Įkraunama...
Įkraunama...

Limfadenitas

QUOTE(jurstai @ 2009 11 04, 14:54)
Šiaip kalbėjau su savo gydytoja apie TBC skiepą, oi sako žinokit baisu kas darosi, ji  turi vėl ligoniuką, kuriam TBC skiepas komplikavosi ne pažastyje, o  kažkur krūtinkaulyje - laukia operacijos ir tt.. Sakė jų vakcinos serija tokia pati kaip mūsų...

Ir musu gydytoja sake turi dar kelis stebimus ligoniukus del TBC verysad.gif . Vajei kaip gaila tu vaikuciu. Sveikateles Jusu maziukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurstai @ 2009 11 04, 15:54)
Sveiki visi . Mums plaučių uždegimas  angel_sadangel.gif  Jis kitoks nei įprastai būna, nes vaikiukas nekarščiuoja, bet padarė plaučių nuotrauką - palučių uždegimas... verysad.gif  Vėl geriam antibiotikus, gydomės... Šiaip kalbėjau su savo gydytoja apie TBC skiepą, oi sako žinokit baisu kas darosi, ji  turi vėl ligoniuką, kuriam TBC skiepas komplikavosi ne pažastyje, o  kažkur krūtinkaulyje - laukia operacijos ir tt.. Sakė jų vakcinos serija tokia pati kaip mūsų... Tai kai p[agalvoju,m aki išsikrapštysim iš šitų visų bėdelių ( manao vaiko imuninė ssitema visiškai sugriauta), reiks kažkaip nepamiršti viso šito reikalo ir pajudinti. Gal pirmiausia reikai kokį straipsniuką parašyti ar ką... jau nervai nebelaiko, kai  pagalvoju kad mano vaikas tapo kažkokiso sitemos įkaitu - be vaistų jau atrodo ir gyventi bus nebeįmanoma...  unsure.gif  nParašykit  kaip jūsų mažiukams sekasi; įdomu, kur dingo mūsų vienas mažasisi draugas (VIKABA, kaip jums sekasi po operacijos?)  smile.gif  Visiems  4u.gif  Ir nesirkit!!!!!!!


sveikutes.
man jau truksta zodziu. tokiu atveju jau negali nesikeikti.
kazkas baisaus. mums operacija atidejo dar menesiui. paskyre toliau gerti tuos pacius antibiotikus. vienas limfmazgis islindo lauk (jis dabar sedi pavirsiuje), o kitas pradejo kalketi. kaip bus toliau neaisku. jau baigiu visai prazilti.
gal zinote, kaip issiaiskinti tikraji kaltininka- ar tai vakcinos kalte, ar zmogaus, kuris ja leido, ar dar kazkas? nes ko nepaklausk, visi suka uodegas.
jurstai, laikykites. labai del jusu sunerimom. ar operuojant sunelis nebuvo persales, ar ne slogavo?
mes su jumis!
Atsakyti
QUOTE(vikaba @ 2009 11 04, 15:53)
sveikutes.
man jau truksta zodziu. tokiu atveju jau negali nesikeikti.
kazkas baisaus. mums operacija atidejo dar menesiui. paskyre toliau gerti tuos pacius antibiotikus. vienas limfmazgis islindo lauk (jis dabar sedi pavirsiuje), o kitas pradejo kalketi. kaip bus toliau neaisku.  jau baigiu visai prazilti.
gal zinote, kaip issiaiskinti tikraji kaltininka- ar tai vakcinos kalte, ar zmogaus, kuris ja leido, ar dar kazkas? nes ko nepaklausk, visi suka uodegas.
jurstai, laikykites. labai del jusu sunerimom. ar operuojant sunelis nebuvo persales, ar ne slogavo?
mes su jumis!

NA mums jau potruputuką lengvėja, geriam vaistus, tikiuosi kad pirmadienį jau būsim viską pamiršę... Dėkui už palaikymą smile.gif Vikaba, -inau ką tai reiškia,mes tris mėnesius gėrėm vaistukus - po to nuolatinis laukiams ar didės ar ne limfmazgiai ir bac - operaciaj, jau kai viską praėjom, dar šeimoje problemos, va vėl vaikiukas susirgo - taoi žodžiu...atrodo kad jau ne tik pražilsi, o kokią depresiją sau įsivarysi...na bet reikai laikytis, reikia kažkaip kapanotis ir nereikai nuleisti rankų. Gal kokią teisininkę kas pažįstat - gal galėtų pakonsultuoti, kaip elgtis, nuo ko pradėti visą tą reikalą judinti.
Visiems mažiukams 4u.gif Jau ir sniego lauke yra - smagu būtų pabaraidyti, bet mes negalim kol kas į lauką..
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif

Turiu sita temele i savo favourite sarasa isitraukus, nes mes nuolatos su limfmazgiu padidejimu kovojam, tai uzbegu kartais pasiskaityti. Pas mus sunkus atopinis dermatitas, tai rysium su vos ne viso kuno odos uzdegimu ir limfmazgiams yra ka veikti. Kartais taip isdideja, kad musu gydytojai jau ir antibiotikus kesinasi skirti - sako einam i limfadenita. Bet as ne karto antibiotiku nedaviau, visada pavykdavo Kinotakaros pagalba juos sumazint, nes butent isvalo limfine sistema. Pasidomekit kas tai yra, gal ir jums padetu. O mums siuo metu vel isdidejo, tai vel naudojam - tikiuosi ir si karta pavyks juos atstatyti rolleyes.gif

Info galit rasti stai cia - http://www.k-link-lt...page=kinotakara ir stai cia - http://www.kinotakara.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 05 lapkričio 2009 - 13:48
Sveikos mamytės
ir mes susidūrėme su šia bėda verysad.gif mano leliui tik 3 mėnesiukai,o ant kakliuko guzelius pastebėjau prieš dvi sav.Buvau pas šeimos daktarą apžiurai,tai siuntimą išdavė ir nuvažiavom į klinikas,apžiūrėjęs hirurgas pasakė,kad nuo tbc skiepo,siunčia iškart į antrą ligoninę gultis,bus taikomas gydymas,o tik vėliau gryšim į klinikas operacijai.Žinokit kaip man širdį skauda,kaip gaila vaikiuko,ką jam ten darys,visai pasimetus verysad.gif
tiesa sesutė sakė,kad kiekvieną dieną ateina vienas vaikas su šia bėda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 05 lapkričio 2009 - 14:16
QUOTE(*Bitutė* @ 2009 11 05, 14:14)
Sveikos mamytės
ir mes susidūrėme su šia bėda verysad.gif mano leliui tik 3 mėnesiukai,o ant kakliuko guzelius pastebėjau prieš dvi sav.Buvau pas šeimos daktarą apžiurai,tai siuntimą išdavė ir nuvažiavom į klinikas,apžiūrėjęs hirurgas pasakė,kad nuo tbc skiepo,siunčia iškart į antrą ligoninę gultis,bus taikomas gydymas,o tik vėliau gryšim į klinikas operacijai.Žinokit kaip man širdį skauda,kaip gaila vaikiuko,ką jam ten darys,visai pasimetus verysad.gif
tiesa sesutė sakė,kad kiekvieną dieną ateina vienas vaikas su šia bėda doh.gif

Sveikute,
o kokio dydzio limfmazgiai? Mes dar vis tempiam. Jau taip nenoriu tu vaistu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2009 11 05, 14:19)
Sveikute,
o kokio dydzio limfmazgiai? Mes dar vis tempiam. Jau taip nenoriu tu vaistu  verysad.gif

,buvo vienas mažiukas,po dviejų sav atsirado antras,tai tas pirmas jau nemazas,kaip nykštinio nago.
Atsakyti
g.gif
QUOTE(*Bitutė* @ 2009 11 05, 14:34)
,buvo vienas mažiukas,po dviejų sav atsirado antras,tai tas pirmas jau nemazas,kaip nykštinio nago.

Tai cia daugiau jau bus kaip 1 cm? Nes mums sake kad iki 1 cm tai norma, bet jei jum dideja tai negerai turbut g.gif Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurstai @ 2009 11 05, 11:57)
NA mums jau potruputuką  lengvėja, geriam vaistus, tikiuosi kad pirmadienį jau būsim viską pamiršę...  Dėkui už palaikymą smile.gif  Vikaba, -inau ką tai reiškia,mes tris mėnesius gėrėm vaistukus - po to nuolatinis laukiams ar didės ar ne limfmazgiai ir bac - operaciaj, jau kai viską praėjom, dar šeimoje problemos, va vėl vaikiukas susirgo  - taoi  žodžiu...atrodo kad jau ne tik pražilsi, o kokią depresiją sau įsivarysi...na bet reikai laikytis, reikia kažkaip kapanotis ir nereikai nuleisti rankų. Gal kokią teisininkę kas pažįstat - gal galėtų pakonsultuoti, kaip elgtis, nuo ko pradėti visą tą reikalą judinti.
Visiems mažiukams  4u.gif  Jau ir sniego lauke yra - smagu būtų pabaraidyti, bet mes negalim kol kas  į lauką..

Jurstai, o kokius vaistukus jus geriat? Nebandet homeopatiniu Lymphomyosot ar Kinotakaros? Juk tikrai nekaltos priemones palyginus su tuo ka tradicines medicinos daktarai skiria.
Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2009 11 05, 14:14)
Sveikos mamytės
ir mes susidūrėme su šia bėda verysad.gif mano leliui tik 3 mėnesiukai,o ant kakliuko guzelius pastebėjau prieš dvi sav.Buvau pas šeimos daktarą apžiurai,tai siuntimą išdavė ir nuvažiavom į klinikas,apžiūrėjęs hirurgas pasakė,kad nuo tbc skiepo,siunčia iškart į antrą ligoninę gultis,bus taikomas gydymas,o tik vėliau gryšim į klinikas operacijai.Žinokit kaip man širdį skauda,kaip gaila vaikiuko,ką jam ten darys,visai pasimetus verysad.gif
tiesa sesutė sakė,kad kiekvieną dieną ateina vienas vaikas su šia bėda doh.gif


oi stiprybės jums visiems, o labiausiai mažiukui 4u.gif Na žiūrėkit, mdėl gydymo dar pasitarkit su kuo dugiau gydytojų - juk čia yra nemažai vaikiukų kuriems ir negydant viskas gerai, limfmazgiai pradeda mažėti.. Mes jau perėjom gydymą ior vaistais ir operaciją turėjom. Taip kad pirmieji vaiko gyvenimo metai nuolatinėje įtampoje ir strese. Dar kartą stiprybės jums ir parašykit kaip jums sekasi.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 11 05, 14:58)
Jurstai, o kokius vaistukus jus geriat? Nebandet homeopatiniu Lymphomyosot ar Kinotakaros? Juk tikrai nekaltos priemones palyginus su tuo ka tradicines medicinos daktarai skiria.

na žinokit jau kai vaikui plaučių uždegimas, tai man kažkaip jau pačiai būtų baisu gydyti alternatyviais metodais. Geriam Klacid antibiotiką. Na džiaugiuosi kad vaikui gėrėja ir po to jau teks stiprinti imunitetą, o čia jau ir alternatyvioji medicina manu tikrai galki padėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurstai @ 2009 11 05, 15:14)
na žinokit jau kai vaikui plaučių uždegimas, tai man kažkaip jau pačiai būtų baisu gydyti alternatyviais metodais. Geriam Klacid antibiotiką.  Na džiaugiuosi kad vaikui gėrėja ir po to jau teks stiprinti imunitetą, o čia jau ir alternatyvioji medicina manu tikrai galki padėti smile.gif

Uj, atleiskit 4u.gif , neperskaiciau visos temos, tai nezinojau, kad jums jau tokios sunkios komplikacijos. Maniau tik limfmazgiai padideje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 05 lapkričio 2009 - 15:23
Ačiū mamytės už palaikymą,kiek dauk stiprybės reikia,džiaugiuosi,kad dar pati maitinu,reikia kažkaip susiimti į rankas ir būti tvirtai,nes viskas persiduode leliui.Parašysiu,kai gryšim iš ligoninės.
sėkmės ir kitoms mamytėms ir jų ypač vaikiukams,sveikit 4u.gif
Atsakyti