Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Florestina @ 2009 10 23, 15:56)
Karūnėlę kažkur per savaitę padaro, dabar gal ir greičiau, nes eilės- tai labai sutrumpėję. g.gif


o implantui ir gijimo galvutei irgi savaites reikia ar jau "gatavi" buna? 4u.gif nes karuneles atskirai desiuos kai implantai prigis...
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 10 23, 15:44)
o implantui ir gijimo galvutei irgi savaites reikia ar jau "gatavi" buna?  4u.gif nes karuneles atskirai desiuos kai implantai prigis...


Implantas ir galvutė jau būna pagaminti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 10 23, 16:01)
Supratau  mirksiukas.gif

Mane domino būtent implanto kainų skirtumas rolleyes.gif
Aš VIC tik implantą 'dėjaus', o vainikėlį - 'savo' klinikoj  ax.gif


kiek Jums kainavo implantas VIC? 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Fanta* @ 2009 10 23, 15:52)
Borzika, nelyginau implantu kainos. Koks man skirtumas, jie jau buvo ideti... Dabar ziuriu i prieki. Reiks vainikeliu nuolatiniu ant implantu. VIC uzrase man kaina 1600, MIR'e nuo 1000 iki 1400.


Gidentoje 1760: "ant sraigtinio implanto (1 vnt.) su suprakonstrukcijos verte"
suprakonstrukcija - tai cia ta gijimo galvute?? ar as vel klaidzioju... doh.gif
Atsakyti
o MIR tai kas?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 10 23, 15:53)
suprakonstrukcija - tai cia ta gijimo galvute?? ar as vel klaidzioju... doh.gif


Ne, gijimo galvutę išsuka ir vietoj jos prisuka tokį štifta ir prie jo pricementuoja vainikėlį.
Papildyta:
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 10 23, 17:19)
o MIR tai kas?
ax.gif


MIR
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 23 spalio 2009 - 17:28
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 10 23, 16:53)
kiek Jums kainavo implantas VIC?

Pats implantas kainavo 2500 LT.
Kaulo priauginimas papildomus 800 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 10 23, 16:44)
o implantui ir gijimo galvutei irgi savaites reikia ar jau "gatavi" buna?  4u.gif nes karuneles atskirai desiuos kai implantai prigis...

Jei su kaulu viskas tvarkoj (kaip kad buvo pas mane), tai implantacija trunka iki 1 val.: greit ten pasiruošia, nuskausmina, drrrrr išgręžia skylę, įsuka varžtą ir atia. Pakeliui namo (aš grįžau į darbą) nusiperki vaistų nuo skausmo, nes praėjus nuskausminimui gali skaudėti. Man net netino visai.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 10 23, 19:08)
Jei su kaulu viskas tvarkoj (kaip kad buvo pas mane), tai implantacija trunka iki 1 val.: greit ten pasiruošia, nuskausmina, drrrrr išgręžia skylę, įsuka varžtą ir atia. Pakeliui namo (aš grįžau į darbą) nusiperki vaistų nuo skausmo, nes praėjus nuskausminimui gali skaudėti. Man net netino visai.


Man tai nei skaudėjo, nei tino. Dabar morališkai ruošiuosi gijimo galvučių sukimui. Siūlė jau pirmadienį, bet pradedu nuo higienos, o toliau žiūrėsim kada. g.gif

Man siūlė 11 val. higiena, 13 val. dėl protezavimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 23 spalio 2009 - 19:38
QUOTE(Florestina @ 2009 10 23, 20:14)
Man tai nei skaudėjo, nei tino. Dabar morališkai ruošiuosi gijimo galvučių sukimui. Siūlė jau pirmadienį, bet pradedu nuo higienos, o toliau žiūrėsim kada. g.gif

Man po kelių valandų, kai nustojo veikti nuskausminamieji, ohoho kaip pradėjo gelti tą vietą... wacko.gif Bet ibumetinas puikiai suveikė. Daugiau ir nereikėjo.
O gijimo galvutę prisuko iškart po implantacijos.
Atsakyti
Man VIC galvutes neprisuko is karto, po 3 menesiu berods. Ir tai tik tada, kai pati nuvaziavau ir paprasiau.
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2009 10 24, 12:36)
Man VIC galvutes neprisuko is karto, po 3 menesiu berods. Ir tai tik tada, kai pati nuvaziavau ir paprasiau.

O jei būtum neprašius?
Čia, manau, priklauso individualiai nuo kiekvieno atvejo. Man įsukus implantą, žiūrėjo žiūrėjo ir nusprendė, kad mano atveju galima iškart prisukti ir galvutę, nes viskas vyko puikiai, kaulas buvo tvirtas it storas, žodžiu pavyzdinis, užtat gavau patį didžiausią implantą.
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2009 10 24, 11:36)
Man VIC galvutes neprisuko is karto, po 3 menesiu berods. Ir tai tik tada, kai pati nuvaziavau ir paprasiau.


Man tai pasakė, kad ateiti galvučių sukimui. Turėčiau šio mėnesio pabaigoj, ale vis atidėlioju. Nu bet poryt jau užsirašinėsiu.
Papildyta:
QUOTE(vija @ 2009 10 24, 11:27)
Man po kelių valandų, kai nustojo veikti nuskausminamieji, ohoho kaip pradėjo gelti tą vietą... wacko.gif Bet ibumetinas puikiai suveikė. Daugiau ir nereikėjo.
O gijimo galvutę prisuko iškart po implantacijos.


Man pirmą kartą labiausiai ir skaudėjo po galvutės prisukimo, matyt už tai dabar ir prisibijau truputį. blush2.gif

Vija, o jūs gal jau ir susiprotezavot?
Atsakyti