Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

Pas mane irgi, nes kažkaip liūdesio ir apmąstymo laikotarpis, tai nuotaikos nėra net sportuoti doh.gif
Palauksim dar kitų nuomonių g.gif
Atsakyti
Na pas mane noras yra bet laiko nera ... doh.gif
Atsakyti
o aš esu bais pikta ant sporto doh.gif nugis po jo blauzdos patapo nevienodos blink.gif rodos tokį pat krūvį gavo, ale viena net 2 cm plonesnė pasidarė už kitą umn.gif nu jop.......

eisiu priveiksiu iki....negaliu aš tą antrąją aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 03 26, 16:05)
o aš esu bais pikta ant sporto  doh.gif  nugis po jo blauzdos patapo nevienodos  blink.gif  rodos tokį pat krūvį gavo, ale  viena net 2 cm plonesnė pasidarė  už kitą  umn.gif  nu jop.......

eisiu priveiksiu iki....negaliu aš tą antrąją  aggressive.gif

biggrin.gif Sveikutė bendravom Ribomunilio temoj prieš metus mastau.gif lotuliukas.gif Pasikeičiau nicą blush2.gif buvau iš W raidės biggrin.gif Tai ir tau nepatinka vaizdas veidrodyje doh.gif hihihi.gif Aš šian, kaip po traktoriaus suvėžinta laugh.gif Reik lazdutės atsistoti ir atsisėsti hihihi.gif Dar tik antras rytas 4u.gif bet pastebėjau, kad ryžtas toks didelis būti tokiai flirt.gif
Mergaitės darau tuos pratimus sėdmenims pagal tą filmuką YouTube kur tupimai, įtupstai ir kojų kėlimai į viršų blush2.gif skausmas jaučias šlaunyse ir blauzdose, tai jau efektas koks nors bigsmile.gif nes taip laukiu rezultatų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 03 26, 18:14)
biggrin.gif Sveikutė bendravom Ribomunilio temoj prieš metus mastau.gif  Dar tik antras rytas 4u.gif bet pastebėjau, kad ryžtas toks didelis būti tokiai  flirt.gif

Mergaitės darau tuos pratimus sėdmenims pagal tą filmuką YouTube kur tupimai, įtupstai ir kojų kėlimai į viršų blush2.gif skausmas jaučias šlaunyse ir blauzdose

wikonda? g.gif
tongue.gif

gerai gerai, kad skauda thumbup.gif atsimenu aš tą pradžią wacko.gif nei į mašiną įlipt, nei išlipt lotuliukas.gif o kad ryžtinga esi tai super, rezultatus tikrai pamatysi mirksiukas.gif

o dėl skausmo kojose, na taip - taip turi būt cool.gif rodos pratimukai dupcei, o ir kojikės dirba kaip reikalas lotuliukas.gif

aš dab suku galvą dėl tos vienos kojos umn.gif nugis vasara artėja, į sijoną reiks lįst, o kojos nevienodos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 03 26, 17:53)
wikonda?  g.gif
tongue.gif

gerai gerai, kad skauda  thumbup.gif  atsimenu aš tą pradžią  wacko.gif nei į mašiną įlipt, nei išlipt  lotuliukas.gif o kad ryžtinga esi tai super, rezultatus tikrai pamatysi  mirksiukas.gif

o dėl skausmo kojose, na taip - taip turi būt  cool.gif  rodos pratimukai dupcei, o ir kojikės dirba kaip reikalas  lotuliukas.gif 

aš dab suku galvą dėl tos vienos kojos  umn.gif nugis vasara artėja, į sijoną reiks lįst, o kojos nevienodos  doh.gif

topsecret.gif Kaip šaunu kokioje temelėje susitikom hihihi.gif nu, bet tu ir skėlei, taip kaip čia gali taip nutikti mastau.gif Aš tų šlaunų savo net nematavau tik pilvo apimtis ir dubcės kur daugiausia riebaliuku su metriuku primečeu hihihi.gif Kai turi būti 90 60 90 tai pas mane 90 75 88 Kur jūs tuos duomenis rašotės a?
Atsakyti
Tai kur sportuotojos? bigsmile.gif As startavau po "moteriskuju dienu" super thumbup.gif Jau laukiau nesulaukiau kada galesiu pradeti thumbup.gif
Noriu paklausti, kada tempimo pratimai geriausia atlikti?Pries visus pratimus ar pabaigoje?
Kada cia rezultatais dalijates? As turbut tik kita men galesiu, nes kadangi neseniai prisijungiau, tai nebent esamus galesiu aprasyti ax.gif
Atsakyti
Aš ir per moteriškąsias sportuoju, man visai nemaišo, jaučiuosi gerai bigsmile.gif O tempimo pratimus geriausiai daryti pačioje pabaigoje.
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2009 03 27, 12:40)
Aš ir per moteriškąsias sportuoju, man visai nemaišo, jaučiuosi gerai bigsmile.gif O tempimo pratimus geriausiai daryti pačioje pabaigoje.

aciuks.gif nes as dazniausiai darydavau pradzioje blush2.gif
Atsakyti
O as visai tempimo nedarau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 03 27, 12:28)
O as visai tempimo nedarau  blush2.gif

Aš irgi doh.gif blush2.gif
Mergaitės sportuoju trečią rytą, bet jūs man pasakykit kada praeis tas skausmas doh.gif Nes vaikštau, kaip robotas taip skauda šlaunis, kad myš.... norisi biggrin.gif Bet šyrit jau lengveu padareu nei vakar thumbup.gif Kūnas pradeda priprasti rolleyes.gif Aš patenkinta, nes po to ryte žvali būnu thumbup.gif Tik man įdomu kur jūs ten ką rašot blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 27 kovo 2009 - 13:42
2 psl. parasyta kur ir kaip prisijungti wink.gif
Atsakyti