Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

Niu garazu ,Merkina ,vaizdeliai ,kaip is rojaus thumbup.gif .Taip noretusi paguleti papaludimi ir megautis saules voniomis biggrin.gif .Beziuredama nuotraukas toks klausimelis iskilo ,kas ten paskutineje nuotraukoje pavaizduota,tie akmenukai ,kaip pusmenulio formos isdelioti, kas ten yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilgeleee: 21 balandžio 2009 - 07:28
Labas, o aš smarkiai peršalusi, tai dabar nesportuoju unsure.gif
Atsakyti
Taip, grazus vaizdeliai smile.gif Ir as ten noreciau wub.gif

Kaktuse kaip gi tu taip? unsure.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, 4u.gif

prisijungiu ir as prie jusu 8min sporto smile.gif vakar jau pirma syli ismeginau pratimus uzpakaliukui ir pilvukui thumbup.gif patiko super..tik maniau kad bus paprasciau, nes tas berniukas taip lengvai daro blush2.gif maniau i as taip paprastai sugebesiu.. deja... bet nieko biski reik prajudinti kauliukus biggrin.gif itr kai dariau pratimus maniskis ziuejo ir komentavo, bet sian sake gal irgi prisijungs, nes netiki kad taip sunku biggrin.gif taigi aciu uz nuoroda, dbr tikiuosi uzteks valios kasvakara pastrikset biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutija @ 2009 04 22, 15:30)
itr kai dariau pratimus maniskis ziuejo ir komentavo,


Sveika 4u.gif Va dėl šito aš ir stengiuosi, kad vyro namie tuo metu nebūtų ar būtų kitame kambaryje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 04 21, 08:19)
Niu garazu ,Merkina ,vaizdeliai ,kaip is rojaus thumbup.gif .Taip noretusi paguleti papaludimi ir megautis saules voniomis biggrin.gif .Beziuredama nuotraukas toks klausimelis iskilo ,kas ten paskutineje nuotraukoje pavaizduota,tie akmenukai ,kaip pusmenulio formos isdelioti, kas ten yra g.gif

Ten taip auga vynuogės, kiekviena vynuogė apdeliota akmenukais nuo vėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 04 21, 19:25)
Kaktuse kaip gi tu taip?  unsure.gif


Sugebėjau kažkaip sad.gif bet nuo penktadienio pasižadu pradėti iš naujo thumbup.gif

QUOTE(ingutija @ 2009 04 22, 15:30)
tik maniau kad bus paprasciau, nes tas berniukas taip lengvai daro  blush2.gif


Jeigu būtų per daug paprasta, irgi būtų negerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geewhiz @ 2009 04 22, 14:45)
Sveika 4u.gif Va dėl šito aš ir stengiuosi, kad vyro namie tuo metu nebūtų ar būtų kitame kambaryje biggrin.gif


nu bet jis labai susidomejo ir skatino mane, tai tegu lieka, man bus stimulas biggrin.gif nes siaip sunku prisiversti blush2.gif

QUOTE(Kaktusė @ 2009 04 22, 15:00)
Jeigu būtų per daug paprasta, irgi būtų negerai  mirksiukas.gif

aham, Kakuse, sutinku thumbup.gif nu bet sian pasiryzau tikrai pasidarbuosiu, dar rasiu kokiu pratimu gal krutinei stangrinti, ka dvisai ant vasaros garzi buciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutija @ 2009 04 22, 16:40)
aham, Kakuse, sutinku  thumbup.gif  nu bet sian pasiryzau tikrai pasidarbuosiu, dar rasiu kokiu pratimu gal krutinei stangrinti, ka dvisai ant vasaros garzi buciau  bigsmile.gif


Linkiu, kad pasiryžimas dar ilgai neišblėstų ir pasiektum savo tikslą 4u.gif
Atsakyti
O jūs vis dar su Youtube darot? Aš tai kai sportklubin nuvažiuoju, tuom pačiu ant kilimėlio dar ir pratimus padarau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponečka @ 2009 04 23, 10:32)
O jūs vis dar su Youtube darot? Aš tai kai sportklubin nuvažiuoju, tuom pačiu ant kilimėlio dar ir pratimus padarau thumbup.gif

Aš namie su tuo vyruku lotuliukas.gif o sporto klube ar kitur jau iš atminties thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 04 22, 17:20)
Linkiu, kad pasiryžimas dar ilgai neišblėstų ir pasiektum savo tikslą  4u.gif


dekuj 4u.gif jau galiu pasigirti: du is eiles vakarus darbavausi tongue.gif siaip savim didziuojuos, nes siaip pasiryzimas greit isblesdavo dazniausiai... sunku sunku, dar nespeju su tuo berniuku viska daryt thumbup.gif taigi, merginos, atkaklumo ir pasiryzimo mums visoms ir pirmyn trason thumbup.gif
Atsakyti