Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

QUOTE(Mertise @ 2009 03 13, 15:45)
nors as visa laika skaiciau,k ad mano kojos stiprios ir man bus lengvi pratimai kojoms,uzpakaliukui,bet pasirode,atvirksciai,uzpakaliukui man sunkiausia blink.gif o lengviausia rankom smile.gif

Manau, iš čia esančių, daugumai užpakaliui patys sunkiausi pratimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2009 03 13, 16:53)
Manau, iš čia esančių, daugumai užpakaliui patys sunkiausi pratimai doh.gif

Man dabar jau visi lengvi, kažkaip nepastebiu kaip viską padarau. Bet patys bjauriausi tai rankom, nes turiu problemų su širdim ir kai laikau iškėlus rankas, silpna būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokė-- @ 2009 03 13, 15:56)
Man dabar jau visi lengvi, kažkaip nepastebiu kaip viską padarau. Bet patys bjauriausi tai rankom, nes turiu problemų su širdim ir kai laikau iškėlus rankas, silpna būna  doh.gif

manau tau reiktų pakeisti šiek tiek rankom pratimus, kad blogiau nepasidarytum g.gif gal palengvinti ar kažkokius kitokius vietoj iškeltų rankų daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2009 03 13, 17:50)
manau tau reiktų pakeisti šiek tiek rankom pratimus, kad blogiau nepasidarytum  g.gif gal palengvinti ar kažkokius kitokius vietoj iškeltų rankų daryti  g.gif

Tai blogiau nebus. Tiesiog šiaip nemalonu. Ir tas krūvis juk vos keletą minučių. Jei labai blogai būtų, tikrai nedaryčiau smile.gif
Atsakyti
Labas mergickos,
Norejau paklausti,kai pirma karta daret pratimus presui,ar po to neskaudejo sprando g.gif
As siandien pirma karta dariau pratimus presui ir toks idomus jausmas sprande,taip kaip sunku galva butu laikyti blink.gif
Temos neskaiciau,nes nelabai kada yra skaityti blush2.gif ,jei galit atsakykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyna4 @ 2009 03 13, 18:46)
Labas mergickos,
Norejau paklausti,kai pirma karta daret pratimus presui,ar po to neskaudejo sprando g.gif
As siandien pirma karta dariau pratimus presui ir toks idomus jausmas sprande,taip kaip sunku galva butu laikyti blink.gif
Temos neskaiciau,nes nelabai kada yra skaityti blush2.gif ,jei galit atsakykit ax.gif

Sveika. Čia ko ne visos susidūrė su šita problema pradžioje lotuliukas.gif Praeis, nesijaudink. Priprast reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai uzpakaliui ir kojoms kazkaip nesunkus tie pratimai, bet va pilvui doh.gif 3 savaite sportuoju, o dar visko nepadarau, visai apleistas jis pas mane buvo.
Atsakyti
QUOTE(Tyna4 @ 2009 03 13, 19:46)
Labas mergickos,
Norejau paklausti,kai pirma karta daret pratimus presui,ar po to neskaudejo sprando g.gif
As siandien pirma karta dariau pratimus presui ir toks idomus jausmas sprande,taip kaip sunku galva butu laikyti blink.gif
Temos neskaiciau,nes nelabai kada yra skaityti blush2.gif ,jei galit atsakykit ax.gif

Praeis, tikrai,maniau ,kad pilvo presui pratimu nepadarysiu,toks jausmas, kad virsugalvi nunes biggrin.gif ,svaigo galva,o kakla skaudejo doh.gif ,svarbiausia taisiklingai laikyt ,o tai lyg kazka laikytum po smakru ir atsipalaiduok ,nebuk issitempusi ,viskas pareis mirksiukas.gif
Sekmes ir kantrybes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Alija25 @ 2009 03 13, 20:04)
Man tai uzpakaliui ir kojoms kazkaip nesunkus tie pratimai, bet va pilvui doh.gif 3 savaite sportuoju, o dar visko nepadarau, visai apleistas jis pas mane buvo.

o man atvirksciai, uzpakaliui kancia daryt doh.gif , bet padarau ,vargais negalais karsta.gif , o visa kita malonumas thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas, merginos, ar tie pratimukai presui sustiprina ir apatinę pilvo dalį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2009 03 14, 08:48)
labas rytas, merginos, ar tie pratimukai presui sustiprina ir apatinę pilvo dalį? 4u.gif

Manau, kad taip, nes yra keli pratimėliai, kurie veikia apatinę sritį smile.gif
Atsakyti
Pagaliau pasportavau po 4 dienu pertraukos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyna4 @ 2009 03 13, 17:46)
Labas mergickos,
Norejau paklausti,kai pirma karta daret pratimus presui,ar po to neskaudejo sprando g.gif
As siandien pirma karta dariau pratimus presui ir toks idomus jausmas sprande,taip kaip sunku galva butu laikyti blink.gif
Temos neskaiciau,nes nelabai kada yra skaityti blush2.gif ,jei galit atsakykit ax.gif


joa, cia del netreniruoto preso kaklas dali kruvio pajama
Papildyta:
beje tie 8 abs tikrai neblogas dalykas ax.gif galima butu prie Jusu prisijungt? maciau ten kazkokia lentele turit, kaip prie jos prieiti? esme ta, kad per laiko trukuma vel apleidau sita reikala doh.gif tai rezultatu fiksavimas butu gera paskata rolleyes.gif
Atsakyti