Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

QUOTE(Erikutė @ 2010 02 11, 14:15)
Dukrai lūžo koja, teko operuot, dar lengvas smegenų sukrėtimas buvo, tai gavom 1200 lt. Nemanau,kad keli lt smile.gif Ir apsidraudusiam nemokamai gipsuoja smile.gif


Nu, o jei nebutumet apsidraude tai ka neopertuotu?
Beje as per savo 34 m. (tfu tfu) ne karto jokio draudiminio ivykio neturejus. O jei tureciau, tai kazkaip tie pinigai manes nepaguostu schmoll.gif Todel draustis tam, kad ivykus nelaimei gauti pinigu man nepriimtina. O atsitikus rimtai nelaimei ta gautoji ismoka butu kapeikos palyginus su reikalinga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2010 02 11, 19:16)
Nu, o jei nebutumet apsidraude tai ka neopertuotu?
Beje as per savo 34 m. (tfu tfu) ne karto jokio draudiminio ivykio neturejus. O jei tureciau, tai kazkaip tie pinigai manes nepaguostu  schmoll.gif Todel draustis tam, kad ivykus nelaimei gauti pinigu man nepriimtina. O atsitikus rimtai nelaimei ta gautoji ismoka butu kapeikos palyginus su reikalinga  verysad.gif

Jei nebūtume apsidraudę operuotų, bet negalėtume pirkt brangesnių vaistų,vitaminų, galų gale geresnio maisto ligoniui...
Įdomus jūsų požiūris g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikutė @ 2010 02 11, 20:45)
Jei nebūtume apsidraudę operuotų, bet negalėtume pirkt brangesnių vaistų,vitaminų, galų gale geresnio maisto ligoniui...
Įdomus jūsų požiūris g.gif


Aha, o man Jusu poziuris ax.gif Ko neisleidziu draudimui tai gi galiu skirti brangesniems vaistams, vitaminams, o del maisto tai kazkaip as niekad neskirstau i geresni ar blogesni, visada perku tai kas man atrodo geriausia.
Kiek zmoniu tiek nuomoniu. Man atrodo, kad tie draudimai tai tiesiog pinigai i bala. Jei Jums atrodo kitaip, tai valio, gerbiu Jusu nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2010 02 12, 08:30)
Aha, o man Jusu poziuris  ax.gif Ko neisleidziu draudimui tai gi galiu skirti brangesniems vaistams, vitaminams, o del maisto tai kazkaip as niekad neskirstau i geresni ar blogesni, visada perku tai kas man atrodo geriausia.
Kiek zmoniu tiek nuomoniu. Man atrodo, kad tie draudimai tai tiesiog pinigai i bala. Jei Jums atrodo kitaip, tai valio, gerbiu Jusu nuomone  4u.gif

Bet aš už 3 žmones sumokėjau 221 lt metams, o gavau nelaimės atveju 2100 lt, tad nemanau,kad pinigai į balą...Dar šiandien nuo laiptų nusiritau doh.gif Gerai kad nieks nelūžo smile.gif Bet mėlynę turiu doh.gif
Atsakyti
Bankai paprastai tik platina draudimo bendroviu produktus. Kai kurios gyvybes draudimo bendroves gi turi ta pati akcininka. Tad kur geriau - nera prasmes klausti
Atsakyti
kadangi esame ES nariai, manau nereiketu bijoti draustis kitos salies draudimais. kiek domejausi grawe salygos geros thumbup.gif ir devalvacija negresia smile.gif
vienas pazystamas apsidraudes siuo draudimu,neteko akies, idomu kiek jam ismokes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikutė @ 2010 02 07, 19:38)
Kiek žinau,su Hansa visai kitaip.Kiek įmoki,tiek ir atgauni...O Aviva kas metus didina įmokas(atseit infliacija),jei nesutinki didint įmokų (indeksuot), tai išmoką sumažina...
Kažkaip suktai su ta AVIVA gaunasi... g.gif



Nors neatstovauju nei AVIVOS nei Hansa, bet galiu pasakyti, kad arba konsultantas kvailai išaiškino arba kažko nesupratot. Kievienoj draudimo bendrovej salygos yra skirtingos, taciau esminiai dalykai visur tokie pat - nei avivoj, nei hansa nei kur kitur nera taip, kad kiek inesei, tiek ir pasiimi bet kada nutraukes. Pirmaisiais metais nuo jusu imoku i kaupima eina 50 procentu sumos, antraisiais 75, o treciaisiais ir velesniais - 95 proc sumos. Taigi pirmus trejus metus neimanoma niekur atsiimti tiek, pat kiek ineset, vien del to, kad gana zenkli suma pirmais ir natrais metais ejo rizikom padengti. Taciau jusu inesta suma ne tik idedama kaupti, bet ji investuojama ir uzdirba procentus, todel dar po keleriu metu tie nuskaitymai issiligyna ir jau tam tikrais metais jau nutrauke sutarti atgausit tiek kiek ineset ir net daugiau. O kada tie metai bus - penkti, sesti, desimti ar penkiolikti priklauso tik nuo jusu imoku dydzio ir pasirinktu apsaugu - kuo didesnes draudimines sumas imat gyvybei, traumoms ir ligoms, tuo daugiau kainuoja rizikos mokesciai, tuo maziau eina i kaupima, taigi tuo ilgiau reikes laukti, kol suma issilygins ir inesti pinigeliai bus mazesne nei galesite atsiimti nutraukiant sutarti. Vt ir viskas. ir lygiai taip pat vyksta visose bendrovese, tik kaikuriose tie rizikos mokesciai yra beproto dideli ir tas laikas, kada jau galima pasimti visa suma su procentais pailgeja, o kitose jie gerokai mazesni ir tas laikas daug trumpesnis. Taip pat dar svarbu ir koki draudima imate - kaupiamaji ar investicini, nes kaupiamsisi jau garantuoja jum tam tikras palukanas ir be jokios rizikos, o investicini valdote patys ir esate ataskingi patys, jei netinkamai ji valdysite, laikas per kuri atgautumete visus pinigus pailges. O kada kokia suma atgausite nutraukdami, nezinau ar visos bendroves, bet kai kurios pateikia juodu ant balto jau sutarties pasirasymo diena, todel ramiai galite isivertinti, po kiek metu, jeigu bus noras, apsimokes sutarti nutraukti. O del indeksacijos - ji vyksta ne kas metai, o kas trys, ir jos laivai galite atsisakyti, neprivalote indeksuoti, ir nuo to nei sukaupta suma negali pamazeti, nei mokesciai padideti.
Papildyta:
QUOTE(SoJa @ 2010 02 11, 11:39)
O jei atsitiktu kazkas labai rimto ir reiketu gydymui 100 000 ar 500 000, ar draudimas kompensuotu? Manau, kad ne, todel man net draudimas nuo nelaimingu atsitikimu atrodo bereikalingas pinigu svaistymas



Jeigu apsidrausite tokiai sumai, tokia ir ismokes. Draudimas ne pats nusprendzia kiek mokes, o jus nusprendziate, kiek noretumete gauti atsitikus nelaimei, tokia suma ir draudziates. Juk yra lenteles juodu ant balto, kiek procentu nuo draudimo sumos mokes uz viena ar kita trauma. Ir viskas, draudimas pats neiterpretuoja kiek moketi, patys ta pasirenkate apsidraudimo diena. Aisku, nuo to, kokia suma renkates, atitinkamai kyla ir draudimo imoka. Na, bet cia juk logiska.
Papildyta:
QUOTE(Tugras @ 2010 02 10, 08:58)
Vakar ir aš vos nenuvirtau - nuo 2004 sumokėjome bevek 9 500 tūkstančio , o "sėkmingai investavus" turime 3 600 lt. Pats tikriausiais Sekundės bankas. Rytoj susitariau su konsultante - nutrauksime sutartį, kol dar kelių tūkstančių neišmetėme. Jau ir taip nuostolis baisus. Jeigu per šešerius metus praradome du trečdalius sumokėtų pinigų, tai kas garantuoja, kad po tų 10 metų neprarasime visų likusiųjų. Šūdas kažkoks...



Dabar Jums tikrai neverta nutraukti draudimo, nes butent 2008 metais daugiausia is sumos ir pararadote, dabar tas metas, kai akcijos atsigauna ir ima kilti, todel tikrai butu klaida dabar, kai yra galimybe islipti is tos duobes, viska nutraukti ir pasitraukti su nuostoliu. Taip pat labai svarbu, kad konsultantai zmonems pabreztu, jog jei zmogus pasirenka investicini draudima, o ne garantuota kaupiamaji, tai jis yra atsakingas uz investavima ir pats turi dometis akcijomis ir savo investiciniu paketu, laiku pereiti i maziau rizikingus ir pan, o ne apsidrausti ir pamirsti. Visai kitaip yra su garantuotais, kada tau iskart garantuoja, tarkim 4 procentus, nesvarbu ar kompanija patirs nuostoli ar ne, bet 4 procentus visada gausi, tuomet zmogui nereikia nieko daryti ir sukti sau galvos. Jusu atveju taip ir atsitiko, kad pasirinkote investicini, bet pats jo nevaldete, o palikote likimo valiai, todel nemazai ir praradote...Tikrai patarciau dabar nenutraukineti, galbut sumazinti imoka, jei sunkiau su finansais, bet tikrai nenutraukti, nes dabar keli metai bus palankus ta nuostoli istaisyti. Arba bent pasidomekit galimybe toje pacioje kompanijoje pereiti is investicinio i kaupiamaji su garantuotomis palukanomis, ne visose bendrovese jie yra, bet kai kuriose yra ir lengvai galite pereiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sdove: 16 kovo 2010 - 11:23
na įterpsiu ir aš savo trigrašį, aš nei draudėja nei bankininkė todėl man papildomo darbo forume ieškot nereikia rolleyes.gif aš už draudimą, jei mašinai skiriam 300 lt, tai mes ir mūsų vaikai žymiai brangesni.
Turiu 3 vaikus ir domėjausi kaip papildyt jų ateities lūkesčius, apėjau galybę bankų ir finastų ir pzu ir t.t. visokių konsultantų buvo, swedbanke žadėjo nerealią grąžą pagal programą "vaiko ateitis" ar kažkaip panaši, bet apie administravimo mokesčius, mėnesinius, ketvirtinius mokesčius nė žodžio kol neklausi, o pav. Finastoj pasakė, kad jei turi proto niekur savo pinigų nekišk smile.gif, jau nekalbu apie spaudimą - vaikai mūsų turtas vos ne ryt nelaimė laukia o tu kelių tūkstančių gaili...
ką gi čia mano supjektyvi nuomonė:
* šiuo metu anei kaupiamasis, anei investicinis draudimas turėt neapsimoka ir tegu nepudrina smegenų kad tai atsiperka - nėra gerų investicijų nebus ir padorios, neminusinės grąžos, po krizės gal situacija pasikeis. Kas turi sudaręs neseniai išvis nepavydžiu (nebent patinka bankus išlaikyt)
* protingiausia, šiuo nedėkingu laiku (mano nuomone) apsidraust metams nuo nelaimingų atsitikimų, traumų, invalidumo ir anei lito daugiau; pvz. aš savo 5 asmenų šeimą draudžiu metam vidutiniškai už 400 lt ir tikiuosi kad nieko blogo neatsitiks

Tai va
Atsakyti
QUOTE(matukoniene @ 2010 02 27, 22:29)
kadangi esame ES nariai, manau nereiketu bijoti draustis kitos salies draudimais. kiek domejausi grawe salygos geros  thumbup.gif  ir devalvacija negresia smile.gif
vienas pazystamas apsidraudes siuo draudimu,neteko akies, idomu kiek jam ismokes  g.gif

Išties įdomu.
Apskritai tie Eurolife primena kažkokius masonus ar sektantus, nes informacijos labai mažai. O tai kelia tam tikrų minčių, ar viskas jau taip ten labai gražu ir gerai...
Atsakyti
sio menesio "investuok" apie Grawe yra straipsnis 4u.gif
Atsakyti
Sutinku su kažkur aukščiau išsakyta nuomone, kad visose draudimo bendrovėse esminiai bruožai yra panašūs, todėl ir pasirinkau ne draudimo bendrovę, o konsultantą. Turint omeny, kad draudimo bendrovėse darbuotojų kaita didelė, man buvo svarbu pasirinkti žmogų, kuris ne vienus ir ne du metus tą daro. Dauguma prižada aukso kalnus, o mane,pavyzdžiui, iškart atstumia bet kokie pažadai. O kai normaliai supažindina su taisyklėm, teisėm, ir panašiais dalykais, po to dar paklausia, tai dėl ko vis tik jums to reikia, daug labiau žavi negu, oj koks tu man svarbus, kaip man rūūpi tavo vaikų ateitis, pensija ir dar bala žino kas. Žodžiu, pasitikėjau konsultantu, kaip profesionalu, todėl apsidraudžiau smile.gif Nesidrausčiau pas x konsultantą iš y bendrovės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritoolia: 26 balandžio 2010 - 23:26
Pritariu ritoolia, kad zmogus kuris siulo produkta labai svarbus. Teko bendrauti su Danske banko agentu, tai po jo pereskiojimu ir grasinimu ( as tiek laiko su tavim sugaisau o tu nesidrausi? ohmy.gif ) sakiau jokiu draudimu mano gyvenime, bet pasitaike zmogus, kuris isaiskino viska zmoniskai ir be spaudimo ir viskas gerai.


Beje gal aks galit paaiskinti kaip veikia perdraudimas? Maniau, kad suprantu, bet supratau, kad ne. 4u.gif
Atsakyti