Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

labas visoms.....
Kazkaip cia skaitineju ir ziuriu naujokiu daug, KRISTA, manau esam jau pazistamos, kartu su vaikais gulejom KMUK, ir tu dar man pagelbejai, apie palikta sketi pranesei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2009 03 20, 09:06)
laba diena. smagu, kad isdrysote ateiti. tik visada skaudu, kad daugeja tu vaikuciu, kurie turi sia beda. bet kai visos drauge, kazkiek lengviau  mirksiukas.gif
labai keista, kad po pirmo priepolio paskyre vaistus Depakine. Musu gydytoja J.Grikiniene sake, kad po pirmojo priepolio nieks neskiria vaistu  g.gif gal del irzlumo, bet keista...

kaip kitos gyvenat? Buriuke, seniai girdeta, kaip kitos?  g.gif Knielitos pasiilgau, idou, gal jau pagimde  g.gif
geleta, o ka jum ten nusprende del operacijos  g.gif

mes irgi po vienintelio priepolio gavom vaistukus, vartojm du metus...gal jau net daugiau, priepoliu nera, bet galvos skausmai, vemimas nepraeina, gydytoja sake, kad tai ir gali buti prepoliu israiska...bet as va kaip ta Zose ilganose, ieskau kitu gydytoju pritarimo, arba paneigimo...
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 20, 15:22)
Matyt labai visom aktualią temą užkabinom...  Iš savo patirties galiu pasakyti tikrai su nepalankia nuomone nesusidūrėm, kam kas neaišku paaiškinam. Kodėl astma sergantys ar turintys cukrinį diabetą gali vaikčioti iškėlę galvą, o mūsų atžalos- ne?

Pasikabinesiu prie zodziu.... biggrin.gif Kadangi as pati astmatike, tai tikrai nemanau, kad liga suteikia isskirtinumo-blogo, ar gero...kad svarbu ar astma, ar epilepsija, ar dar koks negerumas...Manau tiek sveikas, tiek sergas vaikas gali ir turi vaikscioti pakeles galva...tik tai priklauso nuo teveliu...kurie ta galva padeda iskelti...
Neinu ir nepasakoju visiems...kas mano vaikuciui, bet slepti neslepiu, nes nemanau, kad jis kazkuo kitoks - blogesnis, vis skiepiju...kad tu grazus, protingas, gabus...ir moki daug graziu dalyku...o kiek dar ju ismoksi...Zodziu, norejau pasakyti, kad as stengiuosi ir padedu vaikui "susidraugauti" su liga, ir kad jis augtu visomis prasmemis (nors ir truputi kitaip nei visi)...nors buna kartais taip sunku, kad net vilku staugti noris....
Bet cia tik mano nuomone, nenoriu jos kisti, o juolab ka izeisti...
Papildyta:
QUOTE(krista... @ 2009 03 20, 15:57)
la.mums tai paskyre laika po 2sav.miego tyrimui.tai pagulde,padare tyrimus,paskyre vaistus,pastebejo kaip kas ir isleido namo.nes vizito metu poliklinikoja viska isklausineja,ka turi visokius israsus is gyditoju veskites,atsviesk kad galetum palikti iklijuos i istorija.o ligonineja atmosfera gera as ten daug ko suzinojau.sekmes jums.mes gyvenam kaune tai savaitgaliu isleido namo pabuti.

Klausimelis....O kai vaziuojate gultis i ligonine, ar su 8 metu vaiku leidzia guleti kas? Ar yra ten mokamu palatu...nes ziauru man butu namie sedeti, cia KLP, o mano vaikutis, ten vienas, nemanau, kad noreciau ir galeciau...Ar yra kokios salygos mamoms...As kalbu apie Kauna, nes ten planuoju vaziuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 21 kovo 2009 - 01:10
Labutis 4u.gif

doh.gif kiek naujų vaikučių su mamytėm sveikučiai 4u.gif , nors mieliau kitoj temoj bendraut būtų doh.gif

Su liga reikia susigyventi ir slėpt nematau ko ligos nesirenkam nė vienas o gaunam ją ir turim priimti doh.gif

Gyvenamsu ta bjaurastim jau 12 metų, pradžioje irgi slėpėm bet tai vyko tol kol patys sugebėjom suvokt, kad yra kaip yra doh.gif O be to mums priepuolių viso labo keturi tebuvo tokių, kad traukuliai būtų ir visiems atrodo keista graži , didelė panelė o mokykloj labai sunku, sąvarankiškumo irgi schmoll.gif tipo perlepusi. Vieni supranta, kiti bijo, treti šalintis sugalvoja doh.gif o šalinasi ir bijo dėl nežinojimo. Pradžioje ir močiutės bijodavo, kad pasiliks miegot pas juos sakydavo o jeigu unsure.gif ................................. nes mums tik miego metu traukuliukai buvę. Bet aiškino, pasakojom neslėpdami ir dabar viskas thumbup.gif

doh.gif blush2.gif kas čia man per išsikalbėjimas

Pateršim truputį temą ax.gif
user posted image
Atsakyti
Va ir mes su vyru pastebejom, kad vaikas musu letesnis, ko seniau nebuvo, sunkiau susikaupia,maziau savarankiskas, labiau nori miego...gal kada patingi...bent jau mums taip atrodo...Bet kai buvo maziukas, kai negere vaistuku biski kitoks buvo...O kai pradejo vaistus gerti pasikeite...tai kartais pagalvoju gal perdaug reikalauju...bet kitaip negaliu...
Jau 3 metus turbut geriam...net nebepamenu..
Papasakokit Jus man, kaip pasikeite Jusu vaikai...gal mes perdaug norim is vaiko?
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 03 21, 19:36)
Labutis  4u.gif

doh.gif kiek naujų vaikučių su mamytėm sveikučiai  4u.gif , nors mieliau kitoj temoj bendraut būtų  doh.gif

Su liga reikia susigyventi ir slėpt nematau ko ligos nesirenkam nė vienas o gaunam ją ir turim priimti  doh.gif

Gyvenamsu ta bjaurastim jau 12 metų, pradžioje irgi slėpėm bet tai vyko tol kol patys sugebėjom suvokt, kad yra kaip yra  doh.gif  O be to mums priepuolių viso labo keturi tebuvo tokių, kad traukuliai būtų  ir visiems atrodo keista graži , didelė panelė o mokykloj labai sunku, sąvarankiškumo irgi  schmoll.gif tipo perlepusi. Vieni supranta, kiti bijo, treti šalintis sugalvoja  doh.gif  o šalinasi ir bijo dėl nežinojimo. Pradžioje ir močiutės bijodavo, kad pasiliks miegot pas juos  sakydavo o jeigu  unsure.gif ................................. nes mums tik miego metu traukuliukai buvę. Bet aiškino, pasakojom neslėpdami ir dabar viskas  thumbup.gif

  doh.gif blush2.gif kas čia man per išsikalbėjimas

Pateršim truputį temą  ax.gif
user posted image

Labutis visoms,visai atsitiktinai uzejau i jusu temele ir perskaiciau apie jusu dukros epilepsijos eiga. Labai noreciau paklausti,kokie tie traukuliai jus kankindavo miego metu,gal galetumet tiksliau papasakoti? As jau apie puse metu nerandu sunaus neramaus miego priezasties. Diena lyg nieko itartino nepastebiu,gal tik kai ant keliu uzsilipa, retai jauciasi lengvi kuno trukciojimai. Nakti, kai uzmiega pamiega pora valandu pakenciamai, o sekancia nakties dali trukcioja visu kuneliu ir vartosi. Tie trukciojimai lengvi, jis nesokineja, koju ranku nekilnoja, bet tai jam trukdo miegoti. Tiesa, sergam astma, rinitu ir alergija maistui.Sunui ketveri metukai. Buvom pas neurologe, israse diazepamo, jis padejo, miegojo normaliai,netrukciojo. Tai ir nelabai suprantu, ar tai musu alerginiu ligu pasekme , tarkim nervu sistemai, ir ja reikia gydyti,ar reikia kapstytis toliau. Bukit malonios,papasakokit apie tuos trukulius,ar juos pamacius jau aisku kad tai traukuliai, ar tai gali buti nezymus trukciojimai? Ir ar yra kazkokie vaiko raidos sutrikimai, esant epilepsijai?Labai laukiu atsakymu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 03 21, 10:08)
Tai ir nelabai suprantu, ar tai musu alerginiu ligu pasekme , tarkim nervu sistemai, ir ja reikia gydyti,ar reikia kapstytis toliau. Bukit malonios,papasakokit apie tuos trukulius,ar juos pamacius jau aisku kad tai traukuliai, ar tai gali buti nezymus trukciojimai? Ir ar yra kazkokie vaiko raidos sutrikimai, esant epilepsijai?Labai laukiu atsakymu ax.gif


Sveika,
priepuoliai labai skirtingi būna. Pirmiausia pabandyk pažiūrėti į vaiko akis "priepuolio" metu (rašau kabutėse, nes tikiuosi, kad tai visai kita problema). Epilepsijos priepuolio metu mano dukrai visada išsiplečia vyzdžiai. Maniškei dar sutrinka kvėpavimas, toks trūkčiojantis pasidaro, negali nuryti susikaupusių seilių. Priepuolio metu nebūna traukulių, bet ji bando stotis arba ropoja lovytėje. Ir paskutiniu metu visi priepuoliai pas mus būna miego metu, bet paryčiais. Matyt Nitrozepamas baigia veikti ir išlenda tie brudai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 21, 11:43)
Sveika,
priepuoliai labai skirtingi būna. Pirmiausia pabandyk pažiūrėti į vaiko akis "priepuolio" metu (rašau kabutėse, nes tikiuosi, kad tai visai kita problema). Epilepsijos priepuolio metu mano dukrai visada išsiplečia vyzdžiai. Maniškei dar sutrinka kvėpavimas, toks trūkčiojantis pasidaro, negali nuryti susikaupusių seilių. Priepuolio metu nebūna traukulių, bet ji bando stotis arba ropoja lovytėje. Ir paskutiniu metu visi priepuoliai pas mus būna miego metu, bet paryčiais. Matyt Nitrozepamas baigia veikti ir išlenda tie brudai  doh.gif

O yra vaikuciu, kuriems priepoliai pasireiskia ir dar galvos skausmu...
Atsakyti
KLAUDI, diazepamo zvakutes dazniausiai cia visos naudoja tik paciu kritiskiausiu atveju.Nemanau , kad gerai jas vartoti nezinant diagnozes.Maniskis po siu vaistu pramiegodavo beveik visa diena, na maziukas jis dar.bet..... Siulau kreiptis i medikus, padarys miego tyrima EEG, nera jis kazkoks baisus, o atsakymas del epilepsijos po sio tyrimo tikrai bus.Pamatis kas galvytej daros, tuo labiau , kad jums taip miego metu. Ir bus ramu. Linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 03 21, 10:47)
O yra vaikuciu, kuriems priepoliai pasireiskia ir dar galvos skausmu...


Man sunku pasakyti. Maniškei 1,5 metukų, nepasisako, bet būna kad susiima už galvytės, tai matyt, kad paskauda unsure.gif Slopina mus tie vaistai. Ji visai nebeguguoja, tik mykia. Matosi norėtų šnekėt, bet niekaip nepavyksta. Geriausiu atveju išspaudžia - "ma ma" verysad.gif Šiaip domisi, rapinėja po visus namus, katę bando pagauti už uodegos smile.gif Pastebėjau tokius nevalingus judesius: dažnai purto galvytę (lyg sakytų ne ne ne). Man jau baisu, kad dar kokio brudo mums neprirašytų. Man jau paranoja nuo savų minčių ir straipsnių ineto platybėse unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 21 kovo 2009 - 11:01
QUOTE(amri @ 2009 03 21, 09:40)
Va ir mes su vyru pastebejom, kad vaikas musu letesnis, ko seniau nebuvo, sunkiau susikaupia,maziau savarankiskas, labiau nori miego...gal kada patingi...bent jau mums taip atrodo...Bet kai buvo maziukas, kai negere vaistuku biski kitoks buvo...O kai pradejo vaistus gerti pasikeite...tai kartais pagalvoju gal perdaug reikalauju...bet kitaip negaliu...
Jau 3 metus turbut geriam...net nebepamenu..
Papasakokit Jus man, kaip pasikeite Jusu vaikai...gal mes perdaug norim is vaiko?


Kaip sakė gydytoja Maskolenkaitė, miego metu vyksta iškrovos smegenyse todėl nepaiilsi ir yra nuovargis, nesusikaupimas. O vaistai irgi savo daro .
Man padėjo psihologė suprast tai, kad negaliu reikalaut kaip iš sveiko vaiko ir lyginti. Be to vaikui reikia bendraut ir su tokiais panašiais vaikais nors retkarčiais, kad pasijaustų lygiavertis o ne kažkuom prastesnis . Įsivaizduokit jus įmatematikų olimpiadą doh.gif jausiesi nepatogiai su tokiais reikalavimais.

QUOTE(klaudi @ 2009 03 21, 10:08)
Labutis visoms,visai atsitiktinai uzejau i jusu temele ir perskaiciau apie jusu dukros epilepsijos eiga. Labai noreciau paklausti,kokie tie traukuliai jus kankindavo miego metu,gal galetumet tiksliau papasakoti? As jau apie puse metu nerandu sunaus neramaus miego priezasties. Diena lyg nieko itartino nepastebiu,gal tik kai ant keliu uzsilipa, retai jauciasi lengvi kuno trukciojimai.


Mūsų mergina naktimis miega ramiai, bet nebūtinai turi įvykti traukulinis priepuolis, kad būtų epilep diagnozuota . Realų vaizdą parodo EEG(elektroencefelograma) ,mums ilgą laiką ( 3 metus gėrėm Depakiną, 6 gyvenom ramai nors per tą laiką kiek darė EEG ka-kokį veiksma rodė visada ,o po to vėl išlindo su pilnu priepuoliu unsure.gif verysad.gif ) dabar geriam vaistus.
Čia gal Rustė labiau žino kokie tie priepuoliai būna išvis, mums buvo traukuliai su sustingimu, dantukų sukandimu, akyčių pervertimu.
Manau tik rimtas neurologas gali pasakyti kas jums, o dezepamas jis raminantis bet neramumo priežasčių jis nešalina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 21, 11:59)
Man sunku pasakyti. Maniškei 1,5 metukų, nepasisako, bet būna kad susiima už galvytės, tai matyt, kad paskauda  unsure.gif Slopina mus tie vaistai. Ji visai nebeguguoja, tik mykia. Matosi norėtų šnekėt, bet niekaip nepavyksta. Geriausiu atveju išspaudžia - "ma ma"  verysad.gif Šiaip domisi, rapinėja po visus namus, katę bando pagauti už uodegos  smile.gif Pastebėjau tokius nevalingus judesius: dažnai purto galvytę (lyg sakytų ne ne ne). Man jau baisu, kad dar kokio brudo mums neprirašytų. Man jau paranoja nuo savų minčių ir straipsnių ineto platybėse unsure.gif

As paklausiau gydytojos, ar taip buna...ji pasake, kad buna...arba, sako, islys dar kas nors...tie zodziai nepaguodzia tikrai...O savu minciu bijau ir as...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 21 kovo 2009 - 11:10