Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 11, 00:53)
o ten dar yra nuolaidu korteliu sistema?

Yra
QUOTE(masiniukas @ 2009 03 11, 01:31)
blush2.gif  tai jai galetumei kaskaip man perleisti ta adatele  blush2.gif  buciau laaaabi dekinga...kiek jos kainavo  ax.gif

Jus jau 2 norincios - gal paprasyti, kad nupirktu ir atsiustu mastau.gif Gal ir daugau yra norinciu? Kainos nepamenu, liko darbo kompe, rytoj patikrinsiu.
Atsakyti
Labas rytelis, su išeigine!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Radau adatu saskaita. Adatos 3 EUR, siuntimas 15 EUR. Jei kuri nusprestumet, kad norit, parasykit, paprasysiu, kad atsiustu, o siuntima issidalintumet.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 11, 11:40)
Radau adatu saskaita. Adatos 3 EUR, siuntimas 15 EUR. Jei kuri nusprestumet, kad norit, parasykit, paprasysiu, kad atsiustu, o siuntima issidalintumet.

oho blink.gif siuntimas brangesnis uz adatas ir stipriai g.gif o gal koks pazystamas siuncia? gal gali paprasciausiai kaip laiska ar siuntinuka siusti - tai nereiktu tokiu mokesciu moketi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 11 kovo 2009 - 11:35
QUOTE(Dvi @ 2009 03 11, 11:40)
Radau adatu saskaita. Adatos 3 EUR, siuntimas 15 EUR. Jei kuri nusprestumet, kad norit, parasykit, paprasysiu, kad atsiustu, o siuntima issidalintumet.


niu kaskaip siuntimas tai brangokas g.gif jai tik adatas siustis, o cia siuntimas nuo kiekio ar nesvarbu kiek to siuntinuko...
Atsakyti
Šaudykit jei ne temon parašiau, bet yr reikaliukas toms kas nori užsidirbt biggrin.gif

Viena jorkų gerbėja nori šio darbo
user posted image

jo schema yra temoj šunys.

Jį aš siuvinėsiu, bet sau. Tad jei yra kuri savanorė, kuri galėtų išsiuvinėti jį ir parduoti tai duokit žinią :taip:
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2009 03 10, 21:12)
Na ases, patarkit kaip padaryti tokį skirtuką? Reikia kažką įdėti į vidų? Kaip tada gražiai paslėpti tą vietą kur medžiaga susijungs?  g.gif



čia ant plastikinės kanvos siuvinėta 4u.gif turiu rinkinukus ir esu išsiuvinėjus, bet grožio dar nepadariau blush2.gif

audžiu mintį kitoje pusėje prisiuti medžiagėlę ir apmėtyti, bet va kaip tą gražiai padaryti neįsivaizduoju doh.gif


QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 10, 23:53)
o ten dar yra nuolaidu korteliu sistema?

yra

Rugsėje, matuoklė fantastiška thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 11, 10:40)
Radau adatu saskaita. Adatos 3 EUR, siuntimas 15 EUR. Jei kuri nusprestumet, kad norit, parasykit, paprasysiu, kad atsiustu, o siuntima issidalintumet.


Žinojau, kad kažkur jas mačiau prekiaujant, pagaliau radau
http://public.fotki....tos/adatos.html
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 11, 11:50)
Žinojau, kad kažkur jas mačiau prekiaujant, pagaliau radau
http://public.fotki....tos/adatos.html


As irgi buvau tikra, kad maciau lt parduotuveje seniau. Bet man atrodo kasiulai.lt arba rankdarbiai.com turejo g.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau ir ten, bet neaptikau
Atsakyti
O jau kiek gražių darbelių ....Šaunuolės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 11, 12:34)
oho  blink.gif  siuntimas brangesnis uz adatas ir stipriai  g.gif o gal koks pazystamas siuncia?  gal gali paprasciausiai kaip laiska ar siuntinuka siusti - tai nereiktu tokiu mokesciu moketi  unsure.gif

QUOTE(masiniukas @ 2009 03 11, 12:44)
niu kaskaip siuntimas tai brangokas  g.gif jai tik adatas siustis, o cia siuntimas nuo kiekio ar nesvarbu kiek to siuntinuko...

Cia pazistamas ir siuncia, bet registruotu. Paprasto siusti nesutiko, kad nedingtu. Be abejo vienai siustis pakeli adatu visiskai neapsimoka, nebent atsirastu kelios norincios.
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 11, 12:50)
Žinojau, kad kažkur jas mačiau prekiaujant, pagaliau radau
http://public.fotki....tos/adatos.html

Nemaciau, kad ir LT galima rasti. Per ja gal ir butu pigiau, tik irgi neaisku kiek siuntimas kainuoja.
Atsakyti