Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos 4u.gif

Pasiėmiau įrėmintą širdelę smile.gif Rėminau Savex, na, atrodo nesugrybavo unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 13, 17:28)
Pasiėmiau įrėmintą širdelę smile.gif Rėminau Savex, na, atrodo nesugrybavo  unsure.gif

man grazu wub.gif
tik keistai atstumas didelis iki pasparto atrodo g.gif neapsisprendziu ar man taip graziau ar mazesniu atstumu g.gif
nors gal taip geriau, taip demesys pirma i sirdele krypsta, o tik po to i rema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čerčikas @ 2009 03 13, 17:50)
man grazu  wub.gif
tik keistai atstumas didelis iki pasparto atrodo g.gif  neapsisprendziu ar man taip graziau ar mazesniu atstumu g.gif
nors gal taip geriau, taip demesys pirma i sirdele krypsta, o tik po to i rema biggrin.gif


Tai va, ir aš žiūriu, kad perdaug laisvos medžiagytės palikau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 13, 17:52)
Nu gal nereikia is ten  doh.gif  doh.gif


o tada is kur: us ar uk?
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 12, 19:19)
Lizarde, krizės nualintam meškinui yra draugas - krizės smaugiamas katinas  lotuliukas.gif

Turiu ir katuli si, bet jo nesiuvinesiu tongue.gif
QUOTE(milka@ @ 2009 03 13, 18:56)
Tai va, ir aš žiūriu, kad perdaug laisvos medžiagytės palikau  doh.gif

O man kaip tik labai grazu kai laisviau, kazkaip pati sirdele labai atsiskleidzia thumbup.gif ir mazyliai labai grazus ant grybo wub.gif ciupk juos ir pribaik, nekantrauju iremintus pamatyti drinks_cheers.gif
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 12, 22:11)
Lizarde - smagus meškiukas ir dar smagesnis jo kepurės bumbuliukas  biggrin.gif

O bumbuliuka vos nusaugojau nuo mazosios, taip ir tykojo kaip katinas, kol dariau lotuliukas.gif

Dvi, o tie blynai tokie smagus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 13, 18:28)
Pasiėmiau įrėmintą širdelę smile.gif Rėminau Savex, na, atrodo nesugrybavo  unsure.gif

Suuuuper. wub.gif Man labai grazu, kaiji taip laisvai ir nesuspaustai.
QUOTE(trixi @ 2009 03 13, 19:07)
o tada is kur: us ar uk?

Nesvarbu. Abi salys tinka. Ziurek kur pigiau.
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 13, 17:28)
Sveikos  4u.gif

Pasiėmiau įrėmintą širdelę smile.gif Rėminau Savex, na, atrodo nesugrybavo  unsure.gif

bigsmile.gif wub.gif labai gerai ir gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės 4u.gif
Šį kartą buvo labai sunku išsirinkti rėmelį doh.gif
lizarde, reiks baigti man tą porelę, bet kažkaip įkvėpimas dingo doh.gif Dabar nieko nesiuvinėjo. Specialiai nesiimu naujų darbų kol nepabaigiau Nimue rolleyes.gif
Atsakyti
man labai gražus dvigubas pasportas ir rėmelis labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 13, 17:28)
Sveikos  4u.gif

Pasiėmiau įrėmintą širdelę smile.gif Rėminau Savex, na, atrodo nesugrybavo  unsure.gif


Labai gražu bigsmile.gif

Aš jau rodžiau savo "žuvis", tai šiandien damušau kaip dovaną - pirminė idėja buvo dekupažinti rėmą, bet rėmo negavau, kol ieškojau - laiko nebeliko - tai padariau va taip, o gavosi kas gavosi, tikiuosi pomidorais neapmėtysit... pomidorai2.gif wacko.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilmado @ 2009 03 13, 20:02)
Labai gražu  bigsmile.gif

Aš jau rodžiau savo "žuvis", tai šiandien damušau kaip dovaną - pirminė idėja buvo dekupažinti rėmą, bet rėmo negavau, kol ieškojau - laiko nebeliko - tai padariau va taip, o gavosi kas gavosi, tikiuosi pomidorais neapmėtysit...   pomidorai2.gif  wacko.gif




Simpatiškos žuvytės. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 13 kovo 2009 - 20:04
Linksmos žuvytės thumbup.gif
Kažkada žadėjau rinkti žuvų kolekciją, bet po poros paveiksliukų noras dingo, nes neradau smagių schemų.gal reiks šią idėją atgaivinti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurdes72: 13 kovo 2009 - 20:23