Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

Viskas bus tau kuo puikiausiai Svajone thumbup.gif , o tai kad pati nustebai, kad nieko nejauti tik patvirtina, kad pasielgei teisingai. Dabar belieka palinkėti tau stiprybės ištverti gruziniškus meilikavimus sms'ais ir nenusileisti nono.gif Manau jis tik nenori prarasti tai ką turėjo, kiekvienam vyrui tai didelis nusivylimas, nieko nusiramins, o tu surasi dar savąjį princą. Ką ten gero tavo kortos ateičiai žada??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilona777 @ 2009 05 08, 21:35)
Viskas bus tau kuo puikiausiai Svajone thumbup.gif , o tai kad pati nustebai, kad nieko nejauti tik patvirtina, kad pasielgei teisingai. Dabar belieka palinkėti tau stiprybės ištverti gruziniškus meilikavimus sms'ais ir nenusileisti  nono.gif Manau jis tik nenori prarasti tai ką turėjo, kiekvienam vyrui tai didelis nusivylimas, nieko nusiramins, o tu surasi dar savąjį princą. Ką ten gero tavo kortos ateičiai žada???  smile.gif

aš nedėlioju kortu...neturiu tam traukos... ax.gif
man padėlioja mūsų vyriausia ragana..... tongue.gif bet vis dėlto geriau nieko nežinoti...palikti laiko tėkmei, kad nebūtų nusiteikimo... blush2.gif
Atsakyti
Pas mus, Turkijoje, nemazai cerkesu.. Kile is Kaukazo, todel ir ju sokius soka, tai su MB uzsirasem mokytis, jau buvom dvejose pamokose wub.gif
Atsakyti
senokai lankaiaus, kaip laikomes? 4u.gif
Atsakyti
Nu va...sėdžiu Lietuvoje.......liūdna..o būčiau jau buvusi Gruzijoje...........ex.......
p.s. vis dėl to prie manęs kaip prie magneto traukia gruzinus... hihihi.gif
vakar susipažinau su vienu iš ambasados darbuotojų.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 05 12, 15:17)
Nu va...sėdžiu Lietuvoje.......liūdna..o būčiau jau buvusi Gruzijoje...........ex.......
p.s. vis dėl to prie manęs kaip prie magneto traukia gruzinus... hihihi.gif
vakar susipažinau su vienu iš ambasados darbuotojų.... cool.gif

thumbup.gif
Atsakyti
beje jo žodžiais tariant greitu laiku Vilniuje turi atsidaryti xinkalinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 05 12, 21:58)
beje jo žodžiais tariant greitu laiku Vilniuje turi atsidaryti xinkalinė  thumbup.gif

Ooooo, tai reiks atvaryti į Vilnių, apsivalgysim.... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Seniai berašiau, gal turit kokių nors naujienų, kuriomis ne prieš pasidalinti ? smile.gif Kaip Svajone tavo sugadintos atostogos, gal jau ne tokios ir sugadintos ? rolleyes.gif
Atsakyti
Laba... vis dar mano atostogos sugadintos...ir konsulo jau nebenoriu... lotuliukas.gif
feeee.....
Atsakyti
Klausyk Svajone, gal tu i JAV atvažiuok thumbup.gif surasim mes čia tau jaunikaitį smile.gif Visi MB draugai baisiai susipergyveno paskutiniu metu, kad dar nevedę lotuliukas.gif Tiek aš iš jų čia prisijuokiu, tiksliau iš jų žmonų medžioklės hihihi.gif O jei rimtai, tai aš kažkaip tai, šituose dalykuose ypač, tikiu likimu, o tokios dirbtinos paieškos ar tai skubotas noras su kuo nors užmegst santykius manau nieko gero unsure.gif Nors tikiu ir tuo kad kiekvienas esam savo likimo kalvis, taip kad sunku čia ką nors pasakyt... g.gif
Atsakyti
labai man tavęs gaila Svajone svajonėle verysad.gif jei tik kuo galėčiau pagelbėti.....gal tau kokį gražuoliuką parvežti iš tenais ,ką? biggrin.gif
Atsakyti