Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Labutuliukas @ 2009 03 09, 14:36)
Jep. Man atrodo, kad dauguma tamsesniu tonu siulai yra plonesni. Niekaip nesuprantu kodel  g.gif

Man atrodo, čia optinė apgaulė biggrin.gif Juk tamsiom kelnėm apsirengus kojos irgi atrodo plonesnės lotuliukas.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 17:11)
Dar ir dėžutę DMC siūlams užsisakiau.
Labai jau nepatogu maišely siūlus laikyt.

Tos dėžutės geros thumbup.gif Turiu jau dvi pridėtas beveik pilnas siūlų bigsmile.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 18:02)
Štai kokią aš radau, gal kam patiks

Man regis kažkas siuvinėjo tą namuką. Ar tik ne Burbulinė... g.gif

O aš galų gale išsikapanojau iš ligoninės ir parsivežiau įrėmintą Pink Carnations (The Sweetheart Tree). Nesu patenkinta, kas gavosi - nepatinka rėmas (deja, nežinau, koks tiktų geriau), o ir rėminimas nėra kokybiškas (kai medžiaga languota, matosi, kad šonuose nevienodai medžiagos palikta. Žodžiu, matyt reikės kažką daryti unsure.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 09 kovo 2009 - 22:03
Pumpurėli, man norėtusi vienspalvio rėmuko, nes darbukas margas 4u.gif

Merginos, čia iš organzos žiedlapiai padaryti?
user posted image

geras puslapiukas 4u.gif
http://cosmolena.gal...atch?a=L7V-b5WH
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 09 kovo 2009 - 22:15
Nea, pauksciuk, as matau kvadratelius, vadinasi - tiulis.

Man reikia pagalbos. Neturiu DMC 3828. Kas turit palete, parasykit pora artimiausiu numeriuku. [COLOR=red][B]
Atsakyti
QUOTE(kiskiene @ 2009 03 09, 22:33)
Man reikia pagalbos. Neturiu DMC 3828. Kas turit palete, parasykit pora artimiausiu numeriuku. [COLOR=red][B]


sakyčiau, kad 3045 būtų panašiausia g.gif 422 yra vos vos šviesesnė
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 09, 22:03)
Man atrodo, čia optinė apgaulė  biggrin.gif Juk tamsiom kelnėm apsirengus kojos irgi atrodo plonesnės  lotuliukas.gif


Ne, tai ne optinė apgaulė. Siuvinėjant matosi, kad vieni kryžiukai gaunasi daugiau papurę, kiti mažiau. Be to, siuvinėjant blackworku, juodas siūlas labai greitai atspūra, lyginant su kitais.
Atsakyti
Aciu, Astulia, situos turiu, imsiu 3045. ok.gif
Atsakyti
mergaitės, o kokia programa atidaryti failą .wxs? ta pattern viewer neatidaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskiene @ 2009 03 09, 22:33)
Nea, pauksciuk, as matau kvadratelius, vadinasi - tiulis.



kaip jis atrodo ir su kuom valgomas blink.gif blush2.gif
Čia kaip šioj nuotraukoje, ta pati medžiaga?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 10 kovo 2009 - 08:14
QUOTE(eMAr @ 2009 03 09, 12:57)
Labai stipriai tempi/kieta medžiaga arba brokuota pakuotė
Gali būt, kad per stipriai. Pripiratau su storom siuvinėt tai ir persistengiu smile.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 09, 17:40)
Sakykite, ar kas naudojates siuo konverteriu -kiek jie patikimi .

Visada tik šituo. Kadangi tik Madeira siuvinėju, dažnai tenka žvilgtelt. Problemų neturėjau.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 10, 06:09)
kaip jis atrodo ir su kuom valgomas  blink.gif  blush2.gif
Čia kaip šioj nuotraukoje, ta pati medžiaga?
user posted image


taip, tiulio skirtingo būna. Bet aš sunkiai įsivaizduoju, kaip reiktų tiulio kraštukus sutvarkyti toms smulkioms gėlėms, kad neapspurtų. Tiulį deginti kažin ar geras rezultatas būtų. Ar kokiais klijais (nagų laku hihihi.gif ) tepti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 09, 23:03)

O aš galų gale išsikapanojau iš ligoninės ir parsivežiau įrėmintą Pink Carnations (The Sweetheart Tree). Nesu patenkinta, kas gavosi - nepatinka rėmas (deja, nežinau, koks tiktų geriau), o ir rėminimas nėra kokybiškas (kai medžiaga languota, matosi, kad šonuose nevienodai medžiagos palikta. Žodžiu, matyt reikės kažką daryti  unsure.gif


Kad medziageles nevienodai palikta matosi, nu bet remas tiesiog idealiai tinka, mano nuomone 4u.gif wub.gif man tikraaiii labai grazu! wub.gif wub.gif 4u.gif

Dzeine, tulpes labai grazios! 4u.gif cia is ziurnaliuko jas siuvinejai, ar ne? ilgai trukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 03 10, 00:04)
mergaitės, o kokia programa atidaryti failą .wxs? ta pattern viewer neatidaro  verysad.gif

tiksliai nežinau ką reikėtų parsisiųsti, bet spėju, kad pirmoj nuorodoj esantį failą. Prašom spausti čia . Bet dar spėju, kad ten bus tik demo versija 4u.gif
Atsakyti