Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(Naminė @ 2009 03 19, 10:52)
Aciu visom uz info ir patarimus,pirmadieni vaziuojam i Santariskes pas gyd Samaitiene daryt EEG,jei teko su sia gyd bendrauti,parasykit nuomone.Tik va liepe prikelt 4 ryto kad 9 uzmigtu,nezinau ar mum tai pavyks

maloni gydytoja smile.gif
ir vaiką pakalbina, išklauso.
nedaug teko su ja bendrauti, bet įspūdis neblogas smile.gif

kitos gyrė, kad maloni.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 19, 11:48)
pabandyk pasiūlyti nardymo akinius maudynėms smile.gif (pigių maximoj būna tongue.gif )
mano dvyniai atrado, kad akių negraužtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Liuks idėja. Reiks būtinai išbandyti, gal net namuose... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 19, 11:02)
Liuks idėja. Reiks būtinai išbandyti, gal net namuose... thumbup.gif  thumbup.gif

apie namus ir kalbėjau smile.gif
pabandyk, gal dar nepatiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 19, 10:23)
Bandė ji pirmą kartą purkštauti, bet ten sesutė buvo "Freken Bok". Pasakė nori, kad mama būtų šalia? Tai nedrįsk išplėšti. O kitaip dursim adatą (tipo užmigdysim) ir mamą išvarysim. Aš kaip išsižiojau, ką sakyti, taip ir likau. Bet suveikė- nė nekrustelėjo. Kitą kartą, kai darėm buvo kita sesutė, bet vaikė nė nebandė priešintis- bijojo likti viena... Daugiau problemų, kai plaukus reikia išplauti.. Dušo ji nepakenčia (tiesą sakant, ir man vonioje pliuškentis maloniau). Tai vyksta karas su grąsinimais, kad liks be plaukų, kai išdžius žele ir reiks juos nukirpti. O plaukus ji dar brangina. Tikiuosi ir šį katrą suveiks.


nu mums abi sesutes kazkaip neveikia, nei viena negasdina, tik lopsines dainuoti man liepia lotuliukas.gif o as vis ta pacia, jos megstamiausia, tai karta ir paklause ar kitu nemoku, matyt jai jau atsibodo rolleyes.gif

QUOTE(Naminė @ 2009 03 19, 10:52)
Aciu visom uz info ir patarimus,pirmadieni vaziuojam i Santariskes pas gyd Samaitiene daryt EEG,jei teko su sia gyd bendrauti,parasykit nuomone.Tik va liepe prikelt 4 ryto kad 9 uzmigtu,nezinau ar mum tai pavyks


nu ji man maloni opasirode, tokia svelni ax.gif Geriau patiko nei Ambrozevic rolleyes.gif

QUOTE(Rustė @ 2009 03 19, 10:58)
maloni gydytoja smile.gif
ir vaiką pakalbina, išklauso.
nedaug teko su ja bendrauti, bet įspūdis neblogas smile.gif

kitos gyrė, kad maloni.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 19, 12:24)
apie namus ir kalbėjau smile.gif
pabandyk, gal dar nepatiks unsure.gif



NAmuose dušo nėra- tik vonia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 19, 11:40)
NAmuose dušo nėra- tik vonia lotuliukas.gif

na tai plaukučius vistiek dušu praplauni g.gif

o mano pana palankė darželį 3 diena..ir vėl tempa užkilo...nedidelė..sutapo su traukuliu...stebiu ir galvoju katras kartą iššaukė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 19, 12:49)
na tai plaukučius vistiek dušu praplauni  g.gif

o mano pana palankė darželį 3 diena..ir vėl tempa užkilo...nedidelė..sutapo su traukuliu...stebiu ir galvoju katras kartą iššaukė  doh.gif


na, taip praplaunu dušu, bet taip, kad nei lašelis nepatektų ant veido. Nemėgsta ji ant veido nei lašelio, nei lietaus, nei sniego. Nei jūroj su ja nepasitaškysi. Šiuo kampu žiūrint- tikra "popa"

O darželyje taviškė gerai pritapo, gal pats darželis išprovokavo priepuolį..
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 19, 12:05)
O darželyje taviškė gerai pritapo, gal pats darželis išprovokavo priepuolį..

darželyje gerai, auklytės, kad ir rusakalbės, bet matosi, kad nuoširdžios, neskirsto vaikų, kad kuris gražiau aprengtas ar kieno plaukai garbanoti.

Brigita būdavo ir švari, ir sausa, ir pavalgius smile.gif

nemanau, kad stresas čia kaltas...traukuliai pas ją ateina nepriklausomai nuo nieko...
Atsakyti
Labas mamytės,
jei kas norite registruotis pas gyd. M. Endzinienė, per www.sergu.lt. dabar įlindau tai duota laisvų talonų, galite prisiregistuoti kam tai aktualu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 03 19, 15:06)
Labas mamytės,
jei kas norite registruotis pas gyd. M. Endzinienė, per www.sergu.lt. dabar įlindau tai duota laisvų talonų, galite prisiregistuoti kam tai aktualu.  thumbup.gif


Ot ačiū Tau. Bandysim ir mes registruotis... Tik pas kitą gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 03 13, 09:43)
Sveikutės, noriu pasidomėti, pasikonsultuoti su jumis dėl šios ligos. Mano dukrytei, gegužė sukaks 8 m. neurologas itaria rolando formos epilepsija, sake išsitirti pilnai ir patarė kreiptis pas gyd. M. Endziniene, tačiau paskambinus į kauno klinikas registratūroje pasake kad bus registruojama tik nuo 03-20 d. ,nes nėra talonų. Tas laukimas ir nežinojimas tikslios diagnozės varo iš proto. Pasakykit prašau, gal M. Endzinienė konsultuoja privačiai? Ir ar Kauno klinikose registruos mus, nes gyvename Šiauliuose, šeimos gydytoja išraše siuntima pas neurologa. Net nežinau ar reikia Šiauliuose pas neurologa pirma registruotis, kad ji išrašytu siuntima į Kauną, ar galima patiems registruotis. Ačiū už bet kokią suteiktą informaciją.

Mums taippat "rolandas", bet va as pati noriu isgirsti nuomone ir taippat tik atslugus virusiukams leksim i Kauna, tik va pas kokia gydytoja nezinau...nes ju tiek daug, o epilepsijos "profu" nezinau...
Atsakyti
Mergaites idekit to isankstinio registravimo internetu nuoroda...nu neatidaro man nieko mano kompiuteris...Buciau labai dekinga... 4u.gif
Atsakyti