mano brangusis tikras "makaroninis" smile.gif Reikes pagaminti Jusu receptuku jam thumbup.gif
Atsakyti