Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

Sveikos sportininkės 4u.gif
Man šiandien irgi lentelės neatidaro...Gal dėl to, kad prie kito kompo prisijungiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nici @ 2009 03 19, 10:35)
Lasbas rytas! Norejau paklausti - jeigu kita diena po pireso mankstos (8min) man neskauda raumenu, ar tai reiskia, kad blogai ja atlieku, ir tai neveiksminga? g.gif

na aš sakyčiau, kad vistiek daugiau ar mažiau turėtų skaudėt iš pradžių raumenukai g.gif gal tikrai ne taip darai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 19 kovo 2009 - 13:07
QUOTE(fishke @ 2009 03 19, 15:06)
na aš sakyčiau, kad vistiek daugiau ar mažiau turėtų skaudėt iš pradžių raumenukai  g.gif  gal tikrai  ne taip darai  g.gif

Na kai sportuoju, darau tuos pratimus - skauda, jauciasi kruvis.. Bet po visko neskauda.. Anksciau, kai darydavau tiesiog atsilenkimus, tai kartais paskaudedavo sekancia diena.. O dbr - nieko... Naiviai tikiuos, kad cia jau iprato mano pilvo raumenys prie fizinio kruvio smile.gif Nes kai padariau pratimus uzpakaliukui ir kojoms - kita diena jautes, nes anksciau butent sioms dalims jokiu pratimu nedariau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nici @ 2009 03 18, 22:41)
Sveikutes smile.gif Na as jau antra diena saziningai atlieku 8 min pratimus presui, + nevalgau po 18h ir stengiuosi atsisakyti saldumynu bei mazinu porcijas smile.gif Ir viskas del grazaus kuno.. Tikiuosi, taip saziningai sugebesiu ilgai viska daryt smile.gif 4u.gif

Gal pabandykit padaryti dvigubai presui? Man kartais būna, kad nesijaučia pilvo preso, tada darau dar kartą-užsvilina nerealiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos?
Norejau paklausti, ar ne per daug viso 8 minuciu kurso pirmam kartui? ax.gif
Atsakyti
Manau, kad reikia ziureti pagal savijauta wink.gif Man 8min nebuvo per daug, bet jei butu per sunku, kiekviena pratima ne po 45s, bet trumpiau daryciau 4u.gif
Atsakyti
Butinai pabandysiu, bent jau pilvukui tuos pratimus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos sportuojancios mamytes,

senai as jau pagal sia programa sportuoju ir norejau parasyti kai tikslo pasieksiu

sportavau,nes mano pilvukas labai didelis po nestumo buvo doh.gif ,nors ir beveik esu gryzus i savo svori bet vistiek jai ka vakare pavalgau daugiau tai issipucia kaip laukciaus,is sonu kabejo lasiniai doh.gif vien zodziu baisiai atrode ax.gif
i diena sportuodavau vienakart bet tam skirdavau gera 1val.

as tiksla pasiekiau sumazejo mano pilvukas,atrodo grazesnis thumbup.gif
dabar padariau pertrauka truputi ir vel nuo pirmadienio jungiuos prie jusu
Atsakyti
As irgi turbut, nuo pirmadienio jau galesiu aktyviai pradeti sportuoti ir po truputi vis grazeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nessi @ 2009 03 20, 13:56)
Sveikos?
Norejau paklausti, ar ne per daug viso 8 minuciu kurso pirmam kartui?  ax.gif


Man tikrai nebuvo per daug. Aš pirmą kartą padariau 4 programas po 8 min. Ir nieko tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2009 03 20, 16:31)
Man tikrai nebuvo per daug. Aš pirmą kartą padariau 4 programas po 8 min. Ir nieko tikrai mirksiukas.gif

Pradžioj man buvo per daug, darydavau visus pratimus trumpiau. Dabar jau įpratau, kartais net po du kartus darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2009 03 20, 16:31)
Man tikrai nebuvo per daug. Aš pirmą kartą padariau 4 programas po 8 min. Ir nieko tikrai mirksiukas.gif

4 blink.gif ogo, as tik viena darau ax.gif
Atsakyti