Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pratimai - 8 minutes
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Pratimai atskiroms kūno dalims
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
aukselisr
praeita savaite pratinginiavau blush2.gif , tas treciadienis laisvas visa tvarkarasti sujauke doh.gif , bet uz tad siandien jau prie darbelio kibsiu , nes po savaitgalio doh.gif turejau mergvakari, privalgiau prigeriau nesveikai blush2.gif
ostrovskiene
na merginos fantastiski tie jusu pratimeliai po 8min. 4u.gif jau darau 4diena,labai jie man patiko jauti kaip raumenis tvirteja.SUPER thumbup.gif
Žuviss
as jau ir anksciau dariau tu pratimu uzpakaliukui,tai ir ipratau,o vat presui..nu negaliu padaryt,atrodo,kad pamesiu galva,jausmas ziaurus.
ostrovskiene
QUOTE(Žuviss @ 2009 03 16, 15:25)
as jau ir anksciau dariau tu pratimu uzpakaliukui,tai ir ipratau,o vat presui..nu negaliu padaryt,atrodo,kad pamesiu galva,jausmas ziaurus.
*

is pradziu sunkoka buvo,su presu.O dabar tai visai nieko,daug lengviau jau thumbup.gif
Tyna4
QUOTE(naujokė-- @ 2009 03 13, 17:54)
Sveika. Čia ko ne visos susidūrė su šita problema pradžioje  lotuliukas.gif  Praeis, nesijaudink. Priprast reikia  mirksiukas.gif
*

QUOTE(smilgeleee @ 2009 03 14, 00:20)
Praeis, tikrai,maniau ,kad pilvo presui pratimu  nepadarysiu,toks jausmas, kad virsugalvi nunes  biggrin.gif ,svaigo galva,o kakla skaudejo doh.gif  ,svarbiausia taisiklingai laikyt ,o tai lyg kazka laikytum po smakru ir atsipalaiduok ,nebuk issitempusi ,viskas pareis mirksiukas.gif
Sekmes ir kantrybes 4u.gif

*

Aciukas uz paaiskinimus wub.gif
QUOTE(pompaduska @ 2009 03 15, 16:08)
joa, cia del netreniruoto preso kaklas dali kruvio pajama

*

Kazi ar del to g.gif ,as kazkaip abejoju.Manau,kad del sprando raumenuku cia taip mirksiukas.gif ,cia as tik garsiai mastau jei ka.

Siandien jau nebe skauda sprando.Dar padariau kojoms,rankoms-lengva mirksiukas.gif .Uzpakaliui pabijojau daryt,nes ir taip neaisku kokia ryt savijauta bus
W*S:*
As norejau paklaust ar darant siuos pratimus pilvo presui jis apmazejo, matosi kokie nors rezultatai? as darau jau savaite ir man atrodo kad kaip tik padidejo pilvas ir svoris..
naujokė--
QUOTE(W*S:* @ 2009 03 16, 21:02)
As norejau paklaust ar darant siuos pratimus pilvo presui jis apmazejo, matosi kokie nors rezultatai? as darau jau savaite ir man atrodo kad kaip tik padidejo pilvas ir svoris..
*

Per savaitę pilvukui įtakos tikrai mažai. Su presu dirbti gali tekti iki kelių metų mirksiukas.gif Čia ne rankos ir net ne šiknutė. Nes riebalų nusiurbimo operacijos pilvo srityje yra sudėtingiausios. Tokie jau tie pilvukai doh.gif
dynamite
As sportuoju jau beveik menesi. Nors pilvukas dar nemazas likes, jauciasi, jog stipreja raumenukai ir oda tvirteja thumbup.gif Aisku, dar dirbt ir dirbt doh.gif
Babe
As darau 3 savaites ir jauciu kad stipreja pats presas, o riebaliuku tai tikrai dar nesumazejo cool.gif
Krisla
2 savaites sąžiningai kasdien sportuoju, noras tik didėja, ryžtas taip pat, vakar pastebėjau, jog sėdimoji daug tvirtesnė ir stangresnė, o nuo juosmens 5 cm sumažėjo apimtis (nuo klubų ir kojų po 2 cm) thumbup.gif Pasimatavau grynai iš smalsumo, kaip ten su tomis apimtimis yra, nes svoris nekinta. Likau labai patenkinta biggrin.gif
aukselisr
QUOTE(sesyte @ 2009 03 17, 11:29)
2 savaites sąžiningai kasdien sportuoju, noras tik didėja, ryžtas taip pat, vakar pastebėjau, jog sėdimoji daug tvirtesnė ir stangresnė, o nuo juosmens 5 cm sumažėjo apimtis (nuo klubų ir kojų po 2 cm) thumbup.gif Pasimatavau grynai iš smalsumo, kaip ten su tomis apimtimis yra, nes svoris nekinta. Likau labai patenkinta biggrin.gif
*

sunkiai dirbi todel ir rezultatai akivaizdziai matosi thumbup.gif drinks_cheers.gif
Krisla
QUOTE(aukselisr @ 2009 03 17, 10:36)
sunkiai dirbi todel ir rezultatai akivaizdziai matosi  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
*

drinks_cheers.gif Ačiū drinks_cheers.gif Visoms to paties mirksiukas.gif
Merkina
Man kol kas sunkiausia pilvo presui ax.gif Daug pastangų kainuoja ir sėdmenims, bet čia lengviau. Apatinė pilvo preso dalis apskritai sutvarkoma sunkiausiai verysad.gif Bet stengiamės, juolab, kad rezultatai nors ir nedideli pradeda jaustis pakankamai anksti thumbup.gif
naujokė--
O aš per tas moteriškas bėdas atidėliojau ir apleidau mankštelę šitą verysad.gif Negerietė doh.gif Bet va jum visom oficialiai pasižadu nuo rytojaus vėl kibt į darbą. Dar prijungsiu lanką ir kremukus visokius, kad atsigriebt už tą savaitę lotuliukas.gif Ech, kokia tinginaitė doh.gif
ostrovskiene
QUOTE(naujokė-- @ 2009 03 17, 14:23)
O aš per tas moteriškas bėdas atidėliojau ir apleidau mankštelę šitą  verysad.gif  Negerietė  doh.gif  Bet va jum visom oficialiai pasižadu nuo rytojaus vėl kibt į darbą. Dar prijungsiu lanką ir kremukus visokius, kad atsigriebt už tą savaitę  lotuliukas.gif  Ech, kokia tinginaitė  doh.gif
*

na savaitgaliaias as ir nedarau,uztenka ir 5 kartu.Duodu pailset raumenims biggrin.gif
Merkina
QUOTE(naujokė-- @ 2009 03 17, 16:23)
O aš per tas moteriškas bėdas atidėliojau ir apleidau mankštelę šitą  verysad.gif  Negerietė  doh.gif  Bet va jum visom oficialiai pasižadu nuo rytojaus vėl kibt į darbą. Dar prijungsiu lanką ir kremukus visokius, kad atsigriebt už tą savaitę  lotuliukas.gif  Ech, kokia tinginaitė  doh.gif
*

Laukiam sugrįžtant 4u.gif
Palaiminta
Sportuoju nuosirdziai jau kokias 3 savaites - pilvo presiukui, o paskui uzpakaliukui, prisilaikau su maistu. Tai zinokit, siandien pasimatavau apimtis ir net pati nustebau - liemuo minus 2 cm, uzpakaliukas - minus 1 cm. biggrin.gif Uzejo noras toliau sportuoti, idomu, kas cia bus toliau...
dynamite
O gal kas nors netycia dar kokiu efektyviu pratimuku pilvo presui turite? Siuos darau kasdien, bet noretusi ivairoves 4u.gif
martilaurina
[quote=dynamite,2009 03 18, 10:41]
O gal kas nors netycia dar kokiu efektyviu pratimuku pilvo presui turite? Siuos darau kasdien, bet noretusi ivairoves 4u.gif
*

[/quote
tiesiog tame pačiame www.youtube.com, kuriame ir yra tie 8 minučių pratimai...pasieškok, ten yra įvairių pratimukų ir visi manau yra veiksmingi thumbup.gif aš taip pat po kokių kelių savaičių bandysiu jau kitus daryti, sėkmės
martilaurina
[quote=martilaurina,2009 03 18, 11:39]
[quote=dynamite,2009 03 18, 10:41]
*

[/quote
tiesiog tame pačiame www.youtube.com, kuriame ir yra tie 8 minučių pratimai...pasieškok, ten yra įvairių pratimukų ir visi manau yra veiksmingi thumbup.gif aš taip pat po kokių kelių savaičių bandysiu jau kitus daryti, sėkmės
*

[/quote]Sveikutės, na ka, nusprendžiau ir aš papasakoti savo istoriją smile.gif ...jau daug metų kankina mane tas celiulitas...iš mano kojų liko tik drebučiai biggrin.gif ...ypač visos grožybės pasimato matavimosi kabinose..nekenčiu jų..vaizdas tragiškas doh.gif ....na ir trūko mano kantrybė..atradau šį forumą, pasiskaitinėjau ir tvirtai nusprendžiau susiimti...jau ketvirta savaite mankštinuosi pagal tuos 8 min pratimukus, kūną šveičiu kavos tirščiais, tris kartus per savaitę darausi medaus masažą ir beveik kas vakarą masažuojuos su mediniu masažuokliu, na toks su stambiais dygliais ir tepuos anticeliulitiniu kremu....ir ką....matosi rezultatai akivaizdžiai thumbup.gif mano drebučiai nyksta po truputį, kojos tvirtėja..su celiulitu dar aišku reiks pakovoti nemažai, nes tiek metų nieko nedariau verysad.gif ir jokio noro nebėra viską mesti, aiškiai matomi pasikeitimai dar labiau skatina, jaučiuos puikiai....tad noriu visas jus padrasinti ir palinkėti nepalūžti...sėkmės visoms..mankštinkitės, masažuokitės ir daug šypsokitės biggrin.gif
Krisla
martilaurina, tavo patirtis tikrai labai įkvepia thumbup.gif Šaunuolė, nes niekada nebūna per vėlu savimi pasirūpinti mirksiukas.gif
monetka
Sveikutes smile.gif Na as jau antra diena saziningai atlieku 8 min pratimus presui, + nevalgau po 18h ir stengiuosi atsisakyti saldumynu bei mazinu porcijas smile.gif Ir viskas del grazaus kuno.. Tikiuosi, taip saziningai sugebesiu ilgai viska daryt smile.gif 4u.gif
fantasyja
Labas vakaras,
as saziningai darau siuos pratimus kazkur menesi (gal ilgiau g.gif ). Tai rezultatai dziugina thumbup.gif . Nors apimtys nelabai keiciasi (nes turiu stambius kaulus, todel net ir noredama labai liekna nebusiu cry.gif ). Net MB vis giria ir giria koks stangrus uzpakaliukas tapo ir pilvas sumazejo bigsmile.gif . Treniruosiuos ir toliau thumbup.gif .
fantasyja
QUOTE(Blogytė @ 2009 03 05, 23:50)
Priėjimas prie lentelės
Bandom šitaip
Prisijungimo vardas: sssupermamos@gmail.com
Slaptažodis:bandymas
Pabandykite keisti lentelę ir išsaugoti
*

O man kazkodel siandien neatidaro lenteles verysad.gif
Babe
QUOTE(fantasyja @ 2009 03 19, 00:21)
O man kazkodel siandien neatidaro lenteles  verysad.gif
*

Keista man atidaro unsure.gif
smilgeleee
Ir man atidaro g.gif
monetka
Lasbas rytas! Norejau paklausti - jeigu kita diena po pireso mankstos (8min) man neskauda raumenu, ar tai reiskia, kad blogai ja atlieku, ir tai neveiksminga? g.gif
Babe
QUOTE(Nici @ 2009 03 19, 10:35)
Lasbas rytas! Norejau paklausti - jeigu kita diena po pireso mankstos (8min) man neskauda raumenu, ar tai reiskia, kad blogai ja atlieku, ir tai neveiksminga? g.gif
*

O pries tai kada nors sportavai?
monetka
Minimaliai - taip
Babe
QUOTE(Nici @ 2009 03 19, 10:47)
Minimaliai - taip
*

Tai gal kazkiek jau iprates presas prie sporto. Man zinok irgi neskaudejo, nors nikeda nesu rimtai sportavusi g.gif
Merkina
Sveikos sportininkės 4u.gif
Man šiandien irgi lentelės neatidaro...Gal dėl to, kad prie kito kompo prisijungiau g.gif
fishke
QUOTE(Nici @ 2009 03 19, 10:35)
*

na aš sakyčiau, kad vistiek daugiau ar mažiau turėtų skaudėt iš pradžių raumenukai g.gif gal tikrai ne taip darai g.gif
monetka
QUOTE(fishke @ 2009 03 19, 15:06)
na aš sakyčiau, kad vistiek daugiau ar mažiau turėtų skaudėt iš pradžių raumenukai  g.gif  gal tikrai  ne taip darai  g.gif
*

Na kai sportuoju, darau tuos pratimus - skauda, jauciasi kruvis.. Bet po visko neskauda.. Anksciau, kai darydavau tiesiog atsilenkimus, tai kartais paskaudedavo sekancia diena.. O dbr - nieko... Naiviai tikiuos, kad cia jau iprato mano pilvo raumenys prie fizinio kruvio smile.gif Nes kai padariau pratimus uzpakaliukui ir kojoms - kita diena jautes, nes anksciau butent sioms dalims jokiu pratimu nedariau.. ax.gif
Merkina
QUOTE(Nici @ 2009 03 18, 22:41)
Sveikutes smile.gif Na as jau antra diena saziningai atlieku 8 min pratimus presui, + nevalgau po 18h ir stengiuosi atsisakyti saldumynu bei mazinu porcijas smile.gif Ir viskas del grazaus kuno.. Tikiuosi, taip saziningai sugebesiu ilgai viska daryt smile.gif 4u.gif
*

Gal pabandykit padaryti dvigubai presui? Man kartais būna, kad nesijaučia pilvo preso, tada darau dar kartą-užsvilina nerealiai lotuliukas.gif
Nessi
Sveikos?
Norejau paklausti, ar ne per daug viso 8 minuciu kurso pirmam kartui? ax.gif
dynamite
Manau, kad reikia ziureti pagal savijauta wink.gif Man 8min nebuvo per daug, bet jei butu per sunku, kiekviena pratima ne po 45s, bet trumpiau daryciau 4u.gif
Nessi
Butinai pabandysiu, bent jau pilvukui tuos pratimus biggrin.gif
dijanute
sveikos sportuojancios mamytes,

senai as jau pagal sia programa sportuoju ir norejau parasyti kai tikslo pasieksiu

sportavau,nes mano pilvukas labai didelis po nestumo buvo doh.gif ,nors ir beveik esu gryzus i savo svori bet vistiek jai ka vakare pavalgau daugiau tai issipucia kaip laukciaus,is sonu kabejo lasiniai doh.gif vien zodziu baisiai atrode ax.gif
i diena sportuodavau vienakart bet tam skirdavau gera 1val.

as tiksla pasiekiau sumazejo mano pilvukas,atrodo grazesnis thumbup.gif
dabar padariau pertrauka truputi ir vel nuo pirmadienio jungiuos prie jusu
Nessi
As irgi turbut, nuo pirmadienio jau galesiu aktyviai pradeti sportuoti ir po truputi vis grazeti biggrin.gif
Krisla
QUOTE(Nessi @ 2009 03 20, 13:56)
Sveikos?
Norejau paklausti, ar ne per daug viso 8 minuciu kurso pirmam kartui?  ax.gif
*

Man tikrai nebuvo per daug. Aš pirmą kartą padariau 4 programas po 8 min. Ir nieko tikrai mirksiukas.gif
Merkina
QUOTE(sesyte @ 2009 03 20, 16:31)
Man tikrai nebuvo per daug. Aš pirmą kartą padariau 4 programas po 8 min. Ir nieko tikrai mirksiukas.gif
*

Pradžioj man buvo per daug, darydavau visus pratimus trumpiau. Dabar jau įpratau, kartais net po du kartus darau smile.gif
Babe
QUOTE(sesyte @ 2009 03 20, 16:31)
*

4 blink.gif ogo, as tik viena darau ax.gif
Krisla
QUOTE(Inesssija @ 2009 03 20, 18:27)
blink.gif  ogo, as tik viena darau  ax.gif
*

bigsmile.gif Taip taip, jau 3 savaitės kasdien sąžiningai darau 4 programas thumbup.gif
Babe
QUOTE(sesyte @ 2009 03 20, 20:09)
bigsmile.gif Taip taip, jau 3 savaitės kasdien sąžiningai darau 4 programas thumbup.gif
*

Cia pilvo presui 4 kartus? ar visu pratimu po 1 karta?
Krisla
QUOTE(Inesssija @ 2009 03 20, 20:19)
Cia pilvo presui 4 kartus? ar visu pratimu po 1 karta?
*

Darau pilvo presui, sėdimajai, kojoms ir tempimo pratimus po vieną kartą kasdien. Tą ir turėjau omeny sakydama 4 programas mirksiukas.gif
Raflezija
sveikos, uzsukau cia pirma karta 4u.gif na kaip matau sportuojanciu savarankiskai namuose tikrai daug thumbup.gif . Na o as namuose tiesiog neprisiverciu daryti, nes vis atsiranda darbu doh.gif , geriausia kai nueinu paspuosrtuoju privaciai ir buna thumbup.gif . Dabar jau koki 4men. nesportuoju. Kai pasibaigs sildymas vel eisim sportuoti ax.gif manau per sia vasara pasieksiu norimus rezultatus dar -7kg. biggrin.gif
Babe
QUOTE(sesyte @ 2009 03 20, 21:24)
Darau pilvo presui, sėdimajai, kojoms ir tempimo pratimus po vieną kartą kasdien. Tą ir turėjau omeny sakydama 4 programas mirksiukas.gif
*

Aisku smile.gif Ne taip supratau smile.gif Galvojau pilvo presui 4 kartus i diena doh.gif
smilgeleee
QUOTE(Raflezija @ 2009 03 21, 11:02)
sveikos, uzsukau cia pirma karta  4u.gif  na kaip matau sportuojanciu savarankiskai namuose tikrai daug  thumbup.gif . Na o as namuose tiesiog neprisiverciu daryti, nes vis atsiranda darbu  doh.gif , geriausia kai nueinu paspuosrtuoju privaciai ir buna  thumbup.gif . Dabar jau koki 4men. nesportuoju. Kai pasibaigs sildymas vel eisim sportuoti  ax.gif manau per sia vasara pasieksiu norimus rezultatus dar -7kg.  biggrin.gif
*

Tiesiog nevisos turi ta galimybe ,vaikscioti i sporto kluba g.gif ,norint padailinti kuno linijas tenka sportuot ,kad ir namie ,as tai darau ir tuom dziaugiuosi ,sutaupau ir pinigus ir laiko thumbup.gif .Isijungiu filmuka su tuo linksmuoliu ir vyrukas nieko toks lotuliukas.gif ir jauciuosi lyg sporto klube thumbup.gif
Taigi sekmes ir istvermes ir didelio ryzto sportuojancioms namie 4u.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nici @ 2009 03 19, 15:47)
Na kai sportuoju, darau tuos pratimus - skauda, jauciasi kruvis.. Bet po visko neskauda.. Anksciau, kai darydavau tiesiog atsilenkimus, tai kartais paskaudedavo sekancia diena.. O dbr - nieko... Naiviai tikiuos, kad cia jau iprato mano pilvo raumenys prie fizinio kruvio smile.gif Nes kai padariau pratimus uzpakaliukui ir kojoms - kita diena jautes, nes anksciau butent sioms dalims jokiu pratimu nedariau.. ax.gif
*

Zinok ,man tas pats ,kai darau pilvo presui pratimukus tai tik eigoje skauda ,o po visko jau nebe ,O va uzpakaliukui visada jauciu ,maziau daugiau g.gif
Tai jau pradedu mastyt ,kad jau laikas keisti pratimukus presui cool.gif
Moniux
As tuos pratimukus jau darau kokias geras tris savaites, kiekviena diena isskyrus savaitgaliais. Visu pratimu presui man iki siol nepavyksta padaryti, ypac su tais koju kilnojimais blush2.gif Pradzioje, kokias tris dienas jauciau presa, kaip ir kitoms kakla pamaude. Greitesnis rezultatas man pasimate kojoms, o presui kazkaip nelabai dar matosi... Ir ant sonu lasinuku yra ir pilvas nelabai sustangrejes... Bet nepasiduokim mergytes thumbup.gif Kada tas rezultatu pridavimas? Kiekvieno menesio pirma diena? g.gif
Raflezija
QUOTE(smilgeleee @ 2009 03 21, 09:25)
Tiesiog nevisos turi ta galimybe ,vaikscioti  i sporto kluba g.gif ,norint padailinti kuno linijas tenka sportuot ,kad ir namie ,as tai darau ir tuom dziaugiuosi ,sutaupau ir pinigus ir laiko thumbup.gif .Isijungiu filmuka su tuo linksmuoliu ir vyrukas nieko toks lotuliukas.gif ir jauciuosi lyg sporto klube thumbup.gif
Taigi sekmes ir istvermes ir didelio ryzto sportuojancioms namie 4u.gif  bigsmile.gif
*

taip pritariu 100% del brangumo ir patogumo del sporto klubu. Man ir paciai brangoka sporto klubuose blush2.gif, tad susiradus "patyrusia" trenere kuri priima namuose ir praveda visa val. treniruotes uz 60Lt men. man yra netoli namu ir patogu ax.gif O su mazais vaikais namuose kiek ir bandzius nieko neiseina doh.gif net ir per pietu miega nes labai prastai miega tai netenka ne 10min normaliai apsilti, tad pasirinkau toki varijanta man tinkamiausia. 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.