Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

na as nebemaitinu, dietos tai jau supratau neman, aktyvumo mazai pas mane tad ir noriu pradeti sportuoti, bandziau i sale eiti bet gan nesiseke man ten, treneris nieko gero ir tie treniruokliai daugiau sveikatos suede.
Atsakyti
ernesin, aš matuojuosi normalioje būklėje - nei įtraukiu, nei išpūčiu biggrin.gif

Imodzhi thumbup.gif Ir aš tokį įprotį turiu, netgi mano dukra liepia sportuoti eiti, jei kažką kitką vakare veikiu biggrin.gif Svorio ir aš neturiu tikslo numesti, nes nereikia, bet noriu sutvirtėti ir lašinius kai kuriose vietose susitirpdyti bigsmile.gif

mergyte, 2 psl. yra nuoroda, kur mūsų lentelė yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesyte: 01 balandžio 2009 - 10:53
taip radau o tai cia reikia uzsiregistruoti?
Atsakyti
QUOTE(mergyte0502 @ 2009 04 01, 11:48)
na as nebemaitinu, dietos tai jau supratau neman, aktyvumo mazai pas mane tad ir noriu pradeti sportuoti, bandziau i sale eiti bet gan nesiseke man ten, treneris nieko gero ir tie treniruokliai daugiau sveikatos suede.


Tai va, pradėk po truputį šios temos pratimus daryti, tikrai nenusivilsi mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui tai ir pradedu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte0502 @ 2009 04 01, 11:54)
taip radau o tai cia reikia uzsiregistruoti?


Nereikia, tik įsikelk naują excelio sheet'ą, nusikopijuok lentelę, suvesk duomenis ir viskas. Lapo apačioje savo vardą parašyk smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Na irasiau ir as siandienos duomenis, lyginant su pries 3 sav apimtimis, praktiskai po 1cm visur nukrito thumbup.gif
Sunkiausia tas "jojiko kelnes" panaikinti doh.gif jei ne jos, tikrai apimtys gerokai sumazetu, tiek slaunies stor vietos, tiek subinioko per storiausia slaunu vieta doh.gif

sesytes rezultatai thumbup.gif thumbup.gif saunuole
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAVa: 01 balandžio 2009 - 11:00
QUOTE(MAVa @ 2009 04 01, 11:59)
Sunkiausia tas "jojiko kelnes" panaikinti doh.gif jei ne jos, tikrai apimtys gerokai sumazetu, tiek slaunies stor vietos, tiek subinioko per storiausia slaunu vieta doh.gif

sesytes rezultatai  thumbup.gif  thumbup.gif saunuole


Nu ir man su tom šlaunim sunkiausia doh.gif Bet įveiksiu aš ir jas kada nors biggrin.gif

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Dar vienas klausimukas ten susikurti nauja ,ar ten kur palikta niekieno gal .nu pvz yra matau paliktas <copy of sheet 3> tai sitame galiu taip?
Atsakyti
QUOTE(mergyte0502 @ 2009 04 01, 12:05)
Dar vienas klausimukas ten susikurti nauja ,ar ten kur palikta niekieno gal .nu pvz yra matau paliktas <copy of sheet 3> tai sitame galiu taip?


Tikrai gali ir ten pildyti smile.gif
Atsakyti
keista kai darau pratimus pilvukui , sprandas ir kaklas kaip surakintas gavosi toks itemtas, gal ka netaip darau?
Atsakyti
QUOTE(mergyte0502 @ 2009 04 01, 13:33)
keista kai darau pratimus pilvukui , sprandas ir kaklas kaip surakintas gavosi toks itemtas, gal ka netaip darau?



Remiantis musu menesio patirtim, daugumai cia taip buvo, turetu praeit po keliu dieneliu smile.gif
Atsakyti