Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Florestina @ 2009 08 26, 19:56)
Man rodos, kad ne. Bent jau tom procedūrom, kur aš užsirašinėjau eilių kaip ir neliko, manau nėra ir implantacijai.
Gali pasiklausti apie eilių ilgį: gidenta@gidenta.lt


Parašysiu jiems. Taip noriu susitvarkyt kuo greičiau...
Atsakyti
sveikos:)
gal ka nors apie Euklinika esat girdejusioS? doctor.gif
Atsakyti
Vakar įdėjo tris implantus. Operacijos metu pridėjo dirbtinio kaulo. Užsiuvo iki 6 mėn. Jaučiuosi nekaip (psichologiškai), atrodo, kažkas į mano privat erdvę įsibrovė
Labai skaudėjo, ledą dėjau, geriu antibiotikus (tik kam to reikia?), Nimesil geriu, miegojau ant paaukštintos pagalvės, skalauju šalavijų nuoviru, bandžiau valyti R.O.C.K. dantų pasta
Tai va lyg ir viską išvardijau, bet nežinau kaip atlikti dantų priežiūrą, kvapas burnoje nerealus, l.nemalonus ir nepranyksta
Maitinuosi kol kas skystu maistu, nors valgyti išvis nenoriu, bet antibiotikus geriu, o kaip jūs merginos maitindavotės po implantacijos?
HMMM labai rūkyti norisi... labai. kol kas susilaikau nuo vakar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wajew: 03 rugsėjo 2009 - 07:40
QUOTE(wajew @ 2009 09 03, 08:38)
o kaip jūs merginos maitindavotės po implantacijos?

Na, buvo šiokių tokių apribojimų. Namie turiu atmintinę, bet visko nepamenu, tai parašysiu bent tą, ką pamenu (ryt galėsiu atsinešt į darbą ir nurašyt).
Operuota puse, berods, apie 2 mėnesius buvo negalima kramtyt kieto maisto.
Pirmą savaitę buvo galima valgyt minkštą, nekarštą maistą tik sveika puse.

Tiesa, reikėjo dar vengt fizinio krūvio, nesportuot, neit į sauną, stengtis nepersišaldyt...

QUOTE
nežinau kaip atlikti dantų priežiūrą, kvapas burnoje nerealus, l.nemalonus ir nepranyksta

Sakyčiau, ne tiek daug nuo įprastinės higienos skiriasi. Tiek, kad 7 dienas dažnai skalaudavau burną (chlorheksidino gliukonato tirpalu), atsargiau ir švelniau valiau šalia implanto esančius dantis, kad nepažeisčiau žaizdos ir siūlių.

QUOTE
geriu antibiotikus (tik kam to reikia?)

Infekcijos profilaktikai.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 09 03, 11:41)
Na, buvo šiokių tokių apribojimų. Namie turiu atmintinę, bet visko nepamenu, tai parašysiu bent tą, ką pamenu (ryt galėsiu atsinešt į darbą ir nurašyt).
Operuota puse, berods, apie 2 mėnesius buvo negalima kramtyt kieto maisto.
Pirmą savaitę buvo galima valgyt minkštą, nekarštą maistą tik sveika puse.

Tiesa, reikėjo dar vengt fizinio krūvio, nesportuot, neit į sauną, stengtis nepersišaldyt...

Borzika, ačiū
vakar pasilenkiau, norėjau pašluoti, tai kaip šliūkštelėjo kraujas, sunerimau, viską mečiau ir atsiguliau.
O va dėl maisto, man labai yra sudėtinga, nes dėjo viršutiniame žandikaulio dešinėj pusėj 4 ir 6 implantus (ten db tuščia, užsiųta), ir dar dėjo implantą kairėj pusė 2ą, o to vietoj kol kas turiu laikiną plastmasinį, įsidėti negaliu - skauda, o valgyti neina, tai va bedantė
Ar galima gerti kavos, lauksiu atmintinės, ačiū
Šiandien važiuosiu pas daktarą pooperacinei apžiūrai
Skalauju su šalavijų antpilu
Nežinau ar čia aš viską gerai darau, baimės akys didelės
Patikėkite, ta baimė dar yra nors jau po operacijos
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 03, 11:58)
vakar pasilenkiau, norėjau pašluoti, tai kaip šliūkštelėjo kraujas, sunerimau, viską mečiau ir atsiguliau.

Negi neįspėjo, kad pirmą parą reik jaustis tarsi porcelianinei lėlytei smile.gif (negalima beveik nieko daryt)?

QUOTE
O va dėl maisto, man labai yra sudėtinga, nes dėjo viršutiniame žandikaulio dešinėj pusėj 4 ir 6 implantus (ten db tuščia, užsiųta), ir dar dėjo implantą kairėj pusė 2ą, o to vietoj kol kas turiu laikiną plastmasinį, įsidėti negaliu - skauda

Vaje console.gif Tai kramtymą ir kietą maistą reikės turbūt ilgam pamiršt cool.gif

QUOTE
Ar galima gerti kavos

Bijau, ką ir bepatarinėt (juk man tik 1 implantas tebuvo įsriegtas) ax.gif Bet manyčiau, kad galima kavos - svarbu, kad nebūtų per karšta.
Beje, aš tą pačią dieną net ir rūkiau - ištempiau gal tik 3 val. po operacijos, nes buvo griežtai prisakyta bent 2-3 val. nerūkyt blush2.gif

QUOTE
Skalauju su šalavijų antpilu

Tinka ir jis.

QUOTE
Šiandien važiuosiu pas daktarą pooperacinei apžiūrai

Paklauskit, gal ir jums duos atmintinę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 03, 10:58)
Borzika, ačiū
vakar pasilenkiau, norėjau pašluoti, tai kaip šliūkštelėjo kraujas, sunerimau, viską mečiau ir atsiguliau.
O va dėl maisto, man labai yra sudėtinga, nes dėjo viršutiniame žandikaulio dešinėj pusėj 4 ir 6 implantus (ten db tuščia, užsiųta), ir dar dėjo implantą kairėj pusė 2ą, o to vietoj kol kas turiu laikiną plastmasinį, įsidėti negaliu - skauda, o valgyti neina, tai va bedantė
Ar galima gerti kavos, lauksiu atmintinės, ačiū
Šiandien važiuosiu pas daktarą pooperacinei apžiūrai
Skalauju su šalavijų antpilu
Nežinau ar čia aš viską gerai darau, baimės akys didelės
Patikėkite, ta baimė dar yra nors jau po operacijos

Manau labai nepergyvenk.Dar tik vakar operacija, tai kurį laiką jausi diskomortą.O valgyt reikėtų minkštą maistą.Pas mane atmintijej paršyta, kad reikėtų negerti karštų gėrimų.Manau nekarštą kavą gali. Laikykis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 09 03, 12:14)
Paklauskit, gal ir jums duos atmintinę wink.gif

atmintinės nepasiūlė jokios, tik ten kur susiųta patepė jodu, ryt pačiai liepė pasitepti, o po savaitės trauks siūlus
Papildyta:
merginos, pas mane skruostas kaip pas žiurkėną, patinęs, vakar dėjau ledukus, bet vistiek „graži"
Nuo antibiotikų vidurius per daug liuosina
Ppo truputį sloguoti pradėjau, kairė šnervė normaliai kvėpauojasi, o dešine - kažkaip pro ausį eina, bandau atsikrenkšti, ar tai praeis (sloga ir tas keistas kvėpavimas)
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 03, 17:35)
atmintinės nepasiūlė jokios, tik ten kur susiųta patepė jodu, ryt pačiai liepė pasitepti, o po savaitės trauks siūlus
Papildyta:
merginos, pas mane skruostas kaip pas žiurkėną, patinęs, vakar dėjau ledukus, bet vistiek „graži"
Nuo antibiotikų vidurius per daug liuosina
Ppo truputį sloguoti pradėjau, kairė šnervė normaliai kvėpauojasi, o dešine - kažkaip pro ausį eina, bandau atsikrenkšti, ar tai praeis (sloga ir tas keistas kvėpavimas)


Man gydytojas sakė, kad šnypšti negalima, reikia tik nušluostyt.

Tai tu pašluot norėjai, o aš dantis išsivaliau ir užsimiršus savo papratimu staiga pasilenkiau- tai irgi kaip davė kraujas.

Man sakė po valgio visada valyti siūlus vandenilio peroksidu, kad ant jų nesikauptų apnašos.
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 03, 18:35)
atmintinės nepasiūlė jokios

QUOTE(wajew @ 2009 09 03, 11:58)
lauksiu atmintinės

Galbūt kam nors ateityje pravers:
user posted image
QUOTE
pas mane skruostas kaip pas žiurkėną, patinęs, vakar dėjau ledukus, bet vistiek „graži"

Tai natūralu - susirūpint reikėtų, jei patinimas laikytųsi daugiau kaip 5 dienas.
Atsakyti
Borzika, Karklas, Florestina ačiū jums mielosios už taip man reikalingą konsultaciją ir paguodą.
Bandau su naujais draugais (implntais) meiliai draugauti
Merginos ar jums reikėjo po implantacijos pasidaryti rentgeno nuotrauką darbo įvertinimui. kai kuriuose klinikų puslapiuose rašo, kad iškart, kitur rašo kad po mėnesio atliekama kontrolinė rentgeno nuotrauka
Ir dar parašyta, kad negalima nešioti išimamų protezų, kurie remiasi į oeruotą vietą, o aš kaip tik priekyje tokį turiu (db ten implantą įsuko), tai db reikės naują darytis ar kaip, nes diskomfortą jaučiu
Na, man jau labai neįprasta, bandau susigyventi, tikiuosi paskui labai džiaugsiuos
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2009 09 04, 10:19)
Galbūt kam nors ateityje pravers:
user posted image

Tai natūralu - susirūpint reikėtų, jei patinimas laikytųsi daugiau kaip 5 dienas.

Borzika, didelis dėkui už reikalingą man informaciją
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2009 09 03, 20:48)
Man sakė po valgio visada valyti siūlus vandenilio peroksidu, kad ant jų nesikauptų apnašos.

man liepė valyti vatos tamponėlį pamirkus 2,5-3 proc. jodo tirpalo, tik vaistinėje nėra tokio, yra tik 5 proc., reiškia reikia skiesti su virintu bei atšaldytu vandeniu per pusę, aš taip manau (o gal distiliuotu?)
O Florestina, kodėl tokie skirtumai, kodėl liepė vandenilio peroksidu, o ne jodu, kaip man, ar „zelionke"?
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 04, 13:57)
Borzika, Karklas, Florestina ačiū jums mielosios už taip man reikalingą konsultaciją ir paguodą.
Bandau su naujais draugais (implntais) meiliai draugauti
Merginos ar jums reikėjo po implantacijos pasidaryti rentgeno nuotrauką darbo įvertinimui. kai kuriuose klinikų puslapiuose rašo, kad iškart, kitur rašo kad po mėnesio atliekama kontrolinė rentgeno nuotrauka
Ir dar parašyta, kad negalima nešioti išimamų protezų, kurie remiasi į oeruotą vietą, o aš kaip tik priekyje tokį turiu (db ten implantą įsuko), tai db reikės naują darytis ar kaip, nes diskomfortą jaučiu
Na, man jau labai neįprasta, bandau susigyventi, tikiuosi paskui labai džiaugsiuos
Papildyta:

Borzika, didelis dėkui už reikalingą man informaciją
Papildyta:

man liepė valyti vatos tamponėlį pamirkus 2,5-3 proc. jodo tirpalo, tik vaistinėje nėra tokio, yra tik 5 proc., reiškia reikia skiesti su virintu bei atšaldytu vandeniu per pusę, aš taip manau (o gal distiliuotu?)
O Florestina, kodėl tokie skirtumai, kodėl liepė vandenilio peroksidu, o ne jodu, kaip man, ar „zelionke"?

Man tai po implantacijos nedarė nuotraukos.O valyt tai vandenilio peroksidu reikia, kai gijimo galvutes iškaro užsuka.Na, man taip reikėjo, nes įdėjo implantus ir iškarto galvutes užsuko.Tai juos sakė valyt su peroksidu kiekvieną dieną .O zelionke tai abejoju ar gali liepti gleivinę valyt g.gif
Atsakyti