Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

dar toks klausimelis o ugio nerasysim i lentele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2009 03 06, 15:07)
dar toks klausimelis o ugio nerasysim i lentele?  g.gif

Galima rašyti prie nicko tam stulpelyje, juk vistiek ūgis nesikeis smile.gif tik tiek, kad žinosim koks ūgis pagal svorį kiekvienos, na palyginimui smile.gif arba jei reikia galima eilutę įterpti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2009 03 06, 14:44)

Radau sporto forume straipsnį gana įdomų
7 minutes sporto[

Va cia tai geras ,liuks pratimukai ,kai kurie labai panasus i 8 min pratimus smile.gif
As dar pabandysiu prijungti pratimukus vidinei ir apatinei klubu daliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zino kur galima pamatuti riebalu kieki? Kur yra tos specialiosios svarstykles? g.gif

Sitie pratimai gal ir neblogi ( 7min ), bet man labiau patinka video medziaga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 03 06, 17:47)

Sitie pratimai gal ir neblogi (  7min ), bet man labiau patinka video medziaga  ax.gif

Tikra tiesa, jokio stimulo nera,savarankiskai neiseina g.gif
Atsakyti
Ar vartojate kokius nors maisto papildus riebalų deginimui ar šiaip kokius papildus sportui?
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2009 03 06, 18:47)
Ar vartojate kokius nors maisto papildus riebalų deginimui ar šiaip kokius papildus sportui?

as nieko nevartoju bet noreciau isbandyti Fitness CLA, bet kazkaip baisu buti banduomoju triusiu, nes niekur neradau info apie salutini poveiki schmoll.gif , bet jauciu kad reiks po vestuviu jau nusipirkti ir pabandyti pagerti mirksiukas.gif
Atsakyti
prisijungiau ir as prie jusu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akirew @ 2009 03 06, 18:23)
prisijungiau ir as prie jusu merginos 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
vava as ir neseniai pradejau tokius kaip 7-8 minuciu pratimus, esu gan plona ir svorio priiaugti man neymanoma, tai galvoju geriau pasportuosiu, raumenuku paauginsiu... tai po 2 savaiciu pratimu siek tiek matosi tas sioks toks rezultatas...mazyyytis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2009 03 06, 17:47)
Ar vartojate kokius nors maisto papildus riebalų deginimui ar šiaip kokius papildus sportui?

Ne, nelabai noriu kazka vartoti schmoll.gif Pabandysiu savom jegom ir kantrybe pasiekti ko noriu ax.gif
Papildyta:
Kaip ta lentele imesti? Kodel su copy paste man nesigauna?
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 03 06, 19:41)
Ne, nelabai noriu kazka vartoti  schmoll.gif Pabandysiu savom jegom ir kantrybe pasiekti ko noriu  ax.gif
Papildyta:
Kaip ta lentele imesti? Kodel su copy paste man nesigauna?

Kokią lentelę?
Jau matau, tu ant tuscio uzsivardinai, aš tau pervadinu ten kur lentelė yra ir bus manau gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogytė: 06 kovo 2009 - 19:45