Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Epilepsija
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
iquana
QUOTE(Rustė @ 2009 04 08, 15:14)
kokie vaistai?
*

vaistai kuriuos išrašė sultiamas (Ospolot).
krista...
QUOTE(vilkra @ 2009 04 08, 15:34)
Žalatiną perku:) išbrinkinu ją arba sultyse arba uogienėje skystoje (pagal tai kiek parašyta ant žalatinos pakelio) . pakaitinu kol ištirpsta , kartais pripilu iki 0,5 l skysčio (vandens, praskiesto sirupo), pridedu cukraus, kad skanu būtų, kai žalatina išbrinksta, perpilu į tarą, kuri telpa šaldiklin primetu šaldytų uogyčių( tokių visuomet turim) ir kameron. po gero pusvalandžio traukiu lauk ir šlamščiam
*

alternatyva zele tai labai tirstas kisielius.labai dar jis gerai kai kosti vaikai gauna daugiau gliutino[jo yra krakmole,kruopuose,miltuose]tada sekretas slidesnis pasidaro ir lengviau issivalo is nosytes ir plauciuku.[cia man taip lor gyditoja sake] dar del lupyciu tai pries einant i lauka su riebiu kremu patepkit,lai susigere o po to su lupu balzamu.prizadek kad kai lupytes sugis nupirksi lupdazi .mano merginai padejo.lupytes blits o tai budavo suskirdusios tai iki krujo nusikrmtydavo verysad.gif verysad.gif .paburk apie lupu grozi dar is kokio zurnalo ka nors paskaityk pasijus suaugus pana biggrin.gif ax.gif
iquana
Kur dar galima pasiskaityti kaip kovoti su epilepsija išskyrus vaistų vartojimą. Šalia vaistų gėrimo norėčiau dar kažkaip nugalėti šia ligą. gal yra kokios literatūros, internete viską perskaičiau nieko reikšmingo nerašo.
-Sandrita-
QUOTE(vilkra @ 2009 04 08, 14:58)
dažnai nesimėgaujam žele, bet kai vaikas purto galvą žiūrėdamas į puodelį su vandeniu- čia išeitis, ypač saldoka, kuri skatina troškulį.

Prisiminiau atsitikimą "į temą" . Mažė serga, temperatūra virš 38, negeria žalčiukas nors tu ką. Padedu virtuvėj puodelį su vandeniu ant stalo ir sakau:
- Galėsi ateiti į svetainę ir žaisti, kai puodelis bus tuščias.
Nespėju nueiti iki svetainės- atlekia mažoji išsišiepusi iki ausų galiukų:
-Mama, jau išpyliau vandenį į kriauklę, einam žaisti !!!!!
*

lotuliukas.gif hihihi.gif nu tu čia pavarei
mes biski lauke pavaikščiojom ax.gif
krista...
QUOTE(Rustė @ 2009 04 08, 15:14)
kokie vaistai?
šeimos gydytoja gali tik mėnesiui išrašyti, riekia eiti pas neurologę, kuris išrašys 3 mėn. mažiau vargo vaikščioti.

mergaitės, nedaug temos liko, prikalbam, ir einu naują velykinę padarysiu tongue.gif

naujos mergaitės, kurios norėtumėte pakliūti į sąrašiuką parašykite...aišku mieliau išbaukinėti iš to sąrašo, ale va šiaip bendrai statistikai, gal visai smagu  blush2.gif
*

sveikit greiciau.tai as uz ta statistika irasyk mus. 4u.gif .cia ne i tema prie gaminimo su vaikiukais darom tingini-kiausinukus,labai linksma buna.pasidarai tinginio mase tada is jos formuoji kiausinio formos rutuliukusjuos apvolioji spalvotuose kokoso drozlese ,smulkintuose riesutuose irttt.tada i saldytuva per nakti palaikai.o tada ant sventinio stalo bigsmile.gif skanaus.
Papildyta:
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 04 08, 15:43)
nes seile nurijau  wub.gif

Mes jau be tempes, tik kostim, atsikostim tiksliau kaiip reikalas.
Mums i lauka negalima ane?  verysad.gif  namie salciau nei lauke jauciu  doh.gif
*

eikit jus i ta laukuti tik neleisk labai sukaisti ramei pavaiksciokit.mums daktare visada sako jai ner tempes i lauka drasiai tik ne per daug.valandele tikrai galit tuo labiau toks oras. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vilkra @ 2009 04 08, 15:58)
dažnai nesimėgaujam žele, bet kai vaikas purto galvą žiūrėdamas į puodelį su vandeniu- čia išeitis, ypač saldoka, kuri skatina troškulį.

Prisiminiau atsitikimą "į temą" . Mažė serga, temperatūra virš 38, negeria žalčiukas nors tu ką. Padedu virtuvėj puodelį su vandeniu ant stalo ir sakau:
- Galėsi ateiti į svetainę ir žaisti, kai puodelis bus tuščias.
Nespėju nueiti iki svetainės- atlekia mažoji išsišiepusi iki ausų galiukų:
-Mama, jau išpyliau vandenį į kriauklę, einam žaisti !!!!!
*

čia dar i negerimo tema.as su savo panele arbateles popeite daro .pasimam grazu arbatini puodelius ,pasidarom arbatos susedam abi gerem snekuciuojemes.as maziau jai vis dapilu kad kuo daugiau isgertu.du ziukiai vienu suviu vaikas pagere su mama pabendrauja.paslapteliu pasikalbi smagu smile.gif
Rustė
Krista..., rašyt vaiko vardą ir gimimo datą?
kaip tu nori, čia neprivaloma..gal ir miestą? blush2.gif
-Sandrita-
Parejom is laukucio, pasivaiksciojom wub.gif ech... grazus tas pavasarelis thumbup.gif
krista...
QUOTE(Rustė @ 2009 04 08, 18:00)
Krista..., rašyt vaiko vardą ir gimimo datą?
kaip tu nori, čia neprivaloma..gal ir miestą? blush2.gif
*

Kristina Edvinas 2001.02.25 Kaunas
JulieTa
QUOTE(iquana @ 2009 04 08, 13:48)
Už lango pavasaris-širdį gilus ruduo. Nežinau kada susitaikysiu su šia liga, bet kol kas sunku su tuo susitaikyti sad.gif.
*

labai keista, kad sirdi - ruduo, bet... viltis visada yra. manau pats sunkiausias dalykas pasaulyje - suvokti vaiko ar savo liga. nes juk manau dazniausiai priimi asmeniskai, todel su ja susitaikyti nera taip lengva ir manau ne is karto tai imanoma. esu snekejus su labai daug neigaliu vaikiuku mamom, tai daugelis iki siol nesuvokia (nors vaikui gal jau apie 20m), kodel butent jai likimas toks. o kitos atvirksciai sako, kad jei tap yra duota, vadinasi taip reikia. isbandymai kiekviena skirtingi. turim juos priimti ir su jais gyventi tai priimdami.

QUOTE(iquana @ 2009 04 08, 16:28)
Kur dar galima pasiskaityti kaip kovoti su epilepsija išskyrus vaistų vartojimą. Šalia vaistų gėrimo norėčiau dar kažkaip nugalėti šia ligą. gal yra kokios literatūros, internete viską perskaičiau nieko reikšmingo nerašo.
*

todel pratesiu, su sia liga ir bet kokia kita liga, nereikia kovoti. kai tu ja priimi, ji traukiasi. gali suvokti visaip, - atitaike vaistus, ar siaip gyvenimas padegerejo, bet esme vis tiek ta pati.
nezinau, apie nugalejima ligu... tik mamu patirtys...
vilkra
QUOTE(iquana @ 2009 04 08, 16:28)
*

Nežinau, ką patarti, kai mus pasigavo epilepsija- iš visur gavom daug informacijos, draugai, artimieji siūlė žolininkų telefonus, adresus ir pnš. Taigi, kažkur jau rašiau, bet pasikartosiu- žolininkai mažiukę atsisakė gydyti- per maža buvo, kiti siūlė užkalbėjimus ir amuletus. Mano protui labiau priimtina pasirodė akupunktūra, bet... ją naudoja tik kartu su medikamentiniu gydymu ir gydant epilepsiją šis būdas nurodomas kaip reikalaujantis ypatingo atsargumo. O rezultatai- juk gali būti ir nuo vaistų... Kaune yra vienas asas, tai mano panelės net apžiūrai nepriėmė- per maža buvo. o šiaip visais klausimais su alternatyviu gydymu turėtum derinti su savo vaiko neurologe- turi ja pasitikėti visiškai, jei nepasitiki- ieškok, tos , kuria pasitikėsi ...

Ir prisiminti- liga nepakeitė nei Tavęs, nei Tavo vaiko- jis taip pat šypsosi, taip pat juokiasi, taip pat ožius rodo, neleisk ligai užimti visas mintis, džiaukitės pavasariu, vasara ir visais kitais stebuklais...
-Sandrita-
Labas rytas,
mes jau nakti nebekosejom ir nosyte nebega yahoo.gif
Kaip kiti ligoniukai?
varlele
jooo, va su Vilkra as sutinku... Gyveni su tuo ka turi, gi gyveni su vaiku.... ir stebi, suki galva kaip islipti is tu padariniu...Svarbiausia - nosis aukstyn,krutine i prieki ir dziaugiesi gyvenimu... biggrin.gif
Oi del slogos,nepamenu ar rasiau apie joda... Mes padukus ismozojam jodu. labai- liux... Sloga, kaip ranka nubraukia... 4u.gif
vilkra
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 09:22)

Oi del slogos,nepamenu ar rasiau apie joda... Mes padukus ismozojam jodu. labai- liux... Sloga, kaip ranka nubraukia... 4u.gif
*

O ką daryti su joduotų padukų išmozotais rūbais, kojinėm ir patalyne. a? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
munyte
QUOTE(vilkra @ 2009 04 09, 08:52)
Nežinau, ką patarti, kai mus pasigavo epilepsija- iš visur gavom daug informacijos, draugai, artimieji siūlė žolininkų telefonus, adresus ir pnš. Taigi, kažkur jau rašiau, bet pasikartosiu- žolininkai mažiukę atsisakė gydyti- per maža buvo, kiti siūlė užkalbėjimus ir amuletus. Mano protui labiau priimtina pasirodė akupunktūra, bet... ją naudoja tik kartu su medikamentiniu gydymu ir gydant epilepsiją šis būdas nurodomas kaip reikalaujantis ypatingo atsargumo. O rezultatai- juk gali būti ir nuo vaistų... Kaune yra vienas asas, tai mano panelės net apžiūrai nepriėmė- per maža buvo.  o šiaip visais klausimais su alternatyviu gydymu turėtum derinti su savo vaiko neurologe- turi ja pasitikėti visiškai, jei nepasitiki- ieškok, tos , kuria pasitikėsi ...

Ir prisiminti- liga nepakeitė nei Tavęs, nei Tavo vaiko- jis taip pat šypsosi, taip pat juokiasi, taip pat ožius rodo, neleisk ligai užimti visas mintis, džiaukitės pavasariu, vasara ir visais kitais stebuklais...
*

labas rytas,
pratesiu Julietos ir Vilkros mintis
mano sunui tuoj bus 14 metu ,kai serga ta savo liga,kurios kaip salutine liga yra epilepsija(be jos mes dar daug turim bjauriu negerumu).Kai jis gime kitoks buvo labai sunku priimti,kad jis niekad nebus toks kaip visi.Is pradziu lyg viskas ejosi ir neblogai-augo,vystesi,tik tiek ,kad tos demes ant veido ir ta neaiski diagnoze.Sulaukus devyniu menesiu(tiesa,laikas buvo lygiai toks pat ,kaip ir dabar -priesvelykinis).Kazkas su juo pradejo darytis-veme,verke ir nezinia kas dar su juo daresi.Ligonineje gyde mus nuo pilvuko.Lasines ir visokie tokie vaistai .Velyku rytas lyg jau viskas buvo ir gerai ir turejau toki slapta nora nors ta diena sugrizt i namus,bet..... Vakare atsidurem reanimacinej.Padare jam punkcija,kazkiek zmoguciui atlego.Bet tas dienas prisimenu siandien kaip kazkoki kosmara ir be asaru negaliu apseiti.Reanimacijos gydytojas sekanti ryta po pakliuvimo i reanimacija man liepe eiti namo ir pradet ruostis laidotuvems.Sako-ko cia stovi,pradek ruostis ,nieko cia nebus is jo.Skamba man tie jo zodziai galvoj.Po keliu metu tam paciam gydytojui teko mus su renomobiliu lydet i Kauno reanimacine,tai as jo paklausiau ar beatsimena savo nuosprendi tam jau beveik 5 metuku vaikui.Jis viska kuo puikiausiai atsimine,nes tokiu kaip mano sunus nedaug LT tera.Biski nuklydau ...Is po pirmos reanimacijos vel grizus i ligonine mums tada prasidejo pirmieji epilepsijos priepuoliai,kurie tesdavos apie 1-2 valandas.Suparalyzavo,sustojo jo vystymasis,pradejo atsilikinet psichika...Daug mes laiko praleisdavom ligoninese.Veziau ir pas ekstraseansus,pas zolininke Janina Balvociute,pas siaulieti Sigita.Pastarasis man sunu kazkiek pastate ant koju....Daug buvo kalbu giminej,kad matai pasigimde invalida,kad Dievas pakorojo,bet buvo daug ir palaikanciu.Sunku buvo susitaikyt,kai musu neprieme i darzeli (normalu),neprieme ir i logopedinius vaiku namus (per daug ligu).Prieme i sutrikusio vystymosi vaiku namus ,ten mes gyvenom gerai.Veziodavom kaip i darzeli,net budavo kai reikdavo kur toliau islekt palikdavau ir savaitgaliui.Paskui atejo mokyklos metas.Vel buvo sunkus metas.Pamenu atvaziavo is internatines mokyklos mokytoja i namus-as jos nepriemiau kaip dera,net i kambari dorai neisileidau.Vazinejau po Siaulius ieskodama vietos savo vaikui,bet ,deja,teko apsistot ties ta mokykla,is kurios buvo ta mokytoja.Ir pakliuvom pas ja,tai dabar jau 7 metai ,kai mokomes jos klasej ir esu labai jai dekinga ...Daug buvo klausimu kodel man,uz ka,ar Dievas nemato musu nelaimes,kad sitaip leidzia mano sunui vargt. As ir dabar save pagaunu begalvojancia kaip butu jei jis butu sveikas,bet yra kaip yra.Jis mano vaikas,mano dalis.Per ji as pati pasikeiciau,stipri musu seima.Niekas mums nepadeda ir nieko neprasau.Atiduociau ta neigalumo pensija,jei kas sugrazintu jo sveikata.Bet yra kaip yra.Kazkada drauge pasake,kad tokie vaikai yra duodami stiprioms mamoms.Niekada saves tokia nelaikiau,bet vel vis pagaunu save begalvojancia,kad as turiu viska istverti ir kad be manes sunui bus blogai.Tiesa,dar Siauliu vaiku klinikoj dirba tokia puiki daktare L.Bekeriene.Jos zodziai visad sunkiomis minutemis padeda-[B]niekad nerodykit savo asaru tokiems vaikams,nes jie ypatingai nei sveikieji jaucia mamos busena ir kartokit,kad viskas bus gerai.Cia tik laikinas negerumas.Man tie jos zodziai tikrai padeda.
Atleiskit,kad sutersiau Jusu eteri,bet daugmaz issakiau savo mintis,nors dar daug ka turiu pasakyti.
-Sandrita-
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 09:33)
labas rytas,
pratesiu Julietos ir Vilkros mintis

*

joks čia eterio teršimas, juk tam ši temelė ir yra.
Stuprybės tau mamyte 4u.gif
munyte
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 04 09, 10:57)
joks čia eterio teršimas, juk tam ši temelė ir yra.
Stuprybės tau mamyte  4u.gif
*

aciu uz stiprybe jos tikrai reikia 4u.gif ...Tokiu kaip mes yra nemazai (neduok Dieve,jau geriau pats sirgtum) verysad.gif .Manes gailetis tikrai nereikia-mes esam stiprus 4u.gif .Nera dar mums taip blogai-jis dar kazkiek pavaiksto,nueina i tualeta,pavalgo,tik rupuziokas palepes-nesirengia pats biggrin.gif
-Sandrita-
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 10:42)
aciu uz stiprybe jos tikrai reikia 4u.gif ...Tokiu kaip mes yra nemazai (neduok Dieve,jau geriau pats sirgtum) verysad.gif .Manes gailetis tikrai nereikia-mes esam stiprus 4u.gif .Nera dar mums taip blogai-jis dar kazkiek pavaiksto,nueina i tualeta,pavalgo,tik rupuziokas palepes-nesirengia pats biggrin.gif
*

Tai va kad geriau pats negu vaikas, bet kas tada vaikus priziuretu?
palepus ir mano mažoji, atrodo lyg mokėtų bet nedaro, o gal pamiršta g.gif
munyte
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 04 09, 11:45)
Tai va kad geriau pats negu vaikas, bet kas tada vaikus priziuretu?
palepus ir mano mažoji, atrodo lyg mokėtų bet nedaro, o gal pamiršta  g.gif
*

zinai,kaip mazesni ir dar ligos kamuoja atrodo ta vaika ir noris palepint,o paskui ziurek jau ir lipa ant galvos biggrin.gif .Maniskis sako mokykloj pats po pietu miego apsirengia,o namie matyt jau ant tiek jam i krauja iauge,kad motina turi rengti-nesirengia nors uzmusk biggrin.gif .Ir dar koks nepatenkintas buna,kad verciu kazkiek rengtis paciam.Vaikis jau kak nada,o motina rengia biggrin.gif .Mano klaida-pripazistu blush2.gif
-Sandrita-
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 10:49)
zinai,kaip mazesni ir dar ligos kamuoja atrodo ta vaika ir noris palepint,o paskui ziurek jau ir lipa ant galvos biggrin.gif .Maniskis sako mokykloj pats po pietu miego apsirengia,o namie matyt jau ant tiek jam i krauja iauge,kad motina turi rengti-nesirengia nors uzmusk biggrin.gif .Ir dar koks nepatenkintas buna,kad verciu kazkiek rengtis paciam.Vaikis jau kak nada,o motina rengia biggrin.gif .Mano klaida-pripazistu blush2.gif
*

mano irgi daug klaidų yra dėl to, bet kazkai vis pagailiu, ant savo galvos vis
Vaima
Labutis 4u.gif

Munyte, Sandrita tas klaidas darom tik iš begalinės meilės ir noro padėt savo vaikučiams. Ir tegul kalba kas ką nori, kad išsilepinom ar ką užtenka pamatyti vaikų po elementariausių vaikiškų ligų palepusių ,o čia bjauri zaraza ir galų gale nusipelno jie to palepinimo ........................
O dažnausiai pačių tų žmonių kurie šneka apie išlepinimus vaikai galvom eina ir su kitais nesiskaito doh.gif
Munyte, jūs rašėt ,kad vaikinukui dydelė sloga, aš savo vaikams lašinu kai tokia užsilaikiusi baisi sloga vaistinėj gaminamas būna Colorgolis , Protorgolis ( su jodu )labai gerai išsivalo

Sandrita, džiugu kad mažulė sveiksta 4u.gif

Visiems sirgaliukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Stiprybės mamytėms ir vaikučiams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir stiprių margučių 4u.gif 4u.gif 4u.gif

P.S. Pasirodo mūsų merginai prabunda atsakomybės ir savarankiškumo jausmas bigsmile.gif thumbup.gif

Šį rytą su mažium dar gulinėjom, girdžiu virtuvėje jau tarška Ieva, sakau ko tu tokia ankstyva ? Taigi pas mokytoją turiu eiti 9.30 ( mes einam papildomai padirbėt ) man nieko nebuvo sakiusi, kad taip sutarta thumbup.gif wub.gif neatsidžiaugiu doh.gif kiek mažai tai mamai tereikia doh.gif blush2.gif
Rustė
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 04 09, 08:50)
Kaip kiti ligoniukai?
*

o mes kaka sad.gif

vakare išsivėmėm vaikas (antibiotikas be galo tirštas, šlykštus, nenuostabu, kad sutąsė).
naktį kilo tempa ir 2h numušinėjau ir 6h...

dabar, ji aišku apsiraminus, pavalgė kiek, nu baika vaikas, ale ko ta tempa vėl pašoko nesupratau...

skambinsiu gydytojai dėl kraujo tyrimo, kokie atsakymai.
varlele
biggrin.gif neeee geriau nei paciam sirgt, nei vaikai, kad sirgtu, ale dave Dievas.... ir dziaukimes, nes mes juos turim, mes pamatem gyvenime kazka daugiau ir gal but Gyvenima imi vertinti labiau.... Ir kas vakara pasidziaugi, kad diena buvo gera, nes ji praejo ramiai... Paciom sirgti irgi blogai, nes kas tais maziais pasirupins...
o del to palepinimo, ko jus cia teisinates. Mes gi mamos, kas tuos vaikus palepins, jeigu ne mes... tik gal graziuoju reik juos truputi pratinti prie darbu... mirksiukas.gif
Zinot, kaip siandien prisimenu rusu k. mokytoja, kuri liepdavo mums nusiraminti ir ji mums skaitydavo, o pries tai pasakydavo: "Vaikai, dabar as jums paskaitysiu. atsiseskit, atsipalaiduokit, paklausykit isminciu... Daugiau gyvenime jums niekas nebeskaitys. Tevai jau nebeskaito. Ir prisiminsit tai visa gyvenima.... Jau dabar jus turesit kitiems skaityti..." aisku prisimenu, o mes buvom jau dvyliktokai... isivaizduojat, taip as siek tiek daugiau isgirdau rusu k.poemu ir siaip literaturos kuriniu... Taip, kad palepinkit tuos vaikus ir visai nesukit galvos. Jeigu imsim nuo saves stumti,bus kas priglaudzia.... gatves placios. Geriau tegu palcios musu sirdys... Aisku, ant sprando neleiskit jodinet.. tongue.gif
munyte
QUOTE(Rustė @ 2009 04 09, 12:32)
o mes kaka sad.gif

vakare išsivėmėm vaikas (antibiotikas be galo tirštas, šlykštus, nenuostabu, kad sutąsė).
naktį kilo tempa ir 2h numušinėjau ir 6h...

dabar, ji aišku apsiraminus, pavalgė kiek, nu baika vaikas, ale ko ta tempa vėl pašoko nesupratau...

skambinsiu gydytojai dėl kraujo tyrimo, kokie atsakymai.
*

eina sau...kankina vaika ta temperatura,o man tas vemimas alergija varo-bijau jo.O mums temperatura taip sokibneja kai angina sukyla...
Vaima,negaliu as jam colargolio sulasint -nesileidzia.Aksciau kai mazesnis budavo dar per prievarta sulasindavau,o dabar sveikatos jis daug turi,nebesuvaldau as jo...
Rustė
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 11:38)
eina sau...kankina vaika ta temperatura,o man tas vemimas alergija varo-bijau jo.O mums temperatura taip sokibneja kai angina sukyla...
*

mano panai plaučių uždegimas...
man tas vėmimas ir su dieta labai negerai...vemia, reiškia nesuvalgo normų, o tai iš karto provokuoja traukulius sad.gif

nieko, su tokiu jūsų palaikymu, mes čia greit pasveiksim thumbup.gif thumbup.gif
labai tikiuosi išsisukti nuo ligoninės, nes Velykom, ten visai nenoriu važiuoti...
Vaima
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 11:38)
Vaima,negaliu as jam colargolio sulasint -nesileidzia.Aksciau kai mazesnis budavo dar per prievarta sulasindavau,o dabar sveikatos jis daug turi,nebesuvaldau as jo...
*

doh.gif nu jo vyrukas jau nemažas, tik geruoju susitart bandyt , bet žinau nuo svao merginos jeigu ko bijo ar nemalonu nors surišk nesusitarsi doh.gif

Ruste, laikykis mamuk 4u.gif jetau nu lyg vaikams mažai probroblemų doh.gif
vilkra
QUOTE(Rustė @ 2009 04 09, 11:53)
mano panai plaučių uždegimas...
man tas vėmimas ir su dieta labai negerai...vemia, reiškia nesuvalgo normų, o tai iš karto provokuoja traukulius sad.gif

*

O leidžiamų antibiotikų nebūna? Gal ne taip dirgintų vaikelę? O šiaip sveikit greičiau, o tai tikrai pagalvosiu internetu bjaurastys plinta...
munyte
Ruste,nebandai to seno liaudisko vaisto-gert slapima.As pati kai vaikas buvau taip buvau isgydyta,bet paciai naudot ta buda neteko.Nesu as megeja tu laiudisku,bet kaip sako-skestantis net siaudo griebiasi.Belieka palinket tik sveikatos judviem....
O as saviski sinupretu dabar gydau,tai lyg jauciasi pagerejimas...
Rustė
QUOTE(vilkra @ 2009 04 09, 12:14)
O leidžiamų antibiotikų nebūna? Gal ne taip dirgintų vaikelę? O šiaip sveikit greičiau,  o tai tikrai pagalvosiu internetu bjaurastys plinta...
*

oi leidžiamų tai visokių yra, bet kas man juos suleis?
realiai mokėčiau ir pati (mama mano moka), ale kas skirs gi tokius sad.gif ligoninėn guldo iš karto, kad kateterį įstatytų ...

duoda geriamus...kitam kartui jau tablečių prašysiu, gal lengviau suduoti bus. g.gif
mameliukas
QUOTE(vilkra @ 2009 04 09, 07:52)

*

QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 09:33)
puiki daktare L.Bekeriene.Jos zodziai visad sunkiomis minutemis padeda-[B]niekad nerodykit savo asaru tokiems vaikams,nes jie ypatingai nei sveikieji jaucia mamos busena ir kartokit,kad viskas bus gerai.Cia tik laikinas negerumas.Man tie jos zodziai tikrai padeda.
*

tiek buvau prirašius , ir dingo internetas, tai pasakykit , kaip nesikeikti .... doh.gif
paskaitinėju pas jus, buna taip susigraudinu paverkiu ir vel toliau per gyvenimą... nes juk , pasikalbi su draugėm, pasiguodi , o jos sako "suprantu", bet man rodos, kad mintyse jos džiaugiasi "ačiū dievui - ne mano vaikui taip"... tik mamos , susidurusios su vaiko liga, negalia, gali tikrai suprasti kita - tą begalinį nerimą, tuos tūkstantinius kausimus "kodėl, kodėl, kodėl" , tuos rankų nuleidimus, kai atrodo viskas , nebegali , nebeištversi, tą ryžtingą kylimą į kovą su liga vėl , vėl ir vėl... nes kitaip negali... esi atsakinga, o kartais iš to atsakingumo lieka šnypštas, kai nori užsidengti rankomis veidą, sėsti į kampą , nes beviltiškumas būna begalinis ir tampi silpna.... bet ir to negali sau leisti.... negali būti silpna, tai būtų pasidavimas... o kol pats nepasiduoti, tol tavęs niekas negali nugalėti....
jungiuosi į eterio teršėjų būrelį... su savo filosofija...
aš savo mergužėlę irgi palepinu... tai ir įprato.... kam daryti, jeigu gali mama.... o mama visada gali... ir viską....
bet ne dėl to baisiausia... man būna (o ar Jums?) kad nesusilaikau dėl ko nors, aprėkiu , išbaru savo vaiką, o tada mane negyvai užgraužia mano sažinė, bet žodžių jau nesusigrąžinsi, o pykčio metu, juk prikalbi tokių dalykų, įskaudini.... tada labai negera būna....
vilkra
QUOTE(mameliukas @ 2009 04 09, 12:52)
bet ne dėl to baisiausia... man būna (o ar Jums?) kad nesusilaikau dėl ko nors, aprėkiu , išbaru savo vaiką, o tada mane negyvai užgraužia mano sažinė, bet žodžių jau nesusigrąžinsi, o pykčio metu, juk prikalbi tokių dalykų, įskaudini.... tada labai negera būna....
*

Jo, ta savijauta, kai be reikalo aprėki vaiką... Vyrui atsakai- sory ir viskas. O vaikė- maniškė putoja ilgai, lyg atsiledžia, ir vėl atsimena... Tai nustojau atsiprašinėti... kažkaip susėdam pakalbam.. apsikabinam- ir vėl draugės. ir stengiuosi iš anksto perspėti "aš pikta". Tuomet mažiau reikia aiškintis.
varlele
rasiau rasiau del slapimo....nu ir kaip tas labai megstamas istiktukas..... pyst ir dingo viskas...
As tai slapimo nelabai blink.gif gal kam ir padeda, bet... nors maze daug plauciu uzdegimu turejo vienu metu, bet nebandziau...nu kazkaip...
Del nervu ir nesusilaikymo... pacios turit saves pasiziureti. nes piktos mamos - blogai, piktos zmonos.... taip ir iki skyrybu... Nes mes tai pasidejuojam... o vyrai viska uzspaudzia, tai kai dar aprekiam. as biski tvarkiausi nervus... nu dabar vyras stebisi, kad esu tokia rami rami... ir aplinka grazesne ir viskas geriau. TAip, kad reikia ir saves pasiziuret....
munyte
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 14:11)
rasiau rasiau del slapimo....nu ir kaip tas labai megstamas istiktukas..... pyst ir dingo viskas...
As tai slapimo nelabai  blink.gif gal kam ir padeda, bet... nors maze daug plauciu uzdegimu turejo vienu metu, bet nebandziau...nu kazkaip...
Del nervu ir nesusilaikymo... pacios turit saves pasiziureti. nes piktos mamos - blogai, piktos zmonos.... taip ir iki skyrybu... Nes mes tai pasidejuojam... o vyrai viska uzspaudzia, tai kai dar aprekiam. as biski tvarkiausi nervus... nu dabar vyras stebisi, kad esu tokia rami rami... ir aplinka grazesne ir viskas geriau. TAip, kad reikia ir saves pasiziuret....
*

dar matai tie nervai ir nuo zmogaus naturos priklauso...megstu as labai pasukauti.Bloga ypatybe.O paskui einu pati gailedamasi,kad taip saukiau.Su dukra mes drauges.Ji jau didele tuoj bus pilnamete,kazkaip apseinu jau be saukimo.Vyras dirba kitam mieste tai matomes tik savaitgaliais,tai ir vel nebelieka ant ko besaukti.O Laurynui dzin ta motina rekia ar ne,tai ir vel nera prasmes ko ir berekauti.Bet dirzu vis pagrasinu jam-bijo jis jo,tai tada biski susikalbam.O must tai tik viena karta lupau tiek dukra,tiek sunu....O taip man reikia issikalbeti tada ir lengviau gyventi pasidaro....
Domicele
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 12:11)
*

kaip fainai jus cia visos diskutuojat hihihi.gif biggrin.gif
mameliukas
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 13:11)
as biski tvarkiausi nervus...
*

o ką konkrečiai darei ... vaistus , arbatas gėrei, pas psichologa lankeisi?

vyrų tai neims velnias , profilaktiškai reikia aprėkti, kad neužmigtų...
bet su vaikais sudėtingiau... juokingiausia, kad tuo rėkimu nieko ir nepasieki, bet vat užeina noras paplyšaut, balso stygas pralavinti .....

munyte
nu negaliu neparasyt...cia ne i tema,bet krisk is juoko...einu kelias per kambarius su skuduru,o ta mano plika kate ,kaip ciuozykloj ir ciuozineja is vieno kambario galo i kita.Kartu ir pasiutimas ima ir zvengulys .....
iquana
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 14:35)
nu negaliu neparasyt...cia ne i tema,bet krisk is juoko...einu kelias per kambarius su skuduru,o ta mano plika kate ,kaip ciuozykloj  ir ciuozineja is vieno kambario galo i kita.Kartu ir pasiutimas ima ir zvengulys .....
*

apauk sportbačius su šipais tongue.gif
munyte
QUOTE(iquana @ 2009 04 09, 15:52)
apauk sportbačius su šipais  tongue.gif
*

lotuliukas.gif negaliu,zaraza,isbraizys visa parketa...jau dabar usdziuvo viskas tai miega ant kompo 4u.gif
varlele
as nemanau, kad vyrus velnias griebs.... Bet kai esi namie pikta boba pastoviai rekianti.... nekas. Nekoks vaizdzialis.... mirksiukas.gif Vis viena kartu ta varga vargsti... Taip, kad geriau su gera nuotaika per gyvenima....
vilkra
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 15:09)
as nemanau, kad vyrus velnias griebs.... Bet kai esi namie pikta boba pastoviai rekianti.... nekas. Nekoks vaizdzialis.... mirksiukas.gif Vis viena kartu ta varga vargsti... Taip, kad geriau su gera nuotaika per gyvenima....
*

Pala, pala, o kas kalba apie pastovų piktumą... retkarčiais, profilaktiškai. Juk ir liaudies pasakos leidžia kartais gyvatėmis pavirsti.. lotuliukas.gif
-Sandrita-
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 13:35)
nu negaliu neparasyt...cia ne i tema,bet krisk is juoko...einu kelias per kambarius su skuduru,o ta mano plika kate ,kaip ciuozykloj  ir ciuozineja is vieno kambario galo i kita.Kartu ir pasiutimas ima ir zvengulys .....
*

hihihi.gif
QUOTE(iquana @ 2009 04 09, 14:52)
apauk sportbačius su šipais  tongue.gif
*

megalol.gif
Kaip jums sekesi? skyriui jau buvot? ar nesuskaiciau ko nors?

QUOTE(vilkra @ 2009 04 09, 15:22)
Pala, pala, o kas kalba apie pastovų piktumą... retkarčiais, profilaktiškai. Juk ir liaudies pasakos leidžia kartais gyvatėmis pavirsti.. lotuliukas.gif
*

drinks_cheers.gif

varlele
niu jooo, retkarciais gyvate pavirsti, bet kai tai buvo pradeje virsti norma,kai jau nebe gyvate o ziezula namuose apsigyveno... pagalvojau.... nu biski kazkaip negrazu. blink.gif TAi va ir emiau ir pakeiciau gyvenimo buda... Dabar esu geroji feja tik kartais kartais sugyvateju, bet labai trumpam... blush2.gif
Papildyta:
Sandrita.... nepasizimejai sikart atidumu... Mes cia raminam, o ji paklausia : "O tu skyriui buvai??" nu... blink.gif
-Sandrita-
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 16:06)
niu jooo, retkarciais gyvate pavirsti, bet kai tai buvo pradeje virsti norma,kai jau nebe gyvate o ziezula namuose apsigyveno... pagalvojau.... nu biski kazkaip negrazu.  blink.gif  TAi va ir emiau ir pakeiciau gyvenimo buda... Dabar esu geroji feja tik kartais kartais sugyvateju, bet labai trumpam... blush2.gif
Papildyta:
Sandrita.... nepasizimejai sikart atidumu... Mes cia raminam, o ji paklausia : "O tu skyriui buvai??" nu... blink.gif
*

blush2.gif
nu sakau, alzhaimeris man, skaitau skaitau ir nesuskaitau, arba pamirštu lotuliukas.gif blush2.gif nepykit jau ką, einu ieškoti kur parašyta unsure.gif
Papildyta:
jau nereikia ir skaityti, atsiminiau doh.gif blush2.gif
varlele
4u.gif 4u.gif
Amnezija... Sandritai...
Dar biski parasom parasom ir jau Ruste nauja Velykomis kvepianti puslapi kuria... bigsmile.gif
-Sandrita-
Amnezija kaip reikalas, buna isijungiu rasyti ir pamirstu ka noriu doh.gif
vilkra
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 16:33)
4u.gif  4u.gif
Amnezija... Sandritai...
Dar biski parasom parasom ir jau Ruste nauja Velykomis kvepianti puslapi kuria... bigsmile.gif
*

Aha, Tik Rustės mažei plaučių uždegimas... Teks pačioms rymoti ir kurti... Arba, tą,, kuris baigia numirti -atgaivinti.. Ir velykom nekvepės... schmoll.gif schmoll.gif
-Sandrita-
QUOTE(vilkra @ 2009 04 09, 16:55)
Aha, Tik Rustės mažei plaučių uždegimas... Teks pačioms rymoti ir kurti... Arba, tą,, kuris baigia numirti -atgaivinti.. Ir velykom nekvepės... schmoll.gif  schmoll.gif
*

gaila mazyles, mes aciu D issikapstem be ligonines, nors galvojau teks velykas kaip ir kaledas ten praleisti verysad.gif
Kvepes cia viskas, padarysim kad kvepetų, optimizmo thumbup.gif
munyte
o merginos,kad prirase rolleyes.gif thumbup.gif .O mes su vaikais numigom posma.Lauke lyja tai musu pasivaiksciojimas atidedamas kitai dienai ax.gif
-Sandrita-
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 17:33)
o merginos,kad prirase rolleyes.gif  thumbup.gif .O mes su vaikais numigom posma.Lauke lyja tai musu pasivaiksciojimas atidedamas kitai dienai ax.gif
*

mes dar pries lietuti spejom parke pasivazineti, o db ir pas mus lija
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.