Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(iquana @ 2009 03 24, 14:07)
Iš kur tu gauni šitą info? Aš turiu pilvo organų uktragarsą, čia prirašyta viskokiu milimetrų ale pagal tai ką tu parašiai neatitinka man smile.gif
Pavyzdžiui parašyta: kasos galvutė tiek milimetrų , kūnas tiek milimetrų. Jau žvengas ima, kad nieko nepanimakal aš kas čia parašyta  lotuliukas.gif

čia suaugusiųjų normatyvai, iš ineto radau, apie kepenis anglų kalba buvo.

o tau niekas nepaaiškino kokie tyrimai?

va čia kasos išmatavimai net su vaiko amžium.

http://www.ohsu.edu/...ancreas.htm?fix

head=kasos galvutė
body=kasos kūnas

Papildyta:
va ir visas tinklapis.
http://www.ohsu.edu/...y/teach/kojima/

anglų kalba deja.

Google vertėjas http://translate.goo...nslate_t#submit
Atsakyti
Ačiū Ruste už info.
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 03 24, 14:22)
Ačiū Ruste už info.

tai nėra už ką, kad tik padėtų smile.gif

dabar galvoju, gal reikia į pirmą postą čia įdėti? gal dar kam aktualu? kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 24, 14:25)
tai nėra už ką, kad tik padėtų smile.gif

dabar galvoju, gal reikia į pirmą postą čia įdėti? gal dar kam aktualu? kaip manote?

jauciu dek, maza kam bus aktualu smile.gif

ar atidare tau ta psl apie klinika?
Atsakyti
Domicele, atidarė tik kaip išsiverčiau jį į lietuvių kalbą.
pažiūrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 24, 14:38)
Domicele, atidarė tik kaip išsiverčiau jį į lietuvių kalbą.
pažiūrėsiu.

turi vertimo programa?
siaip skaitau rusiskai, bet jau sunkokai blush2.gif pamirsti reikalai biggrin.gif lietuviskai butu aiskiau
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2009 03 24, 14:39)
turi vertimo programa?
siaip skaitau rusiskai, bet jau sunkokai  blush2.gif  pamirsti reikalai  biggrin.gif  lietuviskai butu aiskiau

skaitau rusų kalba puikiai.

man išverčia naršykle (mozilla firefox)

aš gi įdėjus į pirmąjį postą ir va čia Iguanai google vertėją, ten kalbas pasirenki, dedi tekstą ir išvers tau ką reikia.
na ne 100% gramatiškai taisyklingai, bet suprasti galima.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 24, 14:41)
skaitau rusų kalba puikiai.

man išverčia naršykle (mozilla firefox)

aš gi įdėjus į pirmąjį postą ir va čia Iguanai google vertėją, ten kalbas pasirenki, dedi tekstą ir išvers tau ką reikia.
na ne 100% gramatiškai taisyklingai, bet suprasti galima.

aaa, tiksliai, galvojau, kad ten tik anglu kl doh.gif

tik vat man idomu butu jei tau iseitu paskaiciuoti kiek mazdaug tas malonumas kainuotu g.gif mazdaug kokiu ten tyrimu reiketu, kiek tas rublis dabar eina, tu juk musu kurmiukas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2009 03 23, 14:33)
Sveikutės ŠAUNIOSIOS MAMYTĖS 4u.gif Noriu atsiprašyti, kad lendu pas jus į temelę, bet mano draugės sūneliui nustatė epilepsija. Ji dabar guliu santariškėse Vaikučiui metukai ir 4 menesiai Pirmus du kart kai buvo traukuliukai ir gulejo santariskese sake, kad fibriliniai traukuliukai, kaai 3 kart pateko (viskas mazdaug buvo 2 menesiu begy) jau pasake, kad epilepsijos sindromas.

Labukas,vakar buvom Santariskese,dare EEG,nustate fibrilinius traukulius,aqpsidziaugiau kad ne Epi,o dabar skaitau ir imu nervuotis,gal irgi netiksli diagnoze...Mano sunui irgi pirmas traukulys buvo 1m 4 men,per 4 menesius buvo 3 traukuliai,nu bet prie temperaturos,israse diazepamo zvakuciu...NEzinau ka ir galvoti verysad.gif Ir noriu padekoti visoms suteikusioms info.Linkiu vaikuciams sveikatytes o mamytems stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 03 24, 16:32)
Labukas,vakar buvom Santariskese,dare EEG,nustate fibrilinius traukulius,apsidziaugiau kad ne Epi,o dabar skaitau ir imu nervuotis,gal irgi netiksli diagnoze...

sveika. as tai mastau,kad tikrai nesiparink ir nelauk Epi, jei ji bus tai bus, jei ne, tai dziaukites - isaugsite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 24, 14:25)
tai nėra už ką, kad tik padėtų smile.gif

dabar galvoju, gal reikia į pirmą postą čia įdėti? gal dar kam aktualu? kaip manote?


įdėk, nes eisim Emiliui daryt kepenų fermentų, gal ir dydis bus parašytas. Gal prireiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 23, 15:55)
hihihi.gif nekankinkit vaiku ponia  lotuliukas.gif



Taigi, sveikutės visos, oho kiek be manęs prirašėt. O saviškę vis gi "kankinau". Oras bovo toks, kad eiti į darželį nesiryžau. Taigi valandą turėjau, ką veikti, bet pasisekė- turėjo panelė šaunų vainikėlį. Vat. Nuotraukos vėliau, gal savaitgalį...
Atsakyti