Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(Rustė @ 2009 04 07, 16:25)
joa, sakė ligoninėn reikia, ale aš jau sakau nevažiuosiu, gretimam name ligoninė, jie ką visada spėsiu.

išrašė Zinnat sad.gif tručysimės sad.gif



Laikykitės mergicos, keturiomis laikykitės.... Na ir pavasaris... aplink vien ligos.. Laikomės ir tos , kurios neserga, ir linkime sveikatos tiems, kurie jau serga.
Atsakyti
Ruste, stiprybes Tau ir Brigitai... LAikotes visom keturiom!!!! Mes su Jumis ir uz Jus!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ruste laikykitės,
mums jaučiu irgi kažkas negero, taip kosti, plaučiuose nieko nebuvo girdėti, bet ji kaip partizanas kai plaučius klauso tyli, nei nekvepuoja, tai gal sakau neišgirdo ko nors
Atsakyti
[quote=Domicele,2009 04 06, 11:52]
Labas visoms,

Skambinausi i KMUK nera jau talonu pas Endziniene verysad.gif o taip jau jauciu, kad reikia panelyte parodyti gydytojai, kazkokia keista ji man, akis varto, uz galvytes imasi, pikta baisiai, nervuota, matyt jau kazkas negero galvyteje vyksta.

Panos, gal zinot ko truksta ar per daug organizmui, kad dziuna lupos, skerdeja??
kazkaip jau ziuriu antra savaite kaip sukepusios lupytes pas mazaja net iki kraujuko verysad.gif
[sveika,man daznai paciai taip buna.tai pirmas pozimis kad truksta organizmiu skysciu.gal daugiau prakaituoti ar sausesni maista valge.duok daugiau gerti kompoto isvirk is oboliu,mineralinio negazuoto,kad ir paprasciause vandens su citrina.zinoma lupytes su balzamu lupu,dar gerai medumi sviestuku ar alyvuogiu aliejum.tikiuosi pades biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 04 07, 16:25)
joa, sakė ligoninėn reikia, ale aš jau sakau nevažiuosiu, gretimam name ligoninė, jie ką visada spėsiu.

išrašė Zinnat sad.gif tručysimės sad.gif

Laikykites ir sveikit... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krista... @ 2009 04 07, 19:24)
[[sveika,man daznai paciai taip buna.tai pirmas pozimis kad truksta organizmiu skysciu.gal daugiau prakaituoti ar sausesni maista valge.duok daugiau gerti kompoto isvirk is oboliu,mineralinio negazuoto,kad ir paprasciause vandens su citrina.zinoma lupytes su balzamu lupu,dar gerai medumi sviestuku ar alyvuogiu aliejum.tikiuosi pades biggrin.gif

vat, kad skysciu truksta tai gali buti, nes juk negeria nieko kaip zalciukas, namuose tai su svirkstu per prievarta duodu, o darze jauciu jei nenori tai ir neduoda doh.gif
Atsakyti
Labas rytas...Kaip ligoniuku sveikatos? Bet sakau, siais metais mano liaudis (cia as apie seimyna) nera dar tiek sirge per visa musu seimos gyvavimo laikotarpi kartu sudejus...kiek dabar...Kazin kada baigsis, dabar pati visus isgydzius sedziu perstincia gerkle...
Geros dienos visiems ir sveikit. wub.gif
Atsakyti
Mes tai vel prastai, nakti vel 39, guli kaip lapas mano auksas doh.gif
Atsakyti
[quote=krista...,2009 04 07, 19:24]
[quote=Domicele,2009 04 06, 11:52]
Labas visoms,

Skambinausi i KMUK nera jau talonu pas Endziniene verysad.gif o taip jau jauciu, kad reikia panelyte parodyti gydytojai, kazkokia keista ji man, akis varto, uz galvytes imasi, pikta baisiai, nervuota, matyt jau kazkas negero galvyteje vyksta.

Panos, gal zinot ko truksta ar per daug organizmui, kad dziuna lupos, skerdeja??
kazkaip jau ziuriu antra savaite kaip sukepusios lupytes pas mazaja net iki kraujuko verysad.gif
[sveika,man daznai paciai taip buna.tai pirmas pozimis kad truksta organizmiu skysciu.gal daugiau prakaituoti ar sausesni maista valge.duok daugiau gerti kompoto isvirk is oboliu,mineralinio negazuoto,kad ir paprasciause vandens su citrina.zinoma lupytes su balzamu lupu,dar gerai medumi sviestuku ar alyvuogiu aliejum.tikiuosi pades biggrin.gif
[/quote]

Papildyta:


atsiprsau, pridirbau cia biski blush2.gif blush2.gif kompas pastrigo ax.gif
Atsakyti
Domicele, matau esi panikoj.... As siulyciau pasiskambinti Endzinienei i kabineta ir pasitarti. Jei neturi telef. parasyk, parasysiu i AZ. pasitarsi, bus ramiau... mes taip darydavom, kai budavo blogai. Ner ko laukti... mamos sirdis - pats geriausias prietaisas, kuris ir EEG ir kompiuteri padaro 4u.gif Neverta kankintis, nespaskum dar ko prisilauksit...
O del lupu - tikrai, truksta skysciu... Duok silkes, oi po to kaip gers... biggrin.gif Mes tai ieskojom ka megsta musu maze. Paaiskejo, kad kakava arba arbata su pienuku... Gal kokios sultys patiks tavo uogai? g.gif pomidoru pvz. gal kefyras su uogom, as kartais uzmaisau... tai geria... ieskokit budu drinks_cheers.gif
Papildyta:
Ligoniukai: Sandritos, Rustes ir kt - laikotes... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dėl skysčių, mano panai padėjo namuose gaminta žele, kirto, kad net ausys linko ir pasipildė skysčiais, kitą kartą reikalus išgelbėjo šaldytos trešnės (žinoma atšildytos)

o ligoniukams- laikomės ,sveikstam, kad per Velykas kieušinius ridentumėm.
Atsakyti
Taisau klaidas- KIAUŠINIUS ridenti.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 08 balandžio 2009 - 12:05