Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

user posted image

Zyzala ir duktė (Vilnius)
JulieTa ir Atėnė (Vilnius) 2006-01-19
Rustė ir Brigita (Vilnius) 2005-09-07
nemo ir duktė (Vilnius)
anaja ir duktė (Vilnius) 2001-06-15
Vaivorykštė ir Simonas (Vilnius) 2003-09-17
Lina SAR ir Audrė (Vilnius) 2003-02-21
Stella2003 ir Austėja (Vilnius) 2006-08-19
Willmara ir Domantas (Vilnius) 2000-08-11
Inetele ir Kamilytė (Vilnius) 2005 07 16
milka@ ir Greta (Vilnius) 2007 09 19
VioGla ir dukrytė (Vilnius) 2006 12 29
Agnietė ir Meda (Utena) 2006-03-17 happybday.gif
Dite ir sūnus (Kaunas)
Knielita ir sūnus (Kaunas) 2003
Varlele ir duktė (Kaunas) 2006-01-28
Buriukė serga pati (Kaunas)1984-05-23
Buriuke ir sūnus Emilis (Kaunas) 2004-12-14
Eivila ir Milvydas (Vilkaviškis) 2005-03-30 happybday.gif
Domicelė ir Deimantė (Klaipėda) 2005-10-19
Saulesmamyte ir sūnus (Panevėžys) 2003
Danuška ir Šarūnas (Plungė) 1996-01-03
Vaima (Vaidusiukė) ir Ieva (Plungė) 1996
Dzeuse ir Airidas (Kretinga) 2003-10-28
<Kiss> ir duktė (Tauragė)
rena ir Edvinas (Tauragė) 1994-04-30
DijaDeima ir Kevinas (Airija) 1998-04-15
Melonija ir Otonas (Aukštatija) 2006-09-01
-Sandrita- ir Neda (Alytus) 2007-10-22
mameliukas ir duktė 1997
Ilganosė ir sūnus 2004
Vitvita ir duktė
geleta ir Gabrielytė 2003-05-16
Iewa A. ir Eitvydas 2006-11-25
Vilkra ir Aistė 2002-08-05




user posted image
Gera info apie epilepsiją

Ketogeninė dieta ir dar čia (ką domina konkrečiau - Rustės dukra jos laikosi)

Kas nesupranta anglų kalba, čia vertimo programa

Klinika kur daromi kepenų fermentų ir kt.tyrimai

Laboratorinių tyrimų normatyvai
apačioje prisegtame Doc faile (atsisiųsti reikia)

Liepsnelės

user posted image

ČIA NUORODOS Į VAISTŲ APRAŠYMUS, KURIŲ NEPAMINĖJAU, PARAŠYKIT, ĮDĖSIU wink.gif

KLONAZEPAMAS CLONAZEPAM (ANTILEPSIN)

KONVULEKSAS CONVULEX (AC.VALPROICI)

DEPAKINAS DEPAKINE CHRONO

DIAZEPAMAS DIAZEPAM (APAURIN)

FINLEPSINAS/KARBAMAZEPINAS FINLEPSIN (CARBAMAZEPINUM /TIMONIL)

GABAPENTINAS GABAPENTIN (GABAPENTINUM)

KEPRA KEPPRA aprašymas rusų kalba

LAMIKTALIS LAMICTAL (LAMOTRIGINE)

NITROZEPAMAS NITROZEPAM (RADEDORM)

PETNIDANAS PETNIDAN (SUXILEP) asprašymas rusų k.

FENOBARBITALIS/LUMINALIS PHENOBARBITAL (LUMINAL) aprašymas rusų k.

PREDNIZOLONAS PREDNISOLONUM hormonai

PREGABALINAS PREGABALIN (LYRICA)

SINAKTENAS SYNACTEN DEPOT (NUVACTEN) hormonai, aprašymas rusų k.

TOPAMAKSAS TOPAMAX (TOPIRAMATI)

TRILEPTALIS TRILEPTAL (OKSKARBAZEPIN)

VIGABATRINAS VIGABATRIN (SABRIL) aprašymas rusų k.

jei netinka rusų kalba aprašymai, įdėsiu anglų smile.gif parašykite AŽ


user posted image

TEISĖS AKTAS , SU KOKIOM LIGOM SKIRAMOS NEMOKAMOS SAUSKELNĖS

„Sauskelnės arba vienkartinės paklodės – 30 vienetų (arba 15 vienetų sauskelnių ir 15 vienetų vienkartinių paklodžių) per mėnesį. Antelė arba basonas – 1 vienetas, nustačius diagnozę
Esant šlapimo (R32) arba išmatų (R15) nelaikymui:

1) dėl CNS ir nugaros smegenų sužalojimo padarinių (T90.5, T91.3);

2) dėl liekamųjų kūdikių cerebrinio paralyžiaus (G80) reiškinių;

3) asmenims, pripažintiems nedarbingais, asmenims, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis, ar asmenims, kuriems nustatytas sunkaus neįgalumo lygis, po galvos ir nugaros smegenų kraujotakos sutrikimo (I61-64, I69, G95.1);

4) asmenims, pripažintiems nedarbingais, asmenims, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis, ar asmenims, kuriems nustatytas sunkaus neįgalumo lygis, sergantiems išsėtine skleroze (G35);

5) dėl galvos ar nugaros smegenų displazijų (Q05);

6) asmenims, kuriems iki 2005 m. liepos 1 d. teisės aktų nustatyta tvarka nustatyta visiška negalia ir galiojimas nėra pasibaigęs, arba asmenims, kuriems po 2005 m. liepos 1 d. teisės aktų nustatyta tvarka nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis.“


***********


Informacija apie Maskvos klinką
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 24 kovo 2009 - 11:14
Labas rytas. Dekui, Ruste, uz tema biggrin.gif mirksiukas.gif
o ka jus mum rekomenduotumet? g.gif as pasimetus siek tiek. nes, pampers 4 dydis jau nebekompensuojamas. sake gali atvezti tik tenos small dydi g.gif mano pana sveria 14kg, jei bus ryskiai per dideli, bet man reikalingi pamperiai, nes jinai i diena apsisioja 5-7 pamperius, o tai financiskai man daug, nu nors viena i diena kompensuoja, ir tai faina doh.gif
ka man daryt? ar ieskot kokius dar kompensuoja, ar kreiptis kazkur, ar dar ka? kaip manot, a? g.gif
Atsakyti
4u.gif ateinu pasižvalgyt į naujus namučius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2009 03 07, 07:29)
Labas rytas. Dekui, Ruste, uz tema  biggrin.gif  mirksiukas.gif
o ka jus mum rekomenduotumet?  g.gif as pasimetus siek tiek. nes, pampers 4 dydis jau nebekompensuojamas. sake gali atvezti tik tenos small dydi  g.gif mano pana sveria 14kg, jei bus ryskiai per dideli, bet man reikalingi pamperiai, nes jinai i diena apsisioja 5-7 pamperius, o tai financiskai man daug, nu nors viena i diena kompensuoja, ir tai faina  doh.gif
ka man daryt? ar ieskot kokius dar kompensuoja, ar kreiptis kazkur, ar dar ka? kaip manot, a?  g.gif

tavo atveju patiesaliukus imčiau...
panaudotum vistiek g.gif
Atsakyti
Ruste, nu tiek man patiesaliuku nereikia. medziaginiai simta kart geriau. visur ir darzeli ir namie naudojam pasities medziaginius, kazkaip levi man tie ir darzeli sake levai labai.
nezinau ka daryt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2009 03 07, 16:33)
Ruste, nu tiek man patiesaliuku nereikia. medziaginiai simta kart geriau. visur ir darzeli ir namie naudojam pasities medziaginius, kazkaip levi man tie ir darzeli sake levai labai.
nezinau ka daryt...  g.gif

tai va, išbandėm naujas sauskelnes.
taip, jos aukštos, bet tas man netrukdo, užlenkiu ir super gerai smile.gif

aš tai siūlyčiau imti, kad ir didelės, nakčiai uždėsit, vaikas naktį mažiau juda, ir nėra jam taip svarbu tas patogumas tarp kojų, juk nėra ta sauskelnė kokia geležinė, minkštutė labai.

sakiau Tena pačias mažiausias nusipirksiu, pabandymui.

Stella2003 lyg jum netiko, bet aš pabandysiu, dydžių visokių yra, gal kuris ir tiks.

taip pat gavau tokios info, kad Lenkijoje yra Pampers kelnaitės užmaunamos vaikam iki 7metų/30kg.

planuojam, gal reikės pavažiuoti ten ir pirkti, nes ten daug daug pigiau nei pas mus,
Papildyta:
va žiūriu inete yra tokių sauskelnių

user posted image

7 dydis 19kg+
Papildyta:
ir dar va čia radau, kad iki 5 metų yra treniruojamosios kelnaitės, bet sugeria drėgmę, va lentelė, tik kaži kur tokių pirkti būna g.gif

http://www.rocketxl....cs/photo 21.JPG
Atsakyti
Labas vakaras...
Atejau i temute susitaikius jau su mintimi, kad vaikui kazkas negerai...Susitaikyti buvo daug laiko...bet man jo vis maza.
Taigi prisistatau, auginu sunu, kuriam "Rolando" epilepsija.
Noriu patarimo, esm Klaipedieciai, ruosiames i Kauna pas daktaru...patarkit mamos, pas ka vezate savo aukselius.
Atsiprasau, jei i pavasarine tema inesiu ligu dvelksma, bet tikiuosi supratimo.
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 03 07, 20:40)
Labas vakaras...
Atejau i temute susitaikius jau su mintimi, kad vaikui kazkas negerai...Susitaikyti buvo daug laiko...bet man jo vis maza.
Taigi prisistatau, auginu sunu, kuriam "Rolando" epilepsija.
Noriu patarimo, esm Klaipedieciai, ruosiames i Kauna pas daktaru...patarkit mamos, pas ka vezate savo aukselius.
Atsiprasau, jei i pavasarine tema inesiu ligu dvelksma, bet tikiuosi supratimo.

labas smile.gif

ligas mes išvaikysime smile.gif
pavasarinis vėjas jas nuneš smile.gif

aš su dukra esam buvę Kaune pas Vaičienę konsultacijoje. tik ir tiek, daugiau nebuvom, gydomės Vilniuje, nes čia ir gyvename.
Atsakyti
sveikos mamytes.atsiprasau,kad isibrviau i jusu temute.bet noreciau jusu patarimo.
taigi,turiu drauge,kurios sunelis serga epilepsija.tiesa,turejes tik viena priepuoli,bet labai,labai jau baisu.net komoj vaikelis gulejo.tai va,mano drauge,dabar be proto bijo del savo vaiko,nepaleidzia nei zingsnio is akiu(berniukas 5metu),kontroliuoja,ziuri,na mano akimis tisiog dusina vaika.pati begalo isitempus ir jautri.susinervinus apsaukia sunu,po to ilgai grauziasi ir verkia.berniukas labai judrus ir smalsus vaikas,nori dukt,zait,lakstyt.na,o mama,sakyciau per daug uzdaro vaika.patarkit,kaip padet mamytei,kaip paaiskint jai,kad ne nuo jos priklauso vaikiuko sveikata,tiksliau ne nuo jos prieziuros(pamirsau paminet,kad niekam nepalieka padabot vaikucio,neiseina niekur atsipalaiduot,neleidzia i darzeli).kad leistu vaikui dziaugtis vaikyste ir kad vytu liga salin,o ne pesimistinem mintim ja trauktu.
labai dekoju,jei patarsit.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 07, 23:19)
labas smile.gif

ligas mes išvaikysime smile.gif
pavasarinis vėjas jas nuneš smile.gif

aš su dukra esam buvę Kaune pas Vaičienę konsultacijoje. tik ir tiek, daugiau nebuvom, gydomės Vilniuje, nes čia ir gyvename.

Dekui, smagu kad radau "bendramamyciu", kazkaip net jaukiau pasidare.
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 03 07, 21:40)
Labas vakaras...
Atejau i temute susitaikius jau su mintimi, kad vaikui kazkas negerai...Susitaikyti buvo daug laiko...bet man jo vis maza.

sveiki.
susitaikyti su minti daug lengviau, nei susitaikyti su gyvenimu ir vaiku, ji priimti ir tiesiog buti... mirksiukas.gif to ir linkiu.
aisku priimsim, tik del kauno nieko negaliu tsakyt, nes gyvena ir gydomes vilniuj rolleyes.gif

QUOTE(numeris trys šimtai dešimt @ 2009 03 07, 23:48)
sveikos mamytes.atsiprasau,kad isibrviau i jusu temute.bet noreciau jusu patarimo.
kad leistu vaikui dziaugtis vaikyste ir kad vytu liga salin,o ne pesimistinem mintim ja trauktu.

sveika.
labai smagu, kad domites drauges likimu, kad norite jai padeti, bet... is esmes manau, kad tai yra jos gyvenimas, ir jei ji taip elgiasi, jai viduje turi kazkas apsiversti, nemanau, kad pasakyti kazkieno zodziai paveiktu. bet jau mano nuomone. todel labai svarbu su ja bendraujant, kad ji issikalbetu, pasakytu savo pozicija, o jus savo. nenorekite jos pakeisti. zmones turi pasikeisti patys ir keisti poziuri savo noru. mes galima tik juos itakoti ir jiems padeti. bet tai gana ilgas kelias unsure.gif todel dabar manau geriausias laikas, tai ka parasiau. o veliau matysite.
tegu ateina pas mus, paskaitys, kaip mes gyvenam ir pan. ta gyva mamu patirtis, ji skirtinga - bet labai naudinga mirksiukas.gif

Grazios paskutines Kaziukines dienos cool.gif
Atsakyti
Su kovo 8 4u.gif
user posted image

labas rytas
Atsakyti