Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(cacukas @ 2009 03 16, 22:29)
Kačiukai  smile.gif Vešiu rėmint.

Tikrai kaip gyvi, jau grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 03 16, 21:29)
Kačiukai  smile.gif Vešiu rėmint.


Kokie meilučiai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 16, 22:34)
kokie smagūs  thumbup.gif ir schemutė nematyta. nu labai fainai  thumbup.gif


QUOTE(Lurdes72 @ 2009 03 16, 22:36)
Tikrai kaip gyvi, jau grožis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Dėkui 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos visos smile.gif
reik ir man į dienos šviesą išlysti, pagaliau įveikiau gripą karsta.gif
kol atgavau jėgas prikepiau blynų
user posted image
labai nekantravau tai iškepiau ant paprasto lino iš "Lino namai"
tai pat užbaigiau seniai pradėtą, ir daug klaidų schemoje - žadėjau mesti, mėlyną namą, dabar turėsiu du namus smile.gif
user posted image
Nimue likau sužavėta ir po jos siuvinėti linarte orchidėjas tikra "kančia", bet kaip nors įveiksiu, nes tai labai seniai nužiūrėtos ir išsvajotas rinkinukas.
Ačiū PAUKČIUKUI už schemutes ir patarimus 4u.gif
Papildyta:
kokie kačiukai, kaip ir visų kitų darbeliai 4u.gif

norėčiau pasisakyti apie siūlų laikymą
aš bandžiau pasidaryti tvarką su savo siūlais, kurių jau turiu nemažai, panaudama DMC dėžutes ir "įmautes"- nežinau, kaip pavadinti
user posted image
DMC dėžutės neblogos, bet man nepatogu su likusiu siūlu(atkirptu ir nepanaudotu), nėra jo kur dėt g.gif
bet manau, kad vasario mėnesio ANNO's žurnale pateikta idėja pati geriausia
user posted image
tai pigu ir labai patogu,
bandau pritaikyti savo "bardakui" cool.gif
žinoma ten labai gražiai viskas pateikta, bet mintį perdaviau, čia laisvė pasireikšti merginoms kurios mėgsta "dekupažinti"
Atsakyti
Labas vakarėlis,
šaunuolės VISOS. Visų, be išimties, darbeliai tiesiog thumbup.gif .
Sveika sugrįžusi Jola987 - linkiu daugiau nesirgti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jola987 @ 2009 03 16, 23:00)
norėčiau pasisakyti apie siūlų laikymą
aš bandžiau pasidaryti tvarką su savo siūlais, kurių jau turiu nemažai, panaudama  DMC dėžutes ir "įmautes"- nežinau, kaip pavadinti
DMC dėžutės neblogos, bet man nepatogu su likusiu siūlu(atkirptu ir nepanaudotu), nėra jo kur dėt  g.gif


Aš turiu 3 rūšių siūlus, tai Madeiros, Anchor ir DMC, tai susidėjau skirtingose dėžutėse, kurias perku senukuose už 11 lt, (jos ir daug didesnės nei DMC dėžutės). Siūlus suku ant kartoninių ričių, ant tų pačių ričių ir siūlų likučius susuku, niekada neišmetu, nebent būtų neilgas siūlas, tad kai reikia siūlų, išsitraukiu tik tą dėžutę kurios reikia. Bet jau tų dėžučių turiu 4 pilnas jau reikės dar nusipirkti. doh.gif
Atsakyti
na katinukai tai nuostabūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tiesiog nėra žodžių koks grožis wub.gif 4u.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaitės! 4u.gif
Šįryt begerdama kavą pastrapaliojau aplink savo darbelius ir prisiduodu jūsų teismui...
štai čia darbelis dukterėčiai. po stiklu pakištas apsaugos nuo keturkojų namų gyventojų tikslu:) nžn, kokį pasirinksiu rėminimo variantą, nes sugrybavau su laisvos vietos palikimu.. unsure.gif
user posted image
iš arčiau:
user posted image
Čia užsimaniau velykų mergaitės su avelėmis, tai parodau kol kas procesąsmile.gif
user posted image
o čia - dovanėlė draugei; pirmas bandymas siuvinėti tiesiai ant lino. nemaniau, kad taip sudėtinga! doh.gif
user posted image
kitu kampu:
user posted image
---
tai tiek tų mano menų.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2009 03 17, 07:50)
Labas rytas, mergaitės!  4u.gif
Gražiai tu čia pasiuvinėjai yess.gif
Atsakyti
oi doh.gif paskubėjau parašyt, paskubom perskaičiusi blush2.gif

Manykadailūs darbeliai, rėminimas supasportu turėtu išpresti bėdą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 17 kovo 2009 - 08:44
Merginos, gal kuri turit tokią schemą? user posted image Paklausiau paieškos puslapyje - tyla... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2009 03 17, 09:50)

o čia - dovanėlė draugei; pirmas bandymas siuvinėti tiesiai ant lino. nemaniau, kad taip sudėtinga!  doh.gif



man tai irgi labai sunku ant lino siuvineti, susiskaiciuoti labai sunku. As manau del to, kad as spalvomis siuvineju, o ne kaip kitos sugeba - eilutemis pvz unsure.gif
Atsakyti