Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

QUOTE(daineko9 @ 2012 11 02, 01:48)
Įdomios diskusijos čia vyksta. Šiaip manau visada reikia žiūrėti ką žmogus konkrečiu atveju nori gauti, kokia žmogaus finansinė padėtis, kitos aplinkybės. Aš visą šeimą esu apdraudęs, turim investicinius draudimus, esam sudarę jau daugiau nei 4 metus. Mūsų poreikius patenkina, naudojamės mokesčių lengvata, be to esam labiau užtikrinti dėl ateities, aš ir žmona esam apdraudę savo gyvybes ir nuo traumų, vaikus tik nuo traumų. Investicijas esam išskaidę po daugiau fondų, kad sumažinti riziką, bet šiaip esam pasirinkę daugiau rizikingesnių fondų, nes neplanuojam lėšų naudoti anksčiau nei po penkiolikos metų.
Įdomios vyksta diskusijos. Galima būtų užduoti klausimą ar pvz. Petrui kurio jūs nepažįstate reikia ledo ritulio lazdos? Kas sako, kad reikia?Kas, kad nereikia?...Gal pirmiau reikėtų sužinoti ar Petras žaidžia ledo ritulį, o jeigu ne ar norėtų pabandyti...Supratot mintį? Kas tinka vienam gali netikti kitam.
Šiuo metu dirbu vienoje draudimo kompanijoje, tai žinau, kad dauguma gandų ir neaiškumų iš nežinojimo...Žinoma kaip ir visur taip ir draudime yra savų pliusų savų minusų, o didžiausia, kad reikia MOKĖTI pinigus. Šiaip įdomu čia paskaitinėti, bet ilgai reiktų rašyti atsakymus. Kam kyla klausimų rašykite asmeniškai į el. paštą: daineko3@yahoo.de mielai atsakysiu. Pats dirbu Klaipėdoje, jeigu norite galim susitikti gyvai padiskutuoti...
Tik žinote ką pasakysiu, labai gaila, bet draudimas reikalingiausias būna kai kažkas nutinka...Bet tada jau per vėlu smile.gif
Jeigu kas skaitysite mano komentarą ir netingėsite, parašykite asmeniškai atsiliepimą ką manote apie draudimą, galėsime padiskutuoti smile.gif


Atsakymo nėra
Kas atsitiko man kai mano procentai surinko tam tikra suma ? smile.gif
Atsakyti
Atsakymai visada yra smile.gif gal galite savo klausima nukopijuoti ir asmeniskai man i zinute imesti, reikia isigilinti. Jeigu nesunku, nes neturiu dabar laiko ieskoti. Mielai pakomentuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Vaikaitiz @ 2012 10 23, 07:44)
Tai paaiškink jei gerai žinai noretusi išgirsti as kaip tik ieškau kur  taupyt dar
Nurodyk kompanijas kurios įsipareigoja teisiškai  mokėti nuo 55 metu iki 90 -100 metu kas mėnesi pensija
Pvz turint 100000 lt mokėti 600 lt i mėnesi 30,40 metu
Kas atsitiko man kai mano procentai surinko tam tikra suma  smile.gif

galiu nurodyti kokia kompanija turi toki produkta galinti aprupinti pensija nebutinai nuo pensijinio amziaus ir iki gyvos galvos.
info per a.z
Atsakyti
QUOTE(Vaikaitiz @ 2012 10 22, 23:38)
Privačiuose penciju fonduose kaupete tuos 1,5% likusius is 5% nesvarbu kaip ar patys dedat kaupemosiose sutartyse  Penciju mokejimas vadinasi anuitetas o sarasas kas gali užsiimti "ilgas" viena draudimo kompanyja
http://www.dpk.lt/imones.phtml?saka=5
Kas čia dar neaišku? Dvigubas mokėjimas už admistravima bus



Sveiki, nezinau ar jus draudimo konsultantas ar siaip cia destote savo zinias apie draudima? Bet man idomu, jei esate konsultantas, kaip jus konsultuojate zmones, jei net risliai savo minciu nesugebate isdestyti? Kadangi ismanau tuos dalykus, tai perskaites 5 kartus jusu sakini, kaip ir supratau minti, bet neismananciam apie draudima zmogui tai neimanoma..
Va cia ir susiduriame su pagrindine problema Lietuvoje. Daug zmoniu neturi pakankamai informacijos apie draudima, didzioji dalis musu salies gyventoju ziuri i tai pesimistiskai, ne taip kaip ekonomiskai issivysciusiose salyse. Neziurint i tai, jei turime tokius konsultantus, taip "puikiai" destancius mintis, kaip galime ta situacija pakeisti?
Zmonems reikia kuo daugiau aiskumo ir teisingos informacijos, o ne dar daugiau painiavos! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilis: 10 lapkričio 2012 - 16:12
[quote=Raganaa999,2009 09 07, 22:35]
Tesiam toliau smile.gif
O kas garantuos man kad draudimo bendrove nebankrutuos bigsmile.gif o tokiu atveju tikrai istorijoj buvo ne vienas mirksiukas.gif

Pateikite, prašau statistiką apie draudimo bendrovių bankrotus!!!! Man žinoma, kad nuo nepriklausomybės laikų bankrutavo 14 bankų (4 paskutiniai snoras, litimpex, tauras, sekundė), o draudimo bendrovių nei viena! Na, na, įdomu būtų sužinoti, kodėl skleidžiate ne tiesą.
Žmonės, kurie nenori draustis, nieko nežino apie draudimą, o iš nežinojimo ir bijo.
Negi, galvojate, kad jumis ir jūsų šeima pasirūpins valstybė?????
Atsakyti
QUOTE(wilis @ 2012 11 10, 18:08)
Sveiki, nezinau ar jus draudimo konsultantas ar siaip cia destote savo zinias apie draudima? Bet man idomu, jei esate konsultantas, kaip jus konsultuojate zmones, jei net risliai savo minciu nesugebate isdestyti? Kadangi ismanau tuos dalykus, tai perskaites 5 kartus jusu sakini, kaip ir supratau minti, bet neismananciam apie draudima zmogui tai neimanoma..
Va cia ir susiduriame su pagrindine problema Lietuvoje. Daug zmoniu neturi pakankamai informacijos apie draudima, didzioji dalis musu salies gyventoju ziuri i tai pesimistiskai, ne taip kaip ekonomiskai issivysciusiose salyse. Neziurint i tai, jei turime tokius konsultantus, taip "puikiai" destancius mintis, kaip galime ta situacija pakeisti?
Zmonems reikia kuo daugiau aiskumo ir teisingos informacijos, o ne dar daugiau painiavos!  smile.gif

Pritariu,kad zmonem mazai informacijos suteike visi skuba tik kad prakisti greiciau.
Asmeniskai pati nusvilau nuo lietuvos draudimo ir tikrai pasitikejimo nebera.Po mazo vaiko skaudzios nelaimes nuejom ir apsidraudem vis seima gyvybes draudima ir nuo traumu.Kaip metai su nelaime prasidejo taip ir tesesi mums visus siuos metus pirmas atvejis kai sese griuvo nuo laiptu su mazu broliu ir mazasis trenkesi galvyte i betona buvom paguldyti i ligonine paskambinom i draudima ir mum pasake kad mums draudimo nemokes nes vaikui nera zaisdos.Antras atvejis dabar nutiko nesenai kai 5m.sunus darzelyja griuvo ir i medines dezes kampa issidraske dantenas liko 3 dantuku plikos saknys ir isplestas dantenu gabalas na ir ka is draudimo vakar gavau laiska,kad jie draudimo neapmokes nes jie neskaito cia traumos.Tai musu supratimu jie moka tik uz suluzusius kaulus ir tai dabar kyla klausimas ar sumoketu.Tai ir kyla klausimas tai kam draustis jei tau uz nieka nemoka taid geriau det ant saskaitos tuos 800lt.ir esi grantuotas kad tie pinigeliai neisgaruos 4u.gif
vistik bandysim dar ateinanciais metais draustis kitam draudime mum parekomendavo ergo draudima ir pas juos kainos mazesnes.Kas gali daugiau info suteikti apie ta draudima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2012 11 18, 13:42)
Pritariu,kad zmonem mazai informacijos suteike visi skuba tik kad prakisti greiciau.
Asmeniskai pati nusvilau nuo lietuvos draudimo ir tikrai pasitikejimo nebera.Po mazo vaiko skaudzios nelaimes nuejom ir apsidraudem vis seima gyvybes draudima ir nuo traumu.Kaip metai su nelaime prasidejo taip ir tesesi mums visus siuos metus pirmas atvejis kai sese griuvo nuo laiptu su mazu broliu ir mazasis trenkesi galvyte i betona buvom paguldyti i ligonine paskambinom i draudima ir mum pasake kad mums draudimo nemokes nes vaikui nera zaisdos.Antras atvejis dabar nutiko nesenai kai 5m.sunus darzelyja griuvo ir i medines dezes kampa issidraske dantenas liko 3 dantuku plikos saknys ir isplestas dantenu gabalas na ir ka is draudimo vakar gavau laiska,kad jie draudimo neapmokes nes jie neskaito cia traumos.Tai musu supratimu jie moka tik uz suluzusius kaulus ir tai dabar kyla klausimas ar sumoketu.Tai ir kyla klausimas tai kam draustis jei tau uz nieka nemoka taid geriau det ant saskaitos tuos 800lt.ir esi grantuotas kad tie pinigeliai neisgaruos 4u.gif
vistik bandysim dar ateinanciais metais draustis kitam draudime mum parekomendavo ergo draudima ir pas juos kainos mazesnes.Kas gali daugiau info suteikti apie ta draudima 4u.gif



oi, tik ne Ergo - prapulsite kai ateis metas mokėti žalas. Taip, ten pigu, bet po to snipstas. Mes darbovietej turėjome sveikatos draudimą. Tai už nupirktus vaistus jei nori kompensuotis, tai kryžiaus kelius turi nueiti. Pavyzdžius dar bent 5 galeciau papasakoti. Ergo draudžiu tik auto civiliniu, nes man ten pigiausia. O žalą avarijos atveju ne man mokėtų, o kitam. Tai tik dėl to ten ir imu civilinį. O visa kita draudžiu ten, kur gerai žalas moka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristteja @ 2012 10 12, 09:32)
o kuo blogai, kad visa rizika tenka žmogui? Juk jau ne kartą kalbėta, kad galima pasirinkti kryptis, kurios yra saugios, nepasižymi dideliais svyravimais arba jų išvis nėra. KAupiamieji garantuoja vos 2-3 proc. Tai nėra pakankama grąža, kad bent mokesčius padengtų. Jei kalbėsime apie investicinius su rizikingomis kryptimis, tada šiek tiek kitaip gali būti. Bet juk čia ne investicinio draudimo blogybė, o konsultanto, kuris neišsiaiškinęs jūsų rizikos tolerancijos, investavimo žinių ir patirties sudarė per daug rizikingą investavimo planą. Žmonės, nesibaiminkite tų investicinių draudimų, jie labai geri, tik reikia tinkamai viską sudėlioti mirksiukas.gif

Vat ir neklaidinkit zmoniu,kodel nei viena nepasakot del tu kaupemuju draudimu kai ateis laikas kiek jus is ju atgausit smile.gif jei deklaruojat pajamas jum uz draudima grizta kaskoks procentas sumoketos sumos,o kiek procentu dar isskaiciuos bankas uz ta kaupima niekas nieko nekalbat apie tai ir bus taip kad is jusu sukauptos sumos puse sumos isskaiciuos visokiems mokesciams
Papildyta:
QUOTE(kristteja @ 2012 11 18, 17:53)
oi, tik ne Ergo - prapulsite kai ateis metas mokėti žalas. Taip, ten pigu, bet po to snipstas. Mes darbovietej turėjome sveikatos draudimą. Tai už nupirktus vaistus jei nori kompensuotis, tai kryžiaus kelius turi nueiti. Pavyzdžius dar bent 5 galeciau papasakoti. Ergo draudžiu tik auto civiliniu, nes man ten pigiausia. O žalą avarijos atveju ne man mokėtų, o kitam. Tai tik dėl to ten ir imu civilinį. O visa kita draudžiu ten, kur gerai žalas moka mirksiukas.gif

tai va ir iskyla klausimas kur draustis dabar net neisivaizduoju visi zada o kai jiem reik sumoketi nieko nenori jie moket issisukineti moka greit 4u.gif
Atsakyti
as esu dukra nuo gimimo apdraudus Lietuvos draudime,ie musu nelamei dukra per kelis menesius turejome dvi traumas,viena buvo liepos men.stiprus raisciu patempimas,nepilnai 3 sav gydemis,po uzregistravimo ivyki,pinigus pervede savaites begi,antras ivykis buvo spali,apsiplikino verdanciu vandeniu,gydemes menesi,penktadieni uzregistravau ivyki,antradieni pinigeliai buvo saskaitoi.as ir toliau drausiu ja Lietuvos draudime,pati esu drausta PZU,vat idomu kaip ten su zalos atliginimais g.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2012 11 18, 12:42)
...taid geriau det ant saskaitos tuos 800lt.ir esi grantuotas kad tie pinigeliai neisgaruos 4u.gif


Ar tikrai neisgaruos?
Banke pinigai guledami be procentu- garuoja tiesiogiai, nes veikia infliacija....
Pinigai turi dirbti, kitaip jie laikui begant tikrai nuverteja....

QUOTE(meilikatyte @ 2012 11 18, 16:49)
1. Vat ir neklaidinkit zmoniu,kodel nei viena nepasakot del tu kaupemuju draudimu kai ateis laikas kiek jus is ju atgausit smile.gif jei deklaruojat pajamas jum uz draudima grizta kaskoks procentas sumoketos sumos,o kiek procentu dar isskaiciuos bankas uz ta kaupima niekas nieko nekalbat apie tai ir bus taip kad is jusu sukauptos sumos puse sumos isskaiciuos visokiems mokesciams

2. tai va ir iskyla klausimas kur draustis dabar net neisivaizduoju visi zada o kai jiem reik sumoketi nieko nenori jie moket issisukineti moka greit 4u.gif


1. Investiciniame draudime visa rizika prisiima sau ne kompanija, o zmogus. Kompanijos skaiciuoja apytiksliai 8 proc palukanas, kartais net didesnes, kad zmones sugundyti didelem sukauptom sumom...Deja, garantijos visiskai nera, kad tokia suma ir gausi, kai sueis terminas... Garantuotu palukanu draudime iskart yra irasoma suma, kuri bus sukaupta ir sutarties pabaigoje bus ismokama. Ji yra tiksli, ir nei centu maziau negausite. Plius imone (ta, kurioje mes esame apsidraude) dar moka savo sekmes mokesti- galima tiketis papildomai 1-4 proc.
Ne kazkoks, o 15 proc gryzta deklaruojant pajamas- valstyve remia ilgalaikius kaupiamuosius draudimus, kad zmones taupytu patys- savo vaikuciams ir savo pensijai...O bankas nenuskaiciuos jokiu mokesciu sutarites pabaigoje - jis apskritai neturi teises to daryti, kai sutartis sudaroma su gyvybes draudimo bendrove- jei pati sutartis bus teisingai sudaryta smile.gif Deja, daugelis agentu arba nezino, arba visiskai dzin, ir sudarineja sutartis, kurioms pasibaigus, ne vienas zmogus bus apmokestintas sad.gif

2. nesenai mano vaikuciui ivyko trauma buityje- priverem su durimis pirtuka, supuliavo, teko atsigulti i ligonine- opetacija, nagucio salinimas. Laukiu ismokos is draudimo, visi popieriai nusiusti...Paskaiciavau apie 300 Lt turetume gauti. Kai pinigai jau bus vaiko saskaitoje- galesiu tiksliai ivardinti suma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristteja @ 2012 11 18, 15:53)
oi, tik ne Ergo - prapulsite kai ateis metas mokėti žalas. Taip, ten pigu, bet po to snipstas. Mes darbovietej turėjome sveikatos draudimą. Tai už nupirktus vaistus jei nori kompensuotis, tai kryžiaus kelius turi nueiti. Pavyzdžius dar bent 5 galeciau papasakoti. Ergo draudžiu tik auto civiliniu, nes man ten pigiausia. O žalą avarijos atveju ne man mokėtų, o kitam. Tai tik dėl to ten ir imu civilinį. O visa kita draudžiu ten, kur gerai žalas moka mirksiukas.gif



Na jus tikriausiai dirbate konkurentu kompanijoje kad taip snekate smile.gif siaip tai Ergo yra viena patikimiausiu bendroviu, kur nebuna problemu del ismoku. Jus nepainiokit Ergo gyvybes draudimo ir turto draudimo. Noreciau isgirsti bent keleta is tu pavyzdziu. Neklaidinkit zmoniu jei negalit pagristi savo teiginiu. As jau 4m dirbu butent toje kompanijoje ir esu susidures del ismoku mano asmeniniams klientams, visos ismokos buvo padarytos labai greitai. O del konkreciu atveju, reikia ziureti traumu lenteleje pries sudarant sutarti, ten viskas parasyta, nes gali buti kad ir nera tokios traumos lenteleje, tada aisku ir ismokos nebus.
Papildyta:
QUOTE(meilikatyte @ 2012 11 18, 12:42)
Pritariu,kad zmonem mazai informacijos suteike visi skuba tik kad prakisti greiciau.
Asmeniskai pati nusvilau nuo lietuvos draudimo ir tikrai pasitikejimo nebera.Po mazo vaiko skaudzios nelaimes nuejom ir apsidraudem vis seima gyvybes draudima ir nuo traumu.Kaip metai su nelaime prasidejo taip ir tesesi mums visus siuos metus pirmas atvejis kai sese griuvo nuo laiptu su mazu broliu ir mazasis trenkesi galvyte i betona buvom paguldyti i ligonine paskambinom i draudima ir mum pasake kad mums draudimo nemokes nes vaikui nera zaisdos.Antras atvejis dabar nutiko nesenai kai 5m.sunus darzelyja griuvo ir i medines dezes kampa issidraske dantenas liko 3 dantuku plikos saknys ir isplestas dantenu gabalas na ir ka is draudimo vakar gavau laiska,kad jie draudimo neapmokes nes jie neskaito cia traumos.Tai musu supratimu jie moka tik uz suluzusius kaulus ir tai dabar kyla klausimas ar sumoketu.Tai ir kyla klausimas tai kam draustis jei tau uz nieka nemoka taid geriau det ant saskaitos tuos 800lt.ir esi grantuotas kad tie pinigeliai neisgaruos 4u.gif
vistik bandysim dar ateinanciais metais draustis kitam draudime mum parekomendavo ergo draudima ir pas juos kainos mazesnes.Kas gali daugiau info suteikti apie ta draudima 4u.gif


As galiu suteikti jums visa reikalinga info. Parasykit i az wink.gif
Atsakyti
QUOTE(wilis @ 2012 11 18, 19:13)
Na jus tikriausiai dirbate konkurentu kompanijoje kad taip snekate smile.gif siaip tai Ergo yra viena patikimiausiu bendroviu, kur nebuna problemu del ismoku. Jus nepainiokit Ergo gyvybes draudimo ir turto draudimo. Noreciau isgirsti bent keleta is tu pavyzdziu. Neklaidinkit zmoniu jei negalit pagristi savo teiginiu. As jau 4m dirbu butent toje kompanijoje ir esu susidures del ismoku mano asmeniniams klientams, visos ismokos buvo padarytos labai greitai. O del konkreciu atveju, reikia ziureti traumu lenteleje pries sudarant sutarti, ten viskas parasyta, nes gali buti kad ir nera tokios traumos lenteleje, tada aisku ir ismokos nebus.
Papildyta:
As galiu suteikti jums visa reikalinga info. Parasykit i az wink.gif



Nepanioju as gyvybės draudimo su turtu tikrai. Esmė ne kokia draudimo rūšis, kaip bendrove žalas moka. Nesu as jokia brokerė. Taip, dirbu banke, platinam vienos bendroves draudima, komiso negaunam jei ką, dirbam už pastovų atlyginimą, todėl nesu suinteresuota "prakišti" ir niekam nieko neperšu per prievarta. Orientuojamės į ilgalaikius santykius su klientu ir kliento lojalumo didinimą, todėl žmogų konsultuojam ne tik dėl pardavimo fakto, o santykių su klientu užmezgimo, abipusio pasitikėjimo ir geriausio finansinio sprendimo radimo. Kartais būna, kad pakonsultuoji iš širdies, bet apsidraudžia pas tą, kuris daugiau "priskiedė" ir prižadėjo. Tačiau melokojos trumpos, žmogus greitai supranta, kad buvo apgautas...

O dėl Ergo - vienas iš paskutiniu rimtesniu pvz yra tas, kad pažįstama turejo ergo kaupiamąji ir If vienkartinį. Moteris po avarijos turėjo rimta trauma, po pusmečio gavo invalidumo pažymėjima. If'as seniai išmokejo už trauma ir neįgaluma ir pamirso apie tai, o su Ergo bylinejasi jau metus. Nors josios vyras pats dirba Ergo ir buvo apdraudęs žmoną. Vat ir draudimas. Ir cia ne siaip buitine trauma, o tikrai rimta. Ergo net vyra norejo is darbo atleisti. Bet moteriske ne pescia,padave lskunda del susidorojimo. Kiek esu pati su ergo susidurusi, tai visada stengiasi nemoketi. Jei lyginsim ergo gyvybės draudimą vienkartinį, nekaupiamaji, su kitomis bendrovėmis, tai jis beveik du kartus pigesnis. Pasižiūrėkit DPK ataskaitoje kurioje vietoje ergo yra pagal užimama rinkos dalį ir pagal žalų išmokėjimą. Ir viskas aišku...
Atsakyti