Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 28, 21:59)
neuzbega niekas, tik kaip valgyti reikia tada riktelna hihihi.gif nu ir paklausia ar viskas gerai user posted image va tiek ziniu is musu fronto, einam bandyti praustis ir i lovas, dar laikrodziu nepamirsti susireguliuoti user posted image


Na mes laikrodį rytoj reguliuosim... Kai gaidys užgiedos.. Einu paklausiu ar vaikė vaistus išgėrė. Rodos jokios su ja pas tėtukus nuvykus. biggrin.gif Tėtukas viską leidžžia, tai reikia ir tėtuką kartais ant trumpo padžio "parišti" ir konfliktuoti nesinori...
Atsakyti
QUOTE(krista... @ 2009 03 28, 21:51)
sveikute.as su vaiku gulejau sausio men.net  nebuvo jokio klausimo kad negulesiu. g.gif tik nezinau kaip dabar su maitinimu doh.gif [mano vaikiu 8m]su manim kita mama su vaiku is kursenu gulejo jam 12m.bet pas ji sunki forma.nesinervik blink.gif viskas bus gerai.

Na maitinimas ne didele problema, turiu is ko maitintis, bet va klausimu klausimeliu, turiu visa kruva, bet niekas neatsako...
Dekui Tau.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 03 28, 21:31)
Na maitinimas ne  didele problema, turiu is ko maitintis, bet va klausimu klausimeliu, turiu visa kruva, bet niekas neatsako...
Dekui Tau.
4u.gif

aš KMUK nė karo negulėjau su vaiku, tai ir pasakyti neturiu ką sad.gif
apie Santariškes tik žinau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 03 27, 02:05)
Daug priraset, skaiciau ir verkiau...baisu. Musu istorija kiek kitokia, pirmas ir paskutinis priepolis su traukuliais buvo 5 metu...Dabar kankinamies su kazkokias galvos skausmais iki vemimo, o neurologe sako, kad tai priepoliu israiska...Ruosiames Kaunan...Todel dekui jums uz visa info apie sia ligonine ir gydytojus...
Norejau pasiteirauti...
Is kur Jus gaunate tas EEG israsus, buvote pasidariusios kopijas, ar gavote is ligonines, gal yra galimybe pasidaryti kopijas jau isvykus is ligonines...tiesiog nepamaniau, kad reiks?
Ir po kelias mamas ir vaikus guli palatose (maniskiui 8 metai)?
Ar yra mokamu palatu?
Ir dar, gal gydytoja Enziniene (jei gerai parasiau) priima vaikus privaciai?
Ir po kiek laiko po konsultacijos vaikas guldomas i ligonine? Nes kaip suprantu jei vaziuoji kazko daugiau suzinoti norisi tyrimus kad atliktu.
Nenorejau pasirodyti kaip "megeja pirkti" tiesiog noriu greiciau issiaiskinti ir issitirti...kas ir kaip. Eiles dideles, o dar kol KLP viska gausiu, tai bijau, kad viskas nusikels i "nezinau kada", gal galima privaciai apsilankyti pas gydytoja. Del palatu, pas mus KLP norint guleti mamai su sunum (berniuku), reikia privacios palatos, nes tokio amziaus vaikai guldomi pagal lyti...
Na va kiek prirasiau...Ai tiesa, o ilgai tuos tyrimus daro...ilgai tenka guleti? Tokia kvaila kartais jauciuosi, nieko nezinau, jauciuosi nejaukiai...Nu zodziu neaiskumu man daug...skaitau, rasausi ir ruosiuosi...Jau beveik buvau susiruosus, bet va susirgo seimyna visa gripu...Vel atkeliam toliau...


Bandysiu atsakyti į klausimus, jei mano žinios netikslios, panos patikslins.
EEG išrašus mes pasiimėm išsirašydami iš Klinikų, juk šeimos gydytojai reikėjo atiduoti, taigi, jie dabar puikuojasi panos medicininėj kortelėj.

Kai gulėjom (prieš du metus) gulėjo trys mamos dvi mergaitės ir berniukas (4 m) apie vyresnius vaikelius, nežinau, bet tikrai neturėtų guldyti be mamos.

Enzinienė gydytoja girdėta, bet ne mūsų. et , kiek suprantu važiuojat tik konsultacijai, tai su ja susitikus galima pakalbėti ir apie privatų priėmimą.

Prieš du metus gulėjom savaitę, dabar, sako trumpiau, bet priklausys nuo tyrimų skaičiaus. 1 tyrimas per diena- orientaciniai.+ paguldymas+ išrašymas

Bėgu. Ot ai šeimyna šaukia.
Atsakyti
aš dukters EEG turiu visas (na kiek ten tų svarbiausių vietų matosi, po 3-4 lapus kievienos)
man atidavė gydytoja, taip pat kompiuteryje yra viskas paliekama, kitiem vaikam trina po kiek laiko, bet mano pana įtraukta į tų netrinamų sąrašus, tad jie turi visas kiek buvo daryta.

turiu ir MRT nuotraukas (magneto) ir plaučių bei klubo sąnarių rentgeno nuotraukas, viską atidavė Santariškės. pasirašyti tik davė, kad atiduoda.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 28, 22:53)
aš dukters EEG turiu visas (na kiek ten tų svarbiausių vietų matosi, po 3-4 lapus kievienos)
man atidavė gydytoja, taip pat kompiuteryje yra viskas paliekama, kitiem vaikam trina po kiek laiko, bet mano pana įtraukta į tų netrinamų sąrašus, tad jie turi visas kiek buvo daryta.

turiu ir MRT nuotraukas (magneto) ir plaučių bei klubo sąnarių rentgeno nuotraukas, viską atidavė Santariškės. pasirašyti tik davė, kad atiduoda.

Na mums dare dar tik kokius 3 kartus...EEG. Padarydavo, pakomentuodavo ir nieko men neatiduodavo, o as pati tikrai negalvojau, kad reikes kur vaziuoti...tai dabar mastau i ligonine nueiti, tegul archyvuose paiesko, nes liko ten korteleje. O atsakyma i siuntima tiesiog parasydavo isvadas, va tiek ir ziniu...
Gal ir as galejau paprasyti, gal butu dave, bet nepaprasiau...O MRT ir as turiu...
Na ka reiks skambinti i ligonine ir klausti...apsizioplijau, tai apsizioplijau...

Papildyta:
QUOTE(vilkra @ 2009 03 28, 22:43)
Bandysiu atsakyti į klausimus, jei mano žinios netikslios, panos patikslins.

Dekui kuo daugiau ziniu ir komentaru tuo geriau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 03 28, 21:31)
Na maitinimas ne  didele problema, turiu is ko maitintis, bet va klausimu klausimeliu, turiu visa kruva, bet niekas neatsako...
Dekui Tau.
4u.gif

galiu klusterti cia seseliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 03 28, 22:46)
Na mums dare dar tik kokius 3 kartus...EEG. Padarydavo, pakomentuodavo ir nieko men neatiduodavo, o as pati tikrai negalvojau, kad reikes kur vaziuoti...tai dabar mastau i ligonine nueiti, tegul archyvuose paiesko, nes liko ten korteleje. O atsakyma i siuntima tiesiog parasydavo isvadas, va tiek ir ziniu...
Gal ir as galejau paprasyti, gal butu dave, bet nepaprasiau...O MRT ir as turiu...
Na ka reiks skambinti i ligonine ir klausti...apsizioplijau, tai apsizioplijau...

Papildyta:

Dekui kuo daugiau ziniu ir komentaru tuo geriau... 4u.gif

nei apsižioplyjai nei ką.
ne visiem duoda.

paklausinėti gali, gal kokį išrašą ir duos, kokia ten situacija anksčiau buvo, bet visa tai turi būti surašyta ligoninės išrašuose senuose.
Atsakyti
Sveikos,mamytes....
na trumpai ir as papasakosiu savo istorija
mano sunui jau beveik 14 metu .Sergam mes Šturge-Weber sindromu,kuri ir pasireiskia generalizuotais zidininiais epilepsijos priepuoliais.Tie priepuoliai atsirado 9 men.amziaus.Buvom net klinikinej mirty.Suparalyziavo kaire kuno puse.Priepuoliai tesdavos apie pora valandu.Na trumpiau -isgyvenom daug nemaloniu dienu.Pradejom savo gydyma nuo KONVULEKS sirupo,o dabar geriam net keturiu rusiu epileptikus-LAMIKTAL'is,FINLEPSIN'as,TOPAMAX'as,DEPAKIN'as,bet priepuoliai vistiek yra. Siuo metu jie nera ilgi-trunka tik apie pora minuciu,bet vistiek yra.Gal jam dabar itaka daro brendimas.Cia skaiciau,kad geriat TRILEPTAL'i,bet jis mums netiko... Na vienu zodziu,tas mano vaikis didelis sunkus,kai nukrinta net nebekeliu jo,palendu pati po juo ir laukiam kol pasibaigs priepuolis.Nebepanesu as jo.....
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2009 03 29, 09:20)
Sveikos,mamytes....
na trumpai ir as papasakosiu savo istorija
mano sunui jau beveik 14 metu .Sergam mes Šturge-Weber sindromu,kuri ir pasireiskia generalizuotais zidininiais epilepsijos priepuoliais.Tie priepuoliai atsirado 9 men.amziaus.Buvom net klinikinej mirty.Suparalyziavo kaire kuno puse.Priepuoliai tesdavos apie pora valandu.Na trumpiau -isgyvenom daug nemaloniu dienu.Pradejom savo gydyma nuo KONVULEKS sirupo,o dabar geriam net keturiu rusiu epileptikus-LAMIKTAL'is,FINLEPSIN'as,TOPAMAX'as,DEPAKIN'as,bet priepuoliai vistiek yra. Siuo metu jie nera ilgi-trunka tik apie pora minuciu,bet vistiek yra.Gal jam dabar itaka daro brendimas.Cia skaiciau,kad geriat TRILEPTAL'i,bet jis mums netiko... Na vienu zodziu,tas mano vaikis didelis sunkus,kai nukrinta net nebekeliu jo,palendu pati po juo ir laukiam kol pasibaigs priepuolis.Nebepanesu as jo.....

liudna istorija verysad.gif laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 03 18, 10:22)
Labas Raganaa999 ir kitos mamytės. Malonu kad tu čia esi, nes daugiau iš Šiauliečiu niekas nekalba sad.gif. Griuntaitę ir mums rekomendavo šeimos gydytoja. Matai echoskopo ar kitokio tyrimo nelabai noriu daryti, nes tikiuos prisiregistruoti Kaune, ten aišku vėl darys savo tyrimus, tai galvoju gal negerai dažnai echoskopuotis ar dar kokį tyrimuką darytis. Visgi vaiką tai veikia. Na dar lauksiu, lauksiu, gal pavyks prisiregistuoti Kaune. Sako tikėk-tai ir pasiseks.  thumbup.gif

iguana,as esu is Siauliu.Anksciau mes eidavom pas Savickiene.Ji savo laiku buvo laikoma gera neurologevisoj Lt,bet as ja pakeiciau i Grendaite.Grendaite labai liuks neurologe.Karta esam papuole pas Pliuriene-nelabai man ji patiko,o Mickeviciene tokia super svelni man pasirode.Tad apsistojom ties Grendaite.Jauna ji,bet gera gydytoja.Dirba ji ir skyriuje ir poliklinikoje.Kazkuri cia man menesi baiginejosi vaistai ir kaip tik buvo sunui priepuoliai suaktyveje,tai ji mus prieme net ne dirbdama poliklinikoje ta diena.
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 29, 00:12)
galiu klusterti cia seseliu  4u.gif

Labas, butu saunu...del maisto nepergyvenu tikrai (yra ko atsikratyti), baisiau ar su beveik 9 metu vaikinuku mane guldys...ir dar pasiteirauk ar yra mokamu palatu.
Atsakyti