Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Kalpana @ 2009 12 02, 19:36)
Geras kietųjų audinių lazeris kainuoja ojoj kaip brangiai  doh.gif  Net paprastas minkštųjų audinių lazeris labai brangus  verysad.gif
Galima panaudoti tam tikruose procedūros etapuose lazerį.
Ir su ultragarsiniu chirurginiu aparatu  wub.gif  procedūra palengvėja. Tiksliau gręžiama. Yra specialūs antgaliukai membranai nuo gleivinės atskirti. Oj kaip man reikėtų tokio prietaiso  rolleyes.gif


Matyt, todėl ir giriasi, kad ne kiekviena klinika gali tai nusipirkti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugė @ 2009 11 27, 21:14)
As rugpjucio pabaigoje sriegiausi 2 implantus Klaipedoje, pas Jolanta Lesciuviene.Man si gydytoja labai patiko, svelni ir jinai ir sesute.Viska sako ka po ko darys. Vienu zodziu likau labai patenkinta, kad pas ja mane rekomendavo, mano odontologas. Pries tai buvau susiradus LELOJE pas Abuneviciu, bet po to ka patyriau pas Gyd.Lesciuviene, labai dziaugiuosi, kad i LELA taip ir nebenuejau.
Pries tai irgi nesiojau breketus, nes buvo neisdygusios abejos nuolatines iltys, o priekyje buvo labai didelis tarpas.Tai man kai sustumde viska i vietas ir paruose tarpus implantams, dar vaiksciojau su plokstele truputi, kad sutvirtetu sustumtieji dantukai savo vietose.Tai va, rugpjucio 28 d. isuko 2 NOBEL BIOCARE implantus. Uzdejo laikinus plastmasinius vainikelius ir isleido namo.Viskas labai puikiai sugijo, nes tu isriegtu dantuku nuo pat pradziu nejauciau. Pora dienu po isriegimo viena puse buvo patinus, matyt ja maziau pasaldziau, bet siaip viskas labai  thumbup.gif .Gruodzio viduryje, jau tureciau pasirodyti del protezavimo.

mane buvo nusiunte pas Lesciuviene konsultacijai, ir kai suzinojau kad jinai sriegia implantus iskart po danties rovimo tai man fantazija atsoko, dar tiek to po danties rovimo kai su tuo danciu viskas tvarkoj, o mano atveju buvo prie saknies zidinukas, tai kiti daktarai suzinoje kad ji norejo israut danti, isvalyt zidini ir iskart sriegt implanta buvo apake blink.gif nes didele tikimybe kad neprigis implantas, kai sriegiama iskart po rovimo, plius zidiniui esant schmoll.gif gerai kad sesuo dirba su odontologija susijusi darba, tai prakonsultavo ji ten savo kanalais, kitaip buciau pasirasiusi tokiai nesamonei, nes is kur zmogus gali zinoti unsure.gif va dabar pas kita chirurge man istrauke danti, priaugino kaulo ir implantuos tik po 6 menesiu kai viskas bus graziai sugije smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 03 gruodžio 2009 - 15:05
QUOTE(Kalpana @ 2009 12 02, 20:19)
indigo7, pirmiausiai, prieš implantuojant, reikia, kad nebūtų uždegimo dantenose, audiniuose aplink dantis. Implantuoti galima prieš nėštumą, bet geriau ne prieš pat. Dėl nėštumo metu būdingų hormonų pokyčių didesnė tikimybė, kad apie implantą išsivystys uždegimas. Protezuoti ant implanto galima ir nėštumo metu, jei nėra dantenų uždegimo ne tik apie implantą, bet ir apskritai burnoje. Tai pasireiškia individualiai. Dantenų kraujavimas, išvešėjimas ir kiti simpltomai lydintys nėštumą, priklauso nuo organizmo savybių, hormonų lygio, ir, didžiausia dalimi, nuo burnos higienos kokybės.
Ne visuomet implantacijos kainą galima tiksliai pasakyti. Kartais, iki operacijos būna neaišku ar reikės pridėti dirbtinio kaulo ar ne, ar reikės dėti specialias membranas ar ne. Be to, kaina priklauso ir nuo to, kokios sistemos implantas yra sukamas. Taip pat ir nuo to, kokios konstrukcijos protezas bus daromas. Kartais gali būti reikalinga papildoma dantenų plastinė operacija apie implantą. Irgi procedūra pabrangsta tokiu atveju.

Tuomet ko gero reikia atideti si reikala po nestumo, neverta rizikuoti nei savo, nei vaiko sveikata. Jei isiplieks koks rimtas uzdegimas, be antibiotiku neapsieisi.
Atsakyti
Žiūrint kada žadate pastoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2009 12 06, 20:09)
Žiūrint kada žadate pastoti  mirksiukas.gif

Planas - po 2 men.
Atsakyti
Grizau po konsultacijos. Isvados tokios, kuriu visiskai nesitikejau...

Situacija tokia, kad neturiu 2 kruminiu ir 1 virsuje sone. Nuejau i konsultacija del implantacijos, buvau susirinkusi visa info apie tai, o man sako gydytoja "jusu virsutiniai labai isvesejo ir nera vietos implantacijai - geriausia iseitis - breketai, kurie sustumdytu viska i savo vietas ir tereiketu 1 danti implantuoti"..

Man sokas...sake yra breketai, kuriu matosi tik juostele apie dantenas - reikes ieskoti kazkokio varianto, kuris kuo maziau matytusi g.gif Bet is dalies sutaupysiu daug pinigu..Kaulo uztenka, kanalai sveiki, tad kaip manote - vienintele iseitis - breketai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 12 07, 11:39)
Man sokas...sake yra breketai, kuriu matosi tik juostele apie dantenas - reikes ieskoti kazkokio varianto, kuris kuo maziau matytusi  g.gif Bet is dalies sutaupysiu daug pinigu..Kaulo uztenka, kanalai sveiki, tad kaip manote - vienintele iseitis - breketai? unsure.gif


Aha, yra tokie, man irgi gydytojas buvo užsiminęs, bet tada atkalbėjo namiškiai, o dabar lyg tai ir sutikčiau, bet jau vėlu. Pas mane priekinis atsikišęs vienas yra, gydytojas jau pasakė, kad jei dabar užsimanysiu jį įstumti į vietą- tai vienintelė išeitis bus raut ir implantuoti.

O man šiandien nuėmė atspaudus ir po 10 d. pasipuošiu nauja šypsena. Pagaliau, po ilgų protezavimo metų pabaiga. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 12 07, 16:29)
Aha, yra tokie, man irgi gydytojas buvo užsiminęs, bet tada atkalbėjo namiškiai, o dabar lyg tai ir sutikčiau, bet jau vėlu. Pas mane priekinis atsikišęs vienas yra, gydytojas jau pasakė, kad jei dabar užsimanysiu jį įstumti į vietą- tai vienintelė išeitis bus raut ir implantuoti.

O man šiandien nuėmė atspaudus ir po 10 d. pasipuošiu nauja šypsena. Pagaliau, po ilgų protezavimo metų pabaiga. rolleyes.gif

o gal gali parasyt kiek kainuos nes labai man aktualu
Atsakyti
indigo7, laiko daug mirksiukas.gif . O planą gali pavykti įgyvendinti, gali ir ne, bet linkiu, kad paisektų ir svajonė išsipildytų smile.gif

Hottea, puiku, jei įmanoma ortodontinio gydymo pagalba sustumdyti dantis ir sutvarkyti sąkandį. Savas dantis vis dėl to yra savas. Implantai labai gerai, bet, jei galima apsieiti su mažesniu jų kiekiu, tai dar geriau mirksiukas.gif

Atsakyti
Aciu uz atsakyma 4u.gif

Turbut teks pasiryzti, juk ne akmens amzius - supras aplinkiniai, kodel as tokiu metu su breketais (nors man dar nera nei 30 biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 12 07, 21:56)
Aciu uz atsakyma 4u.gif

Turbut teks pasiryzti, juk ne akmens amzius - supras aplinkiniai, kodel as tokiu metu su breketais (nors man dar nera nei 30 biggrin.gif ).


Mano draugė 30 nešiojo, o dirbo labai rimtoj įstaigoj ir nieko. Dabar žmogus su breketais ne naujiena. O atsimenu laikus, kai nešiojom plokšteles, būdama 14 jos gėdijausi, o dabar yra kaip yra. rolleyes.gif
Atsakyti
Aišku, kad supras. Šiais laikais breketai - madinga mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti