Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Mindauqas @ 2009 06 18, 16:55)
Bet su protezu pažeidžiami sveiki dantys ir tarnaus daug trumpesnį laiką. komfortą...

Apie ką jūs kalbat? blink.gif
Kas gi yra dedama ant implanto - ne protezas?

QUOTE(Florestina @ 2009 06 18, 16:55)
Man statant du jau nuolaidą pritaikė (be nuolaidos 4400 Lt). g.gif

Tą ir turėjau omeny drinks_cheers.gif

QUOTE(maza_maza @ 2009 06 18, 16:46)
tada kiek visi malonumai atskirai? smile.gif

Pvz.: man 1 (viršutinis) dantis kainuos 4600 Lt: 2500 (už implantą) + 800 už kaulo pridėjimą + 1300 Lt protezavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 18 birželio 2009 - 16:25
QUOTE(maza_maza @ 2009 06 18, 15:50)
jei nepaslaptis, kiek sitas malonumas kainavo?  4u.gif
zinau, kad yra kainynai ir individualios problemos, bet norisi, kad kazkas gyvai pasakytu kiek realiai suplojo  blush2.gif

man darė Kaune, sumokėjau iškart po operacijos 2500 Lt, darė birželio 3 d., rugpjūtį dės imlantą kartu su kaulo pridėjimu kitoj žandikaulio pusėj, tai sakė reikės 2000 Lt. Kainos visur skirtingos, implantus dės šveicariškus, labai sunku ryžtis, bet kai jau buvo atlikta, tai apsidžiaugiau savo apsisprendimu, nes turėjau tiltelį viršutiniam, na nieko gero, nors dabar pasidariau apatiniam, kai iškris, darysiu implantus, tai pigesnė investicija visais atžvilgiais
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 06 18, 16:53)
Žinokit - kainos kiekvienu atveju būna labai skirtingos.

Galbūt jums nė nereikės to pakėlimo mirksiukas.gif


nu jei po danties rovimo praejo apie 12 metu, tai tikriausiai bus reikalingas tas pakelimas blush2.gif pas mane nera 6 dantuko virsuj. del to pradejo slinktis kiti i ta tuscia vieta ir priekyje atsirado nemazas tarpas. dabar uzdejo breketus, kad viska atgal sustumtu ir TIK TADA sake bus galima det implanta. ir dabar jau nebera kur trauktis mastau.gif
zodziu, 5000 kaip minimus reik det i kojine ax.gif ax.gif
Atsakyti
Kai paskaitau siuos jusu pasisakymus, ar galiu daryti tokia isvada, kad po danties isrovimo, neapsimoka laukti ilgu metu, o kuo skubiau, po rovimo sugijimo, 4-6men. detis implanta? Kad po to nesusistumtu dantys, netirptu kaulas ir t.t.?
Ir veliau viskas dar brangiau nekainuotu?
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 06 19, 14:10)
ar galiu daryti tokia isvada, kad po danties isrovimo, neapsimoka laukti ilgu metu, o kuo skubiau, po rovimo sugijimo, 4-6men. detis implanta? Kad po to nesusistumtu dantys, netirptu kaulas ir t.t.?

Tikrai taip wink.gif Nors pati nedelsiau - po rovimo praėjo apie 4 mėn., tačiau kaulo jau reikėjo pridėti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 19 birželio 2009 - 13:51
QUOTE(Belty @ 2009 06 19, 14:10)
Kai paskaitau siuos jusu pasisakymus, ar galiu daryti tokia isvada, kad po danties isrovimo, neapsimoka laukti ilgu metu, o kuo skubiau, po rovimo sugijimo, 4-6men. detis implanta? Kad po to nesusistumtu dantys, netirptu kaulas ir t.t.?
Ir veliau viskas dar brangiau nekainuotu?


Geriausia iš karto - tik ištraukus į jo vietą, tos pačios procedūros metu. Tuomet ir prigijimas geresnis, ir skausmo, ir patinimų, ir komplikacijų mažiau.
O ypač jeigu dar priekinis dantis, tai juk nevaiksčiosi su skyle. O ištraukus ir iš karto įdėjus implantą, galima uždėti laikiną dantį, kurį po 3-4 mėnesių pakeistų nuolatiniu. Aplinkiniai net nepastebėtų.
Atsakyti
Prieš implanto įsriegimą, gydytojas liepė nueiti pas periodontologą išsivalyti dantenų kišenes, na, atlikti kiuretažą, hm.. o kam to reikia? Negi neužtenka pas higienistą nueiti?
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 06 20, 16:37)
Prieš implanto įsriegimą, gydytojas liepė nueiti pas periodontologą išsivalyti dantenų kišenes, na, atlikti kiuretažą, hm.. o kam to reikia? Negi neužtenka pas higienistą nueiti?

Turbut, jusu dantu kisenes labai gilios.
Atsakyti
QUOTE(Mindauqas @ 2009 06 19, 14:26)
Geriausia iš karto - tik ištraukus į jo vietą, tos pačios procedūros metu. Tuomet ir prigijimas geresnis, ir skausmo, ir patinimų, ir komplikacijų mažiau.
O ypač jeigu dar priekinis dantis, tai juk nevaiksčiosi su skyle. O ištraukus ir iš karto įdėjus implantą, galima uždėti laikiną dantį, kurį po 3-4 mėnesių pakeistų nuolatiniu. Aplinkiniai net nepastebėtų.


Taip galima sukti tik priekyje, kur visi dantys turi po vieną šaknį, man taip sakė gydytojas.

Man keturis dantis išrovė, kai buvau 16 metų. Tada apie tokius dalykus kaip implantai mes dar nežinojom, o antra man sakė, kad negalima protezuoti, kol neišdygs protiniai dantys (čia viskas vyko 1992 m).
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2009 06 20, 21:26)
Turbut, jusu dantu kisenes labai gilios.

kas tos kišenės, aš jų nematau, kaip jas atpažinti
Papildyta:
Kaip protezuoja įsriegtus implantus, ten gi dar papildomai pritvirtinimų tur būt reikia, pasidalykite patirtimi, ir dar turiu klausimą: man sriegs 2 imlantus, o nėra trijų dantukų, tai kaip dabar suprotezuos - kaip 2 ar 3 dantukus? Ar ant 2 implantų reikia 2 protezuoti, o kaip su trečiu man daryti, merginos patarkite, prašau.
Ačiū
Atsakyti
Gal man "tundrai" galit paaiskinti, kuo skiriasi: "metalo keramikos karunele ant implanto" nuo "bemetales cirkonio keramiko karuneles ant implanto" ??
Nes as visai nesusigaudau blink.gif . Kaina skiriasi dvigubai g.gif O kuom prasciau ( ar negraziau? ar dar kas blogiau?) ta metalo keramiko karunele? g.gif
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 06 22, 10:40)
Gal man "tundrai" galit paaiskinti, kuo skiriasi: "metalo keramikos karunele ant implanto" nuo "bemetales cirkonio keramiko karuneles ant implanto" ??
Nes as visai nesusigaudau blink.gif . Kaina skiriasi dvigubai  g.gif O kuom prasciau ( ar negraziau? ar dar kas blogiau?) ta metalo keramiko karunele? g.gif
Aciu. 4u.gif

metalo keramika prieky sako netinka dėl spalvos, gali metalas persišviesti šviesoje, bet jis pigiau nei bemetalė, na galima paprašyti, kad prie dantenų daugiau būtų keramikos, tartis gal su savo gydytoju reiktų, Florestina apie tai dau žino, tik ji tyli, gal atostogauja
Atsakyti