Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikinės virtuvės

QUOTE(elitarai @ 2009 05 02, 19:07)
derejomes pirmiau el.pastu.Pasiuliau 1700,ir jie sutiko.Bet paskui pati paskambinau ir pamelavau,kad blush2.gif radome uz1600,tada jie sako atiduodam uz 1580.bet dar vyras sako paziuresim ka kiti siulys smile.gif tada po valandos is ju vel sulaukem skambucio- pasiulymo 1450 iki duru rolleyes.gif
Papildyta:
ir uzmaciau,kad 1739lt dabar smeg kaip mano,atpigo smile.gif ,bandykit www.imperija.bet as per ,,buitima,,pirkau.



Dėkui, mėnesio gale reiks bandyti užsisakyti 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Papildyta:
paskutinioji man wub.gif ,tik tos lentyneles po spintutemis-dulkiu rinkykla smile.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
As sodybai sviesiai sendinta virtuve uzsakinejau is Riesvos,o cia paskaiciau apie kauniecius, kaip su jais susisiekti? "pjuvena" tinklapis neveikia ax.gif
Atsakyti
Sveikos virtuvyciu planuotojos smile.gif
Norejau paklausti gal kas turit balta virtuves komplekta?
Man taip grazu wub.gif Bet kaip su praktiskumu?
Atsakyti
QUOTE(liepziedyte @ 2009 06 10, 13:43)
Sveikos virtuvyciu planuotojos  smile.gif
Norejau paklausti gal kas turit balta virtuves komplekta?
Man taip grazu wub.gif Bet kaip su praktiskumu?

Pas mane bus beveik balta, grietinėlės spalvos "kaimiška" virtuvė. Dar ne viskas padaryta iki galo- montavimo stadija, bet man taip gražu, kad nusispjaut į praktiškumą biggrin.gif Juolab, kad savo namuose nelabai įsivaizduoju tamsesnių ar ryškių spalvų.
O valyt reikia ir baltą, ir raudoną ir t.t. Nematau problemos pavalyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 10 birželio 2009 - 13:33
Del praktiskumo tai yra zymiai praktiskiau nei lygus dazytas pavirsius, arba blizgus pavirsius. Paktiskiausia paprasta plokste vien del to kad ji ir pigiausia smile.gif bet net ja priziuret reiks. Nera sudetinga su baltais pavirsiais, zymiai sudetingiau su tamsiais, nes kiekvienas lasas, kiekviena dulke matosi 4u.gif
Atsakyti
Balta MDF'a nuvalo su dregna servetele, luksta su kazkokiu LOCK, net nezinau kas per velnias (cia draugo zmona isradus, bet maciau lukstas nesugadintas).
O balta plokste jai grubleta, tai buna tokiu, kad tik pirsta palietus lieka deme, tai nemanau, ar ji yra praktiska, nors grazi.
Atsakyti
tema apie klasikines virtuves, nemanau, kad is viso kas cia daro dureles is plokstes. o mediniu prieziura patogi, isskyrus israitymus mirksiukas.gif
Atsakyti
va ir man klausimas, aš planuoju baltą daryti, iš dažyto lukšto turbūt, ir įdomu, ar rėmelio vietoje nesikaups dulkės - na ok, jas pašluostysi, bet kampučiuose neiššveisi. ar laikui bėgant netaps mano virtuvė "sendinta" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 10, 22:43)
va ir man klausimas, aš planuoju baltą daryti, iš dažyto lukšto turbūt, ir įdomu, ar rėmelio vietoje nesikaups dulkės - na ok, jas pašluostysi, bet kampučiuose neiššveisi. ar laikui bėgant netaps mano virtuvė "sendinta"  lotuliukas.gif

o kaip jus isvaizduojat ta remeli? nes is faneruotos plokstes(luksto) filingai nedaromi.
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2009 06 10, 23:58)
o kaip jus isvaizduojat ta remeli? nes is faneruotos plokstes(luksto) filingai nedaromi.

nu kaip gi, daromi. plokštė lygi, o tada ant jos kraštų užklijuoja rėmelį ar keletą. kartais masyvo rėmelį klijuoja.
Atsakyti