Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(astulia @ 2009 03 12, 18:42)
paprasčiausias būdas čia įsiprašyti - atkeliaut su darbeliu  smile.gif tada visos pastebės  4u.gif

Kazkaip apleidau siuvinejima, o ir nemazai isdovanojau ax.gif Gal kokie trys darbeliai dar yra pas mama, tai kai atsivesiu, nufotografuosiu ir pasirodysiu bigsmile.gif Tik iki jusu gabumu man dar toli - labai noreciau pasimokyti siuvinejimo subtilybiu, bei pameginti siuvineti ant lino (nerealiai grazu). Pati siuvinejau, matyt, ant Ados (medziagyte su skylutem) neznau kokio numeriuko. Zodziu nesiplesiu su pasakojimais, o kai pasirodysiu, bus aisku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 03 12, 18:50)
Kazkaip apleidau siuvinejima, o ir nemazai isdovanojau  ax.gif Gal kokie trys darbeliai dar yra pas mama, tai kai atsivesiu, nufotografuosiu ir pasirodysiu  bigsmile.gif Tik iki jusu gabumu man dar toli - labai noreciau pasimokyti siuvinejimo subtilybiu, bei pameginti siuvineti ant lino (nerealiai grazu). Pati siuvinejau, matyt, ant Ados (medziagyte su skylutem) neznau kokio numeriuko. Zodziu nesiplesiu su pasakojimais, o kai pasirodysiu, bus aisku wink.gif


lauksim pasirodant mirksiukas.gif o jei kokių klausimų kils, nesivaržyk ir klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 12, 18:53)
lauksim pasirodant  mirksiukas.gif  o jei kokių klausimų kils, nesivaržyk ir klausk  mirksiukas.gif

Aciu labai 4u.gif O klausimu turiu kalnus blink.gif Tad, kai tik kibsiu i darbus, pakankinsiu jus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Čerčikas @ 2009 03 12, 18:47)
tai čia ne problema  tongue.gif  lotuliukas.gif

Na o jei rimtai, tai dabar rusaitės perdarė naują Nimue schemą, kur fėja ant paukščiuko. Tam paukščiukui snapą užčiaupė doh.gif lotuliukas.gif Nieks nekeičia schemų taip, kaip Nimue"suose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2009 03 12, 16:32)
aha, gavau, ačiū ax.gif
o jūsiškis gal su žiogu ant galvos?? blush2.gif

Aš turiu abu. Ir su žiogu, ir be žiogo.

Va mano blynai ax.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
o šiaip mergaitės gal yra koks puslapiukas kur būtų galima pamatyti visus Nimue dizainus? man nereikia schemų, tik šiaip patys paveikslėliai domina, kokie jie ten išvis yra ax.gif nes žavi mane jie, bet siuvinėti dar nesiryžčiau, tik pavarvint seilę noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 03 12, 22:03)
o šiaip mergaitės gal yra koks puslapiukas kur būtų galima pamatyti visus Nimue dizainus? man nereikia schemų, tik šiaip patys paveikslėliai domina, kokie jie ten išvis yra  ax.gif  nes žavi mane jie, bet siuvinėti dar nesiryžčiau, tik pavarvint seilę noriu  blush2.gif

VA CIA pacios iliustracijos, o va CIA tai, kas yra siuvinėjimo schemose
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 11, 22:35)
Bet lenta taip pat labai šaunu. Palieki namiškiams žinutę, arba pirkinių sąrašą susidarai ir t.t.  thumbup.gif

jo vyrui palieki pirkiniu sarasa lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Felise - puiki mergaitė drugelis wub.gif Siuvinėjau ir aš ją - didžiulis malonumas buvo. Ir dizainas - nepabostančio grožio... 4u.gif

Lizarde - smagus meškiukas ir dar smagesnis jo kepurės bumbuliukas biggrin.gif

Dvi - oi koks mielas šitas dizainas thumbup.gif Puikus darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 12, 22:05)
VA CIA pacios iliustracijos, o va CIA tai, kas yra siuvinėjimo schemose

labai ačiū 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
siandien uzejau cupe i geras akis ir pamaciau tokias kaip mano geles trise iremintas biggrin.gif ir dar pora kitokiu smile.gif kaip faina matyt kad ne man vienai tokios grazios biggrin.gif gal kuri is jusu ten pakabinus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 12, 21:00)
Aš turiu abu. Ir su žiogu, ir be žiogo.

Va mano blynai ax.gif

blynai kokie skanus wub.gif thumbup.gif

gal galima butu schema su ziogu pamatyti? blush2.gif
Atsakyti