Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Ingėnas @ 2009 04 07, 21:48)
prieš protezavimą ar implantavimą tai tikrai higieną vertėtų pasidaryti, manau

Visiškai sutinku, kad ir prieš implantaciją, ir prieš protezavimą pravartu apsilankyti pas burnos higienistą.

QUOTE(Florestina @ 2009 04 07, 22:09)
Nes jei po operacijos reiks skalauti clorheksidino tirpalu- tai dantys vėl greitai patamsės.

O man burnos higiena buvo atlikta ir prieš implantaciją - tiksliau, likus maždaug 2,5 sav. iki operacijos, po kurios 7 d. teko skalauti chlorheksidino gliukonatu, tačiau dantys dėl to nė kiek nepatamsėjo.

QUOTE(Florestina @ 2009 04 07, 22:09)
kažkada norėjau palaukti iki protezavimo su higiena
gydytojas pasakė, kad geriau darytis higieną kas pusmetį, nekreipiant dėmesio į kitas procedūras

Likus 2 sav. iki protezavimo (ant implanto) man vėl bus atlikta burnos higiena (tai labai panašiai ir gausis - 2 k. į metus, nes ir aš ne iš vieno žmogaus girdėjau, kad burnos higieną atlikti rekomenduotina maždaug kas pusę metų).
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 04 14, 10:59)
Negąsdinkit... unsure.gif Aš taip pat lankausi šioje klinikoje ir esu užsirašiusi birželio pab. protezavimui ant implanto.
Bet ar tikrai būtent pati J.Nargėlaitė protezavo? g.gif Kiek pamenu, prieš 3-4 m. protezuotoju dirbo vyrukas (berods, Artūras), šiuo metu – Aivaras.
Beje, J.Nargėlaitė ten tebedirba.


Jai protezavo Rima Laseckaitė. Ankščiau Nargėlaitės-Zaliauskienės klinika buvo Medeinos g. ten kur Pašilaičių RIMI. Mano sesei dar ten protezavo.
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2009 04 14, 12:03)

Likus 2 sav. iki protezavimo (ant implanto) man vėl bus atlikta burnos higiena (tai labai panašiai ir gausis - 2 k. į metus, nes ir aš ne iš vieno žmogaus girdėjau, kad burnos higieną atlikti rekomenduotina maždaug kas pusę metų).


Aš ir darau du kartus į metus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 04 14, 14:32)
Jai protezavo Rima Laseckaitė. Ankščiau Nargėlaitės-Zaliauskienės klinika buvo Medeinos g. ten kur Pašilaičių RIMI. Mano sesei dar ten protezavo.

Tada aišku 4u.gif , nes pati pradėjau lankytis J.Nargėlaitės klinikoje, tik kai ji įsikūrė Baltrušaičio g.
Atsakyti
sveikos,

labai reikia patarimo...nusprendžiau dėtis implantą,dantis jau senokai išrautas, buvau šiandien pas gydytoją,sakė, kad galima dėt be kaulo priauginimo implantą, tiesiog jis bus trumpesnis, mano kaulo liko 5mm. tokiu budu susitaupo 3000. bet ar verta taupyt? man į šį klausimą normaliai taip ir neatsakė. kaip ir nusprendžiau,kad reiktų jau daryt kuo geriau,dabar sėdžiu pilna abejonių g.gif
Atsakyti
QUOTE(limam @ 2009 04 14, 17:37)
sveikos,

labai reikia patarimo...nusprendžiau dėtis implantą,dantis jau senokai išrautas, buvau šiandien pas gydytoją,sakė, kad galima dėt be kaulo priauginimo implantą, tiesiog jis bus trumpesnis, mano kaulo liko 5mm. tokiu budu susitaupo 3000. bet ar verta taupyt? man į šį klausimą normaliai taip ir neatsakė. kaip ir nusprendžiau,kad reiktų jau daryt kuo geriau,dabar sėdžiu pilna abejonių g.gif


Tikrai kažkaip mažai, o nenori nueit pas kitą gydytoją konsultacijai. Pas mane 13 mm ilgio implantas yra. Ir šiaip dabartiniu atveju buvo apie 5 mm kaulo- tai sakė kad būtinai reikia kelti sinuso dugną. g.gif

Va jau greita bus konsultacija dėl būsimos implantacijos ir kur eina tas laikas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 14 balandžio 2009 - 17:43
QUOTE(Florestina @ 2009 04 14, 17:43)
Tikrai kažkaip mažai, o nenori nueit pas kitą gydytoją konsultacijai. Pas mane 13 mm ilgio implantas yra. Ir šiaip dabartiniu atveju buvo apie 5 mm kaulo- tai sakė kad būtinai reikia kelti sinuso dugną. g.gif

Va jau greita bus konsultacija dėl būsimos implantacijos ir kur eina tas laikas. ax.gif


tai aš neabejoju,kad kiti pasakys,kad reikia, nes kiek skaičiau, visur rašoma,kad reikia.. pagalvojau, gal kam nors teko susidurti su tokiu atveju ar ką nors girdėjo kaip ten yra dėl to kaulo priauginimo? kai paklausiau gydytojo,tai atsakė,kad tai konservatyvesnis būdas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(limam @ 2009 04 14, 17:50)
tai aš neabejoju,kad kiti pasakys,kad reikia, nes kiek skaičiau, visur rašoma,kad reikia.. pagalvojau, gal kam nors teko susidurti su tokiu atveju ar ką nors girdėjo kaip ten yra dėl to kaulo priauginimo? kai paklausiau gydytojo,tai atsakė,kad tai konservatyvesnis būdas.. g.gif


Nu gal dabar technologijos iki tiek pasiekė, kad nereikia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 04 14, 17:54)
Nu gal dabar technologijos iki tiek pasiekė, kad nereikia.  g.gif



jis turėjo omeny,kad jo būdas be kaulo priauginimo yra konservatyvesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(limam @ 2009 04 14, 18:03)
jis turėjo omeny,kad jo būdas be kaulo priauginimo yra konservatyvesnis  smile.gif


Konservatyvesnis, bet ar geresnis?... Štai kur klausimas. g.gif

Bet palaukim, gal kas nors ką protingiau patars.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 14 balandžio 2009 - 18:09
merginos, aš norėjau paklausti kiek dabar kainuoja danties įstatymas g.gif čia buvo 3000 lt paminėti tik už vieną kažkokią procedūrą, jei teisingai supratau g.gif tiesiog labai įdomu pasidarė... pažinojau žmogų tikrai ne iš pačios turtingiausios šeimos, kuris seniau, gal prieš 8 metus dėjosi priekinį dantį, nes turėjo ten skylę, išmuštas buvo ir normaliai po to atrodė, vos vos spalvos skyrėsi nuo tikrųjų, savų dantų ax.gif tai įdomu ant kiek ta kokybė pagerėjo ir kaip su kainomis ir ar labai užlaužtos šiuo metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 04 14, 18:36)
merginos, aš norėjau paklausti kiek dabar kainuoja danties įstatymas g.gif čia buvo 3000 lt paminėti tik už vieną kažkokią procedūrą, jei teisingai supratau g.gif tiesiog labai įdomu pasidarė... pažinojau žmogų tikrai ne iš pačios turtingiausios šeimos, kuris seniau, gal prieš 8 metus dėjosi priekinį dantį, nes turėjo ten skylę, išmuštas buvo ir normaliai po to atrodė, vos vos spalvos skyrėsi nuo tikrųjų, savų dantų ax.gif tai įdomu ant kiek ta kokybė pagerėjo ir kaip su kainomis ir ar labai užlaužtos šiuo metu g.gif


Internete yra kainoraščiai galima pasižiūrėti. Galima tvarkyti lizingu. Šiaip implantas kainuoja apie 2000 Lt, ir dantis ant jo apie 1500 Lt. Kai kur daugiau kai kur mažiau.
Atsakyti
Na, pvz., man 1 (priekinis IV-as) dantis kainuos - 4600,00 Lt (implantas - 2500Lt + 800 Lt dirbtinis kaulas + 1300 Lt protezas) cool.gif
Atsakyti