Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

kazkur jau klausiau, bet pasikartosiu 4u.gif
ismustas priekinis dantis virsutinis, sian daktare iseme likusias skeveldras ir nervus ( ar kazka ten), sake saknis iskilus, bet kadangi nebuvo protezisto tai nezinojo galima daryt protezus ar reikes varzta sukt. kaina protezo ~600, varztas ~3000 verysad.gif studentui cia milziniskai pinigai, bet be danties juk nebusi Kazi ar ant skilusios saknies galima protezus det, ar jau ruost tevus ziniai, kad pinigus tegu renka verysad.gif tfu tfu tfu
Atsakyti
Ai, "įskilusi", supratau kitoje temoje, kad "iškilusi" doh.gif

Reikia matyti situaciją burnoje, įvertinti vaizdą rentgeno nuotraukoje (jei pažiūrėjus burnoje negalima nustatyti). Bet kokiu atveju reikia kreiptis į protezuojantį odontologą, kad pasakytų ar šaknis tinkama protezavimui, o jei netinkama, kad pasiūlytų visus galimus protezavimo būdus ir papasakotų apie juos, pasakytų kainas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2009 09 28, 17:57)

Na ir viskas. Tikiuosi, kad neatsiras didesnių nenumatytų išlaidų.


Aciu 4u.gif tai gaunasi sraigtinis implantatas nuo 2000 + 1760 vainikelis - virs 3760 vienam dantukui. Nu ka praleisiu "sekancias atostogas" pas dantu gydytoja, kai tik pagalvoju kur galimu butu pakeliauti uz tuos pinigus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 09 26, 21:43)
Aha, dar ir pas mus mokykloj buvo. Svarbiausia poliklinikoj jau visa aparatūra nauja stovėjo, bet jei mokykloj yra gydytojas- tai poliklinikoj nepriimdavo tos mokyklos mokinių ir vaikų iš aplinkinių darželių. blink.gif O pas mus ten tokia senė dirbo, kuri gal neprimatė ar kaip, bet tuos dantis, kur ji nagus prikišo prie kanalų, praradau.

Žinok nieko baisaus ta implantacija. Man jau tris įsuko. Ten daugiau baimės nei skausmo būna. Manęs dar dviejų dantų protezavimas laukia. Turėtų būti spalio-lapkričio mėnesiais, jei pavyks iš tėvų kreditą gauti. blush2.gif

Joo, pas mus irgi ragana ant šluotos buvo ..brrr net prisiminus.

Oi nu kažkaip kažkada reiks susikaupt ir pinigų prisitaupyt doh.gif
Viršuj tai man gal ir nereikės to kaulo papildomai , bet ką jie darytų apačioj net nžn biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 29 rugsėjo 2009 - 09:59
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 09 28, 16:04)
Implantacijos kompiuterinis planavimas ir chirurginio gido gamyba (gaminama Briuselyje)  3000
Sraigtiniais implantais: 
Nobel Biocare firmos (JAV)  2200 – 2800
3i firmos (JAV)  2200
Biohorizons firmos (JAV)  2000
Poantkauliniais implantais (individualūs, vienos pusės)  3500
Protezavimas ant implantų metalokeraminiu vainikėliu: 
ant poantkaulinio implanto  (1 vnt.)  1000
ant sraigtinio implanto (1 vnt.) su suprakonstrukcijos verte  1760
ant sraigtinio implanto Cirkonio vainiko (Procera technologija)  2200
Išimamo protezo fiksavimas prie implantų Locator tipo jungtimi (1 Locator komplektas)

Gal galetu kas paaiskinti ko man reiketu.  4u.gif  Tik zinau kad kaulo priauginti man nereikes, o daugiau...  unsure.gif


Galiu pakomentuoti, nes pati čia stačiausi. Pas mane yra 3, "3i" firmos implantai. Čia kaina paskaičiuota su viskuo, ta prasme su pačiu sraigtu, nuskausminimu ir darbu. Man paskutinį kartą statė du implantus- tai dar padarė nuolaidą. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(astulkinas @ 2009 09 29, 09:59)
Joo, pas mus irgi ragana ant šluotos buvo ..brrr net prisiminus.

Oi nu kažkaip kažkada reiks susikaupt ir pinigų prisitaupyt  doh.gif
Viršuj tai man gal ir nereikės to kaulo papildomai , bet ką jie darytų apačioj net nžn  biggrin.gif


Mūsiškė- tai dar ir gyvena gretimam name, tai kai sutinku, apsimetu, kad nepažįstu, nes bijau, kad pradėjus kalbėtis, aš ją išplūsiu.

O šiaip atsipalaidavai tik kai perėjau į Gidentą, polikliklinikoj irgi buvo ne pyragai, bet kol buvau studentė, nieko geriau negalėjau sau leisti.

Tu nueik į konsultaciją ir viską paaiškins.
Atsakyti
Gal kas zino apie cirkonio keramikos protezus?
Nes man reikia priekini protezuoti, o porcelianas nlb atlaike pora metu, trupet pradejo, buvau konsultacijoje, bet man pasiule metalo keramikos vainikeli, kiek zinau, nlb naturaliai atrodo, o cia gi priekinis dantis, noretusi susitvarkyti normaliai, kazin kaip cirkonio keramika ziurisi, ar naturaliai?
Gal kas esate su tuo susidure?
Atsakyti

Ir dar neblogai butu susirasti gera protezista priekiniams dantukams g.gif
Kuris dirba su cirkoniu, lauksiu pasisakymu ax.gif
Aciuks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 15 spalio 2009 - 02:19
Sveiki,

Gal galit pasakyt kas tai per procedūra ir kada jos reik ?



Implantacijos kompiuterinis planavimas ir chirurginio gido gamyba (gaminama Briuselyje) 3000

g.gif

Atsakyti
Chirurginio gido gali prireikti, kai yra labai mažai kaulo sukimui ir reikia tiksliai tiksliai pataikyti implantą į tam tikrą vietą. Taip pat, jei sukama daug implantų vienu metu ir reikalingas didelis įsukimo tikslumas. Naudojama ir kai implantas sukamas neatkeliant dantenų lopo.
Atsakyti
o as vat nesuprantu kodel man apsake protezuot, dantis pajuodusi nes plombuoti kanalai labai seniai, plomba sena, bet laikosi, kodle iz karto protezuoti nejaugi negalima tiesiog plomba pakeist?

o gal zinot kiek mazdaug kainuos vieno danties protezavimas, ne priekinio, 6to..:? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 10 15, 03:18)
Ir dar neblogai butu susirasti gera protezista priekiniams dantukams g.gif
Kuris dirba su cirkoniu, lauksiu pasisakymu  ax.gif
Aciuks

As rekomenduociau Vytauta Kyga is zveryno stomatologijos klinikos,pati dariausi priekinius 6 dantukus,likau labaaaaai patenkinta!
Atsakyti
QUOTE(dasta @ 2009 10 19, 10:16)
As rekomenduociau Vytauta Kyga is zveryno stomatologijos klinikos,pati dariausi priekinius 6 dantukus,likau labaaaaai patenkinta!


jei ne paslaptis kiek mazdaug kainavo? 4u.gif
Atsakyti