Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikinės virtuvės

Sveikos 4u.gif

Man labai gražūs štai šie baldeliai:
dk baldai

Gal gaminotės baldus DK baldai? Kokios rekomendacijos?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 10 14, 08:24)
Įdomus sprendimas baltus baldus derinti su tamsiais.  rolleyes.gif

Mes kaip tik zadam taip daryti. Toj pacioj patalpoj bus tamsiai rudas valgomasis stalas ir blaskemes ar daryti spinteles tokias ar kremines, visgi panarsius internete, radau daug variantu specialiai maisytas spalvas, taigi nusprendem be baimes ir mes maisyt spalvas biggrin.gif

QUOTE(Osvile @ 2009 10 14, 18:09)
O nemąstei klasikinėje virtuvėje ir klasikinių rozečių, jungiklių įvesti?

O as stengsiuos suplanuot rozetes, kad jos uzsistatytu ir kad ju isvis nesimatytu.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif klasikinių virtuvių mylėtojos mirksiukas.gif .Nusipirkome ir mes klasikinę virtuvę,tik ji dar stovi salone verysad.gif ,nes remontas nesibaigia doh.gif
Atsakyti
bigsmile.gif pagaliau tema atsibudo,prasom pasakoti is kur ysigijote ir kai tik turesite naujienu -pasirodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 15, 22:54)
bigsmile.gif pagaliau tema atsibudo,prasom pasakoti is kur ysigijote ir kai tik turesite naujienu -pasirodyti ax.gif


Pirkau Kaune HANAK čekiškuose balduose mirksiukas.gif
Atsakyti
MERGINOS, GAL KOKIU IDEJU TURIT PROJEKTUOJANTIS VIRTUVE ???????????

[quote=Rytine Kava,2010 01 18, 15:32]
Kazkaip norisi protingai pasideti prieskonius, nes dabar stovi vieni uz kitu ir nesimato kas ten yra doh.gif
Esu maciusi isvaziuojama toki apacioj, siaura, na kaip buna tarpas ranksluosciams, nezinau ar supratot, bet visai nepatogu, kai reikia lenktis iki zemes susirasti tuos savo prieskonius.
Bandau keleta foto i photobucketa susikraut, bet kazko bludina man, tai bent si ta parodau:

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Pakelta indaplove bigsmile.gif :
user posted image
Gal durelese geriausia prieskonius isrykiuot.......
user posted image...

Kazkaip turbut geriau iskart isvazuojantys tie stalciai g.gif :
user posted image
[/quote


[quote=Rytine Kava,2010 01 18, 15:48]
Toki besisukanti kampe darysim:
user posted image

KA DAR GALIT PATART bigsmile.gif ??????????????????????

Aisku geriau stalciai nei spinteles, kur sukrauni i gala viska ir nezinai ka turi doh.gif . Blumai zinoma.
Papildyta:

Na, galima daryt dideli stalciu ir puse bus su maiseliais, o puse taip:

user posted image
[/quote
Atsakyti
Sveikos merginos,
Jungiuosi prie Jusu nes Jauciu kad papuoliau i alkaviete.
Paveldejau Klasikine virtuve, Tiksliau keitem su giminaiciais bustais ir Jie man ja paliko.Man patinka . Nezinau kokio tai medzio bet spalva kaip butu pusies. Jauciu nuo laiko gal kiek patamsejo , bet zadu atsirestauruoti. Patiketik zymiai lengviai suprojektuoti nauja virtuve , negul restauruoti senaja. Ir stai iklimpau su valgoma zona.Kai virtuve 11kv. , kvadratines formos, vidury sienos durys o pries duris langas. Lyg ir pati dalinasi i dvi zonas. Gal turit kokiu ideju .

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 01 18, 16:51)


Man sis variantas labiausiai patiko, nes pas mane bus sesi platus stalciai, du is ju bus po 800cm plocio, o gylio, net nezinau g.gif tongue.gif bet zinau, kad viename is ju bus ideklas irankiams, o kitame nieko nebus, tai cia kaip suprantu galima ideti kazkokius BLUM laikiklius i ta stalciu prieskoniams, ar ne? Buna BLUM'o tokie? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 22 sausio 2010 - 14:29
Kaip buvau baldu parodoj labai patiko virtuves su konteineriais.Tai ir lyg tipo stalciai bet jie kazkaip stipresni. Viskas iki smulkmenu issiplanuoja ir viskas tvarkingai susudeka. PVZ, lieka 25cm laisvos vieto kur jau nieko gero nepastatysi.
galima padaryti siaurute lentyneliu konstruksija su ratukais kuri graziai isvazuoja ir is betkuriuos puses gali pasiimti ten sudetus daiktu prieskonius , irankius, kava - arbata ....
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 10 08, 16:34)
taip tas pats auksarankis smile.gif ,gaila,kad nepasirodo kitos mamytes,zinau po manes jau 3 virtuves buvo padarytos panasiai kaip mano rolleyes.gif


o man pjuvena nepatiko. buvau as pas ji ir mano nuomone kaina neatitinka kokybes.kaip pas garaziuko meistra tikrai labai brangu, o kokybe tokia 7 balams is 10. na as priekabi ir reikli iki isprotejimo,tad po pusantru metu paieskos dar virtuves neturiu blush2.gif Bet iki vasario pabaigos jau turesiu smile.gif . uzsakiau pas meistrelius(irgi garaziuko) kurie pagamino nerealius laiptus ir duris man uz labai protinga kaina. taigi sutariau ir del virtuves. kaina paskaiciavo mazesne dvigubai nei pjuvena, bus visa uosio masyvo(net ir karkasas), o stalvirsis azuolinis (cia jau eksperimentas,nes visiskai neisivaizduoju ar bus praktiska).jei busiu patenkinta rezultatu parodysiu savo virtuve (jei mokesiu nuotraukas ikelt).
Atsakyti
QUOTE(el_teide @ 2010 01 23, 21:08)
o man pjuvena nepatiko. buvau as pas ji ir mano nuomone kaina neatitinka kokybes.kaip pas garaziuko meistra tikrai labai brangu, o kokybe tokia 7 balams is 10. na as priekabi ir reikli iki isprotejimo,tad po pusantru metu paieskos dar virtuves neturiu  blush2.gif  Bet iki vasario pabaigos jau turesiu smile.gif . uzsakiau pas meistrelius(irgi garaziuko) kurie pagamino nerealius laiptus ir duris man uz labai protinga kaina. taigi sutariau ir del virtuves. kaina paskaiciavo mazesne dvigubai nei pjuvena,

,...NA JEI IS PAZIUROS GALI APIE KOKYBE SPRESTI JAU g.gif AS LABAI PATENKINTA ,IR MANO DRAUGES.MACIAU DAUG KARTU JO DARBUS IR KAIP DARO,KOL KAS GERIAU NERADAU PER VISAS YMONES IR GARAZINIUS JAU NET NETIKIU RASTI,O GAL PLACIAU GALI PAPASAKOTI APIE TA SAVAJY MEISTRELY?BUTU YDOMU PASIZIURETI KA JIS DARO,GAL TURI SAVO GALERIJA?BANDYCIAU PALYGINTI rolleyes.gif AR DARO SENDINTUS BALDUS?DAR TRUKSTA MAN JU.IR BUTINAI PASIRODYK,PADESIM YKELTI FOTO mirksiukas.gif (tam ir yra forumas,kad dalintis info)
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 24, 02:41)
,...NA JEI IS PAZIUROS GALI APIE KOKYBE SPRESTI JAU g.gif AS LABAI PATENKINTA ,IR MANO DRAUGES.MACIAU DAUG KARTU JO DARBUS IR KAIP DARO,KOL KAS GERIAU NERADAU PER VISAS YMONES IR GARAZINIUS JAU NET NETIKIU RASTI,O GAL PLACIAU GALI PAPASAKOTI APIE TA SAVAJY MEISTRELY?BUTU YDOMU PASIZIURETI KA JIS DARO,GAL TURI SAVO GALERIJA?BANDYCIAU PALYGINTI rolleyes.gif AR DARO SENDINTUS BALDUS?DAR TRUKSTA MAN JU.IR BUTINAI PASIRODYK,PADESIM YKELTI FOTO mirksiukas.gif (tam ir yra forumas,kad dalintis info)

esu apziurejus simtus virtuviu(turejau tam laiko) ir pjuvena susidomejau tik sio forumo deka. ir deja... man jo darbai ispudzio nepadare. drozybiniai elementai is www.gritija.lt , juos bet kuris baldzius gali isigyt ir pritaikyt. negaliu sakyti kad jis nieko nesugeba...bet kiekvienas turi savo vertinimo kriterijus. esu dirbus su baldais,tad mane nustebint ir apzavet juo labiau apgaut sunku. kokybe suzavejo alantas ir taubaldis, tik ne kaina ir pasirinkimo ivairove. labai puikiai suprantu kainos ir kokybes santyki, todel nespjaunu ir i garaziuko meistrus nes esu pripratus gauti max uz min kaina. ir labai greit apskaiciuoju baldininku "navara". nieks uz dyka nedirba tik pelnas turi buti sveiko dydzio.
o savo meistreliu dar neskubu reklamuoti. jie padare man puikius laiptus ir duris, o kadangi ziema, sake pamazejo darbu tai apsieme ir virtuve padaryti. bet kol jos neturiu ju rekomenduoti niekam nenoriu del baldu gamybos, nes jie toje srityje nesispecializuoja. Mane jie "papirko" geru vardu ir zema kaina. thumbup.gif o jei jau jie man sugebes itikti baldu gamyboje, tai mergaites, tikrai jus informuosiu ir duosiu kontaktus. 4u.gif
Atsakyti