Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Klasikinės virtuvės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
vasar_a
QUOTE(Jovita 35 @ 2010 01 15, 22:18)
Pirkau Kaune HANAK čekiškuose balduose mirksiukas.gif
*

O kas ten sugedę? g.gif Kaiptikgalvojam iš jų užsisakyti... unsure.gif
sindy_star5
Sveiki 4u.gif ,
Na va, mes irgi esam klasikos myletojai. Dabar isirenginejam virtuve ir noreciau paklausti gal kas zinot(o gal kas ir turit tokia kriaukle), kur yra pirkti baltu keramikiniu kriaukliu skirtu virtuvems , nes man kazkaip nesiziuri prie klasikos tos nei metalines ar akmens mases.
el_teide
QUOTE(sindy_star5 @ 2010 01 31, 13:28)
Sveiki 4u.gif ,
Na va, mes irgi esam  klasikos myletojai. Dabar isirenginejam virtuve ir noreciau paklausti gal kas zinot(o gal kas ir turit tokia kriaukle), kur yra pirkti baltu keramikiniu kriaukliu skirtu virtuvems , nes man kazkaip nesiziuri prie klasikos tos nei metalines ar akmens mases.
*

prie klasikos man graziausiai ziurisi naturalus akmens stalvirsis ir is apacios prikalbinta akmens manes kriaukle(atitaikius spalva). keramikine kriaukle daug kur maciau(ir prie akmens stalvirsio) bet tik vonios kambaryje. Virtuveje to matyti neteko. tik nuotraukoje maciau virtuve su keramikinem kriauklem. as prisibijociu rinktis tokia kriaukle, kad po to su ja nereiktu elgtis kaip su kiausiniu. na nebent jos gaminamos pagal spec. tecnologijas. esu macius baltos sp. akmens mases kriaukle ir ja keleta men naudojusis net. bet ji tepli. sau tokios nenoreciau.
Mari
QUOTE(sindy_star5 @ 2010 01 31, 09:28)
Sveiki 4u.gif ,
Na va, mes irgi esam  klasikos myletojai. Dabar isirenginejam virtuve ir noreciau paklausti gal kas zinot(o gal kas ir turit tokia kriaukle), kur yra pirkti baltu keramikiniu kriaukliu skirtu virtuvems , nes man kazkaip nesiziuri prie klasikos tos nei metalines ar akmens mases.
*

IKEAoje tikrai yra.
sindy_star5
el teide.Kadangi pas mus stalvistis jau yra, jis naturalaus azuolo,todel ieskom kriaukles. As tai kazkaip nebijau keramikos, aisku nieko nera amzino, kiek zinau tai ir akmens mases kriaukles gan daznai skyla. g.gif
Mari. Kad IKEA sios kriaukles yra tai as zinau, tik viena maza problemele Lietuvoje jos parduotuves dar nera. Zinau, kad galima uzsakyti ir atveza .O as megstu pries perkant daikta paciupineti. Kadangi paciai teko buti IKEA {Lenkijoj) tai visos prekes praktiskai made in China. Manau didele tikimybe, kad tos kriaukles taip pat kinietiskos, tai kokybe schmoll.gif .
Svarstykle
QUOTE(sindy_star5 @ 2010 01 31, 11:28)
Sveiki 4u.gif ,
*

Man keramikines kriaukles nepaprastai grazu wub.gif Ir tikrai labai smagu jas naudot thumbup.gif
Bet kiek as privargau ieskodama virtuvines keramikines kriaukles - tokios kad ir grazi, ir iperkama butu rolleyes.gif Galiausiai atsisiunciau kriaukle is Anglijos - kriaukle puiki, bet per didele - kazkaip specifikacijas beskaitydama, vidinius kriaukles matmenis palaikiau isoriniais ir uzsisakiau siek tiek per didele doh.gif Veliau teko uzsisakyt dar viena, jau mazesne. Jau naudojam kriaukle, smagi, tik kol kas dar neimontuota tinkamai po stalvirsiu - vis dar taupom marmurui unsure.gif Cia nuotrauka musu kriaukles, stalvirsis laikinas:
user posted image

Taigi didesne kriaukle liko (ji is dvieju daliu, viena didesne, kita mazesne, bet galima deti tik didesne) - jei tiktu dydis ir domintu, mielai atiduociau uz savikaina blush2.gif
sindy_star5
Svarstykle,
Tikrai butu idomu pamatyti jusu kriaukle. Gal i AŽ ar i el. pasta galetumet parasyti.
Aciukas 4u.gif .
Svarstykle
QUOTE(sindy_star5 @ 2010 01 31, 20:51)
Svarstykle,
Tikrai butu idomu pamatyti jusu kriaukle. Gal i AŽ ar i el. pasta galetumet parasyti.
Aciukas 4u.gif .
*

tai tuomet einu nuotraukyciu i photobucketa kelt ir idesiu nuorodele 4u.gif
BevardeX
Pas mane būtent ikejos keramikinė, jokių priekaištų smile.gif Jau metus naudoju ir atsidžiaugt negaliu. Įmetu foto (čia kriauklę dar nebuvom pilnai "sukomplektavę", kaip matot, dar viršutinė nubėgimo anga "plika") biggrin.gif :
user posted image
Svarstykle
mano turima kriaukle tokio tipo, kaip siose nuotraukose - galima montuot kaip dviguba, o galima tik viena. Pastebejau, kad Anglijoj siuloma montuot ir po mediniu stalvirsiu:

user posted image

user posted image

o cia realios mano turimo kriaukles daugiau foto, i az galesiu surasyt ismatavimus
http://s87.photobucket.com/albums/k147/svarstykle/
EljaRo*
Kashaya,nu butu ydomu,nors krastely jusiskes virtuves pamatyti blush2.gif
Svarstykle,kur gaminotes virtuviny?ar turite foto?ydomu mirksiukas.gif
Iriska
QUOTE(sindy_star5 @ 2010 01 31, 20:37)
el teide.Kadangi pas mus  stalvistis jau yra, jis naturalaus azuolo,todel ieskom kriaukles. As tai kazkaip nebijau keramikos, aisku nieko nera amzino, kiek zinau tai ir akmens mases kriaukles gan daznai skyla. g.gif
Mari. Kad IKEA sios kriaukles yra tai as zinau, tik viena maza problemele Lietuvoje jos parduotuves dar nera. Zinau, kad galima uzsakyti ir atveza .O as megstu pries perkant daikta paciupineti. Kadangi paciai teko buti IKEA {Lenkijoj) tai visos prekes praktiskai made in China. Manau didele tikimybe, kad tos kriaukles taip pat kinietiskos, tai kokybe schmoll.gif .
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 95proc pasaulio produkcijos gaminama Kinijoje, malazijoje, indijoje. Netgi musu "Snaiges" gamina ten lotuliukas.gif
As manau laaabai nelogiska taip kalbeti

QUOTE(Kashaya @ 2010 01 31, 23:28)
Pas mane būtent ikejos keramikinė, jokių priekaištų smile.gif Jau metus naudoju ir atsidžiaugt negaliu. Įmetu foto (čia kriauklę dar nebuvom pilnai "sukomplektavę", kaip matot, dar viršutinė nubėgimo anga "plika") biggrin.gif :
user posted image
*

SUPER GRAZU wub.gif wub.gif
astarna
Sveikos merginos rolleyes.gif
Balta kriaukle- SUPER. Ar tai butu keramika ar akmens mase .O kazin ar dar buna tu tarybiniu baltu kaip kadaise budavo puodai
'RK'
Musu irgi balta kriaukle, dvieju skyliu.
vida777
Mergaites, jei nesunku, pasidalinkit info apie klasikiniu virtuviu gamintojus LT (pageidautina naturalaus medzio fasadine dalimi), pleas !!!!!!!!!!
Interdiz
www.lio.lt
Itin aukštos kokybės medžio masyvo baldai. Virtuves padarys visokias, kokias tik norėsite. Tai, kas parodyta jų tinklapyje yra niekis, palyginus kokius grožius jie daro realiai. Rekomenduoju.
Svarstykle
man virtuves baldus gamino "Madisono medis", daro kokybiskai ir kaina buvo gera. Ju tinklapis irgi labai prastas, nes ten beveik ner pavyzdziu.
Svarstykle
Mano virtuves bendras vaizdas. Vaizdelis "kasdienis" ir dar laaabai daug reikia visko padaryt - nudazyt palange, uzdet sviesu marmurini stalvirsi, isrinkt virtuvinius sviestuvus, surast vieta buteliu kolekcijai... ax.gif Kadangi virtuves ir svetaines erdve vientisa, teko derinti visus baldus tarpusavyje - virtuves baldu spalva, auksti ir karnizu freza derinom prie turimos indaujos. Taip mano balta svajoniu virtuve pavirto i raudonmedzio spalvos blink.gif Virtuves fasadas azuolinis, beicuotas
user posted image

user posted image

detale:
user posted image
giedre.v
labai grazu ir neapkrauta 4u.gif aisku, dar daug ko truksta, bet matosi, kad bus laabai padori virtuve smile.gif
vida777
QUOTE(Svarstykle @ 2010 02 20, 14:25)
Mano virtuves bendras vaizdas.
*

aciu sirdingai, taip pat ir kitoms mergaitems aciuks.gif.

labai grazus neeilinis interjeras - tikrai pamalonino aki. O sviesi virtuve, ivedant tokios pat spalvos baldu (stalas arba kedes) i valgomojo zona, butu visai tikusi.
Nuostabios uzuolaideles wub.gif .
Tikrai rinksites marmurini, ne granitini stalvirsi - ar bus patvarus g.gif ?

p.s.lubos atrodo aukstos.
Felise
Svarstykles, super wub.gif labai grazu. Gal galetumet nufotografuoti plyteliu ir lentu sujungima, nes kiek iziuriu, tai idomiai plyteles suklotos wink.gif Ir is kur pirkote duris?
BevardeX
Svarstykle, labai labai gražu, labai mano skonio smile.gif
O koks svajonių stalas, baltas pavydas.
Ar pas jus yra gartraukis? Visiškai įleistas ar ištraukiamas, neįžiūriu?
Klausiu, nes smalsu, kaip toje vietoje uždėtas/išpjautas fasadukas, kuris tvirtinasi prie viršutinių spintelių apačios.
Svarstykle
QUOTE(Kashaya @ 2010 02 20, 15:36)
Svarstykle, labai labai gražu, labai mano skonio smile.gif
O koks svajonių stalas, baltas pavydas.
Ar pas jus yra gartraukis? Visiškai įleistas ar ištraukiamas, neįžiūriu?
Klausiu, nes smalsu, kaip toje vietoje uždėtas/išpjautas fasadukas, kuris tvirtinasi prie viršutinių spintelių apačios.
*

Labai aciu visoms - labai smagu sulaukt palaikymo wub.gif
Man labiausiai patinka didelis stalas - patogu seimyna susodint, o paskui visus indus nukrauscius - per viduri stalo pritaisom tinkleli ir zaidziam stalo tenisa thumbup.gif
Gartraukis imontuotas spinteleje virs katlentes, viena dalis istraukiama. Jei reikes, galesiu is arciau nufotografuot.
Grindys ir plyteles sujungtos tik silikono tarpeliu.
Svarstykle
QUOTE(Felise @ 2010 02 20, 15:07)
Svarstykles, super  wub.gif labai grazu. Gal galetumet nufotografuoti plyteliu ir lentu sujungima, nes kiek iziuriu, tai idomiai plyteles suklotos wink.gif Ir is kur pirkote duris?
*

Visas duris uzsisakem pas viena meistreli Sakiu rajone. Durys pusines, nudazem patys.
Va cia plyteliu sujungimas is arciau:
user posted image

atsiprasau uz trupinius blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2010 02 20, 15:05)
aciu sirdingai, taip pat ir kitoms mergaitems aciuks.gif.

labai grazus neeilinis interjeras - tikrai pamalonino aki. O sviesi virtuve, ivedant tokios pat spalvos baldu (stalas arba kedes) i valgomojo zona, butu visai tikusi.
Nuostabios uzuolaideles  wub.gif .
Tikrai rinksites marmurini, ne granitini stalvirsi - ar bus patvarus  g.gif ?

p.s.lubos atrodo aukstos.
*

Lubos apie 3.20 m. - as labai norejau dar aukstesniu, bet nebeisejo:)
O del marmurinio stalvirsio - buvom pasieme gabala to marmuro, is kurio planuojam gaminti stalvirsi ir as ant jo pjausciau, visaip ji zulinau ir niokojau. Pripazinsiu, perpjauta citrina, palaikyta ant stalvirsio para laiko, paliko toj vietoj neisnaikinama zyme. Bet kol kas ta citrinos deme neisnaikino mano noro isigyt marmurini stalvirsi. Gaila, kad granito nebuna sviesiu siltu spalvu - sviesiausias pilkas.
Gal yra tokiu, kurios turit marmurinius stalvirisu ir galit pasidalint patirtim?
BevardeX
QUOTE(Svarstykle @ 2010 02 20, 16:49)

Gartraukis imontuotas spinteleje virs katlentes, viena dalis istraukiama. Jei reikes, galesiu is arciau nufotografuot.

*

Jei nesunku, būčiau labai dėkinga.
Pas mane visiškai paslėptas gartraukis, tai nesugalvojam, kaip tą fasaduką pritvirtint ties gartraukio vieta doh.gif
'RK'
Svarstykle, o kodel nebenorejom sviesaus virtuvinio? Mes apie toki mastom pavasariop ax.gif . Ir duris patys mastem dazyt, bet nemokesim padaryt turbut pasendinimo tokiu kaip bruksniu g.gif , o kaip jus dazet? Gal foto duru galima is arciau blush2.gif ?
O sienos pas jus baltos ir liks?
bunsha
QUOTE(vida777 @ 2010 02 20, 11:20)
Mergaites, jei nesunku, pasidalinkit info apie klasikiniu virtuviu gamintojus LT (pageidautina naturalaus medzio fasadine dalimi), pleas !!!!!!!!!!
*

parasiau jums firmele provanso temoje
vida777
QUOTE(bunsha @ 2010 02 21, 11:03)
parasiau jums firmele provanso temoje
*

aciu, uzfiksavau aciuks.gif .
vida777
prasom klasikines virtuves pavyzdeliu:

http://www.virginijosbaldai.lt/lt/musu_gam...irtuves_baldai/

bet kur pasleptos mikrobanges g.gif , neradau nei vienoje foto ?
Svarstykle
QUOTE(vida777 @ 2010 02 24, 15:34)
prasom klasikines virtuves pavyzdeliu:

http://www.virginijosbaldai.lt/lt/musu_gam...irtuves_baldai/
bet kur pasleptos mikrobanges  g.gif , neradau nei vienoje foto ?
*

tikrai yra kur akis paganyt thumbup.gif Kai kuriose virtuvese galima numanyt, kuri spintele tiktu mikrobangei paslept (pvz. pailga pakeliamom durelem). Mes tai nebenaudojam mikrobanges, uztat labai palengvejo, kai nebereikejo galvot, kur padet smile.gif
Iriska
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

thumbup.gif
user posted image

user posted image

idomiai kampas padarytas
user posted image
user posted image
user posted image
EljaRo*
senokai cia buvau ax.gif
vida,as neslepiau mikrobanges.

vis dar gartraukis nepabaigiamas,bet ne del mano kaltes rolleyes.gif
tuja.
O ka su gartraukiu darysit, nes pas mus ta pati situacija, nezinau ka daryt doh.gif
EljaRo*
Marcela,apglebsime tokia pat mediena,kaip virtuvinis,su nusendinimu,nes jeigu kitaip-tai bus vamzdis matytis,o tas nusprendeme negrazu butu.
vida777
QUOTE(elitarai @ 2010 03 02, 12:48)
vida,as neslepiau mikrobanges.
*

matai, pas tave virtuve truputi laisvesnio stiliaus, todel mikrobanges nebutina slepti, ji ir taip puikiai tinka, o as noriu sterilesnes, grieztesnes, labiau simetrisku formu virtuves.

Tiesa pasakius, esu labai nusivylusi gamintojais (turiu omenyje masine produkcija), pas juos spinteles - standartai, o mano sienos net labai nestandartines doh.gif . Tai jei jie neturi tinkamos spinteles prie gartraukio, tai ir paliko tuscia (as nenorejau jokiu lentyneliu ar atviru skyliu). Net nebezinau ka daryti verysad.gif .

Uz tokia virtuve su technika, lieto akmens stalvirsiu (kuris man nelabai oi nelabai prie sirdies) ir azuoliniu fasadu paskaiciavo 58 tukst. litu (beveik 17 tuks. €) :
http://i199.photobucket.com/albums/aa1/vida777/IMG_9032.jpg.
Iriska
QUOTE(vida777 @ 2010 03 02, 21:46)
matai, pas tave virtuve truputi laisvesnio stiliaus, todel mikrobanges nebutina slepti, ji ir taip puikiai tinka, o as noriu sterilesnes, grieztesnes, labiau simetrisku formu virtuves.

Tiesa pasakius, esu labai nusivylusi gamintojais (turiu omenyje masine produkcija), pas juos spinteles - standartai, o mano sienos net labai nestandartines  doh.gif . Tai jei jie neturi tinkamos spinteles prie gartraukio, tai ir paliko tuscia (as nenorejau jokiu lentyneliu ar atviru skyliu). Net nebezinau ka daryti  verysad.gif .

Uz tokia virtuve su technika, lieto akmens stalvirsiu (kuris man nelabai oi nelabai prie sirdies) ir azuoliniu fasadu paskaiciavo 58 tukst. litu (beveik 17 tuks. €) :
*

doh.gif blink.gif nu joooo. LT pigiau manu butu. Bet vieni dalykai pas jus pigiau, kiti brangiau. g.gif Uztat standartiniai baldai daug pigesni nei pas mus... unsure.gif
Svarstykle
QUOTE(vida777 @ 2010 03 02, 20:46)
*

projektas grazus, bet kaina ispudinga blink.gif Man atrodo, del lieto akmens stalvirsio verta dar pagalvot. Kalbejau su keliais dizainieriais, visi minejo, neatitinka kainos ir kokybes santykis. Mano keli pazistami irgi yra susimontave, bet nepatenkinti -labai greitai nusidevejo. Na, gal tu lietu marmuru ivairiu rusiu yra, bet jie sake, kad rinkosi tikrai kokybiskus ir brangius
eliuka
Mums uz poros savaiciu atveza baldus, taigi reikia susirupinti buitine technika smile.gif

Kazkaip dar neapsisprende siuo klausimu. Ieskome virykles: noretume imontuojamos , paprastos, baltos spalvos orkaites priklausomos su kaitlente. Gal kazkas esat rade kazka panasaus ar esat isigije?
mikuotukė
QUOTE(vida777 @ 2010 03 02, 21:46)

Tiesa pasakius, esu labai nusivylusi gamintojais (turiu omenyje masine produkcija), pas juos spinteles - standartai, o mano sienos net labai nestandartines  doh.gif . Tai jei jie neturi tinkamos spinteles prie gartraukio, tai ir paliko tuscia (as nenorejau jokiu lentyneliu ar atviru skyliu). Net nebezinau ka daryti  verysad.gif .

*

siaubas, mums už 10 000 padarė schmoll.gif bet akmeninis paviršius yra brangus ir baisiai greit nusibraižo, o paskui - nei atnaujinsi, nei ką.. geriau tada fanieruotės plokštę dėti tokios pat spalvos, ąžuolo imitacijos, ar to paties ąžuolo, esant reikalui visada galima nugremžti, nušveisti ir perlakuoti 4u.gif
'RK'
Visai nieks neberaso unsure.gif

O mes siuntem 10 uzklausimu del kainu, kaina buvo nuo 11 iki 26tukst. , pasirinkom pigiausius. Aisku visi sakys ar nebijot........? Kur pigiausiai tai viena forumiete rekomendavo ir ne pirma karta pas ji daresi, tai nebijau. Veiksmas Klaipedoj. Buvom susitike 1 karta, viska apmastem, patare si bei ta, taigi treciadieni susitinkam ir parodys pora variantu papiestu. Dar apie spinteliu pribumbasus nesnekejom, bet prieskoniams noriu lentyneliu durelese (kazkada dejau cia foto). Sake kad yra kazkoks stalvirsis, kuris truputi brangesnis ir labai gerai atrodo. Aisku desim karnyzus virsuj, apacioj ir dar tarp spinteliu dekoracijas, nors ir sumazeja spinteliu vidus...
Padaryt zada rugsejo 1d. ir kraustomes thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif
vida777
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 07 05, 08:35)
Visai nieks neberaso unsure.gif
*

visos matyt virtuves baldu temoje (kaip ir as pati blush2.gif ), nes cia tikrai labai vangiai juda diskusijos.
Gal gali parasyti i kokius gamintojus kreipetes su uzklausimais?
O gal turi baldu projekteli parodyti bigsmile.gif ?
as kol kas lieku prie granitinio stalvirsio, nes akmens mases man nenaturalu ir viskas (yra ir siaip nekokiu atsiliepimu apie jo naudojima), arba tada jau naturalaus medzio g.gif .
EljaRo*
Aprimusi tema tikrai smile.gif ,Rkava o kur gaminsiesi?pakuzdek nuorodele.
vida geras pasirinkimas granitinis stalvirsis,mano lietojo truputis nuskilo,o dar net negyvename g.gif matyt kokis darbininkas ,,uzgavo,,sunku kai pats nebuni vietoje verysad.gif ,bet uz geros savaiteles kibsiu ir as y darbus,gryzusi pabaigsiu visus nedadarymus.
vida777
QUOTE(elitarai @ 2010 07 05, 10:18)
vida geras pasirinkimas granitinis stalvirsis,mano lietojo truputis nuskilo,o dar net negyvename g.gif matyt kokis darbininkas ,,uzgavo,,sunku kai pats nebuni vietoje verysad.gif ,bet uz geros savaiteles kibsiu ir as y darbus,gryzusi pabaigsiu visus nedadarymus.
*

siaubas kaip liudna verysad.gif , mane tokie dalykai is proto isvarytu - esu labai priekabi brokui ar neatidumui.
Pas mus name visur granitines palanges (ten, kur langai ne iki zemes), tai as taip uzklojus, uzdengus - ypac nuo darbininku, nes jiems tai kas, tikrai taip nesaugos, kaip pats, kad savo saugai.
Man labai prie dusios jusu virtuves gamintojas, elitarai, nors dar galutinai neissirinkau.
EljaRo*
Nu jis keliauja po visa Lt ir net Lenkija,Latvija...bet iki Jusu kazin ar vaziuotu taip toli g.gif ,patenkinta as savo virtuve,neziurint keleto klaideliu.
Negaliu sau atleisti uz stalvirsy blush2.gif ,kodel pataupiau,dabar grauziu save,MB nori nuimti jy ir pakeisti granitiniu,nes tas sujungimas kampe taip biauriai y aky lenda.Nu ateity ziu ka darysime.
vida777
QUOTE(elitarai @ 2010 07 05, 16:11)
Nu jis keliauja po visa Lt ir net Lenkija,Latvija...bet iki Jusu kazin ar vaziuotu taip toli g.gif ,patenkinta as savo virtuve,neziurint keleto klaideliu.
Negaliu sau atleisti uz stalvirsy blush2.gif ,kodel pataupiau,dabar grauziu save,MB nori nuimti jy ir pakeisti granitiniu,nes tas sujungimas kampe taip biauriai y aky lenda.Nu ateity ziu ka darysime.
*

elitarai, nesuprantu, juk lieto akmens stalvirsis brangesnis uz naturalu akmeni, kodel tu sakai, kad pataupei g.gif ?
EljaRo*
Taigis virtuveje pas mus tik medzio plokste,ko pasekoje jau y vonia uzsakiau rimta stalvirsy mirksiukas.gif (kad laika atsukti atgal,dabar net nedvejociau,ir kitoms patarciau smile.gif )
vida777
QUOTE(elitarai @ 2010 07 05, 17:08)
Taigis virtuveje pas mus tik medzio plokste,ko pasekoje jau y vonia uzsakiau rimta stalvirsy mirksiukas.gif (kad laika atsukti atgal,dabar net nedvejociau,ir kitoms patarciau smile.gif )
*

tai kur tau ta lieta akmeni nuskele bigsmile.gif ? As ir galvoju... nu kad pas tave virtuveje lyg plokste buvo doh.gif . Zinok, jei labai nuosirdziai ir atvirai - as tavo vietoje keisciau stalvirsi tikrai, nesvarbu kada. Pas tave juk ypatingas stilius 4u.gif .
EljaRo*
Aciu uz gera zody 4u.gif o pastebejote taikliai,dabar virtuveje jis ir gadina viska.(o lietas akmuo buvo padetas ant grindu vonios kambaryje(jo dar nerodziau g.gif )matyt santexnikai ir ,,paciupinejo,,bet kaltu nera.Tiesa skambino Mb y Baltijos marmura,jie atvaziuot turi ant dienu ta stalvirsy tvirtinti-pamaskuos. bigsmile.gif
Papildyta:
ziu pasnekesime dviese smile.gif ,o tokios grazios virtuves yra pas kaikurias mamytes,man y pasta pasirodet,nu rodykites cia,drasiau bigsmile.gif
'RK'
Cia mano pacios brezinys:

user posted image

Cia "Pjuvenos" brezinys:

user posted image

Kaire siena 330, o desine 410. Sala 140 plocio.
Taigi pigiausiai paskaiciavo mums Klaipedoje "Baldu aibe" ir dar www.gerilaiptai.lt (cia pjuvena Kaune), bet pasirinkom aisku Klaipeda, nes reiks vaziuot ziuret tu atspalviu ar dar kazka paderint, vietoj vis kitaip.
Bus tokios spalvos ir stalvirsis mazdaug toks sviesus:
user posted image

Prieskoniams noriu kazko tokio, nes kitaip sustatai vienus uz kito ir nieko nematai:

user posted image

user posted image

Auksti darem sulyg lango virsum 240cm., nepamenu ar rasiau ax.gif ir virsuj karnyzas eis per visas spinteles ir kur langas ir kur dumtraukis, o dumtraukio triuba neislys virs spinteliu kaip daug kur, bus ileistas i siena thumbup.gif

Spinteles abi kampe bus kaip virsuj nupiesta, na kad nekampuota.

Mikrobange bus salos apacioj, nes griozdo nenoriu ant stalvirsio.
Sala tuscia, tik pasidejimui, valgio gaminimui.
Kas cia dar ax.gif
Gal ka patarsit bigsmile.gif ?

Papildyta:

Brezinis truputi dar keisis, rytoj gausim kelis variantus, tai pabandysiu cia ideti ax.gif

Ai, o salos sonuose noriu tokiu kolonu thumbup.gif :

user posted image

O salos priekio noriu taip lenkto:

user posted image
EljaRo*
Rkava,man butu graziau ymontuotas saldytuvas,galima kaip salos kolonomis jy ,,apgaubti,,jei nenori ymontuoti smile.gif ar nisa daryti,pan kaip pas mane,nes dabar tas saldytuvas toks vienisas,neytrauktas y klasika atrodo. g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.