Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(ruci @ 2009 03 12, 11:33)
lizarde, o kodėl '...ir krizė'  g.gif


jau sukusti spejo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lizarde: 12 kovo 2009 - 10:43
QUOTE(libaja @ 2009 03 12, 10:13)
Įdedu savo dukrytės siuvinėtą paveiksliuką. Dirbo labai ilgai, atsibodo jau, bet didvyriškai baigė  first.gif
O čia dar pasirodysiu, kokią fainuolę dėžutę rankdarbiams vakar Maximoj nusipirkau.


Šaunuolė tavo dukrytė mirksiukas.gif Labai gražus darbelis thumbup.gif

QUOTE(Felise @ 2009 03 12, 10:20)
Paskutinis mano darbelis  blush2.gif Dovana draugei.


Aš būčiau labai patenkinta gavusi tokią dovaną rolleyes.gif

QUOTE(lizarde @ 2009 03 12, 10:21)
Stai ir mano pabaigtuolis 'Meskutis ir krize' assa.gif  shcema pasiskolinau is pauksciuko, jau grazinau, aciu  aciuks.gif 


Fainas šitas meškinas wub.gif O aš pamaniau, kad krizė, tai čia ta pelytė - žiurkytė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 03 12, 10:13)
Įdedu savo dukrytės siuvinėtą paveiksliuką. Dirbo labai ilgai, atsibodo jau, bet didvyriškai baigė  first.gif

bigsmile.gif thumbup.gif šaunuolė mergaitė
Atsakyti
Dvi, lauksim pasirodant su blynais bigsmile.gif Aš juos taip pat labai noriu išsisiuvinėti savo virtuvei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 12, 10:29)
labai gražu  thumbup.gif  4u.gif
čia kaip suprantu daryta kaip bircornu tik susiūta kitaip, ar ne? man tik rodosi, ar apačia turi būti mažesnė už viršų?  g.gif


labai labai aciu visoms uz pagirimus aciuks.gif dar tiek nei uz viena darbeli neesu gavusi ax.gif oho biggrin.gif
o cia parodysiu kuo vadovavausi siudama - cia is interneto susiradau, nepamenu kur bet gal autorius neuzpyks g.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

Papildyta:
libaja labai grazus dukrytes darbelis wub.gif butinai perduok pagiras nuo mane mirksiukas.gif

Felise labai garzus drugelis, ir ireminta graziai visuma dera thumbup.gif

Lizarde, koks rozinis meskutis, labai fainas wub.gif wub.gif



Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Skaičiau skaičiau jūsų pokalbius, darbus apleidau, akis pražiūrėjau ir tik dabar pasivijau doh.gif
Darbai visų nuostabūs, tulpės, dinozauriukai, adatinės... visų ir neišvardinsi..
žaviuosi jumis ir semiuosi įkvėpimo 4u.gif

Paskaitau ir svajoju, kaip greičiau namo grįžus kibti prie pavasarinės mergaitės su avelėmis:) pasistengsiu šiandien nufotografuoti ir jūsų teismui paduoti ką esu pridirbus.. blush2.gif

QUOTE(Čerčikas @ 2009 03 09, 16:45)
turiu tokią, labai patogu  thumbup.gif

noriu paklausti: o ar jums telpa tos kartoninės "babinos" į langelius???? man tai ne:( tai įgrūdu tokius biški susilenkusius, kai kuriems kraštus apkarpau.. bet juk taip neturėtų būti, ane?? g.gif


QUOTE(Dvi @ 2009 03 12, 10:34)
Šiąnakt baigiau Nimue blynus kepti, bet nuotraukos neturiu, tai parodysiu kada nors vėlaiu.

Dvi, o gal turi Nimue schemą tų dviejų žiopliukų ant grybo sėdinčių ir į mėnulį žiūrinčių? blush2.gif
Man jie tokie gražūs, norėčiau ir aš pabandyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manyka: 12 kovo 2009 - 11:40
Rne, tokią formą matau pirmą kartą bigsmile.gif Ačių už išsamiai pademostruotą techniką 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Manyka @ 2009 03 12, 11:38)
Dvi, o gal turi Nimue schemą tų dviejų žiopliukų ant grybo sėdinčių ir į mėnulį žiūrinčių?  blush2.gif
Man jie tokie gražūs, norėčiau ir aš pabandyti ax.gif


Aš juos kaip tik siuvinėju. Parašyk į až duomenis, atsiųsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Felise @ 2009 03 12, 10:20)
Paskutinis mano darbelis  blush2.gif Dovana draugei.

wub.gif baltam fone ji visai kitaip atrodo bigsmile.gif aš ant tamsesnio lino siuvinėju, tai ji tokia paniurusi unsure.gif
labai šauni dovana

QUOTE(lizarde @ 2009 03 12, 10:21)
[Stai ir mano pabaigtuolis 'Meskutis ir krize' assa.gif  

thumbup.gif labai fainas meškis wub.gif aš irgi pagalvojau kad krizė tai pelytė biggrin.gif

QUOTE(Manyka @ 2009 03 12, 11:38)
noriu paklausti: o ar jums telpa tos kartoninės "babinos" į langelius???? man tai ne:( tai įgrūdu tokius biški susilenkusius, kai kuriems kraštus apkarpau.. bet juk taip neturėtų būti, ane?? g.gif

man telpa, bet apsižiūrėjau kad dėžutė ne dmc, o prym. labai patogi, tik man jau laikas antrą įsigyti

tokia:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čerčikas: 12 kovo 2009 - 11:50
libaja, labai grazus dukrytes darbelis thumbup.gif šaunuolė, kad nenuleido rankų ir pabaigė 4u.gif

Felise, super dovana draugei thumbup.gif

Lizarde, oj kaip sujuokino tas meškis biggrin.gif labai jau simpatiškas thumbup.gif

QUOTE(Čerčikas @ 2009 03 12, 11:48)
man telpa, bet apsižiūrėjau kad dėžutė ne dmc, o prym. labai patogi, tik man jau laikas antrą įsigyti


aš irgi turiu tokias jau dvi, tai viskas labai gražiai telpa, nieko nereikia apkarpyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 03 12, 10:13)
Įdedu savo dukrytės siuvinėtą paveiksliuką. Dirbo labai ilgai, atsibodo jau, bet didvyriškai baigė  first.gif



Labai mielas paukštukas. wub.gif
Atsakyti
Milda dėkoja visom už įvertinimą 4u.gif

Bus jai stimulas greičiau darbelius užbaiginėti smile.gif

Bet jau iš "krizinio meškio" prisikvatojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, kas pirkot iš kasiulai paskutiniu metu? Aš jau prieš tris dienas apmokėjau (turiu jau patvirtinimą, kad apmokėtas), bet vis dar mano užsakymas nėra komplektuojamas. Kai pirkau praeitą kartą, mano užsakymas buvo pradėtas komplektuoti tą pačią dieną kai apmokėjau. g.gif
Atsakyti