Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

Mergicos, ar aš kažko nesuprantu, ar mūsų tems suskilo?




http://www.supermama...howtopic=240762
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 13, 09:02)
Mergicos, ar aš kažko nesuprantu, ar mūsų tems suskilo?

mano ziniomis, ji jau senokai suskilus g.gif
Atsakyti
Sveikutės, noriu pasidomėti, pasikonsultuoti su jumis dėl šios ligos. Mano dukrytei, gegužė sukaks 8 m. neurologas itaria rolando formos epilepsija, sake išsitirti pilnai ir patarė kreiptis pas gyd. M. Endziniene, tačiau paskambinus į kauno klinikas registratūroje pasake kad bus registruojama tik nuo 03-20 d. ,nes nėra talonų. Tas laukimas ir nežinojimas tikslios diagnozės varo iš proto. Pasakykit prašau, gal M. Endzinienė konsultuoja privačiai? Ir ar Kauno klinikose registruos mus, nes gyvename Šiauliuose, šeimos gydytoja išraše siuntima pas neurologa. Net nežinau ar reikia Šiauliuose pas neurologa pirma registruotis, kad ji išrašytu siuntima į Kauną, ar galima patiems registruotis. Ačiū už bet kokią suteiktą informaciją.
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2009 03 13, 08:27)
mano ziniomis, ji jau senokai suskilus  g.gif

aga senai jau skilusi smile.gif tik vat, kad ji ten tuscia, niekas nieko neraso blink.gif gal net sakyciau siek tiek klaidina zmones, ieskancius bendraminciu g.gif

pvz. turi problema, parasai ir lauki nezinia kiek laiko, kol kas susimils ir tau atsakys unsure.gif
nu cia tik mano nuomone tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(iquana @ 2009 03 13, 08:43)
Sveikutės, noriu pasidomėti, pasikonsultuoti su jumis dėl šios ligos. Mano dukrytei, gegužė sukaks 8 m. neurologas itaria rolando formos epilepsija, sake išsitirti pilnai ir patarė kreiptis pas gyd. M. Endziniene, tačiau paskambinus į kauno klinikas registratūroje pasake kad bus registruojama tik nuo 03-20 d. ,nes nėra talonų. Tas laukimas ir nežinojimas tikslios diagnozės varo iš proto. Pasakykit prašau, gal M. Endzinienė konsultuoja privačiai? Ir ar Kauno klinikose registruos mus, nes gyvename Šiauliuose, šeimos gydytoja išraše siuntima pas neurologa. Net nežinau ar reikia Šiauliuose pas neurologa pirma registruotis, kad ji išrašytu siuntima į Kauną, ar galima patiems registruotis. Ačiū už bet kokią suteiktą informaciją.

su tuo siuntimu gali vaziuoti pas koki tik nori neurologa bet kuriame mieste, tame tarpe ir Kaune.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 13, 08:02)
Mergicos, ar aš kažko nesuprantu, ar mūsų tems suskilo?
http://www.supermama...howtopic=240762

turėjom mes tokią narę čia kažkada, bet ji nusprendė, kad mūsų tema negera, kad mes čia tik pliurpiam ir jokios informacijos neteikiam, ir sukūrė, pagal ją geresnę temą, kuri kaip matai be galo "populiari" doh.gif .

tai va narius ir klaidina.
tegul būna, ne mano čia tema, ne mano skyrelis.

aš bendrauju čia, ir man čia patinka smile.gif
man atrodo pakankamai naudingos info ir nuorodų sudėta pirmame poste, jei kam atrodo kad kažko nėra - papildysim smile.gif
Atsakyti
Merginos, o kur AGNIETE?nebeatrenku as cia jau musu, ar as cia viena tik jos pasigedau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MELONIJA @ 2009 03 13, 10:05)
Merginos, o kur AGNIETE?nebeatrenku as cia jau musu, ar as cia viena tik jos pasigedau? ax.gif

tai, kas jom viskas gerai smile.gif
neturi traukulių, vaikas pasivijo bendraamžius smile.gif
tai ir neužsuka smile.gif

greit Medos gimtadienis, reikės pasikviesti ją čia, kad papasakotų kaip sekasi smile.gif

**********

pertikrinau visas nuorodas pirmam puslapyje smile.gif
dalis neveikė, tai patvarkiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes, mes po daktaru, vakar akiu dugna ziurejo, negero rado, israse Diakarbo, dar relaniumo 2xd pridejo, snd ryte ismatas nunesiau, maisto nevirskina, dar vaistu, jau nebezinau kaip speti per diena suduoti viska doh.gif juk nesukisiu visu vienu metu, ryte atsikelus pavalge, diakarba sudaviau, lekem i poliklinika, gryze dar uzkandom kiti vaistai, uzmigo, ziuriu treti stovi nesugerti, vienu zodziu nzn ka ir daryti doh.gif

Mums irgi po emociju buna kad brudai ateina verysad.gif buvom kovo 11 d. cirke, 2.5 issedejo isplojo bet vakaro bijojau ir laukti, nu bet tik su keliais sustingimais, akiu pavartymais apsejom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos... Puiku, jau pavasareja...
Iguana, Rolando forma nera jau labai baisi, jei gali kreiptis pas Endziniene, patarciau taipir daryti, tik pas ja su talonais..... mums kai reikia skambinam skambinam skambinam, kolei gaunam... liux gydytoja, atidumas neapsakomas ir siaip - tik teigiamo. Ji, kiek zinom, tik KMUK, nes turi daug ir studentu.
Tiesa, kai pirma kart vaziavom, tai mes pasiemem dar ir vietinio neurologo siuntima: pediatro+neurologo. Ten labai popierius ziuri...
Nusiramink, viskas bus gerai, nebe daug liko iki tos kovo 20d.
O del tu dvieju temu...tai nelabai kas, jei kazkam reikia info, nuotaikos praskaidrinimo niu gi blogai, du variantai... verysad.gif
Tikekim, kad su pavasarine saule istirps: ledas, sniegas, susils tarpusavio santykiai ir isgaruos visosligos....
Atsakyti
QUOTE(varlele @ 2009 03 13, 11:55)
Sveikos visos... Puiku, jau pavasareja...
Iguana, Rolando forma nera jau labai baisi, jei gali kreiptis pas Endziniene, patarciau taipir daryti, tik pas ja su talonais..... mums kai reikia skambinam skambinam skambinam, kolei gaunam...


mes pas ja per www.sergu.lt registravomes, gale men sudeda laisvus talonus, ir skambintis nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 13, 13:00)
mes pas ja per www.sergu.lt registravomes, gale men sudeda laisvus talonus, ir skambintis nereikia  4u.gif



O sergu.lt normaliai veikia? Vyras nori taip pabandyti registruotis, aš kažkaip prie seno būdo linkusi. Reikėtų pavasarį paną parodyti gydytojai, jei bus kokie gydymo pakeitimai (tikiuosi dozės mažinimo), geriau būtų anksčiau, nes rudenį į mokyklą, tai nesinori, kad sutaptų ir vaistų dozės pakeitimas ir papildomas emocinis krūvis- mokykla.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 13, 12:27)
O sergu.lt normaliai veikia? Vyras nori taip pabandyti registruotis, aš kažkaip prie seno būdo linkusi. Reikėtų pavasarį paną parodyti gydytojai, jei bus kokie gydymo pakeitimai (tikiuosi dozės mažinimo), geriau būtų anksčiau, nes rudenį į mokyklą, tai nesinori, kad sutaptų ir vaistų dozės pakeitimas ir papildomas emocinis krūvis- mokykla.


jo, viskas veikia normaliai 4u.gif
Atsakyti