Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Makaronai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
snoopy
Oi matau makaronu skyrelis mirsta,niekas cia neuzsuka-bandysiu gelbeti.Keletas receptuku:
Makaronai su lasisa
reikes tik lasisos smulkiai pjaustytu gabaleliu, truputi juodo pipiriuko ir grietineles-visa tai i keptuve ir ant mazos ugnies mazuma pakaitinti.Isvirti makaronus ir uzpilti viskuo is keptuves.Ir prasau ant stalo:skanu greita ir sveika:)
Vietoj lasisos mes labai megstam su pievagrybiais arba su vistienos gabaliukais.Tik pievagrybius arba vistiena is pradziu reikia kiek pakepinti keptuveje o grietinele veliau:)

Skanaus!
akbr
snoopy, receptėlis tavo atrodo liuks,o svarbiausia labai greitas, reiks rytoj šeimynai pietums pagaminti smile.gif
snoopy
Gamink gamink, ir butinai papasakok, kaip pavyko ir ar patiko:)
Tea
Siulau toki recepteli:

Kol makaronai verda (galima spageti ar pvz. kaspinelius), darau toki padaza:

keptuveje pakepinti svoguna (man skanu baltas), tada ideti paruostus mazus farso kukuliukus (mazdaug1,5 cm. skersmens), dar pakepinus sudeti tarkuota morka ir uzdengus dangti patroskinti kelias minutes. Tada supilti mikseriu sutrintus pomidorus (puikiai tinka marinuoti skardinese) ir uzvirus paskaninti baziliku bei pipirais.

na, padaziux paruostas - dedam ant makaronu ir skanaus.
ViShy
Na o man labiausiai patinka stai kaip pagaminti makaronai:
Pakepinu smulkiai supjaustyta svoguna kopertuveje su aliejumi,kai svogunas apskrunda sudedu supjaustytas krabu lazdeles,kokias 5 min. viska pakepu ir uzpilu grietinele arba pienu,( jei pilu piena tada dar idedu gera sauksta grietines,kad riebiau butu )idedu prieskoniu ( vegetos,pipiru,zalumynu ) dar mazdau 8 min viska keptuve maisant pavirinu,kol padazas sutirsteja ir pilu ta padaza ant isvirtu makaronu...
man labai skanu ir pikantiska smile.gif thumbup.gif
skanaus thumbup.gif
akbr
snoopy, tavo padaziukai makaronams thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif zinoma galima juos ir su bulvem patiekti. neturejau lasisos tai su nebandziau, vistienos - l.svelnus buvo tai truputuka sojos padazo idejau, o su pievagrybiais - tai pats geriausias, liezuvi gali praryti biggrin.gif o svarbiausia, kad darbo nera daug, viskas pasiruosia l.greitai thumbup.gif
snoopy
Dziaugiuosi! Dar mes daznai darom su mozarella, pomidoriukais, grietinele ir krevetem, kartais cukinija-toks pikantiskas skonis gaunasi...bet ten jau truputi daugiau terliotis. Jei domina, veliau imesiu receptuka - nors ka ten receptas, vel viska i keptuvyte ir ant makaronu:)
snoopy
Dar... makaronai su chilli-kas megsta astrius patiekalus
Geriausiai tinka su spagetti.
Alyvu aliejuje pakaitinti smulkiai supjaustytus cesnakus, tiktai neperkaitinti! Aliejaus neuzvirti, cesnakas neturi pagelsti! Ten pat supilti smulkiai supjaustytu chilli pipiriuku. Ir visa ta "padaza" ant makaronu.Ismaisius uzbarstyti svieziu petrazoliu ir ant stalo!

Skanaus!
Raideles
Makaronu padazas:

Supjaustau kelis pomidorus ir troskinu su keliais saukstais grietines, druska ir pipirais. Labai skanu, greita ir paprasta.

O gal kas zinot kaip Chilli gaminami makaronai su vistienos padazu - man taip skanu... Noreciau namie pasidaryti, nes neleksi vis i picerija smile.gif
snoopy
QUOTE(Raideles @ 2005 02 17, 15:50)

Supjaustau kelis pomidorus ir troskinu su keliais saukstais grietines, druska ir pipirais. Labai skanu, greita ir paprasta.

*

pabandyk, be pomidoru, dar ideti truputi cukinijos, papriku (visu spalvu, kad graziau butu:)), svoguno ir baklazano.Kartais ne greitines nereikia!
mes pilam toki padaza ant "kiausininiu" makaronu (cia tie kur daug kiausiniu turi smile.gif )
gyvenu gerai
Mano receptukas toks
essen.gif

Keptuveje pagaminti padažiuką:
morkytę ir svogūniukus pakepinti, po to sudėti pjaustytus virtus vištų skilvelius, pievagrybius, sviesto, grietinės ir česnako, prieskoniu...(galima ir yvairių daržovių)

Sumaišyti su virtais makaronais (stambiais), tarkuoto sūrio, ir į orkaitę!!!

PABANDYKIT thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
mindira
mano receptukas, daug gal kas taip daro, gal ir pasikartosiu, bet vis tiek kas nors pasidarykit,nesudetingas visiskai, bent jau vyrui mano labai patinka tongue.gif

Isvirusia kiauliena arba jautiena supjaustyti mazais kubeliais,(mesos 0,5 kg)
Supjaustyti raudona paprika 1 vnt.
Ir supjaustyti pievagrybius ?(kokie 200 gr.)

Viska sudeti i keptuve ir kepti, kol viskas issitroskins, makaronus (2 pakeliai po 400 gr.) isvirti ir po to viska sumaisyti. Valgyti su pomidoru padazu.

Zinoma galima ir i orkaite pasauti ant virsaus uzdejus surio, tada dar skaniau.
mindira
Makaronams naudojau padazus italiskus, meksikietiskus, kiniskus, bet ju daug reikia, zinoma geriau kad butu daugiau, tai su pakepintu farsu ir paprika maisyti ir be abejo daug prieskoniuku, juk daug skaniau.

Idomu gal kas daretes lazanija? kaip pavyko ir ar daznai ja darotes, is ko?
u.o.g.y.t.e
QUOTE(mindira @ 2005 03 22, 19:27)
Makaronams naudojau padazus italiskus, meksikietiskus, kiniskus, bet ju daug reikia, zinoma geriau kad butu daugiau, tai su pakepintu farsu ir paprika maisyti ir be abejo daug prieskoniuku, juk daug skaniau.

Idomu gal kas daretes lazanija? kaip pavyko ir ar daznai ja darotes, is ko?
*

Apie lazanija yra kazkur cia, buvo nemazai kalbeta, padaryk paieska mirksiukas.gif As pati ieskojau ir radau mirksiukas.gif Nemazai vargo su ja man pasirode, bet kokiu atveju - sekmes 4u.gif
Florexile
O as darau taip:
Isverdu makaronus (bet kokius), tada juos apkepinu keptuvej (kada dietinuos tai nekepinu biggrin.gif ), uztarkuoju olandisko surio, palaukiu kol issilydys. Ir atskirai isverdu toki padaziuka: lygiom dalim aliejus+keciupas+grietine (kartais aliejaus dedu ir maziau), visa laika maisyti, uzvirinti ir pavirti kokia minute. deti i lekste makaronu, ant virsaus uzpilti to padaziuko. Sakanaus. Labai greitai ir terliotis per daug nereikia tongue.gif
ritusė
QUOTE(snoopy @ 2005 01 27, 09:46)
Dziaugiuosi! Dar mes daznai darom su mozarella, pomidoriukais, grietinele ir krevetem, kartais cukinija-toks pikantiskas skonis gaunasi...bet ten jau truputi daugiau terliotis. Jei domina, veliau imesiu receptuka - nors ka ten receptas, vel viska i keptuvyte ir ant makaronu:)
*

Sakyk, o pomidorus imi šviežius ar konservuotus? Ar pomidorus reikia lupti? Ir ar viską iškart sudedi į keptuvę?
Rigedora
KAS BANDĖT GRIKINIUS MAKARONUS??? ar įmanoma valgyt? kas per skonis? nusipirkau, bet vis nesiryžtu pabandyti :S
smike
Na jei jau nusipirkai tai imk ir bandyk! biggrin.gif As esu dariusi virtinukus tinginius is grikiu miltu- man patiko! Makaronai turetu irgi neblogai but. O beje, ar yra ju maximoje? Padazai tiks tie patys kaip ir prie paprastu makaronu. smile.gif
slyva
Sveikutes!
Susigundziau nusipirkti dideliu makaronu, kad pagaminti su idaru - norisi kazko ypatingo smile.gif Pamenu kad kazkur skaiciau apie idarus, bet dabar jau neberandu! doh.gif Gal galite parasyti recepciuku? Buciau labai dekinga 4u.gif
Mally
Aš nuolat darau tuos didelius Cannelloni makaronus įdarytus pagal BEA receptą. Na nerealiai skanu. Įdaras: varškė, supjaustytas kumpelis, kiaušinis, žalumynai (pridedu ko turiu - krapai, petražolės, svogūnų laiškai) bei tarkuotas sūris. Proporcijos: vienai dėžutei tų makaronų (24 vienetai) reikia apie 600g varškės. Prikimštus makaronus sudelioji į skardą, tada pabarstai ant viršaus tarkuoto sūrio ir užpili baltu padažu. O jį padarau taip: pienas, miltai, druska bei tie patys žalumynai. Ir į įkaitintą orkaitę. Maždaug po 20 min jau gatava. Tiesa, makaronai turi būti jau apvirti (tai rašo ant pakelio), o jei neapvirti, tada pačiai reikia apvirti, o kaip tai daryti, aš nežinau. ax.gif Skanaus.
jadzka
Bent jau aš pora būdų darau:
O makaronus visada apberdu, nes jei neapvirti - tai paskui makaronas išsiplečia ir didelis pasidaro o įdaro mažoka kažkaip....
1. Su Špinatais ir varške. Į makarunus prikemšu varškės su špinatais ir prieskoniais. O ant viršaus užpilu giretinėlės ir šiek tiek parmazano sūrio.
2. Su mėsyte. Jautienos faršą sumaišau su smulkiai pjaustytais pomidorais, paprika, svogūnais ir prieskoniais (bazilikais, santa marios mėsos pr.)dar šiek tiek parmazano sūrio. Sudedu į skardą, užpilu šiek tiek sultinio, užbarstau sūrio.
3. Savo vyriškiui vegetariškai:) Į makaronus prikemšu visokių daržovių kokių tik randu (dažniausiai morkos, pievagrybiai, špinatai, svogūnai, šiek tiek česnako, petražolių lapelių) Visa tai užpilu grietinėle atba pienu (proklaisomai nuo to ką randu šaldytuve) ir šiek tiek sūrio ant viršaus.

Viską kepu - troškinu Stikliniame troškintuve kokį 20 -40 min. Čia iš akies žiūriu, kai jau gatava:)
agacaga
QUOTE(jadzka @ 2005 04 27, 11:06)
O makaronus visada apberdu, nes jei neapvirti - tai paskui makaronas išsiplečia ir didelis pasidaro o įdaro mažoka kažkaip....

O kiem mazdaug laiko tu juos apvirdineji? blush2.gif
jadzka
QUOTE(agacaga @ 2005 04 27, 12:24)
O kiem mazdaug laiko tu juos apvirdineji?  blush2.gif
*

Kaip ir viską: iš akies:)
Gal kokias 7 minutes
slyva
O jei as vietoj kepimo orkaitej, tuos makaronus keptuvej patroskinciau kokiam padaze? Kaip manot, kas gautusi? smile.gif Nes neturiu orkaites veikiancios...
Eimante
QUOTE(slyva @ 2005 04 27, 09:55)
O jei as vietoj kepimo orkaitej, tuos makaronus keptuvej patroskinciau kokiam padaze? Kaip manot, kas gautusi? smile.gif Nes neturiu orkaites veikiancios...
*

As siandien zadu daryti tuos makaronus farsiruotus, bet pati nevalgysiu, nes "ant dietos" biggrin.gif tai bandysiu su kalakuto farsu ir manau kad taip pat troskinsiu keptuvej, nes orkaite "oziuojasi", viska kepu dvigubai ar trigubai ilgiau! Bet as valgiau ir siaip tik isvirtus, niekur netroskintus, bet i puoda tiesiai grietines su kecupu pripilta ir surio uztarkuota, palaikyta siltai, liuks, labai skanu buvo. Tai keptuve manau gera iseitis taip pat, jei orkaite neveikia.
Vasarėlė
QUOTE(jadzka @ 2005 04 27, 11:06)
1. Su Špinatais ir varške. Į makarunus prikemšu varškės su špinatais ir prieskoniais. O ant viršaus užpilu giretinėlės ir šiek tiek parmazano sūrio.
2. Su mėsyte. Jautienos faršą sumaišau su smulkiai pjaustytais pomidorais, paprika, svogūnais ir prieskoniais (bazilikais, santa marios mėsos pr.)dar šiek tiek parmazano sūrio. Sudedu į skardą, užpilu šiek tiek sultinio, užbarstau sūrio.
3. Savo vyriškiui vegetariškai:) Į makaronus prikemšu visokių daržovių kokių tik randu (dažniausiai morkos, pievagrybiai, špinatai, svogūnai, šiek tiek česnako, petražolių lapelių) Visa tai užpilu grietinėle atba pienu (proklaisomai nuo to ką randu šaldytuve) ir šiek tiek sūrio ant viršaus.

Viską kepu - troškinu Stikliniame troškintuve kokį 20 -40 min. Čia iš akies žiūriu, kai jau gatava:)
*

Labai skaniai skamba.O kokiu kiekiu pieno ar grietinėlės užpilti?
nere
O kai darot tuos farširuotus makaronus su kuo prikemšat juos? g.gif.Ta prasme su švirkštu konditeriniu, ar dar kaip.
olé
QUOTE(nere @ 2005 05 31, 18:36)
O kai darot tuos farširuotus makaronus su kuo prikemšat juos? g.gif.Ta prasme su švirkštu konditeriniu, ar dar kaip.
*

kadangi turbūt ėjo kalba apie caneloni, tai rankomis. jei kokius ragučius, tai reiktų turbūt visą dieną kimšt juvelyriškai smile.gif
mamy 24
MAKARONU SALOTOS
Reikia makaronu, agurko, krabu lazdeliu, virtu kiausiniu, konservuotu kukuruzu, majonezo, druskos.
Viska supjaustau, sumaisau su majonezu. Greita, skanu ir paprasta thumbup.gif Musu firmines salotos, vyrui labai patinka
Zaizza
Geros idėjos thumbup.gif Taip viskas atsibodo doh.gif Užsinorėjau makaronų kimštų, bet ryt tikrai nepasidarysiu, nes nebus kam jų nupirkt schmoll.gif Gal poryt pavyks išbandyt tą jūsų receptuką ax.gif
konkin
idaryti makaronai
4 porcijos

16 dideliu makaronu

padazas
450g konservuotu supjaustytu pomidoru
2 sutrintos cesnako skilteles
15ml (1 saukstas) svieziu sukapotu petrazoliu
1 supjaustytas svogunas
2 saukstai pomidoru tyres
maltu juoduju pipiru

idaras

60ml (4 saukstai) darzoviu sultinio
1 kubeliais supjaustyta cukinija
40g konservuotu arba saldytu kukuruzu
1 zalia saldzioji paprika be seklu ir supjaustyta kubeliais
50g mazu griezineliais supjaustytu grybuku
1 griezineliais supjaustytas poras
2 sutrintos cesnako skilteles
15g (1 saukstas) sukapotu ivairiu svieziu prieskoniniu zoleliu
baziliko sakeliu papuosti

sudekite padazo produktus i keptuve,uzdenkite ir palengva pavirkite 10 minuciu.supilkite i virtuvini kombaina ir sukite 10 sekundziu.supilkite atgal i keptuve ir uzkaitinkite.
per ta laika prikaistuvyje sumaisykite visas idaro sudedamasias dalis,isskyrus prieskonines zoleles.virkite 10 minuciu ant silpnos ugnies,kol darzoves suminkstes.imaisykite prieskonines zoleles,pagardinkite pipirais.
pasudytame vandenyje 8-10 minuciu pavirkite makaronus ir gerai nusunkite.idarykite makaronus ir isdeliokite juos pasildytose lekstese.uzpilkite padazo,papuoskite baziliku ir patiekite.
user posted image
zuikad
Aš tai nesuprantu dėl ko čia tas triukšmas, aš makaronus ruošiu iš visko ką randu šaldytuve smile.gif. Pvz. vakar ruošiau taip:

pakepinau pusę raudono svogūno, gabaliukais supjaustyto kumpio ir užpyliau pusę indelio kapotų pomidorų, patroškinau kol išgaravo skystis ir sudėjau pjaustytus šampinjonus dar patroškinau porą minučių smile.gif thumbup.gif gavosi.

(Beje taip labai skanu su pakepintu faršu, o kartais kai neturiu pomidorų pilu grietinėlė ir įberiu truputį džiūvėsių ir troškinu kol padažą sutraukia, tada gaunasi makaronai su baltu padažu smile.gif
Beje aš niekad nemaišau su makaronais padažo, o užpilu ant viršaus, jeigu sumaišai tai visas kumpis į apačia sukrenta mirksiukas.gif

O iš likusių makaronų padariau salotas vyrui į darbą:
Makaronai (jei verdu spiralinius ar vamzdelius visad perpjaunu per puse), poras supjaustytas skridinėliais, raudonos pupelės (tos kur tokiame gličiame skystyje būna, tik prieš vartojant aš jas nuplaunu ir pakaitinu virš garų, kad kietesnės būtu) truputis kubeliais pjaustyto kumpio, ir majonezas, bei pipiriukai smile.gif
Manasis net indelį išlaižė biggrin.gif

O sau pusryčiams pasidariau salotu su makaronais plėšytu kinišku kopūstu, pjaustytais svogūnų laiškais, porais, agurku ir krabų lazdelėmis, o užpyliau viską citrinų, garstyčių ir aliejaus padažu,

Šiaip tikrai nesuprantu ko tas malkas skaldot smile.gif karta šaldytuve buvo tik kiaušinių ir svogūnas, tai išviriau kiaušinius susmulkinau sumaišiau su smulkintu svogūnu, majonezu ir padaviau savajam, suvalgė nė nemirktelėjąs, gal labai alkanas buvo, o gal visai nieko gavosi?
smile.gif wub.gif
kristik
O as pamenu vaikysteje mociute darydavo toki patiekala: i virtus makaronus (turi buti tokie tusciaviduriai storoki siaudeliai) imusama pora kiausiniu, ismaisoma ir kepama orkaiteje kol kiausiniai iskeps. Po to visa tai kas gavosi supjaustoma nemazais kubeliais, merkiama i cukru ir valgoma. Oj kaip skanu buvo thumbup.gif Ryt pulsiu daryti biggrin.gif
Insomnia
Skautų stovyklose darydavom makaronus su kondensuotu pienu. Šiandien vaikui padariau, tai iš pradžių taip įtariai žiūrėjo, o po to visai gerai "suėjo: biggrin.gif
zyzane
HELP!!!!

Nusipirkau Pesto - priesh kokius 7 metus ragavau jo Svedijoje ir tik paskaicius Bea aprasymus supratau, kas tai buvo blush2.gif Nu bishky tundra. Visa savaite medziojau ta Pesto IKI, bet neradau niekur. Vakar vaziavau i VP market. Nusipirkau. Parsinesiau namo. Paragavau. Ir susinervinau, nes mano atmintyje ne toks likes tas skonis.. Paskui gerai apziurejau indeli - ten etiketeje ne bazilikas, o Ruccola (salotos tos), nors vis tiek vadinasi Pesto - gal cia nusipirkau kazkokia Pesto variacija? g.gif

Siandien isbandysiu - sakiau gal vis tik skanu bus ant makaronu. Bet su proporcijom tai man hm hm... Kiek reikai det to padazho? Bandysiu recepta ta su cukinijom, tik va pesto pirktinis, tai nesusigaudau?
stewie
visu receptu neperziurejau, bet kiek maciau nebuvo tokio receptuko, kuris mane domintu. pas klasioke valgiau spagecius su suriu ir mazyciais mazyciais arso gabaleliais bei pomidoru padazu. gal kas zinote toki receptuka? buciau labai dekinga! ax.gif
Aga
QUOTE(reveka @ 2005 08 20, 18:05)
visu receptu neperziurejau, bet kiek maciau nebuvo tokio receptuko, kuris mane domintu. pas klasioke valgiau spagecius su suriu ir mazyciais mazyciais arso gabaleliais bei pomidoru padazu. gal kas zinote toki receptuka? buciau labai dekinga!  ax.gif
*

Jei su faršu, tai pakepini faršą, smulkiai su mentele jį sugnaibai keptuvėje beskrudinanat, galima svogūniuko truputėlį papjaustyti dar, nors aš nededu, ir prieskonių kokių mėsos. Tada ant viršaus verti makaronus virtus ir viskas, paprasčiau net neįsivaizduoju g.gif Paskui jau kaip pakepini, užtarkuoji sūrį, dedi kečupą arba kokį padažą.
Tylene
QUOTE(reveka @ 2005 08 20, 17:05)
visu receptu neperziurejau, bet kiek maciau nebuvo tokio receptuko, kuris mane domintu. pas klasioke valgiau spagecius su suriu ir mazyciais mazyciais arso gabaleliais bei pomidoru padazu. gal kas zinote toki receptuka? buciau labai dekinga!  ax.gif
*

as pakepinu farsa, svoguniuko, cesnako smulkiai pjaustyto, papripa raudona smulkiai pjaustyta, druskos, pipiriuku. Viska pakepinu. Tada dedu pomidoru padazo. Atskirai ishverdu makaronus. Verciu juos i keptuve su keptu farsu, ismaishau, ir dedu ant virshaus tarkuoto surio. Uzhdengiu keptuve, isjungiu ugni ir palaikau ant ikaitusios dujines kol suris issilydis. smile.gif Labai skanu. 4u.gif
eleniukas
Sveikos,

aš tai darau labai paprastą padažiuką makaronams smile.gif . Keptuvėj pakepinu svogūną, pievagrybius ir rūkytą šoninę. Kai viskas apkepa, dedu kelis šaukštus grietinės ir tarkuoto fermentinio sūrio. Dar labai skanu petražolės, įdedu prieš pat pabaigą. Labai skanu thumbup.gif . Kartais dar įpilu truputį sojų padažo.
stewie
liabai visoms AČIŪ už receptukus. gal kokį savaitgalį ir pagaminsiu, nes prasidėjus mokslo metams (brrr....) nebeturiu laiko... sad.gif
Tučka
O ar kas nors ka nors girdejote apie grikiu makaronus? unsure.gif g.gif
smike
QUOTE(Danguole55 @ 2005 09 03, 19:21)
O ar kas nors ka nors girdejote apie grikiu makaronus?  unsure.gif  g.gif
*

Taip! mirksiukas.gif Jau kažkur apie juos buvo rašyta. Man labai patinka! Gaminu viską taip pat kaip ir su paprastais, bet skonis jau gaunasi kitoks. smile.gif
viltea
QUOTE(Danguole55 @ 2005 09 03, 21:21)
O ar kas nors ka nors girdejote apie grikiu makaronus?  unsure.gif  g.gif
*

Man labai patiko. Jei megsti grikius, ir grikiniai makaronai patiks smile.gif
Tučka
QUOTE(viltea @ 2005 09 06, 15:31)
Man labai patiko. Jei megsti grikius, ir grikiniai makaronai patiks smile.gif
*

O kur ju rast pirkt? blush2.gif blush2.gif
Asta
QUOTE(Danguole55 @ 2005 09 06, 17:01)
O kur ju rast pirkt?  blush2.gif  blush2.gif
*

Aš tai vat nepamenu kur juos mačiau pirkti... g.gif Gal Norfoje....o gal Maximoj blush2.gif
smike
Mačiau Maximoje tokiuose popieriniuose "ekologiško prado" supakavimuose. Dar mačiau ir Hyper Rimi Savanorių pr. ten jau celofaninėje pakuotėje. mirksiukas.gif Būna prie makaronų. biggrin.gif
Tučka
QUOTE(Asta @ 2005 09 06, 20:22)
Aš tai vat nepamenu kur juos mačiau pirkti...  g.gif  Gal Norfoje....o gal Maximoj  blush2.gif
*

QUOTE(smike @ 2005 09 06, 20:41)
Mačiau Maximoje tokiuose popieriniuose "ekologiško prado" supakavimuose. Dar mačiau ir Hyper Rimi Savanorių pr. ten jau celofaninėje pakuotėje.  mirksiukas.gif Būna prie makaronų.  biggrin.gif
*

Begsiu ieskot, nes grikius tai labai megstu, tai ir makaronai turetu but labai skanus essen.gif essen.gif essen.gif
Mama_Tania
MAKARONAI "VASAROS PRISIMINIMAS"

400g makaronų (vamzdelių)
1 cukininija
2 pomidorai
2 šaukštai sviesto arbamargarino
80 g aštraus sūrio
2 šaukštai aliejaus
truputis baziliko
cukraus
1 šaukštelis citrinos sulčių
pagal skonį druskos
pipirų
citrinos griežinėlių (papuošimui)

Nuluptą cukiniją supjaustyiti plonais griežinėliais, pomidorus - skiltelėmis. Makaronus išvirti 2 l sūdyto vandens (virti apie 8 min., kad ne visai suminkštėtų).
Cukiniją pakepinti aliejuje. Sudėti makaronus, pomidorų skilteles ir paskaninus druska, pipirais bei cukrumi dar truputį pakepinti. Pašlakstyti citrinos sultimis, užberti pipirų, baziliko ir tarkuoto sūrio.
Puošti citrinos griežinėliais.
Pem
Dabar parduotuvėse atsirado LIETUVIŠKI (ne kokie ten uncle bens) padažai specialiai makaronams (Felix (buvęs suslavičius) gamina). Yra bolonese, čigoniškas, meksikietiškas. Žodžiu jei jau nieko visiškai nemoki, šie padažai tikras išsigelbėjimas.
Išverdi makaronų (rūšis pagal pomėgius), pakepini faršą keptuvėj užpili to nusipirkto padažo ir viską ant makaronų. Skonis gaunasi puikus. Padažo kaina iki 4 lt. Tačiau mačiau pirkti tik IKI parduotuvėj.
smike
Neseniai grįžusi alkana iš darbo ekspromtu sukūriau tokį laaabai skanu padažą makaronams (bent jau man buvo thumbup.gif ). Taigi, apkepiau keptuvėje kubeliais sujaustytus svogūnus, tarkuotas morkas, kubeliais supjaustytas paprikas ir cukinijas, griežinėliais supjaustytus grybus. Pasūdžiau, įdėjau prieskonių. Kai viskas iškepė (būtent kepiau, kad daržovės savo skonį turėtų, o ne vandens prisigertų! ) uždėjau porą šaukštų kario padažo (man skaniausias Heinz ax.gif ) ir dar pakaitinau kol viskas sušilo. Tuo tarpu išvirė makaronai, ant kurių uždėjau gautą padažą. Ir greita, ir sveika, ir labai skanu. essen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.