Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

QUOTE(Inesssija @ 2009 04 30, 09:23)
Tai cia vietoj sporto wink.gif Irgi nemazai kaloriju sudeginsi  smile.gif
gerai paropinet  4u.gif
Papildyta:

As tai save kontroliuoju , karta i savaite tik sau leidziu  rolleyes.gif

nu man tai niekaip neiseina atsisakyti saldumynu blink.gif , tik pamatau koki skaniai pyragiuka atrodanti tai is karto niam niam doh.gif
Atsakyti
Aš saldumynų nemėgstu, man užeina nesveikas noras vakarais prisivalgyti, ypač nesveikų dalykų, tai vat šiuo atžvilgiu save tramdau biggrin.gif

mažule, daug kam pačioje pradžioje skaudėjo kaklą, darant pratimus. Praeis po kelių dienų.
Atsakyti
As irgi labai didele megeja saldumynu, ir dar supermamuose tiek daug gundanciu receptu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisla @ 2009 04 30, 12:29)
Aš saldumynų nemėgstu, man užeina nesveikas noras vakarais prisivalgyti, ypač nesveikų dalykų, tai vat šiuo atžvilgiu save tramdau biggrin.gif

mažule, daug kam pačioje pradžioje skaudėjo kaklą, darant pratimus. Praeis po kelių dienų.


na tikiuosi, nes vakar tai net išsigandau blush2.gif

tikiuosi ir toliau galėsiu daryti, nes kai darau turiu šalia asmeninį trenerį (mažių savo) tai jis jau man labai reguliuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merkina @ 2009 04 29, 18:36)
Na mergytės, ilgąjam savaitgaliui jus palieku  smile.gif Išvažiuojam į Slovakiją, po kalnus paropinėt  ax.gif įtariu, kad ne iki pratimų bus  blink.gif
Visoms mamytėms linkiu gražios artėjančios šventės  4u.gif
Grįžus iškarto prisiduodu su išmatavimais smile.gif


Gero savaitgalio wub.gif Ech fantastika, kalnai, lauksim foto 4u.gif wub.gif

QUOTE(mažulė @ 2009 04 30, 09:54)
vakar bandžiau daryti pratimus pilvo presui, bet mna labai pradėjo skaudėti kaklą, ar jums taip nebuvo? nors tikrai nespaudžiau su rankom  ax.gif

O as galvoju, daugelis skundetes kaklo skausmais, man nebuvo ju, gal per silpnai dariau ar kaip cia g.gif

Ryt duomenu pridavimas, o as va tinginiauju ir saldainius kemsu biggrin.gif blush2.gif kaip ju atsisakyti doh.gif Karteli uzvakar padariau, siandien su turtuku prisijudejome parke, sakau gal kiek kompensuosis hihihi.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAVa: 30 balandžio 2009 - 13:33
MAVa, man irgi jų nebuvo, bet aš kaip tik manau, kad nuo teisingo galvos laikymo skausmų nebūna tongue.gif
Atsakyti
Man tai žiauriai skaudėjo kaklą pirmosiomis dienomis.. Nes "laužiau" jį žiūrėdama į kompą, kaip reik atlikt pratimus, ir tuo pačiu metu juos darydama doh.gif dabar jau viskas tvarkoj ax.gif
Atsakyti
Kur dingo visos sportininkės blink.gif aš jau po bėgiojimo ir pratimukų wub.gif
Atsakyti
Super pratimai, bet laaabai jau sunkūs thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko cool.gif Kai padarai taip gera būna lotuliukas.gif
Gal ir reikėtų kasdien juos atlikti, bet man išeina tik maždaug kas 3 dieną rolleyes.gif Darau juos apie 2mėnesius ir jau pastebiu pirmus rezultatus mirksiukas.gif Super!
Atsakyti
Sveikos ;] 8 min abs darau jau kazkur 2 savaites. Rezultatai kolkas tik tokie, kad pilvas prisivalgius nebeissipucia ax.gif Bet ko noreti, darau ne kasdien (kas antra diena). ;] Laukiu nesulaukiu siokiu tokiu rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos;[ po ilgos pertraukos vel imu pratimukus pilvo preso y rankas;] darysiu 2-3 kartus per diena;] kiekviena diena;D
Atsakyti