Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(wajew @ 2009 09 12, 12:09)
Karklai, o kada būsite su dantukais, čia jums dėjo viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje, kokius dantukus jums dės metalo keramika ar bemetalės keramikos vainikėlius?
daug klausimėlių, ačiū už atsakymus, kaip jaučiatės?

Dantukus uždės 24 d.Tikiuosi smile.gif .Jei viskas bus gerai ir nereikės taisyti.Pas mane 6 ir 7 dantukai apačioje.Deduosi metalo keramikos vainikėlius.
Jaučiuosi gerai, džiaugiuos, kad pagaliau baigsiu tvarkytis dantis mirksiukas.gif
Atsakyti
Man po implantų įdėjimo (savaitė jau) burnoje rugštu darosi, rūgščios seilės (gausios) lyg citrina burnoje. Kodėl taip yra, ar čia tik sutapimas, ar tai nuo implantų ar nuo kažkokių produktų vartojimo (maisto vartojimo įpročių nepakeičiau). Ar jums merginos po implantų įsriegimo taip nebuvo?
Man buvo užsiūti implantai aklinai, bet vieno matosi implanto varžtelis, labai nerimavau dėl iškritimo, bet pasakė, kad neverta nerimauti. Gal nuo to vartžtelio rūgštus skonis burnoje?
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 13, 18:56)
Man po implantų įdėjimo (savaitė jau) burnoje rugštu darosi, rūgščios seilės (gausios) lyg citrina burnoje. Kodėl taip yra, ar čia tik sutapimas, ar tai nuo implantų ar nuo kažkokių produktų vartojimo (maisto vartojimo įpročių nepakeičiau). Ar jums merginos po implantų įsriegimo taip nebuvo?
Man buvo užsiūti implantai aklinai, bet vieno matosi implanto varžtelis, labai nerimavau dėl iškritimo, bet pasakė, kad neverta nerimauti. Gal nuo to vartžtelio rūgštus skonis burnoje?

Man taip nebuvo.Nors pas mane iškarto varžtelius užsuko.Geriau gydytojo pasiklausk g.gif .O tu kiek suptatau KMUK dėjaisi? Pas kokį gydytoją?
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 13, 18:56)
Man po implantų įdėjimo (savaitė jau) burnoje rugštu darosi, rūgščios seilės (gausios) lyg citrina burnoje. Kodėl taip yra, ar čia tik sutapimas, ar tai nuo implantų ar nuo kažkokių produktų vartojimo (maisto vartojimo įpročių nepakeičiau). Ar jums merginos po implantų įsriegimo taip nebuvo?
Man buvo užsiūti implantai aklinai, bet vieno matosi implanto varžtelis, labai nerimavau dėl iškritimo, bet pasakė, kad neverta nerimauti. Gal nuo to vartžtelio rūgštus skonis burnoje?


Man irgi nebuvo rūgštu. Pas mano bendradarbę matėsi patys implantai. Ji netgi stebėjosi, kad pas mane nesimato. g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Jungiuosi į bedančių klubą. Vakar nulūžo priekinis doh.gif
Kolkas skubos tvarka užsidėjau plastmasinį kad neatrodyčiau kaip bomžas, bet reik ieškotis kur normaliai pasidaryti.
1/3 dantuko liko, tai turbūt man implanto nereikės, taip? Reikės tik vainikėlio ar kaip ten.. Gyd minėjo cirkonio. Kaina sakė 800-900Lt.
Kas djotės cirkonį? Kur dėjot? Kiek mokėjot? Kaip vaizdelis?
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 09 13, 20:27)
Man taip nebuvo.Nors pas mane iškarto varžtelius užsuko.Geriau gydytojo pasiklausk  g.gif .O tu  kiek suptatau KMUK dėjaisi? Pas kokį gydytoją?

Jis man pasako konkrečiai ir greitai, o perklausti jo nedrįstu, jei ko nesuprantu, numoju ranka, manau jūsų paklausiu. Pas mane su varžteliu tik 1 - ten pridėjo daug kaulo, siuvo aklinai, bet pritrūko gleivinės, o kiti 2 aklinai užsiųti
o rūgštis kaip sakė daktaras nuo skrandžio, su juo taip pat labai draugauju
Pavardės gydytojo, Karklai, nenorėčiau raštyti, gudytojas labai kompetentingas, su moksliniais laipsniais, tik daug į kalbas nesileidžia, trumpai, drūtai, tai paskui el. paštu konsultuojuos
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 09 14, 00:34)
1/3 dantuko liko, tai turbūt man implanto nereikės, taip? Reikės tik vainikėlio ar kaip ten.. Gyd minėjo cirkonio. Kaina sakė 800-900Lt.
Kas djotės cirkonį? Kur dėjot? Kiek mokėjot? Kaip vaizdelis?

Kur čia toks pigus cirkonio vainikėlis????

Niekaip neprisiruošiu tūkstanmečio procedūrai - pasikeisti priekinius plombuotus užplombuotus prieš daug metų cirkonio vaikinėliais, nes jau verkiančiai reikia... Viską susitvarkiau, beliko protezavimas jų ir dar kelių krūminių plius ant vieno implanto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 14 rugsėjo 2009 - 19:31
QUOTE(vija @ 2009 09 14, 20:24)
Kur čia toks pigus cirkonio vainikėlis????

Niekaip neprisiruošiu tūkstanmečio procedūrai - pasikeisti priekinius plombuotus užplombuotus prieš daug metų cirkonio vaikinėliais, nes jau verkiančiai reikia... Viską susitvarkiau, beliko protezavimas jų ir dar kelių krūminių plius ant vieno implanto...

Čia tokiam kabinete, kuris dirba sekmadienį. Į jį bėgau, kad greičiau gaučiau betkokį dantį.
Erfurto 12.
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 09 14, 22:53)
Čia tokiam kabinete, kuris dirba sekmadienį. Į jį bėgau, kad greičiau gaučiau betkokį dantį.
Erfurto 12.

Oho, vos ne šalia namų....
Nu bet kaina tai nepadoriai mažesnė nei kitur.
Beje, kiek sumokėjai už tą laikiną plastmasinį?
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 09 14, 23:07)
Oho, vos ne šalia namų....
Nu bet kaina tai nepadoriai mažesnė nei kitur.
Beje, kiek sumokėjai už tą laikiną plastmasinį?

O kiek kitur??
Plastmasiukas + nuotrauka = 86Lt.

Beje, mano uošviai gyvena tame name, tai aš pasakiau, kad irgi ten gyvenu ir jie pritaikė 20proc nuolaidą, kurią taiko to namo gyventojams.
Tai jei man nuo tų 900Lt pritaikytų 20proc, tai išvis neblogai būtų. Tik vat idomu kaip gerai jie daro, nes nenoriu kad po metų ar dviejų iškrsitų lauk visas cirkonis už krūvą pinigų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 15 rugsėjo 2009 - 07:47
QUOTE(Night @ 2009 09 15, 08:47)
O kiek kitur??
Plastmasiukas + nuotrauka = 86Lt.

Tik vat idomu kaip gerai jie daro, nes nenoriu kad po metų ar dviejų iškrsitų lauk visas cirkonis už krūvą pinigų  doh.gif

Vat vat, įdomu, kaip su darbų kokybe, dantų techniko patirtimi, ypač kai protezuosi vieną priekinį dantį - jis gi turi idealiai pritikti prie esančiųjų....

O cirkonio vainikėlio kainos palyginimui didesnėse klinikose:

Pilėnė - cirkonis-1500lt, bemetalė keramika-1200lt
Gidenta - bemetalė keramika - 1400lt, cirkonio kažkodėl nerandu...
Neodenta (Kaune) - bemetalė-800lt, cirkonis -1300lt
Tarpt. implantalogijos centras - bemetale-1000lt, cirkonis-1200lt
Ivanciūtės klinika -cirkonis-1390lt


Kažin, ar man pasirodė, ar tikrai GIDENTOJ kainos per vasarą vėl pakilo????
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 09 15, 09:55)
Gidenta - bemetalė keramika - 1400lt, cirkonio kažkodėl nerandu...

Kažin, ar man pasirodė, ar tikrai GIDENTOJ kainos per vasarą vėl pakilo????


ant sraigtinio implanto Cirkonio vainiko (Procera technologija) 2200

Bet čia dar suprakonstrukcijos vertė prisideda, nes ant implanto. Man tegu paprastą pastatys, bet dar teks laukti ir laukti. Protezavimą atidėjau neterminuotai, nes turiu pinigėlių tik vienai karūnėlei, bet dar atostogos laukia savo svajonių šalyje. Tai tik tik nuėjau pas Gumbelevičienę, kad užplombuotų skylutę ir viskas. rolleyes.gif

Permečiau akim kainoraštį, kainos tikrai neišaugę. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 16 rugsėjo 2009 - 09:45